کاشت مو,کاشت مو طبیعی,کلینیک کاشت مو,قیمت کاشت مو

>> کاشت مو :

>> کاشت موی طبیعی :

 

کاشت مو,کاشت مو طبیعی,کلینیک کاشت مو,قیمت کاشت مو

 

 کاشت مو,کاشت مو طبیعی,کلینیک کاشت مو,قیمت کاشت مو

در کاشت موی طبیعی، از موهای پشت سر استفاده می شود؛ متخصص با استفاده از این موها، در نقاطی از سر که بدون مو است، عمل کاشت مو را انجام می دهد. عواملی مثل ژنتیک، رژیم غذایی، استرس، بیماری و داروهای مختلف باعث ریزش مو می شود. معمولا مردهایی که طاس هستند، زنهایی که موهای کم پشتی دارند و کسانی که موهایشان را در اثر سوختگی یا آسیب به پوست سر از دست داده اند، برای کاشت مو گزینه های مناسبی هستند. افرادی که موی کافی ندارند، سرشان پر از زخم ها و برآمدگی های عمیق پوستی ست و همچنین افرادی که ریزش مو آنها بخاطر شیمی درمانی ست، برای کاشت مو گزینه های مناسبی نیستند. کاشت مو می تواند ظاهر شما را خیلی تغییر بدهد و حتی آن را جذاب تر هم بکند؛ پس اگر تمایل به کاشت مو دارید، با ما همراه باشید.

>> مراحل کاشت مو :

ابتدا پزشک کاشت مو، پوست سر بیمار را تمیز می کند و از سوزنی کوچک برای بیحسی موضعی در سر بیمار استفاده می کند. در مرحله بعد، متخصص کاشت مو از یک چاقوی جراحی برای برداشتن لایه سطحی از پوست سر در نقاط پر مو استفاده می کند و این قسمت ها را با استفاده از لنزهای بزرگنمایی و چاقوی جراحی به قسمت های کوچک تر تقسیم می کند. سپس دکتر کاشت مو با استفاده از تیغ یا سوزن در بخشهایی از پوست سر که باید کاشت انجام بشود، سوراخ های کوچکی را ایجاد می کند و به آرامی این موها را در این حفره ها پیوند می زند. پس از اتمام کاشت مو، سر بیمار با گاز استریل یا باند پوشانده می شود. در ادامه با روش های مختلف کاشت مو و خصوصیات هر کدام آشنا می شویم:

>> روش های کاشت مو :

  1. کاشت مو با روش FIT

در این روش کاشت مو FIT، پزشک متخصص کاشت مو به صورت سرپایی کاشت موی بیمار را انجام می دهد. پزشک کاشت مو طبیعی ، واحدهای فولیکولی موی سر که هر کدام شامل 1 الی 4 تار مو است را با کمک هولدرهای دستی از پشت سر جدا می کند و با دقت خاصی در نقاط بدون مو جایگزین می کند. در کاشت مو با روش FIT روی سر بیمار بخیه ای زده نمی شود. در این روش، حجم زیادی از موهای بیمار برداشته می شود.

  1. کاشت مو با روش FUT

در روش کاشت مو fut  ، متخصص کاشت مو با کمک سوزنی کوچک سر بیمار را بیحس می کند و نوار باریکی از موهای پشت سر بیمار را برمی دارد و این دسته های مو را با کمک میکروسکوپ به نوارهای مختلف پوستی تقسیم می کند و سپس دسته های مویی که ریشه داشته باشد را از پشت سر جدا می کند و با الگویی مشخص این دسته های مو را در قسمت های بدون مو پیوند می زند. در کاشت مو با روش FUT، بافت های زیرین پوست سر هم برداشته می شود که باعث بوجود آمدن اسکار در سر بیمار می شود. در واقع در این روش ظاهر و خط رویش موها تا حدی غیر طبیعی به نظر می رسند.

  1. کاشت مو با روش SUT

در حال حاضر، SUT بهترین روش کاشت مو است که به بیهوشی و جراحی هم نیاز ندارد. در این روش از کاشت مو، پزشک متخصص کاشت مو می تواند پیوند 14000 تار مو را انجام بدهد که 3 برابر روش های قبل است. در کاشت مو با روش SUT، فولیکول های مو از بین نمی روند، زیرا فولیکول های موی بیمار از قبل توسط متخصص برداشته و فریز می شوند. پس از کاشت مو، موها توسط دستگاه های لیزری تحریک می شوند تا دوباره رشد کنند. کاشت مو با روش SUT، مناسب افرادی ست که خیلی نگران ظاهر خود هستند، زیرا اسکاری روی پوست سر باقی نمی گذارد و خط رویش و ظاهری کاملا طبیعی را برای آنها به ارمغان می آورد.

>> مراقبت های کاشت مو :

بعد از کاشت مو، متخصص برای بیمار داروهای ضد درد، ضد عفونت و ضد التهاب را تجویز می کند تا هم عوارض موقتی کاشت مو کاهش پیدا کند و هم روند رشد موها سریعتر بشود. در حین دوره ی درمان، بیمار باید استراحت کافی داشته باشد، داروهایی که مانع انعقاد خون می شود را مصرف نکند و کارهای سنگین هم انجام ندهد.

>> عوارض کاشت مو :

عوارض کاشت مو موقتی می باشد و شامل خونریزی و ورم پوست سر، عفونت، پوسته شدن پوست سر، خارش، التهاب فولیکول های مو، ورم پیشانی و غیره است.

>> هزینه کاشت مو :

هزینه کاشت مو در هر بیمار متفاوت است و بر اساس تعداد دسته موهای کاشته شده، زمان کاشت مو، تعداد جلسات مورد نیاز، روش و شرایط کاشت مو تعیین می شود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید.

کاشت مو با روش SUT, کاشت مو با روش FUT, کاشت مو با روش FIT,مراقبت های کاشت مو,هزینه کاشت مو,ریزش مو,دکتر کاشت مو,پزشک متخصص کاشت مو, بهترین روش کاشت مو,کاشت مو تهران,کاشت مو بدون جراحی,ضرر کاشت مو,کاشت مو قبل و بعد,کاشت مو صادقیه,کاشت مو خانم ها,کاشت مو غیر جراحی,کاشت مو چیست,کاشت مو تهران قیمت,کاشت مو زنانه,کاشت مو در زنان,کاشت مو و عوارض,کاشت مو و قیمت,کاشت مو طبیعی بدون جراحی,کاشت مو طبیعی قیمت,فیلم کاشت مو,عکس کاشت مو ,کاشت موی طبیعی جلوی سر,شرایط کاشت مو طبیعی,کاشت مو طبیعی تهران,مرکز کاشت مو طبیعی,کاشت مو طبیعی در زنان,کاشت مو ترکیبی

مشاوره آنلاین جهت برقراری ارتباط آنلاین با مشاورین ما در کلینیک تخصصی پوست و مو ( رز ) و پاسخ دهی به سوالات مرتبط بر روی لینک روبرو کلیک نمایید.