پاکسازی پوست و کلینیک پوست و مو و متخصص پوست

پاکسازی پوست و کلینیک پوست و مو و متخصص پوست

>> پاکسازی پوست :

پاکسازی پوست چیست ؟ با “کلینیک تخصصی پوست و مو رز” همراه باشید تا برای شما در مورد پاکسازی پوست بیشتر توضیح بدهیم. پاکسازی پوست باعث تمیز شدن سطح پوست و رفع لکه های پوست و اسکارها می شود و حتی می تواند رنگدانه های پوست را هم تحت تاثیر قرار بدهد و باعث روشن تر شدن پوست افراد بشود.

پوست یکی از مهم ترین بخش های بدن هر فردی ست که تاثیر زیادی روی بقیه اندام ها می گذارد. پوست از سه لایه به نام های اپیدرم، درم و هیپودرم تشکیل شده است اپیدرم می تواند دارای جوش های قرمز و سر سیاه، اسکار، لکه، چین و چروک، کک و مک، خط خنده و اخم و غیره باشد . گاهی وقتها هم مواد اضافی روی سطح اپیدرم می نشینند که باعث چرب شدن آن می شوند.

 

 

پاکسازی پوست

>> مزایای پاکسازی پوست :

خیلی از افراد از روش های خانگی و یا کرم هایی که در داروخانه ها به فروش می رسد برای پاک سازی و لایه برداری پوست خودشان استفاده می کنند. روش های خانگی نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد و اکثرا جواب خوبی از این راهکارها نمی گیرند.

استفاده از کرم ها و سایر محصولات بدون مشورت با متخصص پوست و مو می تواند برای پوست خیلی مضر باشد؛ زیرا هر محصولی برای نوع خاصی از پوست کاربرد دارد و استفاده نادرست می تواند عوارض جدی ای را به دنبال داشته باشد.

 

 

پاکسازی پوست

 

 

متخصص پوست و مو، با شناسایی نوع پوست شما (نرمال، چرب، خشک، مختلط و یا حساس) و بررسی لایه های آن، لایه برداری مناسبی را به شما پیشنهاد می دهد تا هم عوارض خاصی را بدنبال نداشته باشد و هم دغدغه های پوستی شما براحتی برطرف بشود.

پاک سازی و لایه برداری پوست به شما کمک می کند تا پوستی شفاف و زیبا و بدون هیچگونه لکی داشته باشید و همچنین چین و چروک های سطحی پوستتان هم برطرف می شود.

>> انواع پاک سازی و لایه برداری پوست :

لایه برداری پوست و یا اصطلاح تخصصی تر آن به نام “پیلینگ“، به چند دسته تقسیم می شوند و متخصص پوست و مو با معاینه پوست شما به خوبی تشخیص می دهد که از کدام روش استفاده کنید.

پیلینگ شیمیایی: دکتر پوست و مو برای لایه برداری پوست بیمار از اسیدهای میوه (مثل اسید گلیکولیک، اسید لاکتیک، اسید سالیسیلیک و غیره) استفاده می کند. این اسیدها بعد از چند روز موجب پوسته شدن طبیعی پوست می شوند. البته درصد استفاده از این اسیدها برای هر پوستی متفاوت است و بستگی به پزشک متخصص پوست دارد.

پیلینگ شیمیایی برای برطرف کردن جای جوش، لک، چین و چروک های سطحی، روشن تر شدن پوست به کار می رود.

پیلینگ مکانیکی: نام دیگر پیلینگ مکانیکی، میکرودرم ابریژن است. در این روش از دستگاه الکترو مکانیکی استفاده می شود و لایه های سطحی پوست ساییده می شوند و در نهایت لایه های جدید نمایان می شوند. این روش، باعث لایه برداری اسکارهای عمیق تر سطح پوست هم می شود.

پیلینگ لیزری: در این روش از نور لیزر برای لایه برداری پوست استفاده می شود.ازجمله خصوصیات مثبت پیلینگ لیزری این است که پوست یک دست لایه برداری می شود.

البته پیلینگ هم دارای درجه بندی ست و به سه دسته سطحی، متوسط و عمیق تقسیم می شود. هر چه لایه برداری عمیق تر باشد، به لایه های عمیق پوست هم بیشتر نفوذ پیدا می کند؛ لایه برداری عمیق بیشتر برای برطرف کردن چین و چروک ها عمیق و اسکارها و لکه های عمیق پوست به کار می رود.

>> مراقبت های بعد از پاکسازی پوست :

بعد از پاک سازی و لایه برداری پوست، نباید در معرض نور آفتاب قرار بگیرید چون پوست لایه برداری شده نسبت به نور خیلی حساس است و حتما در خانه هم از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

از پمادها و داروهایی که متخصص پوست برای شما تجویز کرده است، حتما استفاده کنید. به پوستتان دست نزنید. 1 الی 2 هفته بعد از لایه برداری، به استخر و سونا و سولاریم نروید.

>> عوارض پاکسازی و لایه برداری پوست :

عوارض پاک سازی پوست می تواند شامل قرمزی پوست، ورم، درد، سوزش، التهاب، زخم باشد. چند روز بعد از لایه برداری پوست، شاهد پوسته پوسته شدن پوستتان خواهید بود که کاملا طبیعی ست زیرا سلول های مرده می ریزند و پوست جدید رونمایی می شود.

>> هزینه پاکسازی و لایه برداری پوست :

هزینه پاک سازی پوست بستگی به نوع پیلینگ و عمق پاک سازی دارد. “کلینیک تخصصی پوست و مو رز با پزشکانی مجرب و متخصص پوست و دستگاه های پیشرفته، خدمات پاک سازی و لایه برداری پوست را هم به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد.

در “کلینیک تخصصی پوست و مو رز” پاکسازی پوست شما، بدون عوارض و بدون درد خواهد بود. در این کلینیک هدف ما، رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پاک سازی و لایه برداری پوست، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.