لیفت نخ

آیا لیفت با نخ محدودیت سنی دارد؟

آیا لیفت با نخ محدودیت سنی دارد؟

آیا لیفت با نخ محدودیت سنی دارد؟

جراحی های زیبایی امروزه دارای بازار گرمی است که افراد بسیاری را به خود مشتاق کرده است. یکی از این عمل های زیبایی لیفت با نخ است. می توان گفت که لیفت با نخ در واقع نوعی جراحی زیبایی است که به منظور کم کردن چین و چروک صورت و سفت کردن پوست صورت انجام می شود.

آیا لیفت با نخ محدودیت سنی دارد؟

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها زیبایی خود را دو چندان کنید. می توان گفت که هر روشی که برای ایجاد زیبایی در صورت انجام می گیرد، می تواند عوارضی داشته باشد که برای جلوگیری از ایجاد این عوارض می توانید به نکاتی که پزشک به شما توصیه می کنید عمل کنید.

لیفت با نخ را می توان راهی موقت برای درمان چین و چروک های صورت دانست. پزشک مربوطه نقاطی که باید تحت لیفت با نخ قرار گیرد را مشخص می کند تا بتواند به واسطه سوزن و نخ مخصوص لیفت، این نوع از عمل زیبای را به صورت سرپایی انجام دهد.

آیا لیفت با نخ محدودیت سنی دارد؟

از آنجایی که لیفت صورت برای درمان افتادگی های پوستی و چین چروک های  اولیه صورت می گیرد نباید سن افراد بیشتر از حد باشد. در واقع چین و چروک هایی که کم عمق تر باشند و افتادگی هایی که در مراحل ابتدایی خود قرار دارند را می توان توسط لیفت با نخ به طور موقت درمان کرد.

برای این منظور زمان پیدایش چین و چروک ها در صورت از سن بالای سی سال تا پنجاه سال می تواند باشد. در سنین کمتر می توان از روش های دیگر مانند لیزر و یا تزریق فیلر استفاده کرد تا چروک های پوستی را از بین برد.

بهترین کاندید برای لیفت با نخ

همانطور که در مطالب بالا اشاره کردیم لیفت با نخ یکی از انواع عمل های زیبایی است که بدون نیاز به بیهوشی و جراحی های طاقت فرسا انجام می گیرد. لیفت با نخ برای از بین بردن چین و چروک های سطحی پوست که در مراحل اولیه خود قرار دارند استفاده می شود.

افتادگی های پوست صورت نیز می تواند توسط لیفت با نخ از بین برود. البته لیفت با نخ در افرادی که دارای چروک های عمیق و افتادگی های بسیار هستند نمی تواند بسیار پاسخگو باشد. زیرا نخی که در لیفت استفاده می شود نمی تواند این چروک ها را در سطح عمیق از بین ببرد.

این افراد می توانند از تزریق پرکننده برای این منظور استفاده کنند. لیفت با نخ برای افرادی استفاده می شود که سطح چروک های اولیه در پوست صورت آنها هنوز به مراحل پیشرفت نرسیده است.

اما در رابطه با افراد مناسب جهت انجام این اقدام می توان به کسانی اشاره کرد که سن آن ها در بازه زمانی میانسالی محسوب می شود که عمدتا این بازه بین سی تا پنجاه سالگی به شمار می رود. البته دارا بدون سن در بازه زمانی ذکر شده برای هیچ فردی الزامی نمی باشد و تنها به عنوان این که می توان به نتایج بهتری دست یافت اشاره می شود.

از شرایط دیگر جهت این که فردی کاندید مناسبی برای این عمل زیبایی محسوب شود این است که شخص نباید دارای مشکلاتی از قبیل چروک و خطوط عمیق در چهره خود باشد. انجام این روش جهت از بین بردن این نوع مشکلات نمی تواند تاثیرات مثبت چندانی داشته باشد و این روش صرفا جهت خط ها و افتادگی های متوسط استفاده می شود. لذا افرادی که حائز این شرایط نیستند باید از روش های اساسی جهت ترمیم و رفع مشکل خود استفاده کنند.

از دیگر کاندید های مناسب جهت انجام عمل زیبایی لیفت با نخ افرادی هستند که از شرایط جسمی و روحی مناسب و خوبی بهره مند هستند. افرادی که بیماری های متعدد و زمینه ای مانند دیابت، فشار خون و بیماری های قلبی هستند گزینه های مناسبی جهت انجام این روش محسوب نمی شوند و ممکن است با صلاحدید پزشک متخصص این عمل زیبایی برای آن ها صورت نگیرد.

همچنین به دلیل استفاده از داروهای بیهوشی در انجام این عمل به افرادی که دارای مشکلات خاص از جمله آلرژی به این دسته از داروها را دارند، انجام این اقدام توصیه نمی شود.

کسانی که دارای صورت های استخوانی هستند و همچنین دارای پوستی شل و انعطاف پذیر می باشند جزء بهترین کاندیدای مناسب جهت انجام دادن عمل زیبایی لیفت صورت با نخ محسوب می شوند و نسبت به سایر افراد به نتایج بهتری دست می یابند.

همچنین افرادی که دارای میزان کمی از چربی در صورت خود هستند نیز کاندید مناسبی جهت انجام این اقدام به شمار رفته و عمدتا به نتایج مطلوب و دلخواهی دست پیدا می کنند.

کاندیدهای مناسب دیگر برای انجام این عمل زیبایی، افرادی هستند که به دلیل مختلف همچون پیری دچار افتادگی پوست صورت و شل شدگی در آن شده اند. این دسته از کاندید ها می تواند  با انجام این روش افتادگی ها و شلی پوست خود را تا حد چشمگیری بهبود دهند.

افرادی که دارای پوست نازک و آسیب پذیری هستند و استفاده از سایر اقدامات درمانی و زیبایی برای آن ها سخت است نیز جزء گزینه های مناسب برای این اقدام به شمار می روند.

همچنین افرادی که دچار افتادگی و شلی پوست شده اند اما با روش های درمانی خانگی و مراقبتی به نتایج ایده آل دست نیافته اند نیز جزء گزینه های مناسب به شمار رفته و می توانند از این اقدام جهت رسیدن به اهداف خود استفاده کنند.

اما از دیگر شرایط یا معیار های مهم برای کاندید های انجام لیفت با نخ این است که افرادی متقاضی این اقدام دارای انتظارات و اهداف واقع بینانه و در حالت کلی منطقی از انجام لیفت با نخ داشته باشند. لذا معمولا به افراد متقاضی توصیه می شود که با مطالعه و آگاهی کامل به سراغ عمل های زیبایی مراجعه کنند تا پس از نتیجه گیری دچار مشکلات نشوند.

لیفت با نخ در چه سنی مناسب است؟

می توان گفت که لیفت با نخ (lift with yarn) در هر سنی که چروک های پوست صورت و یا افتادگی در پوست مشاهده شود می تواند استفاده شود. در واقع سن مشخصی برای لیفت با نخ برای افراد در نظر گرفته نشده است. البته سن سی و پنج به بالا در واقع سنی است که ایجاد چروک در پوست خود را مشاهده خواهید کرد.

ممکن است افتادگی پوست به دلایل مختلفی ایجاد شود. برای این منظور لیفت با نخ می تواند گزینه مناسبی برای این افراد باشد تا بدون هیچ گونه درد و عوارضی دارای پوستی زیبا شوند.

لیفت با نخ برای چروک های عمیق و در سن های بالای 50 تا 60 سال انجام نمی شود. زیرا چروک ها دارای عمقی بسیار بیشتر از حد معمول خود هستند.

بنابراین نخ هایی که برای لیفت استفاده می شوند توانایی نگه داشتن افتادگی های پوستی را ندارند و بعد از مدت کوتاهی عمل لیفت با نخ بدون نتیجه خواهد بود.

به همین علت پزشکان به افرادی که سن آن ها بالا بوده و دارای چین خوردگی های عمیق در پوست خود هستند استفاده از روش های دیگر را پیشنهاد می کنند.

از آنجایی که لیفت با نخ بدون جراحی است ممکن است خیلی از افراد با انتخاب این نوع از عمل از ایجاد عوارض جانبی دیگر عمل های زیبایی در خود جلوگیری کنند.

از آنجایی که لیفت با نخ باید در زوایای مشخصی از صورت انجام گیرد باید پزشکی که این عمل را انجام می دهد دارای تخصص و مهارت لازم در زمینه لیفت با نخ باشد.

بنابراین از اعتماد به افرادی که دانش و مهارت کافی در انجام این اقدام را ندارند حتما خودداری کنید و سعی کنید قبل از انتخاب کلینیک مورد نظر حتما از سوابق و اعتبار آن به خوبی تحقیق کنید.

همچنین از آنجایی که لیفت با استفاده از نخ های متفاوتی انجام می شود در ابتدا پزشک باید از حساسیت نداشتن شما به این نخ های کلاژن ساز مطلع شود و بعد از آن عمل لیفت با نخ را برای شما انجام دهد.

مزیت های انجام لیفت با نخ برای کاندید های مناسب

انجام این اقدام طبیعتا برای افراد متقاضی آن دارای مزیت های متعددی می باشد که قطعا می تواند بسیار مهم و تاثیر گذار برای آن ها باشد.

  1. از جمله مهم ترین مزیت های این اقدام می توان عدم نیاز به تعداد جلسات و یا زمان بسیار زیاد جهت انجام آن می باشد. این اقدام را هر فردی می تواند تنها در یک جلسه چند دقیقه ای به طور کامل به اتمام رساند.
  2. عوارض جانبی بسیار کم و کوتاه مدتی دارد که می توان با انجام برخی نکات ساده از بروز عمده آن ها پیشگیری کرد.
  3. نخ های مورد استفاده کاملا سازگار با بدن هستند و پس از مدتی توسط بدن جذب می شوند.
  4. میزان تولید کلاژن های پوستی به طور قابل توجهی افزایش می یابد و سبب افزایش جوانی چهره شخص می شود.

آیا لیفت با نخ محدودیت سنی دارد؟

عمل لیفت به وسیله نخ در واقع محدودیت سنی ندارد و افراد بسیاری می توانند کاندیدای این نوع از عمل زیبایی قرار گیرند. افتادگی های پوستی می تواند به دلایل مختلف در افراد ایجاد شود. ممکن است در اثر ایجاد عارضه ای پوست افراد دچار افتادگی شود.

در این صورت اگر سن فرد کم باشد ممکن است پزشک از روشهای جراحی دیگر این نوع از عارضه را درمان کند. می توان گفت که لیفت به وسیله نخ درمانی موقتی محسوب می شود و نمی تواند در دراز مدت چروک های پوست را از بین ببرد.

نخی که در لیفت استفاده می شود دارای ترکیباتی است که می تواند کلاژن سازی پوست را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. با جذب این نخ در پوست جوانسازی پوست صورت می گیرد.

خط های عمودی بر روی شیار گونه ها و یا در گردن و اطراف پیشانی می تواند به واسطه لیفت از بین برود. بنابراین این نوع از عمل زیبایی مخصوص سن خاصی نیست.

پس در حالت کلی انجام این اقدام برای هر گروه سنی امکان پذیر است و می تواند مشکلات و نواقص پوستی خود را با استفاده از این روش تا حد قابل توجهی بهبود بخشد. اما معمولا افرادی که در دوره میان سالی به سر می برند از شرایط ایده آل تری نسبت به افراد مسن و یا جوان جهت انجام این اقدام به شمار می روند.

انجام لیفت با نخ در چه سنی ممنوع است؟

محدودیتی برای انجام لیفت توسط نخ برای افراد وجود ندارد. سنی که برای لیفت در نظر گرفته شده است معمولا بین سی تا شصت سال است که بنا به صلاحدید پزشک مربوطه می تواند کمی متغیر نیز باشد. همه افراد نمی توانند از لیفت استفاده کنند.

ممکن است در برخی از افراد ایجاد حساسیت به نخ وجود داشته باشد در این صورت انجام لیفت توصیه نمی شود. افرادی که دارای آکنه و یا بیماری های پوستی نظیر تبخال هستند نیز گزینه مناسبی برای انجام لیفت با نخ نیستند.

همچنین افرادی که دارای دیابت و یا بیماری هایی هستند که داروهای ضد انعقاد خون مصرف می کنند نیز جز دسته ای از افراد هستند که پزشک نباید برای آنها لیفت را انجام دهد. معمولا اثراتی که لیفت بر روی پوست می گذارد به طور کامل از 3 تا 5 ماه بعد از لیفت دیده می شود.

می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد. اثرات ماندگاری این نوع از عمل زیبایی از 12 تا 16 ماه می تواند در افراد باقی بماند. می توان گفت که این عمل زیبایی در واقع جز کم عوارض ترین و بهترین عمل هایی است که شما می توانید به راحتی انجام دهید.

برای این منظور باید زیر نظر پزشکی قرار گیرید که از بهترین نوع نخ و با کیفیت بالا استفاده کند تا شما دچار حساسیت و یا عوارض دیگری بعد از عمل نشوید. بهتر است که لیفت با نخ در سن های بسیار بالا انجام نشود و از روش های دیگر به جای لیفت برای ایجاد زیبایی در پوست استفاده شود.

چروک های عمیق در سنین بالا نمی توانند به راحتی با لیفت از بین بروند. به همین دلیل در اکثر مواقع جراحی لیفت و یا تزریق فیلر و چربی برای این افراد صورت می گیرد تا بتواند به لایه های زیرین پوست نفوذ کند و عمل جوانسازی را سریعتر انجام دهد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیفت نخ صورت خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *