کاشت مژه و عوارض کاشت مژه و هزینه کاشت مژه

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3 (7 رای)

کاشت مژه و عوارض کاشت مژه و هزینه کاشت

>> کاشت مژه :

با ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” همراه باشید تا در مورد کاشت مژه طبیعی بیشتر توضیح بدهیم. در کاشت مژه از فولیکول های موی خود فرد استفاده می شود تا بهترین نتایج را برای بیمار به دنبال داشته باشد. کاشت مژه به صورت دائمی و موقت انجام می شود.

مژه ها، جلوه چشمها را چند برابر می کنند و باعث زیبایی صورت می شوند. عوامل مختلفی که باعث ریزش مژه در بسیاری از افراد می شود شامل اکستنشن مژه، استفاده بلند مدت از مژه های مصنوعی، سوختگی، جراحی پلک چشم، رادیوتراپی و مصرف دارو برای درمان سرطان، تصادف، ضربه، تتو پلک، استفاده مفرط از لوازم آرایشی، کم کاری تیروئید، و غیره است. خوشبختانه، با کاشت می توان صاحب مژه هایی بلند و پرپشت شد؛

 

کاشت مژه

>> مزایای کاشت :

خیلی از افراد، بویژه خانم ها بخاطر نداشتن مژه، اعتماد به نفسشان پایین آمده و حتی زندگی عادیشان مختل شده است. حتی در مواردی، فرد مجبور می شود تا هر روز از مژه مصنوعی استفاده کند.

افرادی که دچار بیماری های سختی مثل سرطان شده اند و بخاطر شیمی درمانی و مصرف داروهای خاص، مژه هایشان ریخته است هم احساس بدی در این زمینه دارند. خوشبختانه برای همه ی این افراد می توان از کاشت استفاده کرد. مژه طبیعی باعث ایجاد رضایت و حس خوشحالی در این افراد می شود.

 

 

کاشت مژه

>> موارد منع کاشت :

بعضی از افراد با اینکه مژه های خوبی دارند ولی باز هم برای کاشت مژه، به پزشک مراجعه می کنند. در این موارد، پزشک اجازه کاشت را به راحتی به فرد نمی دهد مگر اینکه آن فرد دلیل قانع کننده ای داشته باشد. معمولا در این موارد، پزشک استفاده از تقویت کننده های طبیعی مژه را پیشنهاد می دهد. البته این موارد باز هم بستگی به کیفیت مژه های فرد دارد و بهتر است ابتدا با یک پزشک متخصص در این زمینه مشورت کنید.

>> نحوه کاشت :

ابتدا جراح ناحیه پشت سر فرد را بصورت موضعی بی حس می کند و نوار خیلی کوچکی از فولیکول های موها را جدا می کند؛ سپس پوست سر را بخیه می زند؛ همچنین پزشک اطراف مژه را هم بی حس می کند. در مرحله ی بعد پزشک، فولیکول های مو را در زیر میکروسکوپ بررسی کرده و آنها را از هم جدا می کند.

پزشک با ایجاد برش های بسیار کوچک در ناحیه پلک، این فولیکول ها را یکی یکی و با دقت زیاد در پلک بالایی پیوند می زند و در آخر پلک را بخیه های خیلی ظریفی می زند.پزشک در هر پلک معمولا بین 25 الی 60 فولیکول جدید را پیوند می زند. کاشت مژه معمولا بین 3 الی 4 ساعت زمان می برد و درصد موفقیت آن هم بسیار بالاست.

>> مراقبت های بعد از کاشت مژه :

بعد از کاشت، تا چند روز صورتتان را نشورید تا فولیکول های جدید بتوانند در محل جدید کاملا سازگار بشوند. لازم است هر ماه، مژه ها اصلاح و مرتب شوند زیرا مژه ها رشد زیادی دارند. بیمار باید توجه داشته باشد که برای رسیدن به نتایج و همچنین رشد کامل مژه ها باید تا 6 ماه صبر کند.

>> عوارض کاشت مژه :

اگر کاشت توسط پزشکی متخصص و با تجربه انجام بشود، هیچگونه عوارض خاص و بلند مدتی را به دنبال نخواهد داشت. عوارض کاشت شامل کبودی دور پلک، ورم، درد است. تقریبا دو الی سه هفته بعد از کاشت ، مژه ها شروع به ریزش می کنند که کاملا طبیعی ست و جای هیچگونه نگرانی ای نیست.

در مواردی که کاشت در مراکز غیر بهداشتی و توسط افراد بی تجربه انجام شود، ممکن است عارضه عفونت پلک چشم و خطر نابینایی برای بیمار بوجود بیاید؛ پس لازم است بیمار در این زمینه دقت و توجه کافی را داشته باشد.

>> هزینه کاشت مژه :

هزینه کاشت به تعداد مژه های کاشته شده بستگی دارد. “کلینیک تخصصی پوست و مو رز با پزشکانی مجرب و متخصص و دستگاه های پیشرفته، خدمات کاشت را هم به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد. در ” کلینیک پوست و مو رزکاشت مژه های شما، بصورت کاملا طبیعی و بدون درد انجام می شود. در این کلینیک هدف ما، رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مژه طبیعی، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3 (7 رای)
تماس سریع