جراحی بینی,عمل بینی,عوارض جراحی بینی,هزینه جراحی بینی

جراحی بینی

مشاوره آنلاین

>> جراحی بینی :

>> عمل بینی چیست؟

>> جراحی بینی,عمل بینی,عوارض جراحی بینی,هزینه جراحی بینی

 

جراحی بینی,عمل بینی,عوارض جراحی بینی,هزینه جراحی بینی

بینی عضوی ست که در زیبایی صورت نقش زیادی دارد و امروزه خوش فرم و کوچک نشان دادن بینی، دغدغه بسیاری از افراد شده است. بینی انسانها از نظر شکل ظاهری با یکدیگر متفاوت است و از نظر شکل غضروف ها و استخوان ها به دو دسته بینی استخوانی و گوشتی تقسیم می شود. مشکلاتی مثل پلیپ، انحراف بینی و بزرگ بودن شاخک های بینی هم می تواند افراد را به سمت جراحی بینی سوق دهد. در حال حاضر، جراحی بینی به دو صورت باز و بسته انجام می شود که بستگی به مدل بینی دارد و جراح با ایجاد برش های متفاوتی در سطح بینی، شکل و فرم آن را تغییر می دهد. پزشک به نوع پوست بینی، سن و سایر ویژگی های ظاهری بیمار توجه زیادی می کند تا بتواند بهترین مشاوره را در زمینه جراحی بینی به بیمار خود ارائه بدهد. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که مدلی را انتخاب کنید که با سایر اجزای صورتتان هماهنگ باشد؛ توصیه های پزشک در این زمینه می تواند خیلی به شما کمک کند. با ما همراه باشید تا در مورد جراحی بینی اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.   

>> مزایای جراحی بینی :

جراحی بینی به دو منظور انجام می شود؛ زیبایی و بهبود عملکرد بینی. جراحی بینی می تواند به شما کمک کند تا به فرم دلخواه بینی تان برسید و از ظاهرتان رضایت بیشتری داشته باشید. البته خیلی ها هم هستند که در عملکرد بینی شان مشکل دارند مثلا نمی توانند خوب نفس بکشند و با جراحی بینی مشکلات تنفسی آنها به خوبی برطرف می شود. یک جراحی بینی موفق براحتی می تواند نقص های مادرزادی (مثل انحراف بینی) را به خوبی اصلاح کند.

>> موارد منع جراحی بینی :

موارد منع جراحی بینی شامل افرادی ست که سن آنها پایین تر از 16 سال است زیرا قبل از این سن، بینی هنوز خوب رشد نکرده است و فرم واقعی آن مشخص نیست، افرادی که بیماری قلبی دارند، افرادی که مشکل انعقاد خون دارند و از داروهای انعقاد خون استفاده می کنند و غیره. شما باید حتما پزشک خود را در جریان وضعیت کامل سلامتیتان قرار بدهید.جراحی بینی,عمل بینی,عوارض جراحی بینی,هزینه جراحی بینی

>> نکاتی برای قبل از جراحی بینی :

تا دو هفته قبل از جراحی بینی از مصرف داروهایی مثل آسپرین، پروفن، وارفارین و کشیدن سیگار و قلیان خودداری کنید. تا 8 ساعت قبل از جراحی بینی نباید چیزی بخورید. اگر قبل از جراحی بینی سرما بخورید، به ناچار عملتان به تعویق می افتد.

>> نحوه انجام جراحی بینی :

انتخاب بیهوشی کامل یا بیهوشی موضعی بستگی به وضعیت بیمار دارد. بعد از بیهوشی، ابتدا جراح از داخل بینی برش می زند. سپس استخوان و غضروف بینی را تراش می دهد تا به شکل مناسبی برسند و عیب های آنها کاملا برطرف بشود. پس از تراش، جراح پوست و بافت بینی را به آرامی به سمت پایین می آورد و بخیه می زند تا با استخوان و غضروف جدید هماهنگ شود. در مرحله پایانی جراح در بینی، تامپون های کوچکی را می گذارد و روی بینی را با اسپلینت (گچ) بینی می پوشاند. معمولا یک روز بعد از عمل بینی، تامپون ها توسط جراح برداشته می شود و اسپلینت و  بخیه های بینی هم بعد از یک هفته برداشته و کشیده می شوند.

>> مراقبت های بعد از عمل بینی :

بعد از عمل بینی می توانید برای کاهش کبودی و ورم چشم هایتان از کیسه یخ استفاده کنید. برای پاک کردن ترشحات بینی می توانید به آرامی از گوش پاک کن نرم استفاده کنید. در 3 الی 6 هفته اول از هر گونه فعالیت های شدید خودداری کنید. در هفته های اول در معرض نور آفتاب قرار نگیرید و عینک نزنید. بعد از جراحی بینی از غذاهایی استفاده کنید که بیشتر آبکی باشند و نیاز به جویدن نداشته باشند. در روزهای اول سعی کنید بصورت طاق باز بخوابید و سرتان را بالا نگه دارید.جراحی بینی,عمل بینی,عوارض جراحی بینی,هزینه جراحی بینی

>> عوارض جراحی بینی :

عوارض جراحی بینی شامل کبودی و ورم چشم ها، ورم بینی، خونریزی و باقی ماندن تیغه در داخل بینی است. کبودی و ورم چشم ها معمولا تا 3 روز بهبود می یابد؛ البته باز هم بستگی به بیمار دارد و نهایت تا 2 هفته طول می کشد. ورم بینی کاملا طبیعی ست و طی 6 ماه بعد از عمل بینی ، این ورم کاملا می خوابد و شکل واقعی بینی از این به بعد مشخص می شود.

>> هزینه جراحی بینی :

هزینه جراحی بینی بستگی به نوع بینی و هزینه کلینیک دارد. “کلینیک تخصصی پوست و مو رز” با پزشکانی مجرب و متخصص و دستگاه های پیشرفته، خدمات جراحی بینی را هم به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد. در این کلینیک هدف ما، رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.جراحی بینی,عمل بینی,عوارض جراحی بینی,هزینه جراحی بینی

جراحی بینی فیلم,جراحی بینی ضرر دارد,ضرر جراحی بینی,جراحي بيني ثانويه,جراحی بینی با لیزر,جراحی بینی بدون عمل,جراحی بینی بدون برش,جراحی بینی فوق طبیعی,جراحی بینی شرایط,جراحی بینی سرپایی,جراحی بینی عروسکی,جراحی بینی غرب تهران,جراحی بینی صادقیه,جراحی بینی خوب در تهران,جراحی بینی حرفه ای,جراحی بینی طبیعی,جراحی بینی تهران,جراحی بینی چیست,عمل بینی طبیعی,عمل بینی با لیزر,عمل بینی گوشتی,عمل بینی قیمت,عمل بيني قبل و بعد,ضرر عمل بینی,عمل بینی غضروفی,,عمل بینی خوب,عمل بینی بدون جراحی,عمل بینی فیلم,عمل بینی تصاویر

 

مشاوره آنلاین جهت برقراری ارتباط آنلاین با مشاورین ما در کلینیک تخصصی پوست و مو ( رز ) و پاسخ دهی به سوالات مرتبط بر روی لینک روبرو کلیک نمایید.