لیفت نخ

آیا لیفت با نخ روش دردناکی است ؟

آیا لیفت با نخ روش دردناکی است ؟

آیا لیفت با نخ روش دردناکی است ؟

لیفت با نخ یک روش بدون جراحی جهت بالا بردن نواحی مختلف بدن که دچار افتادگی شده اند استفاده می شود. درمان افتادگی با نخ معمولا در نواحی با افتادگی جزئی کاربرد دارد. با اینحال ممکن است در برخی مواقع لیفت با نخ در بالا بردن سینه و جوان سازی خطوط گلو نیز مفید باشد.

آیا لیفت با نخ روش دردناکی است

در لیفت با نخ، هیچ گونه عمل جراحی انجام نمی شود. به همین دلیل است که لیفت با نخ امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. با اینحال بسیاری از افراد قبل از اینکه جهت انجام لیفت به کلینیک ها مراجعه کنند، تمایل دارند بدانند که آیا بالا کشیدن با نخ روش دردناکی است؟

به نظر می رسد این مهم ترین سوالی است که باید راجع به لیفت با پاسخ داد؛ بنابراین ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که آیا درمان افتادگی با نخ دردناک است یا خیر.

آیا لیفت با نخ درد دارد ؟

لیفت روشی است که بدون عمل جراحی انجام می شود؛ بنابراین، این روش برای افرادی که تمایل ندارند صورت آن ها جراحی شود کاربرد دارد. می توان گفت که لیفت نسبت به عمل جراحی درد بسیار جزئی دارد. چرا که پزشکان قبل از انجام جوان سازی با نخ از نوعی ماده بی حسی موضعی استفاده می کنند.

با اینحال به جهت اینکه خیال شما را بیشتر راحت کنیم، توضیح مختصری راجع به نحوه کار لیفت به شما می دهیم. زمانی که شما دقیقا بدانید بالا کشیدن با نخ به چه صورت انجام می شود، بهتر درک خواهید کرد که آیا لیفت با نخ درد دارد یا خیر.

بالا کشیدن با نخ یک روش نوین و بی خطر است. درمان افتادگی با نخ باعث بالا بردن افتادگی های صورت بدون انجام عمل جراحی می شود. پزشکان در لیفت از نوعی نخ های پروپیلن قابل جذب استفاده می کنند. این نخ ها توسط یک قلاب روی صورت کشیده شده و بافت های صورت و بدن را به صورت کاملا بی خطر بازیابی می کنند.

آیا لیفت با نخ روش دردناکی است

همچنین نخ های روش درمان افتادگی با نخ دارای برخی مواد کلاژنی هستند که می توانند به مرور زمان بافت های افتاده صورت را ترمیم کرده و پوست را جوان سازی کنند؛ بنابراین بالا کشیدن با نخ روشی بسیار مناسب به عنوان جایگزین عمل های جراحی است که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

جهت استقرار نخ ها در صورت، سوراخ های ریزی روی صورت ایجاد می کنند. به همین دلیل است که اکثر افراد در مورد درد جوان سازی با نخ کمی نگران هستند؛ اما ما به شما می گوییم که جای هیچ نگرانی وجود ندارد. چرا که پزشکان هنگام انجام بالا کشیدن با نخ از بی حسی استفاده می کنند.

پزشک قبل از انجام لیفت از بی حسی موضعی استفاده می کند. بی حسی موضعی معمولا توسط کرم بی حسی یا بی حسی با زایلوکائین انجام می شود. در نتیجه احساس درد شما به هنگام انجام لیفت با نخ به حداقل می رسد. با اینحال ممکن است شما درد کمی را در طول انجام درمان افتادگی با نخ احساس کنید که کاملا طبیعی است.

درد لیفت با نخ تا چه حد قابل تحمل است ؟

دردی که شما هنگام انجام لیفت با نخ احساس می‌کنید، بسیار جزئی است. چرا که پزشک از مواد بی حسی موضعی استفاده کرده است؛ اما شاید برای شما سوال باشد که چرا پزشک به صورت کامل صورت را بی حس نمی کند. دلیل این امر این است که بی حسی کامل صورت می تواند در کارایی جوان سازی با نخ تاثیر منفی بگذارد.

به همین دلیل پزشک تنها ناحیه ای که قصد ایجاد سوراخ را در آن دارد بی حس می کند. در نتیجه ممکن است شما در نواحی از صورت که نخ ها کشیده می شوند کمی احساس درد کنید؛ اما این درد حتی به یک ساعت نمی رسد. چرا که انجام بالا کشیدن با نخ در کل صورت حداقل 30 و حداکثر 45 دقیقه طول می کشد.

بنابراین شما تنها به مدت حداکثر 45 دقیقه درد جزئی را در طی انجام لیفت احساس می‌کنید؛ اما ممکن است سوال کنید که آیا بعد از انجام لیفت نیز ممکن است احساس درد داشته باشیم؟

معمولا بعد از انجام درمان افتادگی با نخ، دردهای خفیفی در نقاط ورودی نخ ها احساس می شود. همچنین از آن جا که صورت ناحیه ای با خاصیت عروقی بالا است، به همین دلیل ممکن است برخی کبودی ها نیز در صورت ایجاد شود؛ اما این کبودی ها طی چند روز از بین می روند و جای هیچ گونه کبودی روی صورت باقی نمی ماند.

می توانید جهت کاهش درد بعد از انجام لیفت با نخ (Lift with yarn) از کیسه یخ استفاده کنید. کیسه یخ علاوه بر اینکه میزان درد را کاهش می دهد، به جلوگیری از ایجاد کبودی ها نیز کمک می کند؛ بنابراین درد جوان سازی با نخ بسیار جزئی بوده و مدت زمان بسیار کمی نیز به طول می انجامد.

آیا درد لیفت با نخ به نتایج آن می ارزد ؟

بهتر است بدانید درد جزئی که شما به هنگام جوان سازی با نخ احساس می‌کنید، به نتایج درمان افتادگی با نخ می ارزد. چرا که لیفت با نخ روشی اثبات شده به جهت درمان افتادگی های صورت، گردن و حتی سینه است. این روش بدون هرگونه جراحی و خون ریزی انجام می شد که حسن بسیار بزرگی برای این روش محسوب شده است.

همچنین لازم است بدانید که اثرات بالا کشیدن با نخ تا یک سال و حتی بیشتر نیز باقی می ماند. در بسیاری از افراد مشاهده شده است که اثرات لیفت تا 16 ماه باقی مانده است. لیفت در مقایسه با برخی روش های دیگر، هیچ گونه عوارض پوستی به دنبال ندارد.

لیفت به خوبی می تواند تمام چین و چروک های پیشانی، ابرو و سایر نواحی فوقانی صورت را از بین ببرد. همچنین لیفت با نخ جهت رفع چین و چروک های دور چشم و چروک های پا کلاغی زیر چشم نیز کاربرد دارد.

جوان سازی با نخ تاثیرات چشم گیری بر جوان سازی پوست گونه، خط فک و گلو می گذارد. این روش حتی برای سفت شدن بازوها، ران ها، شکم، باسن و سینه نیز بسیار مفید است؛ بنابراین با توجه به نتایج و مزیت هایی که لیفت با نخ به دنبال دارد، درد جزئی که هنگام انجام این روش تحمل می‌کنید، بسیار نادیدنی است.

چه عواملی باعث کاهش درد لیفت با نخ می شود ؟

در ابتدا نوع پوست صورت شما از عوامل مهمی است که میزان درد لیفت را تحت تاثیر قرار می دهد. افرادی که دارای پوست نازک تری هستند معمولا درد بیشتری را احساس می کنند؛ بنابراین افراد با پوست ضخیم تر ممکن است درد کمتری را هنگام انجام لیفت احساس کنند.

همچنین نوع کلینیکی که انتخاب می‌کنید نیز تاثیر مهمی در کاهش درد لیفت دارد.

چرا که اگر پزشک از ماده بی حسی مناسبی استفاده کرده و جوان سازی با نخ را به بهترین شکل انجام دهد، میزان درد کاهش می یابد؛ اما در هر حال همانطور که در بالا هم گفتیم شما می توانید با قرار دادن کیسه یخ، درد و کبودی بعد از درمان افتادگی با نخ را کاهش دهید.

چرا که ممکن است بعد از انجام بالا کشیدن با نخ در نواحی که نخ ها وارد شده اند، احساس درد خفیفی داشته باشید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک زیبایی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *