لیفت نخ

لیفت نخ لب بالا و مزایای آن

لیفت نخ لب بالا

لیفت نخ لب بالا

آیا شما نیز به دنبال لیفت نخ لب هستید؟

آیا میدانید لیفت لب به چه شکلی انجام می گیرد؟

آیا از معایب و مزایا لیفت نخ لب با خبر هستید؟

لیفت نخ لب بالا

از شما دعوت می کنیم که ما را تا آخر این مقاله همراهی نمایید تا از این طریق اطلاعات بسیار مفیدی را در این زمینه به دست بیاورید.

امروزه بسیاری از افراد در سطح جهان به دنبال برجسته و پرحجم تر دیده شدن لب های خود هستند تا به زیبایی خود افزوده و توجه بسیاری را به سوی خود جذب کند.

لب ها تاثیری شگرف و انکارنشدنی در زیبایی افراد دارند و نقش بسیار مهمی در رسیدن به وضعیت ظاهری مطلوب ایفا می کنند. لب ها بدون تردید امروزه از ملاک های مهم زیبایی هستند و به همین خاطر است که افراد زیادی، به سراغ ایجاد یک تغییر مناسب در لب های خود می روند و از متد های مختلف برای این موضوع استفاده می کنند.

به همین منظور نیز بسیاری از کلینیک های زیبایی راه ها و روش های متفاوتی را به کار میبرنند تا لب های افراد را زیباتر و جذاب تر نشان دهند.

یکی از این راه های پرطرفدار و مناسب استفاده از لیفت نخ لب می باشد.

لیفت نخ لب، یک فرآیند موثر است که پاسخگوی بسیاری از نیازهای فرد خواهد بود. تا زمانی که افراد خواهان در اختیار داشتن لب هایی حجیم و زیبا باشند، لیفت نخ نیز یک روش بسیار پرطرفدار خواهد بود. بسیاری از متدهای دیگر برای ایجاد وضعیت ظاهری مطلوب در لب ها، تاثیر کم و کوتاه مدتی دارند و یا نیازمند جراحی های سخت هستند اما لیفت نخ لب ها، با عوارض کم و تاثیر بسیار زیاد، به شدت مفید خواهد بود.

لیفت با نخ یکی از موثرترین و پرطرفدارترین راه هایی می باشد که به منظور کاهش فاصله بین دماغ و لب بالایی و از بین بردن هرگونه چین و چروک در اطراف لب به کار گرفته می شود و این عمل توسط افراد متخصص و مجرب در کلینیک های سلامت و زیبایی مورد انجام واقع شده است و از استقبال بسیار بالایی نیز از طرف عموم مردم برخوردار می باشد.

اگر شما نیز به دنبال زیبایی لب های خود هستید می توانید اقدام به لیفت نخ لب داشته و در کوتاه ترین زمان ممکن به زیبایی مورد نظر خود دست پیدا کنید. لیفت نخ لب را می توان به دو نوع زیر تقسیم بندی نمود:

 1. لیفت لب بالا با نخ
 2. لیفت گوشه لب

در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد هر کدام از انواع لیفت نخ لب و مزایا و معایب آن توضیحات بیشتری را به حضورتان دهیم. با ما همراه باشید.

در این فرآیند همان طور که از نامش هم پیداست، از نخ های ویژه ای استفاده می شود. این نخ های بهداشتی قابل جذب، به صورت طبیعی کیفیت پوست را در نقاط مختلف بدن ارتقا می دهند. حجم بخشی به لب ها برای ایجاد تعادل و تناسب در چهره، یکی از تاثیرات مثبت لیفت نخ لب به شمار می رود.

البته که تاثیر این فرآیند «همیشگی» نیست اما اثرات آن برای مدتی بسیار طولانی، در بدن فرد باقی می ماند و در بعضی از موارد، حتی برای سال ها ماندگاری دارد. موضوعی که در قیاس با سایر متد ها برای ایجاد تغییر در لب ها، فوق العاده به نظر می رسد.

اهمیت بسیار زیادی دارد که لیفت نخ لب ها را حتما در شرایط کاملا استاندارد انجام بدهید. این فرآیند، حساسیت های خاص خودش را دارد و برای رسیدن به نتایج مطلوب، حتما باید در یک کلینیک مجاز و زیر نظر یک پزشک متخصص و مجرب صورت بگیرد. این فرآیند به طور کلی یک فرآیند جدید محسوب می شود و ممکن است بعضی از کلینیک ها، آشنایی چندانی با اصول و قواعد آن نداشته باشند.

لیفت نخ لب بالا

لیفت لب بالا با نخ

لیفت نخ لب بالا که در بسیاری از مقالات به آن سانترال لب بالا نیز گفته می شود یکی از پرطرفدارترین عملیات می باشد که توسط بسیاری از افراد مورد استقبال واقع شده است و به دو روش زیر صورت می گیرد:

روش اول: در این روش مرز بین پشت لب با بخش قرمز لب بالایی، یک شکاف بسیار کوچک ایجاد شده و قسمتی از پوستی برداشته می شود و لب بالایی را به سمت بالا کشیده و بخیه های لازم را می زنند که در این روش ممکن است جای و اثر اسکار باقی بماند ولی در عوض بالا کشیده شدن لب بالایی حتمی بوده و زیبایی منحصر به فردی را به وجود می آورد.

روش دوم: در این روش نیز در این روش نیز پوست زیر قاعده بینی را بدون اینکه دردی ایجاد شود، برش داده و پوست را جدا نموده و سپس بخیه می زنند.

توجه داشته باشید که مدت زمان لازم برای این کار در حدود یک ساعت به طول انجامیده و بعد از گذشت 12 ماه نیز به شکل کامل جای اسکار ناپدید می شود.

لیفت گوشه لب

لیفت گوشه لب بیشتر مورد پسند افراد واقع شده است که مسن تر بوده و ظاهری بسیار عبوس و افسرده ای را دارند.

لیفت نخ گوشه لب، یکی از روش های جوانسازی چهره به شمار می رود و تاثیر قابل توجهی نیز خواهد داشت. این فرآیند، نشانه های پیری را در چهره افراد از بین می برد و یا این نشانه ها را کمرنگ می کند. سن افرادی که لیفت نخ گوشه لب ها را انجام می دهند، به مراتب کم تر از سن واقعی آن ها به نظر می رسد و این یک مزیت بزرگ تلقی می شود.

برای انجام لیفت نخ لب برای گوشه لب از بخیه هایی استفاده می شود که قابلیت جذب بالایی را داشته و بدون اینکه اعصاب و عضلات دستکاری شوند، تمام برآمدگی ها و چین و چروک های گوشه لب را بین می رود.

انجام لیفت نخ لب در گوشه لب نیاز به دقت و توجه بالای متخصص دارد تا شکاف ایجاد شده در گوشه لب بیش از حد نبوده و لبخد جوکر مانندی برای بیمار به وجود نیاید.

با انجام لیفت نخ لب سن خود را جوان تر و از قیافه بسیار شاداب تر و خوشحالی برخوردار باشید و حس خوبی را از این طریق به دست بیاورید.

با استفاده از لیفت نخ، کیفیت پوست شما به شکل قابل توجهی ارتقا پیدا خواهد کرد. لیفت نخ، به کلاژن سازی در پوست شما کمک می کند و همچنین پروتئین های مورد نیاز برای پوست شما را سنتز خواهند کرد. این کار موجب می شود که اعتماد به نفس شما به شدت افزایش پیدا کند و همچنین احساس رضایت شما نسبت به خودتان، بیشتر شود.

مزایا و معایب لیفت نخ لب

همانطور که در بخش های قبلی نیز به این موضوع اشاره امروزه بسیاری از افراد علاقه مندی بسیاری را برای لیفت نخ لب از خود نشان داده اند ولی قبل از انجام هرگونه عملیاتی بایستی در مورد مزایا و معایب این روش درمان و زیبایی بتوانند اطلاعاتی را به دست بیاورند.

از مزایا لیفت نخ لب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. به مدت زمان کمتری نیاز دارد و فرد را وادار نمی کند که زمان زیادی را در اتاق انجام این فعالیت سپری کند. لیفت نخ لب ها در زمانی کوتاه به پایان می رسد و وقت چندانی را از فرد نمی گیرد.
 2. شادابی و جوانی خاصی را به شما می بخشد.
 3. باعث زیباتر دیده شدن خنده شما می شود.
 4. هزینه های کمتری را نسبت به دیگر روش ها دارد. البته هزینه های انجام این فرآیند برای همه افراد متفاوت است و این موضوع به عوامل زیادی بستگی خواهد داشت.
 5. مناسب برای هر گروه سنی و جنسی می باشد. عدم وجود محدودیت های مختلف برای لیفت نخ، از مزیت های مهم این فرآیند به شمار می رود. هم مردان و هم زنان به خوبی می توانند از نتایج این فرآیند بهره مند شوند. علاوه بر این، افراد در سنین مختلف نیز می توانند به خوبی از نتایج لیفت نخ لب استفاده کنند.
 6. لیفت نخ لب، به داشتن لب هایی زیبا و برجسته در چهره شما کمک می کند و احساس رضایت شما را نسبت به خودتان افزایش می دهد.
 7. لیفت نخ لب ها، احساس رضایت شما را نسبت به خودتان افزایش می دهد و به بالا رفتن اعتماد به نفس شما کمک می کند.
 8. این فرآیند به طور کلی ریسک بسیار پایینی دارد و یک فرآیند کاملا امن و مطمئن به شمار می رود.

از معایب لیفت نخ لب نیز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. حساسیت در ناحیه درمان شده
 2. قرمز شدن محل درمان
 3. درد در بسیاری از مواقع
 4. کبودی در برخی از مواقع
 5. ورم لب در 24 ساعت اولیه
 6. مشاهده نادر عدم تقارن در لب ها و ناهمواری

البته توجه داشته باشید که معایب و عوارض ذکر شده در بسیاری از بیماران مشاهده نمی شود و این موارد حالت استثنایی را به خود گرفته اند. عارضه های جانبی ناشی از لیفت نخ لب، بسیار زودگذر هستند و در زمانی کوتاه، از بین خواهند رفت.

که بیشتر به مرکز و متخصصانی که لیفت نخ لب را انجام می دهند بستگی داشته و اگر شما حساسیت زیادی را به این امر نشان دهید بی شک از عوارض کمتری برخوردار خواهید شد. به کمک معاینه های اولیه، تا حدود زیادی مشخص می شود که شما گزینه مطلوبی برای انجام این کار هستید یا خیر.

با آگاهی در مورد مزایا و معایب این روش می توانید به شکل بهتری و بدون داشتن نگرانی، اقدام به درمان بیماری خود داشته باشید.

مواردی که بایستی بعد از لیفت نخ لب به آنها توجه کرد

افرادی که به دنبال لیفت نخ لب هستند بایستی به چندین نکات دقت و توجه بسیار زیادی داشته باشند که از مهم ترین این موارد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. تا یک هفته بعد از انجام لیفت نخ لب ورزش های سنگین انجام ندهید. در این دوران نباید فشار زیادی به بدن شما وارد شود و جریان خون نیز در بدن شما، سرعت زیادی پیدا کند.
 2. بعد از 5 روز بعد از لیفت بخیه ها را می کشند.
 3. 2 هفته به زمان نیاز دارید تا ورم لب ها کاهش یابد… در این دوره زمانی نباید به لب های خود دست بزنید و به آن ها فشار زیادی وارد کنید.
 4. می توانید از کمپرس یخ برای کاهش ورم لب استفاده کنید. اگر به هر دلیلی احساس درد داشتید، کمپرس سرد برای شما مفید و موثر خواهد بود.
 5. تا چند روز بعد از لیفت نخ لب از غذاهای نرم استفده کنید. ترجیحا از غذا هایی که نیاز به جویدن زیادی دارند استفاده نکنید و همچنین به سراغ غذا هایی با چربی و نمک بالا نروید.
 6. نیازی به استراحت و بستری شدن ندارید و بلافاصله بعد از انجام درمان می توانید به منزلتان بروید.
 7. برای اینکه دوستان خود را غافلگیر کنید می توانید یک هفته در منزل به استراحت پرداخته و بعد از بهبودی قرارهای خود را بگذارید.
 8. در هنگام شست و شوی صورت خود نهایت دقت را داشته باشید تا فشار زیادی بر روی لب شما وارد نشود.

هزینه لیفت نخ لب

یکی از مهمترین موضوعاتی که برای بسیاری از بیمارانی که به دنبال انجام لیفت نخ لب هستند وجود دارد، هزینه این فرایند بوده و می خواهند اطلاعاتی کاملی را درباره هزینه های لیفت نخ لب به دست آورده تا بتوانند با در نظر گرفتن بودجه در اختیار خود به راحتی از پس خرج و هزینه های این روش درمان و زیبایی بر بیایند.

در خصوص هزینه های لیفت نخ لب می توان گفت که بسته به مرکز زیبایی و سلامتی، نوع نخ استفاده شده، دستمزد پزشک و منطقه متفاوت خواهد بود.

همچنین در نظر داشته باشید که در بسیاری از مواقع ممکن است هنگام انجام لیفت نخ لب نیاز به برخی از عمل ها نیز نیاز وجود داشته باشد که هزینه های این عمل نیز به هزینه های لیفت نخ لب اضافه خواهد شد.

شما می توانید قبل از انجام هرگونه عملی در مورد هزینه های عمل با پزشک خود صحبت های لازم را انجام دهید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیفت نخ لب بالا خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *