پوست و مولیفت نخ

جبران نتیجه اشتباه جراحی لیفت صورت امکان پذیر است ؟

جبران نتیجه اشتباه جراحی لیفت صورت امکان پذیر است ؟

آیا نتیجه اشتباه جراحی لیفت صورت را می توان تغییر داد ؟

در جراحی لیفت صورت یکی از دغدغه های بسیاری از افراد این است که اگر لیفت آنطور که آنها می خواستند نشد، چه کار باید کرد؟ یافتن پاسخ این سوال از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که این جراحی می تواند برای همیشه ظاهر فرد را تغییر دهد.

جبران نتیجه اشتباه جراحی لیفت صورت امکان پذیر است

افراد زمانی به سراغ کشیدن پوست صورت می آیند که به دنبال جوان سازی و بهبود شکل ظاهری خود هستند. در چنین حالتی نتایج از اهمیت دوچندانی برخوردار است. ممکن است سوالاتی از این قبیل برای شما پیش آمده باشد: آیا امکان تغییر نتایج لیفت صورت وجود دارد؟ اگر وجود دارد به چه روشی می توان مطمئن شد که امکان تغییر است؟ در صورتی که نتایج با انتظارات شما همسو باشد، موجب ناراحتی و اضطراب شما خواهد شد.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

مسلما قبل از انجام جراحی لیفت صورت به این نکته اندیشیده اید که در صورتی که جراحی لیفت صورت مطابق میل شما انجام نشود چه عواقبی در انتظار شما خواهد بود؟ اگر امکان تغییر نتایج لیفت نیست چگونه باید عمل لیفت را انجام داد که نتایج مشابه آنچه که می خواهید شود؟ در نهایت اگر هیچ راهی به جهت تغییر وجود نداشت، نتایج لیفت صورت تا چه زمانی ماندگار است؟

با افزایش سن رفته رفته افراد با پا به سن گذاشته و پوست آن ها دچار مشکلاتی از جمله افتادگی و شل شدن می شود. معمولا راه و روش های زیادی برای از بین بردن این مشکل وجود دارد. روش هایی که می توان با استفاده از آن مشکل خود را از بین برد این روش ها می تواند گیاهی و یا غیر گیاهی باشد و یا به صورت خوراکی مصرف شود تا پس از آن نتایج انجام روش فوق ظاهر شود.

روش هایی که در زمان های گذشته استفاده می شد و امروزه به نام های سنتی و قدیمی استفاده و شناخته می شود هنوز هم نزد افراد محبوبیت خود را دارد. بنا به دلیل هایی که وجود دارد برخی ها می گویند بهتر است از این روش ها استفاده شود و بنا به دلایل دیگر برخی ها اعتقاد بر این موضوع دارند که باید از روش های مدرن و امروزی برای حل مشکل فوق استفاده شود.

روش های گذشته نیاز به برنامه ریزی مرتب و همچنین استفاده ی طولانی مدت دارد و اکثر آن ها به صورت مخلوطی از چند خوراکی و یا گیاه و حتی به صورت تکی و به حالت موضعی استفاده می شود. افرادی که کمی پا به سن گذاشته باشند ممکن است با این روش ها آشنایی داشته باشند و یا حتی سابقه ی انجام و امتحان کردن روش های سنتی را در طول زندگی خود داشته باشند.

همان طور که ذکر شد این روش ها نیاز به صرف وقت طولانی مدت برای گرفتن نتیجه خواهد داشت. علاوه بر این موضوع افراد در صورتی که از این ماده استفاده کنند و این ماده با پوست آن ها سازگار نباشد سبب به وجود آمدن التهاب هایی خواهند شد. این التهاب بسته به نوع پوست افراد می تواند شدید و یا خفیف باشد افراد در صورتی که از روش های سنتی استفاده می کنند بهتر است در ابتدا به مقدار کم از ماده مورد نظر استفاده کنند.

اما در روش های به روز و مدرن امروزی باید بگوییم که برای کشیدن پوست صورت نیازی به صرف وقت زیاد و فراوان نخواهد شد؛ بنابراین باید بگوییم که افرادی که به دلیل مشغله های کاری و یا هر دلیل دیگری که نمی تواند بر اساس وقت زیادی را صرف انجام عمل و همچنین گرفتن نتیجه برای از بین بردن مشکل خود کنند می تواند از روش های به روز و مدرن که نتایج بسیار خوبی را هم برای فرد دارد استفاده کنند.

زمانی که فرد برای انجام این عمل اقدام می کند برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلاتی مانند التهاب و یا عدم تاثیر گذاری عمل فوق پزشک معمولا افراد را به آزمایشاتی می فرستد تا از برخی موضوعاتی که ممکن است برای آن ها مشکل ساز شوند اطمینان خاطر به عمل بیاورند. افراد ممکن است مشکلاتی را داشته باشند که نتوانند این عمل را انجام دهند در این صورت پزشک متخصص برای حل مشکل روش های دیگری را پیشنهاد خواهد کرد.

امکان تغییر نتایج جراحی لیفت صورت وجود دارد ؟

بیایید واقع بین باشیم، زمانی که صحبت از کشیدن پوست صورت به میان آید قبل از هر واژه ای ما با واژه جراحی سرو کار داریم. در نتیجه این شیوه درمانی یک جراحی به شمار می رود.

جبران نتیجه اشتباه جراحی لیفت صورت امکان پذیر است

در جراحی لیفت صورت برش های ظریفی در صورت ایجاد شده و پوست شل شده و آویزان اندام های چهره مدیریت می شود تا در نتیجه به ظاهر جوانتری برای فرد به وجود بیاید. با توجه به نوع جراحی همواره نگرانی هایی برای بیمار به وجود می آید. محل جراحی لیفت صورت روی چهره فرد است.

با توجه به اندازه و وضعیت مکانی این اندام نمی توان انتظار داشت تا پس از انجام جراحی لیفت صورت جراحی مجددی روی این بخش از صورت به عمل آید. روی هم رفته می توان گفت لیفت را نمی توان مجدد انجام داد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که به دنبال تغییر نتیجه لیفت صورت خود، آن هم با استفاده از جراحی نباشید.

در واقع نمی توان نتایج جراحی لیفت صورت با نخ را به کلی تغییر داد. بهتر با مراقبت از سلامت پوست چهره خود به شادابی پوست خود افزوده و از انجام مجدد کشیدن پوست صورت خود صرف نظر کنید.

افراد زمانی که به یک کلینیک زیبایی برای انجام این عمل اقدام می کنند در ابتدا یک جلسه ی مشاوره ای که معمولا رایگان می باشد و هزینه ای در بر ندارد با پزشک متخصص برگزار می کنند. در این جلسه معمولا فرد بیمار می تواند از همه ی مراحل انجام عمل و روند برگزاری و میزان تاثیر گذاری و حتی نوع جلوه ی پوست پس از انجام عمل آشنا شود.

علاوه بر نکات ارائه شده افراد معمولا زمانی که برای بار اول عملی را انجام دهند دارای استرس و همچنین نگرانی ناشی از انجام عمل می باشند که پس از یک جلسه ی مشاوره ای این مشکل نیز از بین خواهد رفت. افرادی که می خواهند این عمل را در راستای از بین بردن مشکل خود انجام دهند معمولا پس از مشورت با پزشک و انجام عمل و زمانی که شاهد نتیجه های ناشی از این عمل شود به هیچ عنوان دچار پشیمانی نخواهد شد.

این عمل به دلیل این که بیش تر در بین افراد پا به سن گذاشته محبوب است با مشاهده ی نتایج این دسته از افراد به دلیل این که شاهد جوان سازی پوست خود تا حد بسیار زیادی می شوند معمولا نمی خواهند که این عمل را به نوعی کنسل و یا آن را دست کاری کنند.

چقدر پس از جراحی لیفت صورت می توان نتایج را تغییر داد ؟

بگذارید خیلی ساده بیان کنم. هزاران فرد با چهره های متفاوت برای جراحی لیفت صورت به مراکز زیبایی مراجعه می کنند، از این میان، نتایج بسیار متفاوتی نیز برای افراد متفاوت به ارمغان خواهد آمد. چهره های متفاوتی نتایج متفاوتی را از لیفت صورت تجربه خواهند کرد و جای هیچگونه تعجبی هم وجود ندارد.

جوانسازی پوست افراد بسیاری را به سمت استفاده از روش جراحی لیفت صورت سوق داده است. همه این افراد نتایج یکسانی را تجربه خواهند کرد. با توجه به نتایج خیره کننده لیفت، هر روز عده بیشتر از این روش درمانی استفاده می کنند.

جای تعجبی هم ندارد، چرا که افراد زیادی پس از کشیدن پوست صورت شاهد ده سال جوان تر شدن صورت خود بوده اند. این امر افراد زیادی را به استفاده از این روش درمانی ترغیب کرده است.

در کنار تمام افرادی که نتایج مورد نظر خود را به دست آورده اند، عده ای هم با نتایج نا خوشایندی روبرو شده اند. پس از جراحی اقدامات بسیاری از سوی پزشک گوشزد می شود که باید به دقت مورد توجه قرار گرفته شوند. در برخی از مواقع فرد نتایج حاصل از جراحی لیفت صورت را نمی پسندد و مدام از زمان مناسب برای انجام جراحی مجدد پرس و جو می کنند.

نتایج اصلی پس از بهبودی کامل آثار جراحی و در زمان بندی ارائه شده توسط پزشک نمایان می شود. چنانچه پس از گذشت مدت زمان تعیین شده، از نتایج حاصل آمده رضایت ندارید باید با پزشک خود صحبت کنید و راهنمایی های او را به کار بگیرید.

شما مجدد نیازی به جراحی لیفت صورت نخواهید داشت، چرا که این کار بی مورد خواهد بود. لیفت درمانی است که باید با دقت انتخاب شده و زیر نظر پزشکی مجرب و متعدد به انجام برسد در غیر این صورت شما انتخاب چندان در دست نخواهید داشت.

آیا نتایج لیفت صورت دائمی است ؟

جراحی لیفت صورت یکی از اقدامات متداول در جوانسازی پوست صورت به شمار می آید. این شیوه درمانی به تنهایی نمی تواند نتایج مورد نظر بیمار را به ارمغان آورد. اقدامات دیگری نیز به منظور بهبود ظاهر فرد در نظر گرفته می شود که نقش به سزایی در جوانسازی ظاهر فرد خواهند داشت.

روی هم رفته می توان گفت که آثار پیری پس از جراحی لیفت صورت از بین رفته اما این آثار با گذشت زمان و بر اثر عوامل سنی، محیطی و غیره باز می گردند.مدت زمانی که ممکن است نتایج انجام این عمل از بین برود بسته به افراد و میزان این کشیدگی و همچنین رعایت نکاتی که پزشک برای افراد ارائه کرده است منحصر به فرد می باشد و نمی توان یک مدت زمان دقیق را برای این مورد ارائه کرد زیرا این مدت زمان برای افراد تفاوت دارد.

با گذشت زمان چهره فرد آثار پیری را بروز خواهد داد و رفته رفته از میزان تاثیرات لیفت کم خواهد شد. درست است که نتایج حاصل از جراحی لیفت صورت برا ی سال ها باقی می مانند، اما ماندگاری نتایج تحت تاثیر عوامل بسیاری خواهد بود.

عکس لیفت صورت

برای مثال می توان گفت که کیفیت و نوع پوست هر فرد، محیط زندگی و شرایط محیطی، میزان نور آفتاب و غیره همه و همه در ماندگاری نتایج جراحی لیفت صورت اثر گذار خواهند بود. نمی توان لیفت صورت را روشی دائم برای جوان سازی صورت به شمار آورد اما این روش درمانی در کنار دیگر روش های درمانی از ماندگاری بالاتری برخوردار است؛ اما این ماندگار تحت تاثیر عوامل بسیار زیادی است.

 چرا تغییر نتایج لیفت صورت مهم است ؟

جراحی لیفت صورت (face lift) در پاسخ به نیاز افراد برای جوانسازی پوست چهره مورد استقلال فراوانی قرار گرفت است اما می توان گفت که این روش درمانی درمانی مادام العمر و ابدی نبوده و پس از مدتی آثار کهولت سن بر چهره فرد نقش خواهد بست.

این جراحی تا سالیان متمادی آثار پیری را از چهره فرد می زداید اما این مدت زمان به نوع پوست و شرایط زندگی فرد مربوط می شود. با توجه به عادات و خصوصیات فردی هر شخص می تواند بسیار متفاوت باشد. لیفت صورت با استفاده از برش های ظریفی پوست صورت را کشیده و جوانی را برای پوست فرد به ارمغان می آورد.

قبل از اقدام به جراحی لیفت صورت اطلاعات خود را کامل کرده و پزشک مجرب متخصصی را برای انجام جراحی انتخاب کنید. باید به این نکته توجه داشته باشید که لیفت صورت قابل بازگشت نیست و نمی توان به سادگی نتایج لیفت صورت را برطرف کرد. فراموش نکنید که لیفت یک جراحی است که مانند دیگر جراحی ها اقدامی برگشت پذیر نخواهد بود.

در انتخاب پزشک متخصص خود دقت کافی را به عمل آورده و اقداماتی که پس از جراحی از جانب پزشک ارائه می شود را جدی گرفته و به دقت به عمل آورید. این اقدامات در بهبودی فرد نقش به سزایی دارد.

شما با استفاده از این روش درمانی تاثیراتی ماندگار را به ارمغان خواهد آورد. در صورتی که نتایج مورد نظر خود را بدست نیاوردید به پزشک خود مراجعه کرده و از راهنمایی های او استفاده کنید اما لطفا به دنبال جراحی مجدد نباشید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک کاشت مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *