لیفت نخ

مدت زمان عمل لیفت با نخ صورت چقدر است ؟

مدت زمان عمل لیفت با نخ بر صورت چقدر است ؟

مدت زمان عمل لیفت با نخ بر صورت چقدر است ؟

همه ی افراد اغلب برای انجام دادن هرگونه عمل زیبایی از جمله لیفت با نخ همه جوانب آن را در نظر می گیرند. یکی از مهم ترین جوانب های عمل زیبایی مدت زمانی است که صرف عمل زیبایی لیفت با نخ می شود.

مدت زمان عمل لیفت با نخ صورت چقدر است ؟مدت زمانی که صرف عمل زیبایی لیفت با نخ می شود برای برخی بسیار مهم بوده و در انتخاب روش درمان آن ها تاثیر بسزایی خواهد داشت. هر چه مدت زمان این عمل های زیبایی کمتر و با تاثیر بیشتر باشد قطعا طرفدار های زیادی نسبت به این عمل های جراحی طولانی مدت خواهد داشت.

شما با مطالعه این مقاله می توانید اطلاعات لازم و کافی را به جهت لیفت با نخ کسب کنید و انتخاب روش درمانی مناسبی را داشته باشید.

آیا کشیدن صورت با نخ در مدت زمان کوتاهی صورت خواهد گرفت یا خیر ؟

این عمل زیبایی به جهت ساده بودن و تاثیرات بسیار آن پس از عمل بسیار پرطرفدار است. لیفت با نخ همانطور که گفته شد نسبت به سایر روش های درمانی دیگر لیفت صورت ساده است و همین امر موجب شده تا مدت زمان انجام این عمل توسط پزشک کوتاه باشد.

استفاده از این نخ های تجزیه پذیر مدت هاست که برای عمل زیبایی لیفت نخ ترویج پیدا کرده و بسیاری از پزشکان متخصص پوست و مو برای جراحی لیفت با نخ از آن استفاده می کنند.

این روش درمان به دلیل استفاده از نخی که در  پوست تجزیه شده و موجب بروز زخم و عفونت نمی شود، بسیار امن است و افراد با خیال آسوده می توانند از این طریق جوانی را به ظاهر خود بازگردانند.

این روش درمان به دلیل استفاده از نخ های مخصوص جذبی واستفاده هیچ گونه وسایل و تجهیزات اضافه تری مدت زمان آن کوتاه شود.

در نتیجه می تواند علاقمندان زیادی را به دلیل این ویژگی منحصر بفرد به خود جذب کند. به دلیل مدت زمان کمی که صرف این عمل می شود عوارض لیفت نخ صورت و درد های ناشی از آن به مراتب کمتر از سایر روش ها خواهد بود.

پس این می تواند خبر و اطلاعات خوبی برای علاقمندان لیفت صورت باشد تا بتوانند بهترین گزینه یعنی لیفت با نخ را در صورت واجد شرایط بودن بر گزینند.

طی این مدت زمان افرادی که تحت عمل زیبایی لیفت نخ قرار گرفته اند با عمل به توصیه های پزشک متخصص خود و رعایت نکات بهداشتی، می توانند در روند بهبودی خود تاثیر گذار باشند و این مدت زمان را تا حد امکان کاهش دهند.

شما می توانید با مراجعه به یک مرکز درمانی فوق تخصصی مانند کلینیک رز واقع در تهران، علاوه بر بهره مندی از معتبرترین و با تجربه ترین پزشکان در زمینه های پوست و مو، در یک مرکز درمانی بهداشتی با استفاده از به روز ترین تجهیزات و متد های مدرن طبق استاندارد های روز دنیا تحت درمان قرار می گیرید.

در این کلینیک پزشکان متخصص قبل از انجام تمامی عمل ها مانند عمل زیبایی لیفت نخ برای شما یک جلسه مشاوره در نظر می گیرند که در آن بهترین و موثرترین روش برای شما توسط پزشک انتخاب شده و پس از معرفی مراحل عمل، مراقبت های قبل و بعد از عمل و سایر مسائل مربوط به عمل توضیح داده خواهد شد.

چه مدت زمانی روند بهبودی لیفت با نخ بر صورت طول خواهد کشید ؟

لیفت با نخ همانطور که گفته شد یک روش درمان آسانی است که در مدت زمان کوتاهی صورت می گیرد. این عمل زیبایی در مدت زمان 30 تا نهایت 45 دقیقه به طول می انجامد. با مشاهدات و تجزیه و تحلیلی که پزشکان متخصص در این رابطه انجام دادند این نخ هایی که برای انجام لیفت با نخ صورت می گیرد در طی 6 ماه پس از عمل به پوست جذب می شود.

در این مدت زمان، پوست صورت با تولید کلاژن و الاستیک های بیشتر روند درمان را تسریع تر می کنند و پوست به نتیجه ی دلخواه دست می یابد. نتیجه ی کامل کلاژن سازی پوست در طی 12 تا 16 ماه به طول می انجامد. در این مدت زمان پوست با انقباض بیشتری ظاهر می شود.

چه مدت زمانی نقاهت لیفت با نخ، به طول می انجامد ؟

اگر شما یک لیفت با نخ را انتخاب کرده اید بهتر است در مورد طول مدت نقاهت و بهبودی ان نیز اطلاعات کافی داشته باید. ممکن است نتایج کامل این روش درمان چند ماه به طول بی انجامد اما روند بهبودی و نقاهت آن بسیار زمان کمتری را می طلبد.

اگر بخواهیم درباره دوران نقاهت پس از عمل زیبایی لیفت نخ صحبت کنیم باید بگوییم تقریبا پس از 2 الی 3 روز از انجام عمل زیبایی لیفت با نخ افراد قادر خواهند بود تا به روال عادی زندگی روزمره خود بپردازند و این ویژگی را می توان به عنوان یکی از مزیت های عمل زیبایی لیفت نخ به شمار آورد، چرا که این مدت حتی از طول دوران نقاهت تزریق ژل نیز کم تر می باشد.

استفاده از نخ های جذب شونده در عمل زیبایی لیفت نخ را نیز می توان به عنوان یکی دیگر از مزیت های اصلی عمل زیبایی لیفت نخ دانست چرا که این نخ ها نهایتا تا 6 ماه پس از انجام این عمل در لایه های پوست جذب شده و عوارضی را برای فرد ایجاد نخواهد کرد.

اما خوب است بدانید نتایج اصلی و نهایی تقریبا طی 2 الی 3 ماه آینده بروز خواهند کرد؛ این نتایج برای مدت 12 الی 16 ماه ماندگاری داشته و تا حد زیادی به مراقبت های شما و طریقه برخورد با پوستتان وابسته می باشند.

ذکر یک عدد مشخص برای دوران نقاهت مراجعه کننده بسیار دشوار است زیرا هر فرد دوره نقاهت یکسانی ندارد و برای هرکس متفاوت خواهد بود. هرکس بسته به شرایط خود طول درمان و نقاهت خاص خود را دارد اما معمولا این دوره نقاهت یک ماهه خواهد بود.

چه عواملی تعیین کننده زمان نقاهت لیفت با نخ بر صورت است ؟

در صورت انتخاب روش عمل زیبایی لیفت با نخ برای از بین بردن چین و چروک های خود باید با مزایای آن نیز آشنا باشید؛ مزایایی که عمل زیبایی لیفت نخ برای شما خواهد داشت عبارتند از:

1- عوارض بسیار کم

از آنجایی که عمل زیبایی لیفت نخ با نخ های تجزیه پذیر انجام می شود دیگر عوارضی همچون زخم، تورم، خونریزی، کبودی، عفونت و دیگر واکنش هایی که پوست در اثر استفاده از نخ های غیر قابل جذب از خود نشان می دهد را برای فرد به همراه نخواهد داشت.

البته ممکن است پوست در ناحیه ورودی نخ ها دچار کمی تحریک شود و این تحریک منجر به تورم یا کبودی شود که با نظر پزشک متخصص می توانید با قرار دادن یک کمپرس گرم آن را تسکین دهید.

2- جوانسازی و شفافیت کامل پوست

امروزه عمل زیبایی لیفت نخ را می توان با سایر روش های قدیمی تر رفع چین و چروک های صورت ترکیب کرد؛ برای مثال این روش می تواند به عنوان مکمل در کنار روش های تزریق ژل سم بوتولونیم، اسید هیالورونیک و یا مزوتراپی تر قرار گیرد تا علاوه بر افزایش ماندگاری عمل زیبایی لیفت نخ، ظاهری جذاب تر را برای افراد مختلف ایجاد کند.

البته باید توجه داشته باشید که ترکیب و یا استفاده از عمل زیبایی لیفت نخ  در کنار هر یک از این روش ها به صورت مکمل حتما باید تحت نظر و تشخیص پزشک متخصص باشد و فقط در صورت تجویز او این کار انجام شود تا سلامتی مراجعه کنندگان به خطر نیفتد و بهترین نتیجه را دریافت کنند.

3- تعداد جلسات کم برای درمان

مراجعه کنندگان معمولا بعد از انجام اولین جلسه از عمل زیبایی لیفت نخ نتایج آن را به صورت ملموس مشاهده خواهند کرد و شاید پس از گذشت 12 الی 14 ماه از عمل زیبایی لیفت نخ نیاز به انجام دوباره این عمل باشد.

مراجعه به یک پزشک متخصص در یک کلینیک فوق تخصصی و مجهز به مدرن ترین تجهیزات روز دنیا علاوه بر کاهش عوارض پس از عمل زیبایی لیفت نخ، بهبود وضعیت افراد را سرعت می بخشد و نتایج نهایی زودتر برای آنها آشکار خواهد شد.

4- ضخامت و استحکام کششی مناسب

این مزیت به پزشکان متخصص پوست و مو این امکان را می دهد تا عمل زیبایی لیفت نخ را علاوه بر صورت، برای سایر نقاط پوست افراد نیز که دچار افتادگی و یا چین و چروک هستند به کار بگیرند؛ مانند رفع غبغب، افتادگی در ناحیه پاها و شکم، شل شدگی سینه ها و سایر ناحیه های پوست با عمل زیبایی لیفت نخ.

5- دوران نقاهت بسیار کم و راحت

با توجه به عوارض بسیار کمی که ممکن است بعد از عمل زیبایی لیفت نخ ممکن است برای مراجعه کنندگان به وجود بیاید، اما دوران نقاهت این عمل بسیار کم تر از سایر روش های پیشین مانند تزریق بوتاکس یا روش های دیگر می باشد.

شما با رعایت توصیه های پزشک متخصص مانند استفاده از کمپرس آب گرم و یا داروهای ضد دردی مثل آسپرین می توانید روند بهبودی خود را افزایش داده و هر چه سریعتر نتایج نهایی از عمل زیبایی لیفت نخ را مشاهده کنید.

6- قابل جذب

قابل جذب بودن نخ های مورد استفاده در عمل زیبایی لیفت نخ علاوه بر نماندن جای زخم و بهبودی سریع تر، این امکان را به شما می دهد که دیگر نیازی نباشد برای کشیدن بخیه های خود به پزشک متخصص مراجعه کنید و در وقت و هزینه رفت و آمد شما نیز صرفه جویی می شود.

لیفت با همچنین بدون نیاز به جراحی و بیهوشی می باشد و به راحتی با تزریق یک آمپول بی حسی روی ناحیه مورد نظر تزریق می شود.

همانطور که گفتیم طول مدت نقاهت کشیدن صورت به طور دقیق مشخص نیست و برای هر فرد متفاوت است. این مدت زمان به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل به شرح زیر است:

  1. سن شما
  2. وضعیت سلامتی جسمی
  3. نوع روش انجام شده لیفت با نخ
  4. میزان مشکلات پوستی شما قبل از انجام این عمل

مراقبت شما از عمل های انجام شده در صورت، نیز می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد. هریک از این موارد ذکر شده می تواند در روند بهبودی شما تاثیر گذاشته و روند بهبودی هر فرد را نسبت به دیگری متفاوت کند.

انجام نکات توصیه شده پزشک شما بعد از لیفت با نخ می تواند در روند بهبودی و نتایج پس از عمل شما موثر واقع شود.

موادی در لایه های زیرین پوست قرار دارند که ممکن است باعث تحریک روند ترمیم پوست شوند؛ مانند کلاژن، الیاف الاستیک و حتی گردش خون. این مواد موجب افزایش تراکم پوست شده و در نتیجه در سفت شدن و ترمیم پوست تاثیر گذارند.

نخ هایی که هنگام عمل زیبایی لیفت با نخ در پوست قرار می گیرند و پوست را به سمت بالا می کشند، مانند یک تکیه گاه مکانیکی در پوست عمل کرده و روی ترمیم و سفت شدن پوست اثر مثبت می گذارد.

با این حال این نخ ها پس از حدود 6 ماه از عمل زیبایی لیفت نخ در پوست تجزیه شده و کلاژن سازی در پوست با رعایت نکات پزشکی به میزان قابل توجهی خواهد رسید.

لیفت با نخ، پس از مدت زمان یک ماه چگونه خواهد بود ؟

شما بعد از گذراندن دوران نقاهت خود، به زندگی عادی خود باز می گردید که دیگر نیاز به مراقبت های ویژه ای نخواهد داشت. این دوره نقاهت معمولا یک ماهه می باشد. شما بعد از گذراندن این مدت زمان با ظاهر جدید از زندگی خود لذت می برید.

عکس لیفت صورت

ممکن است شما همچنان با عوارض هایی مثل بی حسی و تورم همراه باشید. این عوارض ممکن است مدت ها طول بکشد تا کاملا از بین برود اما مشکل خاصی را برای شما ایجاد نخواهد کرد. هرکس بعد از این مدت احساست منحصر به فرد خود را در خصوص انتظارات خود پس از لیفت با نخ را دارد.

عوارض دیگری نیز ممکن است پس از انجام عمل زیبایی لیفت نخ و در طی گذراندن دوره نقاهت برای شما پیش بیاید که در صورت مشاهده هر یک از این عوارض سریعا به پزشک متخصص خود مراجعه کرده و دستورات لازم جهت بهبودی را از او بگیرید. این عوارض عبارتند از:

ضعف عضلانی و کبودی جزئی در ناحیه عمل که معمولا با قرار دادن یک کمپرس آب یخ در محل کبودی به راحتی تسکین خواهد یافت؛ عفونت نیز از دیگر عوارضی است که هر چند به ندرت اما ممکن است پس از عمل زیبایی لیفت با نخ رخ دهد و با مصرف آنتی بیوتیک هایی تحت نظر پزشک متخصص قابل کنترل است.

احتمال بروز این عوارض در صورتیکه شما تحت نظر یک پزشک متخصص و ماهر بوده و در یک مرکز درمانی کاملا استریلیزه و بهداشتی عمل زیبایی لیفت نخ (lift with a yarn) را انجام دهید، به صفر کاهش پیدا خواهد کرد. کلینیک فوق تخصصی رز این امکان را برای شما فراهم کرده تا با خیال راحت از جوانتر شدن پوست خود لذت ببرید.

کسانی که از توصیه های پزشک خود در این مدت زمان بهره می برد با شرایط بهتری رو به رو خواهد شد و در نتیجه از نتایج لیفت با نخ رضایتمندی بیشتری بر خواهد بود.

چه زمانی می توان نتیجه ی کامل لیفت با نخ را بر روی صورت مشاهده کرد ؟

هر گونه عمل زیبایی، با جراحی یا غیر جراحی نیاز به زمان دارد تا بتوان تغییرات کامل و بدون عوارض را بر صورت مشاهده شود. تغییرات بعد از عمل قابل مشاهده است اما نه به طور کامل. این تغییرات پس از عمل با عوارضی مانند تورم همراه است.

پس از بهبود این عوارض جانبی ناچیز پس از یک الی دو ماه پوست صورت شما به نتیجه ی دلخواه خواهد رسید. هرچه لیفت های انجام شده بر صورت شما کمتر باشد شما به بهبودی زودتری خواهید رسید. شما با در نظر گرفتن توصیه پزشک می توانید به روند تسریع تولید کلاژن در صورت خود کمک کنید.

نتایج نهایی تا یک سال آینده ماندگار است اما در صورتی که رژیم غذایی مناسب و ورزش را به درستی رعایت کنید، این نتایج ممکن است که تا نیم سال بعد هم ماندگار باشند در نتیجه تا آن زمان احتیاج دوباره به انجام عمل زیبایی لیفت نخ پیدا نخواهید کرد.

این تولید کلاژن و جذب نخ های لیفت باعث تغییرات بیشتر در صورت شما شده و شما زودتر به نتیجه ی دلخواه خواهید رسید.

برخی از افراد پس از گذشت مدتی خواستار انجام دوباره لیفت با نخ می باشند. در این باره باید گفت که ممانعتی در تکرر مجدد لیفت صورت وجود نداشته و انجام مکرر آن ممکن می باشد.

البته باید بگوییم معمولا افراد میانسال بین 50 تا 60 سال و یا بیشتر ممکن است به طور مکرر احساس نیاز به عمل زیبایی لیفت نخ پیدا کنند ، همچنین سایر افرادی که پوستشان کلاژن سازی مناسبی دارد، معمولا پس از 1 یا نهایتا 2 بار انجام عمل زیبایی لیفت با نخ جوانی و شادابی مورد نظر خود را بدست خواهند آورد.

کلام آخر

بهتر است شما قبل از هرگونه عمل زیبایی همه جوانب آن را به طور کامل در نظر بگیرید. اکثرا افراد مراجعه کننده به دنبال اطلاعاتی از نوع عمل و عمکرد آن هستند. همانطور که این اطلاعات در رابطه با عمل زیبایی مهم است، آکاهی در رابطه با مدت زمان عمل، مدت زمانی که شما نیاز به استراحت دارید و زمان مشاهده لیفت با نخ بسیار مهم است.

زیرا این اطلاعات می تواند در روند تصمیم گیری شما بر انتخاب نوع عمل زیبایی تاثیر بسزایی داشته باشد. به خصوص افرادی که شاغل هستند و به دنبال فرصت کمی برای استراحت در خصوص عمل زیبایی هستند باید در مورد زمان های این روش های درمانی تحقیقات کافی را انجام دهند تا بتوانند با انتخاب روش درمانی های کوتاه و موثر انتخاب درستی داشته باشند.

اگر شما شاغل هستید و به دنبال لیفت صورت خود هستید پیشنهاد می شود، روش درمانی لیفت با نخ را انجام دهید زیرا به مدت زمان کمی برای بهبود و مشاهده نتیجه ی کامل احتیاج خواهید داشت.

جالب است بدانید علاوه بر استفاده از نخ های تجزیه پذیر در عمل زیبایی لیفت نخ و ماندگاری نسبتا بالای این عمل، انجام آن نیز نسبت به سایر روش های پیشین و کلاسیک لیفت صورت هزینه کمتری را برای مراجعه کنندگان در پی خواهد داشت.

انجام عمل زیبایی لیفت با نخ به جهت از بین بردن چین و چروک های صورت برای افرادی که نمی خواهند سالانه میزان قابل توجهی از بودجه خود را صرف تزریق ژل و سایر اینگونه روش ها کنند، مناسب است.

شما می توانید در کلینیک زیبایی فوق تخصصی رز با بهره گیری از بهترین پزشکان متخصص و استفاده از بروزترین متدها و تجهیزات مدرن، با قیمت های مناسب و ماندگاری نسبتا با چین و چروک های صورت و سایر نواحی بدن خود خداحافظی کنید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک زیبایی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *