لیفت با نخ

لیفت با نخ

>> لیفت با نخ

لیفت با نخ یکی از انواع لیفت صورت است که بدون عمل جراحی صورت می پذیرد. مزیت های روش Face lift به اندازه ای بی نظیر است که طرفداران بسیار را به خود اختصاص داده و Face lift به علت این موضوع که یک عمل جراحی نیست و از عوارض بسیار محدود و قابل کنترلی برخوردار می باشد محبوبیت فوق العاده ای پیدا نموده است.

 

لیفت با نخ

 

Face lift در واقع به منظور ازبین بردن افتادگی های صورت انجام می پذیرد و به همین جهت در بین افرادی که سن آن ها نسبتا بیشتر است رایج تر مورد استفاده قرار میگیرد. پیش از شناخته شدن لیفت با نخ، لیفت صورت به واسطه عمل جراحی امکان پذیر بوده است.

امروزه اکثر افراد به دنبال روشی سریع، راحت، بدون جراحی برای زیباتر شدن خود هستند. به همین لیفت با نخ به عنوان یکی از بهترین روش های بهبود زیبایی بدون دردسر است.

 

لیفت با نخ در کلینیک پوست و مو رز

>> لیفت با نخ چیست و در چه مواردی استفاده خواهد شد؟

eyebrow lift به عنوان آخرین متد لیفت صورت بدون جراحی شناخته می شود. این روش ابتدا در کره کشف شده است اما امروزه در سرتا سر دنیا محبوبیت بسیاری یافته است. محبوبیت لیفت با نخ در اروپا و آمریکا چشمگیر تر از سایر نقاط جهان است. در واقع به واسطه لیفت با نخ شما به 10 سال قبل خود باز خواهید گشت.

لیفت با نخ تکنیکی فوق العاده برای زیبایی است که معمولا در ناحیه صورت و گردن مورد استفاده قرار می گیرد. البته از لیفت با نخ برای لیفت وزن نیز استفاده می شود.

 

>> چه نقاطی در لیفت با نخ قابل بهبود هستند؟

معمولا صورت و گردن نقاط هدف لیفت با نخ هستند اما به صورت جزئی می توان نقاط زیر را به عنوان نقاط مناسب برای لیفت با نخ در نظر گرفت:

 • گونه ها
 • پیشانی
 • ابرو
 • گردن
 • چین و چروک
 • خطوط بینی
 • خطوط لبخند
 • شکم
 • بازو ها
 • ران

 

>> لیفت با نخ چگونه انجام می شود؟

لیفت با نخ معمولا به واسطه نخ های PDO انجام می شود. این روش از جمله روش های خلاقانه و ایمن است که به شما این آرامش را می دهد که برای زیبایی نیاز به عمل نخواهید داشت.

نخ های PDO از جمله نخ های قابل جذب هستند که به واسطه قلاب های مخصوص و توری پشتیبان انجام می شود و بافت صورت شما را به صورت کامل ایمن و بدون خطر حفظ می نماید.

eyebrow lift کاملا نمی تواند جایگزین لیفت صورت با جراحی باشد اما این روش برای افرادی که می خواهند بدون جراحی زیبایی خود را تضمین نمایند و یا شرایط انجام جراحی را ندارند روشی بسیار مناسب به شمار می رود.

معمولا برای شروع eyebrow lift از بی حسی های موضعی که بر اساس صلاحدید پزشک تجویز، استفاده می شود. زمان انجام لیفت با نخ معمولا 30 تا 45 دقیقه تخمین زده می شود.

البته این زمان کاملا بستگی به پزشک معالج و ناحیه مورد نظر شما دارد. پس از 6 ماه نخ ها به صورت کامل جذب می شوند اما روند درمانی معمولا 12 تا 16 ماه به علت واکنش بدن به شبکه کلاژن ها و الیاف به کار رفته طول خواهد کشید.

 

>> مزایا لیفت با نخ

مزایای بسیاری برای لیفت با نخ در نظر گرفته می شود که برخی از این مزایا در این قسمت برای شما بیان شده اند تا بتوانید راحت تر در رابطه با انتخاب لیفت با نخ تصمیم بگیرید:

 • عوارض محدود
 • قابل انجام در زمانی کوتاه
 • عدم حساسیت زایی
 • قابل انجام از 25 سال به بالا
 • قابل تکرار
 • دوره نقاهت کوتاه
 • عدم نیاز به داروی بیهوشی
 • عدم نیاز به جراحی
 • عدم نیاز به آمادگی خاص
 • استفاده از نخ های قابل جذب
 • قابل استفاده برای کسانی که نمی توانند از داروی بیهوشی استفاده نمایند

 

>> بهترین کاندید برای لیفت با نخ

شاید برای شما این سوال ایجاد شده باشد که آیا روش لیفت با نخ برای شما جواب می دهد یا نه؟ در این قسمت ما بهترین کاندیدا ها برای لیفت با نخ قرار گرفته اند:

 • افرادی که باردار نیستند.
 • افرادی که حساسیت دارویی خاصی ندارند.
 • افرادی که مشکلات پوستی ندارند.
 • افرادی که سن آنها بیش از 25 سال است.
 • افرادی که نمی خواهند عمل جراحی انجام دهند.
 • افرادی که می خواهند به سرعت نتیجه بگیرند.
 • افرادی که تغییرات ناگهانی را نمی خواهند.

 

>> چه افرادی نباید لیفت با نخ را انجام دهند؟

 • افرادی که در گذشته از پر کننده ها استفاده کرده اند.
 • افرادی که سنشان کمتر از 18 سال است
 • افرادی که دچار مشکلات پوستی هستند.
 • افرادی که دارای بیماری های خود ایمنی هستند.
 • کسانی که به جراحی و پر کننده ها حساسیت دارند.
 • افرادی که دارای زخم های باز هستند.

 

>> آمادگی های قبل از لیفت با نخ

Face lift نیازمند آمادگی خاصی از قبل نخواهد بود. تنها کافیست که پزشک مطمئن خود را انتخاب نمایید و در کلینیک زیبایی انتخاب شده لیفت با نخ را با بهترین کیفیت و کمترین عوارض و خطر انجام دهید.

 

>> نتایج و تاثیرات ناشی از لیفت با نخ

لیفت با نخ نتایج شگفت انگیزی را برای شما به ارمغان می آورد که بابت آنها احساس رضایت و خشنودی خواهید داشت. شما به واسطه لیفت با نخ به 10 سال گذشته خود بدون درد و جراحی باز خواهید گشت. در واقع Face lift به واسطه حداقل عوارض و نتایجی بی نظیر شما را شگفت زده خواهد نمود.

 

>> لیفت صورت با نخ

eyebrow lift یک روش مناسب و کم خطر تر از روش های سنتی و روش های جراحی است که می تواند علائم پیری مانند ضعف عضلات و پوست صورت را کاهش دهد و زیبایی گذشته را به شما باز گرداند. در واقع این روش در مدت زمانی بسیار کوتاه و کمتر از 1 ساعت و بدون استفاده از داروی بیهوشی انجام می شود.

پزشک در طی لیفت با نخ سعی می نماید تا به واسطه ایجاد برش های بسیار ظریف و کوچکی در ناحیه درخواستی شما، نخ هایی را رد نماید و به پوست شما متصل نماید تا چین و چروک ایجاد شده در اثر افزایش سن از بین برود. زخم ها و نخ ها کاملا نامرئی خواهند بود و شما پس از انجام لیفت با نخ از واضح بودن این نخ ها اذیت نخواهید شد.

 

>> لیفت بینی با نخ

اگر که شما از عمل جراحی زیبایی بینی می ترسید یا احساس می کنید که برای زیبایی نیاز به عمل جراحی ندارید و بینی شما تنها کمی افتادگی دارد می توانید از روش nose lift استفاده نمایید تا زیبایی بیشتری را به چهره خود ببخشید.

شما می توانید فرم دلخواه خود را بدون انجام عمل جراحی و استفاده از داروی بیهوشی در مدت زمانی کوتاه به واسطه nose lift بدست بیاورید. به واسطه استفاده از nose lift شما محکم تر و کشیده تر خواهد شد و در نهایت فرم بینی شما زیباتر می شود.

 

>> لیفت ابرو با نخ

یکی از رایج ترین ناحیه های در لیفت با نخ، eyebrow lift است، در eyebrow lift معمولا ابروهایی که به واسطه گذر زمان افت کرده، دارای افتادگی هستند یا عدم تقارن به علت بالارفتن سن در ابروها ایجاد شده است، درمان شده و زیبایی ابروهای شما افزایش پیدا می نماید.

علاوه بر این اگر ابروهای شما دارای افتادگی یا پایین بودن بیش از حد باشد، چهره شما غمگین دیده می شود و به واسطه لیفت با نخ صورت شما سرزنده تر خواهد بود.

لیفت ابرو با نخ این امکان را به شما می دهد که چشم هایتان درشت تر باشد و هیچ حالت مصنوعی در لیفت با نخ در رابطه با ابرو در صورت شما ایجاد نخواهد شد.

 

>> مراقبت های بعد از لیفت صورت با نخ

پس از nose lift سعی کنید تا درمان های دندانپزشکی را تا 2 هفته متوقف نمایید؛ زیرا پس از nose lift عضله های صورت شما نباید فعالیت های غیر عادی همانند باز شدن بیش از حد دهان را تجربه نمایند.

علاوه بر این موضوع پیشنهاد می شود تا بر روی پشت خود بخوابید تا هیچ گونه فشاری بر روی صورت شما پس از nose lift وارد نشود.

 

>> مراقبت های بعد از لیفت ابرو با نخ

اگر شما لیفت ابرو با نخ را انجام داده اید تا زمانی که دوره نقاهت شما تمام شود نیاز دارید تا مراقبت های ویژه ای را داشته باشید.

البته لیفت با نخ عوارض یا مشکلات خاصی را برای شما ایجاد نمی نماید اما بهتر است تا نکاتی را رعایت نمایید تا مشکلی برای شما پیش نیاید.

یکی از مراقبت های مهم بعد از لیفت با نخ این است که به اتاق بخار یا اتاق سونا نروید.

 

>> مراقبت های بعد از لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ پس از انجام نیازمند مراقبت هایی است که به واسطه آن ها شما می توانید کمترین عوارض موجود را مشاهده نمایید. سعی کنید بعد از لیفت با صورت از مصرف مکمل هایی مانند ویتامین E، برخی از داروهای حساسیت زا خودداری نمایید.

علاوه بر این موضوع اگر به صورت حرفه ای ورزش می کنید تا زمانی که دوران نقاهت شما سپری شود از تمرینات سنگین پس از لیفت با نخ بپرهیزید.

 

>> آیا لیفت با نخ دائمی است؟

خیر لیفت با نخ دائمی نیست و نیاز به تمدید دارد. در واقع از زمانی که شما nose lift را انجام می دهید حدود 1 تا 2 ماه طول می کشد تا شما نتایج را به صورت واضح مشاهده نمایید و این نتایج تا جذب نخ ها به مدت 6 تا 9 ماه ماندگاری خواهند داشت پس از این زمان نیاز است که شما لیفت با نخ را تکرار نمایید و پس از تکرار دوم اثرات لیفت با نخ حداقل 3 سال باقی خواهد ماند و شما نتایج طولانی تر و بهتری را مشاهده خواهید نمود.

 

>> عوارض جانبی و خطرات ناشی از لیفت با نخ

nose lift از جمله درمان های زیبایی است که کمترین حد عوارض جانبی را به خود اختصاص داده است. اگر شما تحت نظر پزشک متخصص لیفت با نخ را انجام و تمامی مواردی را که پزشک معالج شما ذکر می کند به درستی انجام بدهید دچار مشکلی نخواهید شد.

به عنوان اولین عارضه لیفت با نخ باید تحریک خفیفی که بر اثر انجام این کار ایجاد می شود را نام برد. در واقع زمانی که لیفت با نخ را انجام می دهید، رگ های عروقی در ناحیه تحریک شده فعالیت بیشتری را انجام می دهند و در نتیجه این فعالیت ممکن است شما در چند روز اول شاهد کبودی هایی باشید.

البته کبودی ها بلافاصله و پس از چند روز با توجه به متابولیسم بدن شما فروکش خواهند کرد. برای آنکه بتوانید این عارضه را حل کنید کافیست از یخ یا خنک کننده پس از انجام لیفت با نخ و در روزهای آتی از کرم هایی که دکتر متخصص تجویز کرده است استفاده نمایید.

 

>> هزینه های ناشی از لیفت با نخ

هزینه های ناشی از لیفت با نخ به عوامل متفاوتی بستگی دارد. اگر شما بخواهید اطلاعات دقیقی در رابطه به لیفت با نخ داشته باشید، کافی است کلینیک زیبایی خود را انتخاب نموده از پزشک متخصص و مشاور زیبایی بخواهید که برای ناحیه مورد نظر هزینه لیفت با نخ را توضیح دهد.

البته باید بگوییم که هزینه Face lift به عوامل متعددی از جمله نوع صورت، ناحیه انتخابی، پزشک متخصص، کیفیت کار، وسایلی که در حین لیفت با نخ استفاده می شود و … بستگی دارد. نگران هزینه لیفت با نخ نباشید زیرا هزینه لیفت با نخ نسبت به هزینه لیفت صورت با جراحی به مراتب کمتر می باشد.

 

>> ایا جراحی های زیبایی صورت و بدن با نخ و لیفت نخ انجام پذیر است؟

بله یکی از روش های زیبایی و درمان چین و چروک های صورت و بدن بدون جراحی و به واسطه لیفت با نخ امکان پذیر خواهد بود.

در این روش بافت هایی که در بدن معلق هستند به واسطه نخ های بسیار نازک و نامرئی به سمت بالا کشیده می شوند و به منظور انجام این عمل تنها سوراخ های بسیار کوچکی ایجاد می شود.

این نخ ها پس از مدتی شروع به جذب نموده و تنها چین و چروک های شما از بین می رود.

 

>> نتایج و دوران نقاهت ناشی از لیفت با نخ

پس از آنکه شما eyebrow lift را انجام بدهید پوست شما شروع به ترمیم خود می نماید و تا یک هفته ممکن است حالت پوست شما طبیعی به نظر نرسد. البته عدم طبیعی بودن پوست غیر واضح بوده و هر کسی متوجه آن نخواهد شد.

پس از 1 هفته پوست شما به حالت طبیعی خود باز میگردد. اثرات جوان سازی لیفت با نخ پس از 1 تا 2 ماه شروع می شود. پس از این مدت شما شاهد محکم تر شدن و نرم تر پوست خود خواهید شد.

بین 6 تا 9 ماه نخ ها به صورت کامل جذب می شوند. پس از این مدت بهتر است که شما لیفت با نخ را تکرار نمایید تا اثر لیفت با نخ حداقل 3 سال ماندگاری داشته باشد.

 

>> مقایسه جراحی و روش لیفت نخ بدون جراحی

همانطور که می دانید در کنار eyebrow lift، لیفت صورت به واسطه جراحی نیز وجود دارد که از قدمت بیشتری نسبت به لیفت با نخ برخوردار است. اگر بخواهیم مقایسه ساده ای میان جراحی و روش لیفت با نخ انجام دهیم باید بگوییم تاثیرات عمل جراحی به مراتب ماندگاری بیشتری از لیفت با نخ دارا هستند.

اما در کنار این مساله، باید این موضوع را نیز ذکر نماییم که لیفت با نخ بسیاری از عوارض جراحی و لیفت به واسطه جراحی را شامل نمی شود.

از جمله عوارض شایع جراحی می توان به تاثیرات داروی بیهوشی و دوران نقاهت طولانی اشاره نمود.

شما در لیفت با نخ دوره نقاهت طولانی را مشاهده نخواهید کرد و بر اساس نوع پوست ممکن است هیچ واکنش خاصی را مشاهده نکنید. علاوه بر این زمان عمل جراحی به مراتب طولانی تر از لیفت با نخ است.

در نهایت باید بگوییم که این انتخاب و تصمیم شما است که کدام روش را برای افزایش زیبایی خود انتخاب نمایید.

Face lift مزایای بسیاری دارد که با توجه به این مزایا می تواند انتخابی مناسب و بی نظیر برای شما و زیبایی شما به نظر برسد.

Face lift در کنار تمامی مزیت هایی که دارد نسبت به عمل جراحی و سایر روش های لیفت صورت دارای نقاط ضعف نیز می باشد. شما باید تصمیم بگیرید که آیا یک روش زیبایی موقتی اما با کمترین عوارض را می خواهید یا روشی دائمی با عوارضی که نسبت به آنها علم کامل دارید برای شما می تواند مناسب عمل نماید.

” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” با پزشکانی مجرب و دستگاه های پیشرفته، خدمات لیفت با نخ را هم به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد.

در این کلینیک پوست و مو ، رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیفت با نخ، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

لیفت صورت
چه کسانی نباید لیفت با نخ را انجام دهند ؟
لیفت با نخ برای چه افرادی کاربرد دارد ؟