درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

مزایا لیزر موهای زائد با دستگاه SHR

مزایا لیزر موهای زائد با دستگاه SHR

امروزه بسیاری از افراد برای از بین برد موهای زائد خود به دنبال روش های دائمی هستند. لیزر موهای زائد روش مناسبی برای از بین بردن موهای زائد است که می توان گفت لیزر موهای زائد تا حد زیادی دائمی است. عمل لیزر با دستگاه های مختلفی صورت می گیرد که هر یک از این دستگاه ها مزایا و معایب خاص خود را دارند.\

مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه SHR چیستبهتر است قبل از انجام لیزر موهای زاید خود در مورد همه ی دستگاه ها اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را نسبت به شرایط پوستی خود داشته باشید. پزشک شما نیز می تواند با در نظر گرفتن مزایا هر یک از دستگاه های لیزر موهای زائد، نسبت به پوست شما راهنمایی خوبی ارائه دهد.

ویژگی برتر لیزر موهای زائد با دستگاه SHR چیست ؟

لیزر موهای زاید با استفاده از دستگاه SHR بسیار موثر و ایمن است. این دستگاه در بازار های جهانی دارای اعتبار بسیاری است. سنگاپور، یکی از این کشورهایی است که مردم این کشور استقبال زیادی از این دستگاه SHR کرده اند. دلیل این محبوبیت جهانی به کارگیری فناوری IPI در این دستگاه است که باعث بهبود و کیفیت عملکرد بیشتر آن شده است.

مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه SHR چیستاین دستگاه در بین سایر دستگاه های لیزر موهای زاید می تواند به راحتی و با سرعت زیاد بر محل مورد نظر بچرخد و کار خود را به خوبی انجام دهد. نتایج آن بعد از اتمام لیزر موهای زائد به طور واضحی قابل مشاهده است. این ویژگی هایی که باعث برتری این دستگاه در انجام لیزر موهای زاید شده است. در ادامه به بررسی های ویژگی های برتر دستگاه ذکر شده خواهیم پرداخت:

 1. از بین بردن موهای زائد با سرعت زیاد در محل مورد نظر
 2. این دستگاه بدون احساس هیچ دردی موها را از بین می برد و هیچ آثاری از آن باقی نمی گذارد.
 3. دارای فرکانس هایی به اندازه 10 هرتز
 4. دارای لامپ زنون به اندازه ی 1000000
 5. دارای فیلتری برای تصفیه آب
 6. دارای خازن هایی که برای ساخت ژاپن است.
مشاهده مطلب
آیا امکان رشد مجدد موهای زائد پس از لیزر موهای زائد وجود دارد

چه فناوری باعث برتری دستگاه SHR در رابطه با لیزر موهای زائد شده است ؟

این سیستم با استفاده از فناوری لیزر و با ایجاد پالس های نوری از خود سبب شده که این دستگاه جوری شکل بگیرد که بدون درد باشد. این روش یک فرایند گسترده ای در بین همه ی افرادی که علاقه به لیزر موهای زائد خود را دارند می باشد.

این فناوری باعث شده که این دستگاه بر خلاف دستگاه های دیگر موهای زاید ریز و بی رنگ را به طور کامل از بین ببرد و به عنوان یک روش دائمی عمل کند.

دستگاه SHR روشی ایمن برای از بین بردن موهای زائد

دستگاه ذکر شده با به کارگیری یک فناوری جدید برای از بین بردن موهای زائد شما روشی بسیار مناسب است. اکثر مراجعه کنندگان برای انجام لیزر موهای زائد به دنبال راهی برای کاهش درد در هنگام لیزر موهای زائد خود هستند.

فناوری های ایجاد شده در این دستگاه سبب شده که برای مراجعه کنندگان روشی ایمن و بدون درد باشد. این دستگاه با وارد کردن فشار گرمایی تدریجی باعث شده که شما هیچ دردی را احساس نکرده و به راحتی تحت درمان قرار بگیرید.

در هربار چرخشی که انجام می دهد 50 درصد انرژی گرمایی آن کاهش می یابد اما این سبب نمی شود که عملکرد آن ضعیف شود بلکه باعث افزایش سرعت به اندازه ی 10 هرتز میشود. این ویژگی ها سبب شده که لیزر موهای زائد با این دستگاه ایمن و راحت شود.

مزایا استفاده دستگاه SHR برای لیزر موهای زائد چیست ؟

دستگاه SHR با فناوری فوق العاده، جدید ترین پیشرفت را در این دوره در میان سایر دستگاه های لیزر موهای زاید داشته است. این دستگاه از بین بردن موهای زائد به طور دائمی موفق عمل کرده است. یکی از مزایای استفاده از این دستگاه لیزر موهای زائد صرفه جویی در وقت است زیرا در حین عملکرد سرعت زیادی را برای انجام این کار می گیرد.

دیگر مزایای آن را این طور می توان گفت که با گرمایش تدریجی که از آن ایجاد می شود فولیکول موهای مورد هدف با درمان راحت تر و درد کمتری همراه خواهد بود. لیزر موهای زائد با استفاده از این دستگاه نسبت به روش های دیگر مانند اپیلاسیون، کرم های موبر، اصلاح و غیره بهتر بوده و هزینه کمتری را صرف لیزر موهای زائد خواهید کرد. مزایای ویژه دیگر آن به شرح زیر می باشد:

 1. همراه بودن با نتیجه ماندگار
 2. بدون ذره ای احساس درد در حین انجام لیزر
 3. مدت درمان کوتاه
 4. بدون نیاز به شیو کردن
 5. بدون نیاز به اپیلاسیون
 6. دارای ایمنی بالا
 7. بدون هیچ تورمی پس از جلسات لیزر
 8. صرفه جویی در هزینه و صرف وقت خود
مشاهده مطلب
آیا لیزر موهای زائد برای نوجوانان ایمن و بی خطر است؟

چه ویژگی های مثبتی باعث ایجاد تفاوت در دستگاه SHR با سایر دستگاه های مربوطه شده است ؟

نوآوری در این دستگاه سبب شده که با اسکن کردن آن ناحیه پوست که لیزر موهای زائد (laser hair removal) در آن انجام می گیرد با تکرار میزان پالس های بالاتر اما با انعکاس انرژی پایین تر این دستگاه کار می کند. این پایین بودن سطح انرژی باعث کاهش کیفیت آن نخواهد شد. این یکی از وبژگی هایی است که سبب می شود این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های دیگر عملکرد بهتری داشته باشد.

یکی دیگر از این ویژگی های مثبت دستگاه لیزر موهای زائد ذکر شده، طول موج کنترل شده ی آن است همین سبب می شود که درد کمتری در حین انجام درمان احساس شود. دستگاه SHR برخلاف سایر دستگاه های لیزر دیگر هیچ اشعه ای را از خود منتشر نمی کند.

چه افرادی می توانند از مزایای دستگاه SHR بر موهای زائد بهره مند شوند ؟

شاید باورتان نشود اما این دستگاه به دلیل ویژگی های بسیار خوبی که دارد استفاده آن را برای همه ی افراد امکان پذیر می کند و محدود برای افراد خاصی نخواهد بود بر خلاف دستگاه های لیزر دیگر که هرکدام مختص به فردی بوده که ویژگی های منطبق آن را داشت.

همیشه افرادی که موهای قرمز و بوری داشتند نمی توانستند از لیزر موهای زائد بهره ببرند به این دلیل که آن دستگاه های قدیمی جوری طراحی شدند که فقط برای افرادی که موهای تیره و مشکی داشتند مناسب بود؛ اما دستگاه SHR این مشکل را برای افراد با موهای بور و قرمز حل کرده است.

دستگاه SHR به دلیل داشتن نوری با قدرت زیاد علاوه بر عبور کردن از موهای مشکی قدرت رد شدن از موهای روشن را نیز دارد ونتیجه ی مثبتی نیز خواهد داد.

کلام آخر

امروزه به دلیل پیشرفت هایی که در زمینه زیبایی به وجود امده است دستگاه های متعددی در این خصوص وجود دارد. با وجود این دستگاه های متعدد شما دچار سردرگمی خواهید شد پس بهتر است قبل از انجام لیزر موهای زائد خود نسبت به شرایط پوستی که دارید بهترین دستگاه مناسب خود را برگزیند.

با مطالعه مقالات و مشورت با پزشک متخصص مربوطه می توانید از همه ی معایب و مزایای دستگاه های مختلف اطلاعات زیادی را کسب کنید. دستگاه SHR که در خصوص لیزر موهای زائد در این مقاله توضیح دادیم بهترین روش درمانی برای از بین بردن موهای زاید است.

با استفاده از تکنولوژی و فناوری های پیشرفته سبب شده که بهترین خدمات را برای مراجعه کنندگان ارائه دهد. این نوع دستگاه برای همه نوع پوست مناسب بوده و هیچگونه عوارضی را برای پوست شما نخواهد داشت. پیشنهاد می شود اگر قصد انجام لیزر برای از بین بردن موهای زائد خود را دارید این دستگاه را انتخاب کنید تا از نتیجه ی خوب آن بهره مند شوید.

مشاهده مطلب
آیا می توان بعد از لیزر موهای زائد پوست خود را برنزه کرد ؟

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک لیزر موهای زائد مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیزر موهای زائد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع