لیفت با نخ چقدر دوام دارد؟

>> لیفت با نخ چقدر دوام دارد؟

لیفت صورت، روشی است که برای کاهش چین و چروک های پوستی و سایر علائم پیری پوست امروزه در حال رواج است.فرایند face lift با هدف افزایش کیفیت بافت پوست و تصحیح عیوب آن و همچنین متناسب تر شدن ساختار صورت و بافت نواحی مختلف پوست در افراد مختلف قابل انجام شدن می باشد.

 

لیفت با نخ چقدر دوام دارد؟

 

محبوبیت فرایند لیفت صورت فقط به علت تاثیرات لیفتینگ صورت در جوان تر و شاداب تر شدن پوست نمی باشد، بلکه فرایند لیفت با نخ با تحریک کلاژن های پوستی و راه اندازی مکانیسم های جوان سازی، باعث تقویت پوست و کند کردن روند پیری پوست نیز خواهد شد.

 

>> ماندگاری لیفت صورت با نخ چقدر است؟

میزان دوام و ماندگاری نتایج فرایند لیفت صورت در افراد مختلف یکسان نیست.

 

لیفت با نخ چقدر دوام دارد؟

 

عوامل زیادی وجود دارند که می توانند مدت زمان پایداری نتایج لیفتینگ صورت را تغییر دهند.

کیفیت اولیه ی پوست صورت که بر اثر ژنتیک و سبک زندگی افراد تعیین می شود، یکی از مواردی است که می تواند در مدت زمان پایداری نتایج مفید فرایند لیفت صورت تاثیرگذار باشد.

بدیهی است که هر چه قدر وضعیت سلامت پوست صورت قبل از انجام face lift بهتر و قابل قبول تر باشد، فرایند لیفت صورت با کیفیت بهتری انجام خواهد شد و نتیجه ی حاصل از آن برای مدت زمان طولانی تری ماندگار خواهد ماند.

از دیگر مواردی که در مدت زمان پایداری تاثیرات فرایند لیفت با نخ نقش مهم ایفا می کند، سبک زندگی و عادات تغذیه ای و ورزشی سالم و ناسالم افراد مختلف می باشد.

برای مثال عادات مخربی چون سیگار کشیدن به مرور زمان باعث تخریب بافت پوست می شوند و تنها باعث کاهش کیفیت نتیجه ی اولیه لیفت صورت به نسبت شرایط عادی خواهد بود، بلکه می تواند به عنوان یک عامل تهدید کننده دوام تاثیرات face lift نیز شناخته شود.

تماس طولانی مدت و مستقیم با نور آفتاب بدون استفاده از محصولات مراقبتی پوست، عاملی دیگر در کاهش دوام نتیجه ی لیفت صورت و تسریع فرایند آسیب به پوست خواهد بود.

پس افراد با عادات و رفتار های مختلف و کیفیت وضعیت اولیه ی پوست خود، در طولانی مدت نتایج متفاوتی از فرایند لیفتینگ صورت دریافت خواهند کرد.

چه کسانی نباید لیفت با نخ را انجام دهند ؟

با این حال اکثر پزشکان بر این باورند که نتایج به دست آمده از فرایند لیفت با نخ، بین 8 الی 12 سال ماندگار خواهد بود.

>> آیا لیفت با نخ یک راهکار دائمی است؟

سوالی که بسیاری از متقاضیان انجام لیفت صورت با آن مواجه خواهند شد، آن است که آیا نتایج به دست آمده از فرایند face lift دائمی خواهد بود؟

حقیقت آن است که با اینکه بعد از انجام لیفتینگ صورت شما بسیار جوان تر، شاداب تر و با طراوت تر به نظر خواهید رسید، اما لیفت صورت باعث توقف صد در صد روند پیری نخواهد شد.

بر اساس مطالعات انجام شده، بر اثر انجام لیفت صورت افراد بین 10 الی 12 سال جوان تر از سن واقعی خود به نظر خواهند رسید و فرایند تقویت و جوانسازی پوست نیز تحریک خواهد شد، اما مکانیسم های پیری با افزایش سن، با روند کند تری نسبت به قبل از فرایند لیفت با نخ در حال انجام خواهند بود.

این به آن معنا است که بر اثر تحریک کلاژن های پوست طی لیفت صورت تا حد زیادی از سرعت فرایند پیری کاسته خواهد شد و حتی باعث فعال شدن مکانیسم هایی در جوان تر شدن پوست و تقویت آن نیز خواهد شد، اما رخ دادن تغییرات در بافت صورت با افزایش سن، اجتناب ناپذیر خواهد بود.

اما در نهایت ویژگی مثبت این تغییرات این است که شما با انجام فرایند face lift، حتی با گذر زمان و افزایش سن، همواره چندین سال از سن واقعی خود جوان تر به نظر خواهید رسید.

 

>> دوران نقاهت بعد از لیفت صورت با نخ چقدر است؟

لیفت صورت نیز مانند تمامی فرایند های زیبایی و سلامتی دیگر، نیاز به مدت زمانی برای ترمیم و بهبودی و با انجام مراقبت های خاص دارد.

طول دوران نقاهت فرایند لیفتینگ صورت در افراد مختلف متفاوت خواهد بود.

این تفاوت ها به علت تفاوت های فردی نظیر وضعیت اولیه ی پوست و بدن، میزان رعایت و توجه به نکات مراقبتی و بهداشتی و توان بدن افراد در طی کردن دوران بهبودی خواهد بود.

همچنین نحوه ی انجام فرایند لیفت صورت و تکنیک های انجام شده طی آن، تعیین کننده ی مدت زمان لازم برای بهبودی و بازیابی پس از انجام لیفت با نخ خواهد بود.

روز های ابتدایی دوران نقاهت فرایند لیفت صورت، مهم ترین بازه در مرحله ی مراقبتی و بازیابی خواهد بود، چرا که التهاب ها و تورم های پوستی و همچنین درد ها در نواحی مختلف بروز پیدا خواهد کرد و لازم است اقدامات کامل و صحیحی در راستای بهبود این علائم در نظر گرفته شود.

لیفت بینی با نخ برای چه کسانی مناسب است

7 الی 10 روز ابتدایی پس از فرایند face lift، دوره ی پررنگ و مهم در توجه به اقدامات مراقبتی و پرهیز از رفتار های پر خطر می باشد که برای بازدهی باکیفیت فرایند لیفتینگ صورت الزامی می باشد.

2 هفته الی 1 ماه پس از طی شدن دوران نقاهت فرایند لیفت صورت، در اغلب افراد تمامی علائم بهبود یافته و فرد آماده ی بازگشت به روال عادی زندگی خود خواهد بود.

هر چقدر توجه به دستورالعمل ها و توصیه های مراقبتی پزشک بیشتر باشد، نتایج به دست آمده از فرایند لیفت صورت با کیفیت تر و طی شدن دوران نقاهت و بهبودی پس از لیفت با نخ سریع تر خواهد بود.

 

>> پس از چه مدتی نتایج لیفت با نخ قابل مشاهده خواهد بود؟

اگرچه تغییرات ایجاد شده بر اثر تکنیک های لیفت صورت با نخ در دقایق اولیه پس از انجام face lift قابل مشاهده خواهد بود، اما برای مشاهده ی تاثیر کامل و با کیفیت لیفتینگ صورت نیاز به طی شدن دوران نقاهت می باشد.

طول مدت زمان نقاهت پس از لیفت صورت در افراد مختلف بسته به شرایط مختلف متفاوت خواهد بود.

در 10 روز اولیه پس از انجام لیفت با نخ، کبودی ها و التهابات پوستی مانع مشاهده ی نتیجه ی کامل لیفتینگ صورت خواهد شد.

در این دوران مراقبت های پوستی و انجام اقدامات لازم برای بهبود این عوارض و جلوگیری از ایجاد عوارض ثانویه بسیار حائز اهمیت است.

هر چه قدر توجه به نکات مراقبتی در روزهای اولیه پس از انجام لیفت صورت ضعیف تر و ناقص تر باشد، مدت زمان لازم برای بهبودی کامل طولانی تر شده و نتایج نهایی face lift قابل مشاهده نخواهد بود.

همچنین طول این دوره که برای مشاهده ی نتیجه ی نهایی لیت صورت لازم است طی شود، در سنین مختلف متفاوت خواهد بود.

افراد جوان تر چون مجهز به مکانیسم های مراقبتی قوی تری نسبت به افراد مسن می باشند و وضعیت اولیه پوست آن ها در شرایط بهتری قرار دارد، ترمیم علائم پوستی پس از انجام لیفت صورت با سرعت بیشتری انجام خواهد شد و دستیابی به نتیجه ی نهایی سریعتر صورت خواهد گرفت.

به طور کلی پس از گذشت سه هفته الی یک ماه، تمامی علائم جانبی فرایند لیفت با نخ برطرف شده و نتایج مطلوب و رضایت بخش آن قابل مشاهده خواهند بود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیفت نخ صورت خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

آیا پس از جراحی لیفت صورت اثری باقی خواهد ماند ؟

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

لیفت نخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب