لیفت سینه و بررسی این نوع جراحی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لیفت سینه و بررسی این نوع جراحی

>> لیفت سینه

جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی یک شیوه پزشکی پرطرفدار است که به بانوان این فرصت را می دهد تا سینه هایی زیبا و اندامی جذاب داشته باشند. از آنجایی که فرم و ظاهر سینه ها در بانوان به دلایل مختلفی مانند بارداری و شیردهی قابل تغییر است، بهره مندی از مزایای این روش می تواند به آن ها کمک کند تا فرم طبیعی و اولیه پستان ها را بازگردانند.

 

لیفت سینه

>> جراحی لیفت سینه چیست؟

در این روش پزشکی جهت زیباتر شدن سینه ها پوست و نوک پستان به سمت بالا کشیده می شود. تغییراتی که به مرور زمان در پوست و بافت سینه ها ایجاد می شود، سبب خواهد شد تا خاصیت انعطاف پذیری آن ها کاهش یابد و حالتی افتاده پیدا کنند.

 

لیفت سینه

 

جالب است بدانید که جراحی لیفت سینه را می توان با ایمپلنت و یا بدون استفاده از آن انجام داد. این امر به علاقه و سلیقه بیمار برمی گردد و در صورتی که از پزشک خود چنین درخواستی داشته باشد با انجام ارزیابی های انجام شده، تصمیم درست برای انجام یا عدم انجام آن گرفته خواهد شد.

 

>> مزایای جراحی لیفت سینه

ماستوپکسی از جمله جراحی های زیبایی به شمار می رود که نمایی بسیار جذاب به پستان ها می دهد. انجام این جراحی می تواند برای افراد مزایای فراوانی داشته باشد و این کامل به هدف بیمار بستگی دارد که چرا قصد انجام این جراحی را دارد.

 1. بالا آمدن پستان ها و داشتن یک حالت ایستاده و زیبا
 2. سفت شدن پستان ها و رفع حالت افتادگی و شلی
 3. تغییر کردن نوک پستان ها
 4. در صورتی که بیمار تمایل به قرار دادن ایمپلنت داشته باشد حجم و بافت سینه نیز پر نشان داده خواهد شد.
 5. تقارن و هماهنگی پستان ها

 

>> مشاوره با پزشک جهت انجام جراحی لیفت سینه

مشاوره با پزشک جهت انجام این جراحی یکی از الزاماتی است که توصیه می شود بیماران حتما آن را اجرا کنند. در حقیقت این جلسه مشاوره به بیمار کمک می کند تا تمام خواسته ها و انتظارات خود را بیان کند و پزشک نیز یک تصمیم گیری مناسب برای او داشته باشد.

پزشک متخصص با اجرای تمام ارزیابی های لازم و انجام معاینات و بررسی های فیزیکی سعی دارد تا بتواند یک عمل رضایت بخش را انجام دهد. همچنین با تصمیم گیری در رابطه با نیاز بیمار به قرار دادن یا عدم قرار دادن ایمپلنت می تواند به زیبایی پستان ها کمک بیشتری کند.

 

>> کاندید های مناسب برای انجام جراحی لیفت سینه

بانوان به این دلیل به دنبال جراحی های زیبایی سینه می روند تا بتوانند فرم و شکل از دست رفته پستان ها را مجددا به حالت نرمال و اولیه آن ها بازگردانند. شل بودن و افتادگی سینه ها سبب می شود تا حتی ا استفاده از لباس زیر های مناسب هم نتوان فرم طبیعی پستان را به آن بازگرداند و بهتر است از مزایای این روش ها بهره مند شد.

 1. بانوانی که کاهش و افزایش وزن را چندین بار تجربه کرده اند.
 2. تجربه های بارداری های متعدد
 3. شیر دادن به فرزند
 4. افزایش سن و افتادگی پستان ها
 5. ایجاد تغییرات هورمونی
 6. قرار گرفتن نوک پستان ها پایین تر از حالت طبیعی خود

 

شرایط ذکر شده در بالا متعلق به بانوانی است که قصد انجام جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی را دارند. البته باید این نکته را به یاد داشت که بهترین زمان برای انجام این جراحی موقعیتی است که بانوان دیگر قصد باردار شدن نداشته باشند.

 

>> آمادگی برای عمل

داشتن سلامت کامل برای انجام جراحی سینه یکی از الزاماتی است که پزشکان به آن توجه ویژه ای می کنند. به همین علت در جلسه مشاوره ای که پزشک با بیمار خود دارد تمامی جوانب صحت و سلامت او را چک خواهد کرد تا مشکل و اختلالی پس از عمل وی را اذیت نکند.

بیمار وظیفه دارد تا تمامی خواسته های خود را به پزشک بگوید و او را از انتظاراتی که دارد کاملا آگاه سازد. همینطور بعضی از بانوان در مورد شکل پستان های خود نظراتی را به پزشک ارائه می دهند.

پزشک بیمار را به طور کامل از روند جراحی و نتایجی که حاصل می شود آگاه می سازد. همینطور تمامی خطرات احتمالی که ممکن است بعد از اجرای این فرآیند بیمار را تهدید کند به او گوشزد خواهد شد.

 

>> نحوه جراحی لیفت سینه

این جراحی در کلینیک تخصصی و با بیهوشی انجام می گیرد و بیمار به علت بیهوشی کامل طی انجام جراحی هیچ چیز را حس نخواهد کرد.

مدت زمان انجام این جراحی ممکن است چهار الی پنج ساعت به طول بینجامد. گرچه زمان تقریبی است و می تواند برای هر بیمار با توجه به خواسته هایی که دارد کمتر یا بیشتر باشد.

اگر پزشک برای قرار دادن ایمپلنت درون سینه ها مشکلی مشاهده نکند برش هایی را در قسمت پشت عضلات سینه ایجاد می کند و ایمپلنت را درون آن بکار می گذارد.

نیازی نیست که بانوان نگران خطوط بر جای مانده از جراحی باشند چرا که جراحان در این زمینه تجربه و مهارت خاصی دارند و به گونه ای این جراحی را انجام می دهند که خطوط به صورت واضح مشخص نباشند و پنهان شوند.

 

>> بهبودی پس از جراحی لیفت سینه

انجام مراقبت های بعد از عمل یکی از مهم ترین عامل هایی است که بهبود هر چه سریع تر بیماران کمک می کند. بدین ترتیب تمامی پزشکان بعد از انجام این جراحی نکات مهم را به بیماران خود توصیه می کنند تا آن ها بتوانند با اجرای این دستورالعمل ها سریع تر به فعالیت های عادی روزانه خود بازگردند.

 

 1. بهتر است یک روز پس از انجام جراحی بیمار توسط پزشک معاینه شود.
 2. احساس کمی درد تا چند روز بعد از این جراحی طبیعی است که ممکن است نیاز به تجویز مسکن باشد.
 3. معمولا پس از یک هفته فرد می تواند فعالیت های روزانه خود را از سر گیرد.
 4. انجام ورزش های سبک تنها دو هفته بعد از جراحی امکان پذیر است.

 

برای اینکه هیچ گونه عارضه جانبی بیمار را اذیت نکند وی باید به دقت تمامی نکات را اجرا کند. اگر پزشک تشخیص دهد که بیمار باید از مسکن استفاده کند بهتر است تا پایان میل نمودن دارو ها این امر انجام شود.

در صورت اهمیت دادن به مراقبت های بعد از عمل جراحی لیفت سینه بهبودی سریعا حاصل می شود.

 

>> انتظارات از جراحی لیفت سینه

بانوانی که ماستوپکسی انجام می دهند دقیقا بعد از اتمام جراحی نتایجی روشن و واضح را مشاهده خواهند کرد. بیشتر بانوانی که این جراحی را انجام می دهند پستان هایی شکیل و زیبا را مشاهده می کنند که دارای تقارنی یکسان می باشند و بسیار خوش حالت و جوان جلوه می کنند.

این عمل جراحی در میان بانوان دارای طرفداران زیادی است و نتایج حاصل از آن تا حد قابل توجهی به مهارت و دقت پزشک متخصص نیز بستگی خواهد داشت.

در این کلینیک پوست و مو هدف ما، رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیفت سینه، با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس حاصل فرمایید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
تماس سریع