لیفت نخ

لیفت با نخ برای چه افرادی کاربرد دارد ؟

لیفت با نخ برای چه افرادی کاربرد دارد ؟

لیفت با نخ برای چه افرادی کاربرد دارد ؟

لیفت با نخ نوعی روش ایجاد زیبایی است که می تواند با درمان نیز همراه باشد. در واقع درمان چروکها و افتادگی های پوست در نواحی مختلفی نظیر گردن، صورت، خط پیشانی و بسیاری از خطوط دیگر توسط عمل زیبایی بالا بردن با نخ به راحتی قابل انجام شدن است.

لیفت با نخ برای چه افرادی کاربرد دارد ؟همزمان با این درمان می توانید نتایج موثر آن بر زیبایی خود را نیز مشاهده کنید. درمان چروکیدگی و افتادگی های پوستی با استفاده از نخ های لیفت می تواند روشی کم دردسر و بدون هیچ گونه عوارضی در نظر گرفته شود.

در واقع افرادی مناسب درمان افتادگی با نخ هستند که دارای ضایعات پوستی باشند  و سن آنها از نظر جامعه پزشکی برای انجام این عمل مناسب باشد. در غیر این صورت لیفت با نخ برای افرادی غیر از این موارد نباید انجام شود.

از آنجایی که عمل زیبایی بالا بردن با نخ در چند ساعت و بسیار سریع انجام می شود دارای دوران نقاهت خاصی نیست و این امر درمان افتادگی با نخ را در زمره عمل های زیبایی قرار داده است که می تواند با توجه به نتایج ماندگارتری که نسبت به تزریق فیلر یا ژل ها دارد مورد توجه بیشتری از مخاطبان قرار گیرد.

با توجه به میزان چروک های پوستی و پزشکی که این کار را برای شما انجام می دهد می توانید نتایج ماندگار تری را از این عمل دریافت کنید. به همین دلیل لیفت با نخ برای شما می تواند گزینه مناسبی عنوان شود.

لیفت با نخ برای چه افرادی کاربرد دارد ؟افراد مناسب به جهت لیفت با نخ چه کسانی هستند ؟

افرادی که از سلامت جسمی و روحی کاملی برخوردار هستند و تنها می خواهند تا با لیفت با نخ از مشکلات و چروک های پوستی خود خلاص شوند را می توان گزینه مناسبی برای عمل زیبایی بالا بردن با نخ دانست.

به همین دلیل لیفت با نخ بیشتر برای افرادی که در سنین مستعد ایجاد چروک ها و یا افتادگی های پوستی هستند انجام می شود تا از این طریق بتواند زیبایی و جوانی سازی پوست را برای این افراد انجام دهد. همانطور که می دانیم با بالا رفت سن ایجاد مشکلات پوستی غیر قابل اجتناب است و هنوز روشی دائمی برای از بین بردن این ضایعات ایجاد نشده است.

به همین دلیل عمل های زیبایی که به طور موقت انجام می شوند می توانند این ضایعات را به مدت محدودی از بین ببرند. نمی توان گفت که درمان افتادگی با نخ روشی دائمی برای از بین بردن چروک های پوستی است.

اما این روش نسبت به تزریق ژل و یا روش های جراحی به مراتب میتواند نتایج ماندگارتری را به همراه داشته باشد. به همین دلیل در ابتدا باید کاندید مناسبی برای انجام عمل عمل زیبایی بالا بردن با نخ باشید تا بتوانید تغییرات ایجاد شده در خود را سریع تر مشاهده کنید.

کسانی که با مشکلات پوستی دارای اعتماد به نفس پایینی هستند یکی دیگر از کاندیدای مناسب برای انجام لیفت با نخ در نظر گرفته می شوند. 

چه سنی برای لیفت با نخ پیشنهاد می شود ؟

لیفت با نخ در واقع برای سنین بین 25 تا 45 سال برای از بین بردن چروکها و افتادگی های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. این افراد در این دوره سنی ممکن است شروع ایجاد چروک و افتادگی ها را در خود مشاهده کنند.

برای این منظور مناسب ترین سن لیفت با نخ را می توان در این سنین دانست. البته زنان مسن تر نیز می توانند تا سن 50 یا 60 سالگی از عمل زیبایی بالا بردن با نخ برای از بین بردن چروک ها و ضایعات پوستی در خود استفاده کنند.

این افراد بهتر است که از روش جراحی لیفت استفاده کنند تا نتیجه بهتر و قابل قبول تری را از این طریق مشاهده کنند. با توجه به سنی که لیفت با نخ برای افراد انجام می شود می توان گفت که یکی از مهمترین عواملی که می تواند در ایجاد نتایج موثر بعد از لیفت تاثیر گذار باشد سن افراد است.

لیفت با نخ در سنین کم و یا بیش از 50 سالگی در واقع توسط پزشک انجام نمی شود و در سنین بالا این امر توسط جراحی برای از بین بردن خطوط و چروک های پوست مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل در ابتدا باید این موضوع را مد نظر قرار دهید تا بعد از لیفت نگران نتایج آن نباشید.

لیفت با نخ در سن کم چه خطراتی دارد ؟

لازم به ذکر است که سن افراد یکی از مهمترین عواملی است که می تواند در ایجاد نتایج موثر بر لیفت با نخ تاثیر گذار باشد. در واقع افرادی که به سن قانونی نرسیده اند نمی توانند عمل زیبایی بالا بردن با نخ را انجام دهند.

این افراد باید بدانند که لیفت با نخ برای از بین بردن افتادگی ها و چروکها و خط و خطوط ریز ایجاد شده در پوست انجام می شود و صرفا نوعی درمان برای این معضلات پوستی است. انجام زیبایی نیز از این طریق بسیار راحت تر صورت می گیرد.

به همین دلیل افرادی که دارای سن کمی هستند نیازی به این عمل ندارند و به همین دلیل پزشک از انجام عمل زیبایی بالا بردن با نخ برای افراد کم سن و کمتر از 18 سال خودداری می کند. انجام لیفت با نخ در این سنین می تواند خطراتی را برای این افراد ایجاد کند.

در صورتی که پزشکی که برای این کار انتخاب کرده اید نیز دارای تخصص و تجارب کافی در این زمینه نباشد نمی تواند لیفت با نخ را به صورت حرفه ای انجام دهد و می تواند به بافت های زیرین پوست شما آسیب جدی را وارد کند.

عوارض و خطراتی که در این سن ممکن است بعد از لیفت با نخ مشاهده کنید را می توانیم به صورت زیر بیان کنیم.

  1. ایجاد عفونت در زیر پوست را می توان مهمترین عارضه ای دانست که بعد از درمان افتادگی با نخ در این سن ممکن است مشاهده کنید. در واقع نخی که در لیفت استفاده می شود در صورت آلوده بودن می تواند این عارضه را ایجاد کند.
  2. ایجاد صدمات عصبی می تواند توسط بی حسی در نواحی تحت درمان قابل رویت باشد. در صورت اشتباه در لیفت با نخ ممکن است رشته های عصبی موجود در بافت های پوست از بین برود.
  3. دیده شدن بخیه ها در پشت گوش و یا نواحی پشت سر می تواند افراد را در این سنین تحت تاثیرات مخربی قرار دهد.
  4. ریزش مو ایجاد زخم، کمرنگ شدن پوست، غیر متقارن بودن کانتور در دو طرف صورت از جمله خطرات دیگری است که در سنین کم توسط لیفت با نخ ممکن است ایجاد شود.

لیفت با نخ در سنین کم انجام پذیر است ؟

متاسفانه در مورد انجام لیفت با نخ در سنین کم مجوز های لازم وجود ندارد و کسانی که درمان افتادگی با نخ را برای افراد کمتر از 18 سال انجام می دهند به صورت غیر قانونی ممکن است به این کار دست بزنند.

به همین دلیل نمی توان گفت که درمان افتادگی با نخ در سنین کم انجام پذیر است؛ زیرا این عمل به منظور از بین بردن چین و چروک ها و افتادگی ها مورد استفاده قرار می گیرد و از نظر پزشکی افراد کم سن نیازی به این عمل ندارند.

زیبایی و درمان دو مولفه ای است که بر اساس آن باید لیفت با نخ برای افرادی که به آن احتیاج دارند انجام شود. می توان لیفت با نخ را در سنین پایین انجام داد ولی این عمل می تواند به شدت برای افراد کم سن مضر باشد و خطراتی را برای آنان به همراه بیاورد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک زیبایی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن