درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

جبران نتیجه اشتباه جراحی لیفت صورت امکان پذیر است ؟

آیا نتیجه اشتباه جراحی لیفت صورت را می توان تغییر داد ؟

در جراحی لیفت صورت یکی از دغدغه های بسیاری از افراد این است که اگر لیفت آنطور که آنها می خواستند نشد، چه کار باید کرد؟ یافتن پاسخ این سوال از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که این جراحی می تواند برای همیشه ظاهر فرد را تغییر دهد.

جبران نتیجه اشتباه جراحی لیفت صورت امکان پذیر است

افراد زمانی به سراغ کشیدن پوست صورت می آیند که به دنبال جوان سازی و بهبود شکل ظاهری خود هستند. در چنین حالتی نتایج از اهمیت دوچندانی برخوردار است. ممکن است سوالاتی از این قبیل برای شما پیش آمده باشد: آیا امکان تغییر نتایج لیفت صورت وجود دارد؟ اگر وجود دارد به چه روشی می توان مطمئن شد که امکان تغییر است؟ در صورتی که نتایج با انتظارات شما همسو باشد، موجب ناراحتی و اضطراب شما خواهد شد.

مسلما قبل از انجام جراحی لیفت صورت به این نکته اندیشیده اید که در صورتی که جراحی لیفت صورت مطابق میل شما انجام نشود چه عواقبی در انتظار شما خواهد بود؟ اگر امکان تغییر نتایج لیفت نیست چگونه باید عمل لیفت را انجام داد که نتایج مشابه آنچه که می خواهید شود؟ در نهایت اگر هیچ راهی به جهت تغییر وجود نداشت، نتایج لیفت صورت تا چه زمانی ماندگار است؟

امکان تغییر نتایج جراحی لیفت صورت وجود دارد ؟

بیایید واقع بین باشیم، زمانی که صحبت از کشیدن پوست صورت به میان آید قبل از هر واژه ای ما با واژه جراحی سرو کار داریم. در نتیجه این شیوه درمانی یک جراحی به شمار می رود.

جبران نتیجه اشتباه جراحی لیفت صورت امکان پذیر است

در جراحی لیفت صورت برش های ظریفی در صورت ایجاد شده و پوست شل شده و آویزان اندام های چهره مدیریت می شود تا در نتیجه به ظاهر جوانتری برای فرد به وجود بیاید. با توجه به نوع جراحی همواره نگرانی هایی برای بیمار به وجود می آید. محل جراحی لیفت صورت روی چهره فرد است.

با توجه به اندازه و وضعیت مکانی این اندام نمی توان انتظار داشت تا پس از انجام جراحی لیفت صورت جراحی مجددی روی این بخش از صورت به عمل آید. روی هم رفته می توان گفت لیفت را نمی توان مجدد انجام داد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که به دنبال تغییر نتیجه لیفت صورت خود، آن هم با استفاده از جراحی نباشید.

مشاهده مطلب
بهترین روش خشک کردن مو

در واقع نمی توان نتایج جراحی لیفت صورت با نخ را به کلی تغییر داد. بهتر با مراقبت از سلامت پوست چهره خود به شادابی پوست خود افزوده و از انجام مجدد کشیدن پوست صورت خود صرف نظر کنید.

چقدر پس از جراحی لیفت صورت می توان نتایج را تغییر داد ؟

بگذارید خیلی ساده بیان کنم. هزاران فرد با چهره های متفاوت برای جراحی لیفت صورت به مراکز زیبایی مراجعه می کنند، از این میان، نتایج بسیار متفاوتی نیز برای افراد متفاوت به ارمغان خواهد آمد. چهره های متفاوتی نتایج متفاوتی را از لیفت صورت تجربه خواهند کرد و جای هیچگونه تعجبی هم وجود ندارد.

جوانسازی پوست افراد بسیاری را به سمت استفاده از روش جراحی لیفت صورت سوق داده است. همه این افراد نتایج یکسانی را تجربه خواهند کرد. با توجه به نتایج خیره کننده لیفت، هر روز عده بیشتر از این روش درمانی استفاده می کنند.

جای تعجبی هم ندارد، چرا که افراد زیادی پس از کشیدن پوست صورت شاهد ده سال جوان تر شدن صورت خود بوده اند. این امر افراد زیادی را به استفاده از این روش درمانی ترغیب کرده است.

در کنار تمام افرادی که نتایج مورد نظر خود را به دست آورده اند، عده ای هم با نتایج نا خوشایندی روبرو شده اند. پس از جراحی اقدامات بسیاری از سوی پزشک گوشزد می شود که باید به دقت مورد توجه قرار گرفته شوند. در برخی از مواقع فرد نتایج حاصل از جراحی لیفت صورت را نمی پسندد و مدام از زمان مناسب برای انجام جراحی مجدد پرس و جو می کنند.

نتایج اصلی پس از بهبودی کامل آثار جراحی و در زمان بندی ارائه شده توسط پزشک نمایان می شود. چنانچه پس از گذشت مدت زمان تعیین شده، از نتایج حاصل آمده رضایت ندارید باید با پزشک خود صحبت کنید و راهنمایی های او را به کار بگیرید.

شما مجدد نیازی به جراحی لیفت صورت نخواهید داشت، چرا که این کار بی مورد خواهد بود. لیفت درمانی است که باید با دقت انتخاب شده و زیر نظر پزشکی مجرب و متعدد به انجام برسد در غیر این صورت شما انتخاب چندان در دست نخواهید داشت.

آیا نتایج لیفت صورت دائمی است ؟

جراحی لیفت صورت یکی از اقدامات متداول در جوانسازی پوست صورت به شمار می آید. این شیوه درمانی به تنهایی نمی تواند نتایج مورد نظر بیمار را به ارمغان آورد. اقدامات دیگری نیز به منظور بهبود ظاهر فرد در نظر گرفته می شود که نقش به سزایی در جوانسازی ظاهر فرد خواهند داشت.

مشاهده مطلب
مراقبت روزانه از پوست صورت

روی هم رفته می توان گفت که آثار پیری پس از جراحی لیفت صورت از بین رفته اما این آثار با گذشت زمان و بر اثر عوامل سنی، محیطی و غیره باز می گردند.

با گذشت زمان چهره فرد آثار پیری را بروز خواهد داد و رفته رفته از میزان تاثیرات لیفت کم خواهد شد. درست است که نتایج حاصل از جراحی لیفت صورت برا ی سال ها باقی می مانند، اما ماندگاری نتایج تحت تاثیر عوامل بسیاری خواهد بود.

برای مثال می توان گفت که کیفیت و نوع پوست هر فرد، محیط زندگی و شرایط محیطی، میزان نور آفتاب و غیره همه و همه در ماندگاری نتایج جراحی لیفت صورت اثر گذار خواهند بود. نمی توان لیفت صورت را روشی دائم برای جوان سازی صورت به شمار آورد اما این روش درمانی در کنار دیگر روش های درمانی از ماندگاری بالاتری برخوردار است؛ اما این ماندگار تحت تاثیر عوامل بسیار زیادی است.

 چرا تغییر نتایج لیفت صورت مهم است ؟

جراحی لیفت صورت (face lift) در پاسخ به نیاز افراد برای جوانسازی پوست چهره مورد استقلال فراوانی قرار گرفت است اما می توان گفت که این روش درمانی درمانی مادام العمر و ابدی نبوده و پس از مدتی آثار کهولت سن بر چهره فرد نقش خواهد بست.

این جراحی تا سالیان متمادی آثار پیری را از چهره فرد می زداید اما این مدت زمان به نوع پوست و شرایط زندگی فرد مربوط می شود. با توجه به عادات و خصوصیات فردی هر شخص می تواند بسیار متفاوت باشد. لیفت صورت با استفاده از برش های ظریفی پوست صورت را کشیده و جوانی را برای پوست فرد به ارمغان می آورد.

قبل از اقدام به جراحی لیفت صورت اطلاعات خود را کامل کرده و پزشک مجرب متخصصی را برای انجام جراحی انتخاب کنید. باید به این نکته توجه داشته باشید که لیفت صورت قابل بازگشت نیست و نمی توان به سادگی نتایج لیفت صورت را برطرف کرد. فراموش نکنید که لیفت یک جراحی است که مانند دیگر جراحی ها اقدامی برگشت پذیر نخواهد بود.

در انتخاب پزشک متخصص خود دقت کافی را به عمل آورده و اقداماتی که پس از جراحی از جانب پزشک ارائه می شود را جدی گرفته و به دقت به عمل آورید. این اقدامات در بهبودی فرد نقش به سزایی دارد.

شما با استفاده از این روش درمانی تاثیراتی ماندگار را به ارمغان خواهد آورد. در صورتی که نتایج مورد نظر خود را بدست نیاوردید به پزشک خود مراجعه کرده و از راهنمایی های او استفاده کنید اما لطفا به دنبال جراحی مجدد نباشید.

مشاهده مطلب
عمل جنیوپلاستی چیست؟

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک کاشت مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

پوست و مولیفت نخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع