لیزر موهای زائد

مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه SHR چیست

مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه SHR

مزایا لیزر موهای زائد با دستگاه SHR

امروزه بسیاری از افراد برای از بین برد موهای زائد خود به دنبال روش های دائمی هستند. لیزر موهای زائد روش مناسبی برای از بین بردن موهای زائد است که می توان گفت لیزر موهای زائد تا حد زیادی دائمی است. عمل لیزر با دستگاه های مختلفی صورت می گیرد که هر یک از این دستگاه ها مزایا و معایب خاص خود را دارند.\

مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه SHR چیستبهتر است قبل از انجام لیزر موهای زاید خود در مورد همه ی دستگاه ها اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را نسبت به شرایط پوستی خود داشته باشید. پزشک شما نیز می تواند با در نظر گرفتن مزایا هر یک از دستگاه های لیزر موهای زائد، نسبت به پوست شما راهنمایی خوبی ارائه دهد.

شرکت در جشنواره لیزر موهای زائد کلینیک رز + دریافت کد تخفیف

استفاده از دستگاه SHR برای لیزر موهای زائد مزایای بسیاری دارد که یکی از آن ها سریع تر بودن بازگشت افراد به فعالیت های روزمره خود و عوارض بسیار کمیاب می باشد. با ما همراه باشید تا با سایر ویژگی ها و مزایای این دستگاه آشنا شوید.

ویژگی برتر لیزر موهای زائد با دستگاه SHR چیست ؟

لیزر موهای زاید با استفاده از دستگاه SHR بسیار موثر و ایمن است. این دستگاه در بازار های جهانی دارای اعتبار بسیاری است. سنگاپور، یکی از این کشورهایی است که مردم این کشور استقبال زیادی از این دستگاه SHR کرده اند. دلیل این محبوبیت جهانی به کارگیری فناوری IPI در این دستگاه است که باعث بهبود و کیفیت عملکرد بیشتر آن شده است.

مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه SHR چیست

یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه لیزر موهای زائد SHR که می توان به آن اشاره کرد، آشکار بودن نتایج بعد از انجام اولین جلسه لیزر موهای زائد، سرعت نتیجه دهی و همچنین تجربه حداقل میزان درد  است؛ این دستگاه قادر است تا ریز ترین موها را نیز از بین ببرد.

لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه SHR را می توان یک روش دائمی لیزر موها دانست اما از آنجایی که هورمون های فعال موجود در بدن انسان همیشه در حال تولید مو هستند، فقط می توان گفت این دستگاه می تواند تا حد 95 درصد رشد موهای زائد را کاهش دهد.

این دستگاه در بین سایر دستگاه های لیزر موهای زاید می تواند به راحتی و با سرعت زیاد بر محل مورد نظر بچرخد و کار خود را به خوبی انجام دهد. نتایج آن بعد از اتمام لیزر موهای زائد به طور واضحی قابل مشاهده است. این ویژگی هایی که باعث برتری این دستگاه در انجام لیزر موهای زاید شده است. در ادامه به بررسی های ویژگی های برتر دستگاه ذکر شده خواهیم پرداخت:

 1. از بین بردن موهای زائد با سرعت زیاد در محل مورد نظر
 2. این دستگاه بدون احساس هیچ دردی موها را از بین می برد و هیچ آثاری از آن باقی نمی گذارد.
 3. دارای فرکانس هایی به اندازه 10 هرتز
 4. دارای لامپ زنون به اندازه ی 1000000
 5. دارای فیلتری برای تصفیه آب
 6. دارای خازن هایی که برای ساخت ژاپن است.

یکی از مهم ترین ویژگی های لیزر موهای زائد بدن با دستگاه SHR طول درمان آن است که در فواصل زمانی 4 هفته و بین 4 الی 6 جلسه صورت می گیرد. پس از اتمام این دوره 6 جلسه ای، لازم است در فواصل زمانی 6 الی 8 هفته لیزر موهای زائد خود را ادامه دهید تا نتایج قطعی تری را مشاهده کنید.

چه فناوری باعث برتری دستگاه SHR در رابطه با لیزر موهای زائد شده است ؟

این سیستم با استفاده از فناوری لیزر و با ایجاد پالس های نوری از خود سبب شده که این دستگاه جوری شکل بگیرد که بدون درد باشد. این روش یک فرایند گسترده ای در بین همه ی افرادی که علاقه به لیزر موهای زائد خود را دارند می باشد.

بر خلاف فناوری IPL که یک روش لیزر موهای زائد ثابت است، در فناوری SHR این روند به وسیله یک صفحه لغزنده به نام هندپیس روی نواحی بدن فرد مراجعه کننده می لغزند. همین امر یکی از دلایل برتری لیزری موهای زائد با استفاده از دستگاه SHR شده است. اصطلاحاً دستگاه SHR از فناوری IN-MOVE استفاده می کند.

فناوری IPL روند کند تر با ایجاد گرمای بیشتری را در مقابل لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه SHR دارد. هنگام استفاده از فناوری SHR، این دستگاه ظرف مدت 90 ثانیه به تدریج شروع به گرم شدن تا دمای 48 درجه می کند و با ایجاد فرکانس بالا روی ملانین موی هدف این انرژی را اعمال می کند.

در حالی که در دستگاه IPL این افزایش دما به 70 درجه می رسد و فقط برای لیزر مو های زائد روی پوست تیره بدون درد است. همین عامل باعث برتری فناوری SHR نسبت سایر فناوری ها مانند IPL شده است؛ پرا که می تواند حتی ریزترین موها را نیز از بین ببرد.

این فناوری باعث شده که این دستگاه بر خلاف دستگاه های دیگر موهای زاید ریز و بی رنگ را به طور کامل از بین ببرد و به عنوان یک روش دائمی عمل کند.

دستگاه SHR روشی ایمن برای از بین بردن موهای زائد

دستگاه ذکر شده با به کارگیری یک فناوری جدید برای از بین بردن موهای زائد شما روشی بسیار مناسب است. اکثر مراجعه کنندگان برای انجام لیزر موهای زائد به دنبال راهی برای کاهش درد در هنگام لیزر موهای زائد خود هستند.

دستگاه SHR را می توان انقلابی مبتنی بر فناوری IPL دانست چرا که عملکرد آن بر همان مبنی است اما کمی به روز تر؛ در این دستگاه هنگام انجام لیزر موهای زائد چندین پالس در مقادیر کم به سمت فولیکول ها شلیک می شوند و طی این روند فولیکول ها به آرامی گرم شده و فرد میزان کمی از گرما را روی پوست خود حس می کند.

فناوری های ایجاد شده در این دستگاه سبب شده که برای مراجعه کنندگان روشی ایمن و بدون درد باشد. این دستگاه با وارد کردن فشار گرمایی تدریجی باعث شده که شما هیچ دردی را احساس نکرده و به راحتی تحت درمان قرار بگیرید.

نداشتن عوارض یکی دیگر از ویژگی هایی است که دستگاه SHR را برای لیزر موهای زائد ایمن ساخته است؛ اما ممکن است در بعضی از نقاط پوست که حساس تر هستند کمی قرمزی شبیه به آفتاب سوختگی را مشاهده کنید که ظرف یک تا دو روز بهبود خواهد یافت.

در هربار چرخشی که انجام می دهد 50 درصد انرژی گرمایی آن کاهش می یابد اما این سبب نمی شود که عملکرد آن ضعیف شود بلکه باعث افزایش سرعت به اندازه ی 10 هرتز میشود. این ویژگی ها سبب شده که لیزر موهای زائد با این دستگاه ایمن و راحت شود.

مزایا استفاده دستگاه SHR برای لیزر موهای زائد چیست ؟

دستگاه SHR با فناوری فوق العاده، جدید ترین پیشرفت را در این دوره در میان سایر دستگاه های لیزر موهای زاید داشته است. این دستگاه از بین بردن موهای زائد به طور دائمی موفق عمل کرده است. یکی از مزایای استفاده از این دستگاه لیزر موهای زائد صرفه جویی در وقت است زیرا در حین عملکرد سرعت زیادی را برای انجام این کار می گیرد.

همانطور که پیشتر هم گفتیم استفاده از دستگاه SHR میزان گرمای کم تری را به پوست فرد انتقال می دهد و همین مورد باعث شده تا این دستگاه برای لیزر موهای زائد روی هر نوع پوستی مناسب باشد حتی پوست تیره رنگ و برنزه.

افرادی که تمایل دارند بعد از لیزر موهای زائد خود با قرار گرفتن در معرض نور خورشید رنگ پوست خود را تیره یا برنزه کنند نیز با خیالی آسوده می توانند از این دستگاه استفاده کنند؛ حتی افرادی که به بنا به وضعیت شغلی خود مجبورند مدت زیادی در معرض نور آفتاب قرار بگیرند.

در دستگاه SHR از یک یاقوت کبود برای خنک کنندگی دستگاه استفاده می شود تا حداقل میزان درد و ناراحتی به پوست افراد هنگام لیزر موهای زائد بدن وارد شود؛ این دما ممکن است به 20- درجه سانتی گراد نیز برسد.

دیگر مزایای آن را این طور می توان گفت که با گرمایش تدریجی که از آن ایجاد می شود فولیکول موهای مورد هدف با درمان راحت تر و درد کمتری همراه خواهد بود. لیزر موهای زائد با استفاده از این دستگاه نسبت به روش های دیگر مانند اپیلاسیون، کرم های موبر، اصلاح و غیره بهتر بوده و هزینه کمتری را صرف لیزر موهای زائد خواهید کرد. مزایای ویژه دیگر آن به شرح زیر می باشد:

 1. همراه بودن با نتیجه ماندگار
 2. بدون ذره ای احساس درد در حین انجام لیزر
 3. مدت درمان کوتاه
 4. بدون نیاز به شیو کردن
 5. بدون نیاز به اپیلاسیون
 6. دارای ایمنی بالا
 7. بدون هیچ تورمی پس از جلسات لیزر
 8. صرفه جویی در هزینه و صرف وقت خود

چه ویژگی های مثبتی باعث ایجاد تفاوت در دستگاه SHR با سایر دستگاه های مربوطه شده است ؟

نوآوری در این دستگاه سبب شده که با اسکن کردن آن ناحیه پوست که لیزر موهای زائد (laser hair removal) در آن انجام می گیرد با تکرار میزان پالس های بالاتر اما با انعکاس انرژی پایین تر این دستگاه کار می کند. این پایین بودن سطح انرژی باعث کاهش کیفیت آن نخواهد شد. این یکی از ویژگی هایی است که سبب می شود این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های دیگر عملکرد بهتری داشته باشد.

وجود فرکانس بالای 10 هرتز در عملکرد دستگاه SHR باعث شده تا لیزر موهای زائد با سرعت بیشتری نسبت به سایر روش ها صورت بگیرد؛ به این معنی که هندپیس موجود روی دستگاه در هر 1 ثانیه، 10 شلیک را به سمت فولیکول های مو شلیک می کنند در حالی که برای مثال در دستگاه IPL، فاصله بین هر شات چند ثانیه زمان خواهد برد.

بر خلاف سایر دستگاه های لیزر موهای زائد مانند IPL، دستگاه SHR می تواند حتی موهای قرمز و بور که ملانین و جذب نور کمتری را دارند نیز از بین ببرد اما نمی توان درباره نتیجه آن برای همه نظر قطعی و ثابتی داد، چرا که نتایج برای افراد مختلف متفاوت خواهد بود.

در فناوری SHR در لیزر موهای زائد برای شلیک گرما به فولیکول های مو، از یک سری لامپ های وارد شده از کشور انگلیس روی هندپیس آن استفاده می شود که عمر مفید آن ها به 1 میلیون شلیک می رسد.

یکی دیگر از این ویژگی های مثبت دستگاه لیزر موهای زائد ذکر شده، طول موج کنترل شده ی آن است همین سبب می شود که درد کمتری در حین انجام درمان احساس شود. دستگاه SHR برخلاف سایر دستگاه های لیزر دیگر هیچ اشعه ای را از خود منتشر نمی کند.

چه افرادی می توانند از مزایای دستگاه SHR بر موهای زائد بهره مند شوند ؟

شاید باورتان نشود اما این دستگاه به دلیل ویژگی های بسیار خوبی که دارد استفاده آن را برای همه ی افراد امکان پذیر می کند و محدود برای افراد خاصی نخواهد بود بر خلاف دستگاه های لیزر دیگر که هرکدام مختص به فردی بوده که ویژگی های منطبق آن را داشت.

همیشه افرادی که موهای قرمز و بوری داشتند نمی توانستند از لیزر موهای زائد بهره ببرند به این دلیل که آن دستگاه های قدیمی طوری طراحی شدند که فقط برای افرادی که موهای تیره و مشکی داشتند مناسب بود؛ اما دستگاه SHR این مشکل را برای افراد با موهای بور و قرمز حل کرده است.

دستگاه SHR به دلیل داشتن نوری با قدرت زیاد علاوه بر عبور کردن از موهای مشکی قدرت رد شدن از موهای روشن را نیز دارد و نتیجه ی مثبتی نیز خواهد داد.

کلام آخر

امروزه به دلیل پیشرفت هایی که در زمینه زیبایی به وجود آمده است دستگاه های متعددی در این خصوص وجود دارد. با وجود این دستگاه های متعدد شما دچار سردرگمی خواهید شد پس بهتر است قبل از انجام لیزر موهای زائد خود نسبت به شرایط پوستی که دارید بهترین دستگاه مناسب خود را برگزیند.

با مطالعه مقالات و مشورت با پزشک متخصص مربوطه می توانید از همه ی معایب و مزایای دستگاه های مختلف اطلاعات زیادی را کسب کنید. دستگاه SHR که در خصوص لیزر موهای زائد در این مقاله توضیح دادیم بهترین روش درمانی برای از بین بردن موهای زاید است.

با استفاده از تکنولوژی و فناوری های پیشرفته سبب شده که بهترین خدمات را برای مراجعه کنندگان ارائه دهد. این نوع دستگاه برای همه نوع پوست مناسب بوده و هیچگونه عوارضی را برای پوست شما نخواهد داشت. پیشنهاد می شود اگر قصد انجام لیزر برای از بین بردن موهای زائد خود را دارید این دستگاه را انتخاب کنید تا از نتیجه ی خوب آن بهره مند شوید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک لیزر موهای زائد مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *