لیفت نخ

لیفت با نخ چه چیزی را درمان می کند ؟

لیفت با نخ چه چیزی را درمان می کند ؟

لیفت با نخ چه چیزی را درمان می کند ؟

لیفت با نخ نوعی عمل زیبایی است که می تواند برای افرادی که دارای افتادگی ها و چین و چروک های پوستی هستند عمل زیبایی مناسبی باشد. با توجه به ایجاد انواع عمل های جراحی برای از بین بردن ضایعات و مشکلات پوستی ایجاد شده است، انتخاب نوع عمل زیبایی برای افرادی که کاندیدای این عمل ها هستند تا حدودی دشوار باشد.

لیفت با نخ چه چیزی را درمان می کند ؟به همین دلیل روش های نوین می تواند بسیار پرکاربردتر و مخاطب پسند تر از روش های قدیمی همراه با جراحی های سخت و طاقت فرسا باشد. لیفت با نخ یکی از بهترین و به روز ترین روش هایی است که از این طریق زیبایی پوست را می توان در مدت بسیار کوتاه تری مشاهده کرد.

هدف از لیفت با نخ چیست ؟

لیفت با نخ روشی بسیار جدید است که می توان از این طریق چروک های سطحی پوست را از بین برد و افتادگی و شلی پوست را که در اثر عوامل مختلف ایجاد می شود را به راحتی درمان کرد.

لیفت با نخ چه چیزی را درمان می کند ؟

عمل زیبایی لیفت نخ برای از بین بردن انواع چین و چروک های موجود در صورت و بدن مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان مثال می توان از رفع چین و چروک های موجود در پیشانی، ابروها، صورت، گردن، گوشه های چشم، خطوط خنده و حتی سایر نواحی بدن مانند شکم، بازو ها، ران ها و روی شکم نام برد.

با توجه به اینکه عمل زیبایی بالا بردن با نخ به صورت سرپایی و بدون هیچ گونه پارگی و عمل جراحی صورت می گیرد می تواند جایگزین مناسبی برای عمل های جراحی پردردسر باشد.

انجام عمل زیبایی لیفت نخ برای افرادی که بیشتر از 20 سال دارند بلامانع است اما معمولا افرادی که وارد دهه چهلم زندگی خود می شوند بیشترین متقاضیان این عمل برای رفع چین و چروک های پوست خود می باشند. این روش نسبت به سایر روش های از بین بردن چین و چروک مانند کرم ها و یا تزریق ژل، پرطرفدارتر است که به علل آن در ادامه این مطلب خواهیم پرداخت.

از آنجایی که عمل زیبایی لیفت نخ برای تمام نقاط بدن مانند پوست صورت، ران ها، پشت گردن و سایر نواحی قابل انجام است، طبیعی است که برای هر ناحیه از نخ های مخصوصی استفاده شود مانند نخ اسپاتول که بیشتر برای از بین بردن خط فک، خطوط اندوه و خطوط گوشه لب استفاده می شود.

البته به این معنی نیست که این روش برای لیفتینگ سایر نواحی به کار برده نمی شود؛ بلکه استفاده از هر روش و نخ های مخصوص برای نواحی متفاوت توسط پزشک متخصص جراح تشخیص داده می شود.

شما می توانید در کلینیک فوق تخصصی رز با بهره گیری از مجرب ترین پزشکان و به روز ترین تجهیزات و روش ها چین و چروک های پوست خود را از بین ببرید و پوستی شاداب و جوان داشته باشید.

از آنجایی که نخ های مخصوص پلی پروپیلن قابل جذب برای لیفت با نخ مورد استفاده قرار می گیرد می توانید مطمئن باشید که بافت های داخلی صورت و بدن به راحتی و کاملا با شرایط ایمن و بی خطر بازسازی می شوند. این نخ ها داری خاصیت کلاژن سازی هستند که می توانند از طریق جذب در اندام های بدن و صورت، تغذیه مناسب پوست را انجام دهند.

از آنجایی که کلاژن ماده اولیه مورد نیاز پوست است تا بتواند چروک ها و افتادگی های پوستی را از بین ببرد، می توان گفت که این عمل می تواند کلاژن سازی را به راحتی و با کمترین درد و عوارضی برای این افراد انجام دهد. در نتیجه هدف از لیفت با نخ را می توان تامین مواد مورد نیاز پوست برای از بین بردن چین و چروک های پوستی دانست.

نتایج لیفت با نخ تا چه حد رضایت بخش خواهد بود ؟

لیفت با نخ به صورت بسیار کم دردسر و راحتی انجام می شود. برای اینکه بتوانید لیفت با نخ را انجام دهید باید پزشکی را انتخاب کنید که در این زمینه دارای تجربه و مهارت بالایی است و میتواند در کمترین زمان ممکن و بدون ایجاد هیچ گونه عوارضی عمل زیبایی بالا بردن با نخ را برای شما انجام دهد.

درمان افتادگی با نخ نیازی به بیهوشی ندارد و تنها از بی حسی موضعی با استفاده از کرمهای بی حس کننده و یا تزریق زایلوکائین می توان نواحی از صورت را که نیاز به لیفت با نخ دارند را بی حس کرد تا در صورت بروز دردهای احتمالی بیمار آنها را حس نکند.

بعد از آن، درمان افتادگی با نخ به مدت زمان 30 تا 40 دقیقه ممکن است طول بکشد. البته این زمان به پوست افراد و میزان چین و چروک های آنها بستگی دارد.

نخ های لیفت با سوزن های بسیار ریزی در زیر پوست قرار داده می شوند و این امر سبب می شود که پوست های افتاده و چروک به سمت بالا کشیده شوند و درمان از این طریق صورت گیرد. این نخ ها به 6 ماه  زمان نیاز دارند تا به طور کامل جذب پوست شوند.

همانطور که گفته شد با ورود نخ به زیر پوست شبکه ای از کلاژن و الاستین که ماده اصلی برای ایجاد لطافت و جوانسازی پوست هستند ایجاد می شود و می توانند تا مدت زمان یک سال تا 16 ماه دارای نتایج و اثرات ماندگاری باشند.

اکثر افرادی که تمایلی به تزریق پرکننده و یا عمل های جراحی ندارند درمان افتادگی با نخ می تواند روشی مناسب باشد. میزان رضایت از لیفت با نخ بسیار بالاست، زیرا عوارض بعد از لیفت با نخ وجود ندارد و در همان روز افراد می توانند به کارهای روزمره خود بپردازند.

همچنین دیگر نیازی به نگرانی در مورد نتیجه لیفت ندارند زیرا این عمل برش و خونریزی را ایجاد نمی کند. همچنین مراقبت های بعد از لیفت نیز بسیار ساده است. با توجه به اینکه زمان ماندگاری درمان افتادگی با نخ بیشتر از تزریق ژل و یا چربی است، می تواند به عنوان گزینه مناسب و رضایت بخشی توسط افراد عنوان شود.

بعضی از پزشکان می توانند روش های نوین برای از بین بردن چین و چروک ها ، مانند عمل زیبایی لیفت نخ را با سایر روش های کلاسیک تزریقی از بین بردن چین و چروک ها مانند سم بوتولینوم، اسید هیالورونیک و یا مزوتراپی ترکیب کنند و آنها را به صورت مکمل هم مورد استفاده قرار دهند.

در صورتی که بعضی از این روش های کلاسیک مانند سم بوتولینوم در ناحیه ای مثل خطوط دور چشم مورد استفاده قرار بگیرند، نتایج آن به مرور گسترش می یابد و ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

آیا لیفت با نخ تاثیر درمانی دارد یا فقط به جهت زیبایی است ؟

لیفت با نخ نوعی عمل زیبایی است که با متد های پیشرفته و به روزی انجام می شود و می تواند تاثیر درمانی نیز بر روی پوست افراد داشته باشد. همانگونه که در مطالب بالا ذکر شد لیفت با نخ (lift with yarn) روشی است که متقاضیان زیادی را به خود اختصاص داده است.

به دلیل اینکه با درمان افتادگی با نخ می توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی نتایج و اثرات آن را مشاهده کنید و این روش می تواند جایگزین تزریقات مختلف باشد. نخ هایی که برای عمل زیبایی بالا بردن با نخ استفاده می شوند دارای انواع مختلفی هستند.

به همین دلیل مواد مغذی مورد نیاز پوست و از بین بردن چروکها و افتادگی های پوستی را درمان می کنند. این درمان های می توانند هم جنبه زیبایی و هم درمانی داشته باشند.

به مرور زمان کلاژن سازی پوست از بین می رود و پوست خاصیت ارتجاعی و الاستیسیته خود را از دست می دهد. کمبود این مواد می تواند چروک های پوستی را ایجاد کند و در نتیجه پوست شما در اثر گذشت زمان نرمی و لطافت خود را از دست می دهد و حالتی خشک و چروکیده پیدا می کند.

لیفت با نخ می تواند کلاژن و الاستین مورد نیاز پوست را تامین کند و از این طریق درمان چروک های پوستی را به صورت موقت انجام دهد. علاوه بر این زیبایی و لطافت پوست شما دوباره برگردانده خواهد شد و می توانید از این طریق اعتماد به نفس خود را بیشتر کنید.

این کلاژن سازی توسط پوست تا مدت ها ادامه خواهد داشت ولی اگر بعد از گذشت ماه ها و سال ها احساس کردید باید دوباره عمل زیبایی لیفت نخ را برای تازگی و جوان ماندن پوست خود انجام دهید نگران نباشید، چرا که امکان تکرار این عمل بعد از مدت ها و در همان ناحیه وجود دارد.

مزایای درمانی لیفت با نخ چیست ؟

با توجه به اینکه لیفت با نخ می تواند نوعی زیباسازی و جوانسازی را برای شما ایجاد کند، این نتایج به صورت موقت و تا یک سال ادامه دارد. ممکن است در صورت مراقبت های ویژه این زمان به 16 ماه نیز برسد.

به همین دلیل برای اینکه بتوانید از مزایای درمانی عمل زیبایی بالا بردن با نخ برخوردار شوید باید به توصیه های پزشک خود عمل کنید تا بتوانید شاهد مزایای درمانی لیفت با نخ باشید.

یکی از مزیت های مهم عمل زیبایی لیفت نخ این است که قبل از انجام این عمل نیازی به مراقبت ها و آمادگی های خاصی نیست؛ همچنین بعد از انجام این عمل نیز مراقبت های خاصی نیاز نیست و افراد پس از 2 الی 3 روز به روال زندگی روزمره خود باز می گردند.

مزیتی که استفاده از این نخ ها دارد این است که دیگر موجب واکنش های پوست به نخ های غیر قابل جذب نمی شود. می توانیم این مزایا را به صورت زیر عنوان کنیم.

  1.   پر حجم کردن صورت
  2.   تحریک کلاژن سازی پوست
  3.   سفت کردن پوست های شل و افتاده
  4.   کشیدگی و بلند کردن پوست
  5.   از بین بردن چربی های اضافی زیر چشم ها
  6.   از بین بردن چروک و خطوط ایجاد شده بر روی پوست

با توجه به اینکه درمان پوست های افتاده و آسیب دیده می تواند از طریق لیفت با نخ انجام شود می توان مطمئن بود که این روش دارای خطرات و یا عوارض جانبی نیست و تنها ممکن است که تا چند روز اول بعد از لیفت کبودی هایی را در مناطقی که سوزن در آنجا نفوذ کرده است را مشاهده کنید که به سرعت از بین می رود.

مزایای درمانی و زیبایی لیفت در هم تنیده است و از این طریق نمی توان آنها را از هم جدا کرد. به همین دلیل لازم به ذکر است که لیفت با نخ را باید در کلینیک های بهداشتی و زیر نظر پزشک مجرب انجام دهید تا بتوانید نتایج رضایت بخش و مورد قبولی را از آن دریافت کنید.

عوارض احتمالی عمل زیبایی لیفت نخ

پس از عمل زیبایی لیفت نخ نیز مانند سایر عمل های دیگر عوارضی مانند کبودی بسیار جزئی، ضعف عضلانی و تورم در ناحیه لیفت ممکن است برای فرد رخ دهند؛ اما در صورتی که این عمل تحت نظر یک پزشک متخصص و در محیطی کاملا بهداشتی و با به روز ترین تجهیزات انجام شود، احتمال رخداد این عوارض بسیار کم خواهد بود.

این کبودی می تواند ناشی از تحریک ورودی نخ باشد که عرق کردن در آن ناحیه، می تواند دلیل این تحریک باشد؛ البته نگران نباشید زیرا در صورت مشاهده هر گونه کبودی بعد از عمل زیبایی لیفت نخ با نظر پزشک می توانید از کمپرس آب یخ برای بهبودی و تسکین درد ناشی از آن استفاده کرد.

عوارض دیگری نیز ممکن است پس از عمل زیبایی لیفت نخ برای فرد رخ دهد که در صورت مشاهده حتما باید به پزشک متخصص خود مراجعه کنید و مشکل را با او در میان بگذارید. البته باید گفت این عوارض بسیار به ندرت و تنها در صورت رعایت نکردن اصول خاصی اتفاق می افتند.

صدمات عصبی

این عارضه از جمله عوارضی است که خیلی به ندرت ممکن است برای افراد پس از انجام عمل زیبایی لیفت نخ رخ دهد؛ این صدمات عصبی ممکن است باعث ایجاد بی حسی در ناحیه تحت درمان شوند که در صورت مراجعه به موقع به پزشک متخصص خود قابل درمان است.

عفونت

عفونت بوجود آمده در نواحی تحت درمان معمولا ناشی از آلوده شدن محل درمان بوده که با مصرف آنتی بیوتیک هایی زیر نظر پزشک معالج قابل کنترل است.

بیرون زدگی بخیه ها

بیرون زدگی بخیه ها عارضه ای است که خیلی به ندرت اتفاق می افتد اما توجه داشته باشید که در صورت مواجهه با این قضیه فقط و فقط به پزشک متخصص جراح خود مراجعه کنید و هیچ اقدامی برای قطع کردن آن نکنید، زیرا این کار ممکن است موجب صدمات جبران ناپذیری مانند ریزش مو و عفونت شود.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک زیبایی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره کاملا رایگان واتساپ