کاشت ابرو

کاشت ابرو در یاسوج – نکات مراقبتی – هزینه کاشت

کاشت ابرو در یاسوج – نکات مراقبتی – هزینه کاشت

عوارض جانبی و نواقص کاشت ابرو در یاسوج

کاشت ابروی طبیعی روشی بی نقصی می باشد که در طول زمان تکامل یافته است. در صورتی که به یک پزشک متخصص و با تجربه و یک مرکز معتبر و مجهز مراجعه کنید شما می توانید درمانی بی نقص را تجربه کنید چرا که این روش تقریبا عوارضی ندارد.

کاشت ابرو در یاسوج - نکات مراقبتی - هزینه کاشتالبته ممکن است شما در ناحیه ی ابروی خود کمی تورم را حس کنید که در این مواقع پزشکتان داروهایی را به شما توصیه می کند که با مصرف این دارو ها تورم ناحیه ی مورد نظر به طور کلی کنترل می شود.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

همچنین ممکن است شما کمی احساس درد و سوزش داشته باشید اما از آنجایی که کاشت ابروی طبیعی درمانی سطحی می باشد، درد ناشی از این روش بسیار ناچیز بوده و پس از مدتی کوتاه به بهبودی کامل می رسد؛ بنابراین همانطور که گفتیم کاشت ابرو روشی ایمن می باشد که عوارض مشکل سازی ندارد.

اگر متقاضی کاشت ابرو در یاسوج و یا سایر شهرستان ها هستید به شما توصیه می کنیم که در انتخاب کلینیک و مرکز درمانی خود بسیار دقت کنید و کلینیک معتبر و مجهزی را برای انجام کاشت ابرو انتخاب کنید؛ اما در صورتی که کلینیک معتبر و قابل اعتمادی را پیدا نکردید و یا در صورتی که خواستار دریافت نتایج مطلوبی هستید،

کاشت ابرو در یاسوج و مراقبت های قبل و پس از درمان

قبل از این که تصمیم به انجام این روش بگیرید ابتدا شما باید کلینیک و یا مرکزی که می خواهید در آن کاشت ابرو را انجام دهید را انتخاب کنید. چرا که کلینیکی که شما به آن مراجعه می کنید نقش مهمی در نتایج کاشت ابرو دارد.

از آنجایی که ابروها یکی از مهم ترین فاکتور ها برای زیبایی چهره می باشند. شما باید به مراکزی مراجعه کنید که چه از لحاظ امکانات و تجهیزات و چه از لحاظ دانش پزشکان در سطح قابل قبولی قرار داشته و معتبر باشد. با مراجعه به مراکز معتبر شما می توانید ضمن جلوگیری از وقوع خطرات احتمالی، نتایج قابل قبولی را نیز دریافت کنید.

کاشت ابرو در یاسوج - نکات مراقبتی - هزینه کاشتتهران که در زمینه ی امکانات پزشکی پیشتاز می باشد، دارای کلینیک ها و مراکز متعددی بوده که نسبت به سایر مراکز مجهز تر و معتبرتر می باشند. به همین دلیل اکثر پزشکان متخصص و با تجربه نیز خواهان انجام درمان های زیبایی در تهران می باشند. کلینیک رز یکی از این کلینیک های مجهز بوده که در زمینه ارائه خدمات زیبایی فعالیت می نمایند و جزو معتبرترین کلینیک های کشور می باشد.

بنابراین در صورتی که برای زیبایی و حفظ سلامتی چهره خود اهمیت ویژه ای قائل هستید. به شما توصیه می کنیم که به جای انجام پیوند ابرو در یاسوج، به تهران سفر کرده و این زیباسازی را در کلینیک رز انجام دهید.

با این که کاشت مو و همچنین کاشت ابرو معمولا برای تمامی افرادی که به سن کافی رسیده اند مناسب می باشد، اما باز هم استثناهایی وجود دارد؛ بنابراین شما باید قبل از انجام درمان با پزشک متخصصی صحبت کرده و اطمینان حاصل کنید که انجام این درمان زیبایی گزینه ی مناسبی برای شما باشد.

همچنین پیشنهاد می کنیم توصیه ای پزشکی و نکات مهم را جدی گرفته و مو به مو به آن ها عمل کنید. چرا که با رعایت این توصیه ها همه چیز به نفع شما پیش می رود.

همچنین پس از درمان نیز شما می توانید با انجام مواردی دوره ی نقاهت را کاهش داده و به بهبودی خود سرعت ببخشید. از جمله این موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. داروهایی که پزشک توصیه می کند را استفاده کنید.
  2. تا چند روز از شستن نواحی مورد نظر خودداری فرمایید
  3. تا چند هفته از شامپو های سبک برای شست و شوی این نواحی استفاده کنید
  4. از وارد کردن فشار به این نواحی خودداری کنید

هزینه کاشت ابرو در یاسوج

از آنجایی که نظارت در ایران بسیار ضعیف می باشد برخی از افراد سودجو در حالی اقدام به انجام درمان های زیبایی می کنند که دانش، تجربه و تخصص کافی را در این زمینه ندارند. این افراد که اعتباری نزد مردم ندارند، برای جذب مشتری کارمزد به مراتب کمتری را نسبت به مراکز معتبر دریافت می کنند؛ اما مراجعه به چنین مراکزی موجب بروز عوارض جانبی شدید، دریافت نتایج غیر قابل قبول، تهدید سلامتی مشتری و ضررهای مالی می گردد.

همچنین توجه داشته باشید که پرداخت هزینه ی بیشتر نیز نمی تواند ضامن مناسبی برای دریافت یک نتیجه ی با کیفیت باشد.

فاکتور های مختلفی برای انتخاب پزشک و کلینیک برای انجام پیوند ابرو در یاسوج وجود دارد اما توصیه می کنیم که به هیچ وجه هزینه ی دریافتی توسط کلینیک را هیچ گاه به عنوان ملاک قرار ندهید چرا که همانطور که گفته شد به کمک هزینه ی کاشت ابرو نمی توان مرکز معتبر را با مراکز نامعتبر تشخیص داد.

کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد بنابراین برای کاشت مو در یاسوج و یا شهرستان های دیگر نمی توان قیمت مشخصی را بیان کرد؛ اما عواملی که می توانند بر هزینه ی انجام کاشت و تاثیر بگذارند را با هم بررسی خواهیم کرد.

  • مکان زندگی شما

این که چه تعداد مرکز زیبایی در محل زندگی شما کاشت ابر را انجام می دهند مهم بوده و بر روی هزینه کاشت ابرو تاثیر می گذارد.

  • تجربه ی پزشک متخصص

این مهم است که شما زیر نظر چه کسی کاشت طبیعی ابرو را انجام می دهید. پزشکی که شما به آن مراجعه می کنید ممکن است یکی از بهترین پزشکان ایران در زمینه ی زیبایی باشد مسلما به تناسب نتیجه ی خوبی که دریافت می کنید هزینه ی بیشتری را نیز باید پرداخت کنید.

  • تعداد پیوندهای انجام شده

همانند انجام کاشت موی طبیعی این موضوع مهم است که در کاشت ابرو چه ناحیه ای را پوشش می دهید یا که چه مقدار مو را انتقال می دهید.

  • تجهیزات پزشکی

در کلینیک ها و مراکز پزشکی میزان تجهیزات متفاوت می باشد. تجهیزات پزشکی به مطلوب شدن و بی نقص بودن نتیجه کمک می کنند. همچنین به همان اندازه که بر روی نتیجه تاثیر گذار می باشند بر روی هزینه ی پرداختی نیز موثر هستند.

  • بیمه

لازم به ذکر است که انجام کاشت ابرو نوعی درمان زیبایی بوده که اجباری برای انجام این درمان وجود ندارد چرا که در سلامتی فرد تاثیری نمی گذارد از این رو در سراسر دنیا بیمه درمانی هزینه ناشی از کاشت ابرو را متقبل نمی شود. مگر اینکه ریزش ابرو ناشی از تصادف، حادثه و یا یک وضعیت پزشکی باشد، در این مواقع لازم است که کاشت ابروی طبیعی انجام شود و به عنوان یک درمان ضروری تلقی خواهد شد بنابراین بیمه آن را پوشش خواهد داد.

  • تعداد جلسات مورد نیاز

علاوه بر این مورد ممکن است برای رسیدن به نتیجه دلخواه به چندین جلسه کاشت طبیعی ابرو نیاز داشته باشید. از این رو تعداد جلساتی که برای انجام کاشت ابرو در نظر گرفته می شود بر روی هزینه تاثیر می گذارد.

بنابراین ابتدا تمامی این هزینه ها را در نظر گرفته و سپس برای انجام کاشت ابروی طبیعی اقدام نمایید کلینیک زیبایی رز واقع در شهر تهران با پرسنلی مجرب و کارآزموده که آماده ی ارائه ی خدمات و پاسخ به سوالات شما می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *