کاشت مو

کاشت مو در قم و هزینه آن چقدر می باشد؟

کاشت مو در قم و هزینه آن چقدر می باشد؟

کاشت مو در استان قم

کاشت مو در استان قم به عنوان یکی از روش های درمانی زیبایی می باشد. از آنجائیکه این شهر از کلان شهرهای ایران و از جمعیت زیادی برخوردار است مراجعه افراد جهت ترمیم و کاشت مو نسبت به شهرستان های دیگر بیشتر در این استان صورت می گیرد.

کاشت مو در قم و هزینه آن چقدر می باشد؟در روش کاشت مو جراح پلاستیک یا پوست و مو از قسمت های پشت سر فولیکول های قوی و موثر مو را به نواحی کم مو و دچار طاسی منتقل می کند. کاشت مو در استان قم و یا کلینیک های کاشت مو در قنوات، تحت مدیریت جراح پلاستیک با رتبه های برتر و با بهره گیری از جدیدترین تکنیک های پیوند مو و با تجربه ترین تکنسین های مو به منظور ایجاد بهترین و زیباترین نتایج کاشت مو برای بیماران فعالیت می کنند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

کاشت مو اقساطی در قم

قابل ذکر می باشد ، کلینیک رز برای متقاضیان ساکن شهر قم شرایط کاشت مو اقساط را فراهم نموده است . ( جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق سیستم چت آنلاین ( واتساپ ) با مشاورین ما در ارتباط باشید.

چه افرادی کاندید خوبی برای کاشت مو در استان قم هستند؟

از نظر متخصصان کاشت مو در جعفریه و سایر کلینیک های ترمیم مو در کشور بیمار ایده آل جهت کاشت مو فردی است که به تعداد کافی مو جهت برداشت و انتقال داشته باشد.

همچنین به این نکته باید اشاره داشت که عواملی مانند رنگ مو بیمار، تراکم مو در محل اهدا کننده، رنگ پوست، بافت مو و دلایل ریزش مو در آینده مشخص خواهند کرد که آیا استفاده از تکنیک های کاشت مو راه حل مناسبی در این زمینه می باشد یا خیر.

جدای از موارد گفته شده بهترین کاندیداهای کاشت مو باید از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشند و دارا بودن رشد کافی مو در قسمت پشت سر تضمین کننده پیوند مو موفقیت آمیز می باشد. معمولاً برای افرادی که دارای مو هستند و تراکم کافی در سایت اهدا کننده دارند، نتایج عالی را می توان انتظار داشت.

همچنین برای بیماران این امکان ایجاد می شود که انتظارات واقع بینانه ای از آنچه وجود دارد و ممکن نیست را با کاشت مو داشته باشند.

در حالی که این تکنیک می تواند بیمار را به نتایجی بسیار رضایت بخش برساند، به احتمال زیاد درمان کاشت مو همان تراکم و پر بودن موهایی را که در ابتدای زندگی داشته را به او، باز می گرداند.

کاشت مو در قم و هزینه آن چقدر می باشد؟کاشت مو در قم در چند مرحله انجام می شود؟

برای کاشت مو در کهک و سایر کلینیک های استان قم دو روش مهم وجود دارد: برداشت و انتقال.

برداشت فولیکول های مو

آسایش و راحتی بیمار در کلینیک های کاشت مو مهم است. از این رو تا زمانی که بی حسی موضعی اعمال نشود و انتهای عصبی در پوست سر بی حس نشود، برداشت مو و فولیکول های اهدا کننده شروع نمی شود. برای این مرحله از روند کاشت مو، بیمار به صورت رو به پایین دراز می کشد در حالی که پزشک از یک وسیله پیشرفته برای استخراج فولیکول های فرد استفاده می کند.

ممکن است چند ساعت طول بکشد تا میزان کامل فولیکول های مورد نیاز برای پر کردن محل گیرنده برداشت شود. پس از جمع آوری فولیکول ها، ممکن است قبل از شروع مرحله دوم فرآیند، یک استراحت کوتاه را برای پزشک و بیمار در نظر بگیرند.

انتقال دادن فولیکول های مو

قرار دادن فولیکول های برداشت شده از موهای طبیعی که به خود فرد تعلق دارد مرحله هیجان انگیزی را برای بیمار تداعی می کند. در این مرحله دوم از درمان، بیمار به طور عمودی قرار می گیرد و سایت گیرنده با بی حسی موضعی تحت درمان قرار می گیرد تا از عدم احساس درد بیمار در طی عملیات اطمینان حاصل کنند.

با استفاده از تکنیک های دقیق، پزشک فولیکولهای استخراج شده را همانطور که در طول مشاوره برای بیمار گفته شده، وارد می کند. هدف از این روند دستیابی به یک الگوی رشد موی طبیعی است که باعث افزایش تراکم در ناحیه ای که کم مو شده است می باشد.

چه زمان می توان نتایج کاشت مو را مشاهده کرد؟

کاشت مو در قنوات و سایر کلینیک های کاشت مو در استان قم توسط فولیکول هایی با بافت زنده انجام می شود که چرخه رشد فعالی دارند. موهای پیوند شده قبل از بیرون آمدن دو تا سه هفته در محل خود باقی می مانند و این امکان را دارند تا چرخه رشد جدیدی بر روند رشد آن ها روی دهد.

پس از ریختن موهای پیوند شده اصلی، چرخه رشد جدید طی سه تا چهار ماه بعد آغاز می شود. مو همچنان به رشد خود ادامه می دهد و موها سالم و طبیعی تر به نظر می رسند.

فولیکولهای مو که از قسمت پشتی پوست سر استخراج می شوند، بافتهای زنده ای هستند که مثل قبل به عملکرد خود ادامه می دهند. موها بر اساس طبیعت خود به صورت چرخه ای رشد می کنند. بخشی از چرخه طبیعی رشد مو مرحله ریزش مو است.

این مرحله حدود دو تا سه هفته پس از عمل کاشت مو رخ می دهد. چند ماه پس از ریختن مو، مرحله جدید رشد مجدد و فعال مو رخ خواهد داد. رشد موهای جدید تا 10 ماه طول می کشد تا ظاهر موها را بطور قابل توجهی در سایت گیرنده طبیعی و پر نشان دهند.

کاشت مو چه مدت دوام خواهد داشت؟

طبق اطلاعات ارائه شده توسط متخصصان کاشت مو در جعفریه ریزش مو به صورت ژنتیکی و فردی است و پس از کاشت مو هم متوقف نمی شود. در کلینیک های کاشت مو در استان قم به منظور حفظ نتایج مطلوب، به بعضی از افراد جهت تداوم نتایج به دست آمده مراجعه مجدد در جلسات بعدی را پیشنهاد می دهند.

مراجعات بعدی در درجه اول اگر الگوهای طاسی با افزایش سن ادامه یابد نیز لازم می شود. از طرفی کاشت مو برای موهای ضخیم تر یا ریزش موی پیشرونده نیز ممکن است نیاز به پیوند بیشتر داشته باشد. در کلینیک های کاشت مو معتبر بهترین دکتر کاشت مو ابتدا در مورد تخمین تعداد روش های مورد نیاز بیمار در طول مشاوره اولیه صحبت خواهد کرد.

فولیکول های مویی که از پشت سر برداشت می شوند، به طور قابل ملاحظه ای مقاوم هستند. پیش بینی می شود رشد موهای سالم که پس از انتقال به ناحیه جدیدی از پوست سر انجام می شود، درون این فولیکول ها ادامه یابد.

اگرچه ممکن است نتایج درمانی به طور نامحدود دوام داشته باشد، همچنین احتمال نازک شدن موها در نتیجه طاسی پیشرونده وجود داشته باشد و این از شرایطی است که نمی توان جلوی آن را گرفت. بسته به میزان ریزش مو و ریزش مو در آینده و همچنین میزان تمایل به تراکم بیشتر، بعضی از بیماران تحت درمان های ترمیم مو قرار می گیرند.

هزینه کاشت مو در استان قم چگونه تعیین می شود؟

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم، هزینه ها در کلینیک کاشت مو در کهک و همچنین کلینیک های دیگر کاشت مو در قم بسته به تعداد پیوند مشخص نمی شود. علاوه بر این، تعداد جلسات یکی از عواملی است که در هزینه رویه تأثیر می گذارد.

جلسات بیشتر به معنای هزینه بالاتر است. ریزش مو طبیعی با یک جلسه قابل درمان است، اما ریزش شدید مو به بیش از یک جلسه نیاز دارد.

تکنیک های کاربردی در کاشت مو نیز برای تعیین هزینه مهم است. تکنیک های مختلف، ابزارهای مختلف، اختلاف تعداد گرافت منجر به هزینه های مختلف می شود. علاوه بر این، تجربه متخصص و کادر پزشکی بر میزان هزینه تأثیر می گذارد.

اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که بدانید هزینه کاشت مو و هزینه درمان در کلینیک کاشت مو رز به طور قابل توجهی پایین است که البته این تفاوت قیمت ها به معنای کاهش کیفیت نیست.

کلینیک کاشت مو رز به دلیل خدمات عالی پزشکی و پرسنل ماهر بسیار شناخته شده است و بهترین اثبات آن افزایش مراجعه کنندگان و رضایت بیماران است.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *