کاشت مژه,عوارض کاشت مژه,هزینه کاشت مژه

>> کاشت مژه طبیعی:

>> کاشت مژه طبیعی چیست؟

>> کاشت مژه,عوارض کاشت مژه,هزینه کاشت مژه

کاشت مژه,عوارض کاشت مژه,هزینه کاشت مژه

مژه ها، جلوه چشمها را چند برابر می کنند و باعث زیبایی صورت می شوند. عوامل مختلفی که باعث ریزش مژه در بسیاری از افراد می شود شامل اکستنشن مژه، استفاده بلند مدت از مژه های مصنوعی، سوختگی، جراحی پلک چشم، رادیوتراپی و مصرف دارو برای درمان سرطان، تصادف، ضربه، تتو پلک، استفاده مفرط از لوازم آرایشی، کم کاری تیروئید، و غیره است. خوشبختانه، با کاشت مژه طبیعی می توان صاحب مژه هایی بلند و پرپشت شد؛ در کاشت مژه از فولیکول های موی خود فرد استفاده می شود تا بهترین نتایج را برای بیمار به دنبال داشته باشد. کاشت مژه به صورت دائمی و موقت انجام می شود. با ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” همراه باشید تا در مورد کاشت مژه طبیعی بیشتر توضیح بدهیم.

>> مزایای کاشت مژه طبیعی:

خیلی از افراد، بویژه خانم ها بخاطر نداشتن مژه، اعتماد به نفسشان پایین آمده و حتی زندگی عادیشان مختل شده است. حتی در مواردی، فرد مجبور می شود تا هر روز از مژه های مصنوعی استفاده کند. افرادی که دچار بیماری های سختی مثل سرطان شده اند و بخاطر شیمی درمانی و مصرف داروهای خاص، مژه هایشان ریخته است هم احساس بدی در این زمینه دارند. خوشبختانه برای همه ی این افراد می توان از کاشت مژه طبیعی استفاده کرد. کاشت مژه طبیعی باعث ایجاد رضایت و حس خوشحالی در این افراد می شود.

>> موارد منع کاشت مژه طبیعی:

بعضی از افراد با اینکه مژه های خوبی دارند ولی باز هم برای کاشت مژه، به پزشک مراجعه می کنند. در این موارد، پزشک کاشت مژه اجازه کاشت مژه را به راحتی به فرد نمی دهد مگر اینکه آن فرد دلیل قانع کننده ای داشته باشد. معمولا در این موارد، پزشک استفاده از تقویت کننده های طبیعی مژه را پیشنهاد می دهد. البته این موارد باز هم بستگی به کیفیت مژه های فرد دارد و بهتر است ابتدا با یک پزشک متخصص در این زمینه مشورت کنید.

>> نحوه کاشت مژه طبیعی:

ابتدا جراح ناحیه پشت سر فرد را بصورت موضعی بی حس می کند و نوار خیلی کوچکی از فولیکول های موها را جدا می کند؛ سپس پوست سر را بخیه می زند؛ همچنین پزشک اطراف مژه را هم بی حس می کند. در مرحله ی بعد پزشک، فولیکول های مو را در زیر میکروسکوپ بررسی کرده و آنها را از هم جدا می کند. پزشک با ایجاد برش های بسیار کوچک در ناحیه پلک، این فولیکول ها را یکی یکی و با دقت زیاد در پلک بالایی پیوند می زند و در آخر پلک را بخیه های خیلی ظریفی می زند. در کاشت مژه طبیعی، پزشک در هر پلک معمولا بین 25 الی 60 فولیکول جدید را پیوند می زند. کاشت مژه معمولا بین 3 الی 4 ساعت زمان می برد و درصد موفقیت آن هم بسیار بالاست.

>> مراقبت های بعد از کاشت مژه طبیعی:

بعد از کاشت مژه طبیعی، تا چند روز صورتتان را نشورید تا فولیکول های جدید بتوانند در محل جدید کاملا سازگار بشوند. لازم است هر ماه، مژه ها اصلاح و مرتب شوند زیرا مژه ها رشد زیادی دارند. بیمار باید توجه داشته باشد که برای رسیدن به نتایج و همچنین رشد کامل مژه ها باید تا 6 ماه صبر کند.

>> عوارض کاشت مژه طبیعی:

اگر کاشت مژه طبیعی توسط پزشکی متخصص و با تجربه انجام بشود، هیچگونه عوارض خاص و بلند مدتی را به دنبال نخواهد داشت. عوارض کاشت مژه طبیعی شامل کبودی دور پلک، ورم، درد است. تقریبا دو الی سه هفته بعد از کاشت مژه، مژه ها شروع به ریزش می کنند که کاملا طبیعی ست و جای هیچگونه نگرانی ای نیست. در مواردی که کاشت مژه در مراکز غیر بهداشتی و توسط افراد بی تجربه انجام شود، ممکن است عارضه عفونت پلک چشم و خطر نابینایی برای بیمار بوجود بیاید؛ پس لازم است بیمار در این زمینه دقت و توجه کافی را داشته باشد.

>> هزینه کاشت مژه طبیعی:

هزینه کاشت مژه طبیعی به تعداد مژه های کاشته شده بستگی دارد. کلینیک تخصصی پوست و مو رز” با پزشکانی مجرب و متخصص و دستگاه های پیشرفته، خدمات کاشت مژه طبیعی را هم به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد. در “کلینیک تخصصی پوست و مو رز” کاشت مژه های شما، بصورت کاملا طبیعی و بدون درد انجام می شود. در این کلینیک هدف ما، رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت مژه طبیعی، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

کاشت مژه طبیعی,کاشت مژه ضرر دارد,کاشت مژه ضرر داره,ضررهای کاشت مژه,کاشت مژه صادقیه,کاشت مژه در صادقیه,کاشت مژه ثابت,کاشت مژه غسل,کاشت مژه فر,كاشت مژه فيلم,کاشت مژه قیمت,کاشت مژه قبل و بعد,کاشت مژه خوب,کاشت مژه عکس,کاشت مژه عالی,کاشت مژه حرفه ای,کاشت مژه جدید,کاشت مژه با جراحی,کاشت مژه چشم,کاشت مژه توسط پزشک,کاشت مژه کلینیک,کاشت مژه زیر پلک

.

مشاوره آنلاین جهت برقراری ارتباط آنلاین با مشاورین ما در کلینیک تخصصی پوست و مو ( رز ) و پاسخ دهی به سوالات مرتبط بر روی لینک روبرو کلیک نمایید.