مدت زمان عمل لیفت با نخ بر صورت چقدر است ؟

مدت زمان عمل لیفت با نخ بر صورت چقدر است ؟

همه ی افراد اغلب برای انجام دادن هرگونه عمل زیبایی از جمله لیفت با نخ همه جوانب آن را در نظر می گیرند. یکی از مهم ترین جوانب های عمل زیبایی مدت زمانی است که صرف عمل زیبایی لیفت با نخ می شود.

مدت زمان عمل لیفت با نخ صورت چقدر است ؟مدت زمانی که صرف عمل زیبایی لیفت با نخ می شود برای برخی بسیار مهم بوده و در انتخاب روش درمان آن ها تاثیر بسزایی خواهد داشت. هر چه مدت زمان این عمل های زیبایی کمتر و با تاثیر بیشتر باشد قطعا طرفدار های زیادی نسبت به این عمل های جراحی طولانی مدت خواهد داشت.

شما با مطالعه این مقاله می توانید اطلاعات لازم و کافی را به جهت لیفت با نخ کسب کنید و انتخاب روش درمانی مناسبی را داشته باشید.

آیا کشیدن صورت با نخ در مدت زمان کوتاهی صورت خواهد گرفت یا خیر ؟

این عمل زیبایی به جهت ساده بودن و تاثیرات بسیار آن پس از عمل بسیار پرطرفدار است. لیفت با نخ همانطور که گفته شد نسبت به سایر روش های درمانی دیگر لیفت صورت ساده است و همین امر موجب شده تا مدت زمان انجام این عمل توسط پزشک کوتاه باشد.

این روش درمان به دلیل استفاده از نخ های مخصوص جذبی واستفاده هیچ گونه وسایل و تجهیزات اضافه تری مدت زمان آن کوتاه شود.

در نتیجه می تواند علاقمندان زیادی را به دلیل این ویژگی منحصر بفرد به خود جذب کند. به دلیل مدت زمان کمی که صرف این عمل می شود عوارض لیفت نخ صورت و درد های ناشی از آن به مراتب کمتر از سایر روش ها خواهد بود.

پس این می تواند خبر و اطلاعات خوبی برای علاقمندان لیفت صورت باشد تا بتوانند بهترین گزینه یعنی لیفت با نخ را در صورت واجد شرایط بودن بر گزینند.

دوام لیفت نخ صورت و تاثیرات آن

چه مدت زمانی روند بهبودی لیفت با نخ بر صورت طول خواهد کشید ؟

لیفت با نخ همانطور که گفته شد یک روش درمان آسانی است که در مدت زمان کوتاهی صورت می گیرد. این عمل زیبایی در مدت زمان 30 تا نهایت 45 دقیقه به طول می انجامد. با مشاهدات و تجزیه و تحلیلی که پزشکان متخصص در این رابطه انجام دادند این نخ هایی که برای انجام لیفت با نخ صورت می گیرد در طی 6 ماه پس از عمل به پوست جذب می شود.

در این مدت زمان، پوست صورت با تولید کلاژن و الاستیک های بیشتر روند درمان را تسریع تر می کنند و پوست به نتیجه ی دلخواه دست می یابد. نتیجه ی کامل کلاژن سازی پوست در طی 12 تا 16 ماه به طول می انجامد. در این مدت زمان پوست با انقباض بیشتری ظاهر می شود.

چه مدت زمانی نقاهت لیفت با نخ، به طول می انجامد ؟

اگر شما یک لیفت با نخ را انتخاب کرده اید بهتر است در مورد طول مدت نقاهت و بهبودی ان نیز اطلاعات کافی داشته باید. ممکن است نتایج کامل این روش درمان چند ماه به طول بی انجامد اما روند بهبودی و نقاهت آن بسیار زمان کمتری را می طلبد.

ذکر یک عدد مشخص برای دوران نقاهت مراجعه کننده بسیار دشوار است زیرا هر فرد دوره نقاهت یکسانی ندارد و برای هرکس متفاوت خواهد بود. هرکس بسته به شرایط خود طول درمان و نقاهت خاص خود را دارد اما معمولا این دوره نقاهت یک ماهه خواهد بود.

چه عواملی تعیین کننده زمان نقاهت لیفت با نخ بر صورت است ؟

همانطور که گفتیم طول مدت نقاهت کشیدن صورت به طور دقیق مشخص نیست و برای هر فرد متفاوت است. این مدت زمان به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل به شرح زیر است:

  1. سن شما
  2. وضعیت سلامتی جسمی
  3. نوع روش انجام شده لیفت با نخ
  4. میزان مشکلات پوستی شما قبل از انجام این عمل

مراقبت شما از عمل های انجام شده در صورت، نیز می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد. هریک از این موارد ذکر شده می تواند در روند بهبودی شما تاثیر گذاشته و روند بهبودی هر فرد را نسبت به دیگری متفاوت کند.

انجام نکات توصیه شده پزشک شما بعد از لیفت با نخ می تواند در روند بهبودی و نتایج پس از عمل شما موثر واقع شود.

لیفت با نخ، پس از مدت زمان یک ماه چگونه خواهد بود ؟

شما بعد از گذراندن دوران نقاهت خود، به زندگی عادی خود باز می گردید که دیگر نیاز به مراقبت های ویژه ای نخواهد داشت. این دوره نقاهت معمولا یک ماهه می باشد. شما بعد از گذراندن این مدت زمان با ظاهر جدید از زندگی خود لذت می برید.

لیفت نخ گونه و هزینه آن

ممکن است شما همچنان با عوارض هایی مثل بی حسی و تورم همراه باشید. این عوارض ممکن است مدت ها طول بکشد تا کاملا از بین برود اما مشکل خاصی را برای شما ایجاد نخواهد کرد. هرکس بعد از این مدت احساست منحصر به فرد خود را در خصوص انتظارات خود پس از لیفت با نخ را دارد.

کسانی که از توصیه های پزشک خود در این مدت زمان بهره می برد با شرایط بهتری رو به رو خواهد شد و در نتیجه از نتایج لیفت با نخ رضایتمندی بیشتری بر خواهد بود.

چه زمانی می توان نتیجه ی کامل لیفت با نخ را بر روی صورت مشاهده کرد ؟

هر گونه عمل زیبایی، با جراحی یا غیر جراحی نیاز به زمان دارد تا بتوان تغییرات کامل و بدون عوارض را بر صورت مشاهده شود. تغییرات بعد از عمل قابل مشاهده است اما نه به طور کامل. این تغییرات پس از عمل با عوارضی مانند تورم همراه است.

پس از بهبود این عوارض جانبی ناچیز پس از یک الی دو ماه پوست صورت شما به نتیجه ی دلخواه خواهد رسید. هرچه لیفت های انجام شده بر صورت شما کمتر باشد شما به بهبودی زودتری خواهید رسید. شما با در نظر گرفتن توصیه پزشک می توانید به روند تسریع تولید کلاژن در صورت خود کمک کنید.

این تولید کلاژن و جذب نخ های لیفت باعث تغییرات بیشتر در صورت شما شده و شما زودتر به نتیجه ی دلخواه خواهید رسید.

کلام آخر

بهتر است شما قبل از هرگونه عمل زیبایی همه جوانب آن را به طور کامل در نظر بگیرید. اکثرا افراد مراجعه کننده به دنبال اطلاعاتی از نوع عمل و عمکرد آن هستند. همانطور که این اطلاعات در رابطه با عمل زیبایی مهم است، آکاهی در رابطه با مدت زمان عمل، مدت زمانی که شما نیاز به استراحت دارید و زمان مشاهده لیفت با نخ بسیار مهم است.

زیرا این اطلاعات می تواند در روند تصمیم گیری شما بر انتخاب نوع عمل زیبایی تاثیر بسزایی داشته باشد. به خصوص افرادی که شاغل هستند و به دنبال فرصت کمی برای استراحت در خصوص عمل زیبایی هستند باید در مورد زمان های این روش های درمانی تحقیقات کافی را انجام دهند تا بتوانند با انتخاب روش درمانی های کوتاه و موثر انتخاب درستی داشته باشند.

اگر شما شاغل هستید و به دنبال لیفت صورت خود هستید پیشنهاد می شود، روش درمانی لیفت با نخ را انجام دهید زیرا به مدت زمان کمی برای بهبود و مشاهده نتیجه ی کامل احتیاج خواهید داشت.

لیفت صورت و مراقبت های پس از آن

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک زیبایی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

لیفت نخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب