دوام لیفت نخ صورت و تاثیرات آن

>>‌ دوام لیفت نخ صورت

اگر به دنبال ایجاد تغییری چشمگیر و جوانتر شدن پوستتان هستید، شاید لیفت صورت با نخ یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد. لیفتینگ صورت یکی از روش هایی است که باعث چین و چروک های فعلی صورت و حتی جلوگیری از ایجاد چین و چروک و پیری پوست می شود.

 

دوام لیفت نخ صورت

 

اینکه لیفت صورت باعث جلوگیری از روند طبیعی پیری پوست می شود به این دلیل است که طی فرایند face lift بافت صورت برای تولید کلاژن تحریک می شود و با تحریک کلاژن بیشتر، پروسه ی جوان سازی پوست صورت آغاز می شود.

لیفت صورت یک روش غیر جراحی است و به این علت عوارض جانبی معمول اعمال جراحی را نیز به دنبال نخواهد داشت و این مزیت در کنار تاثیرگذاری مفید لیفت صورت در بازسازی بافت پوست و تحریک کلاژن سازی، لیفتینگ صورت را به یک روش ایده آل برای کاهش سن پوست و جوان تر کردن ظاهر آن تبدیل کرده است.

 

دوام لیفت نخ صورت

>> تاثیرات ناشی از لیفت صورت با نخ

فرایند لیفت صورت در حال به دست آوردن محبوبیتی روز افزون می باشد و دلیل این محبوبیت مزیت های متعدد و ایده آل face lift می باشد.

مهم ترین تاثیری که لیفت صورت به جای خواهد گذاشت، همان هدفی است که اکثر کسانی که اقدام به انجام لیفتینگ صورت می کنند به دنبال آن می باشند و آن هدف، جوان تر شدن پوست می باشد.

از فرایند لیفت صورت به عنوان اقدامی که گذر زمان را بازمی گرداند یاد می شود، این واژه به این معناست که face lift می تواند تاثیراتی که گذر زمان روی بافت، زیبایی و سلامت پوست صورت می گذرد را رفع کند و وضعیت پوست را به حالت شاداب و سلامت دوران جوانی بازگرداند.

نتیجه ی لیفت صورت به گونه ای نخواهد بود که مانند سایر جراحی های زیبایی نتایج این تغییرات در اکثر افراد شکلی یکسان داشته باشد.

بلکه فرایند لیفتینگ صورت با محکم کردن ساختار عضلات و صاف کردن پوست، باعث بازگشتن وضعیت پوست به حالت جوانی و شادابی خود می شود و نواقصی که گذر زمان آن ها را به وجود آورده است را برطرف می کند.

افتادگی های پوست صورت و حالت شل پوست نواحی خاصی از صورت مورد هدف فرایند لیفت صورت قرار گرفته و پس از انجام face lift این مشکلات مرتفع خواهند شد.

جبران نتیجه اشتباه جراحی لیفت صورت امکان پذیر است ؟

چربی زیر پوست صورت در ناحیه ی اطراف گونه و سایر قسمت ها با گذشت زمان کاهش یافته و پوست فرم زیبایی خود را از دست می دهد و تناسب اجزای صورت به هم می خورد.

لیفت صورت یکی از روش هایی است که می تواند به آسانی این تناسب از دست رفته را بازگرداند و با ترمیم و بازسازی بافت های از دست رفته باعث متناسب شدن اجزای صورت گردد.

اما برتری لیفتینگ صورت نسبت به سایر روش های مشابه کم خطر تر بودن لیفت صورت و همراه نداشتن عوارض و آسیب های جانبی اعمال جراحی می باشد.

از طرفی فرایند صورت با تحریک کلاژن ها و شروع مجدد کلاژن سازی باعث جلوگیری از روند طبیعی پیر شدن صورت نیز خواهد شد.

یعنی نه تنها لیفت صورت باعث برطرف شدن مشکلات پوستی موجود خواهد شد، بلکه با فعال کردن مکانیسم های مقاومتی پوست و بازیابی مواد جوان کننده که باعث حفظ ساختار پوست صورت می شوند، از سرعت ایجاد آسیب های پوستی خواهد کاست.

 

>> آیا لیفت صورت با نخ دائمی است؟

فرایند لیفت صورت با نخ، یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین اقدامات در زمینه ی جوان سازی پوست و از بین بردن اثرات افزایش سن روی پوست می باشد.

اگر از این دریچه نگاه کنیم که face lift باعث می شود برای مدت زمانی بسیار طولانی تری نسبت به دوران جوانی، پوست جوان و شادابی داشته باشیم، می توان لیفتینگ صورت را فرایندی با تاثیرات دائمی دانست.

با این که لیفت صورت باعث تحریک کلاژن سازی و به تعویق انداختن فرایند پیری پوست می شود، اما face lift نمی تواند به طور کلی فرایند پیری پوست را متوقف کند.

با این حال نتایج به دست آمده از لیفت صورت در افراد مختلف متفاوت خواهد بود. این تفاوت ها به علت متفاوت بودن وضعیت اولیه ی پوست، کیفیت متفاوت پوست و متفاوت بودن سبک زندگی افراد می باشد.

عکس لیفت صورت

برای مثال افراد سیگاری دارای پوستی با بافت ضعیف هستند و نتایج فرایند لیفت صورت در این افراد به نسبت دیگران کوتاه مدت تر خواهد بود.

از طرفی لیفتینگ صورت در افرادی که در سنین پایین تری از میانسالی اقدام به لیفت صورت می کنند نسبت به افراد در سنین بالاتر، نتایج ماندگار تری به دنبال خواهد داشت.

در سنین پایین تر کیفیت پوست افراد در وضعیت مطلوب تری قرار دارد و هنوز فرایند پیری آسیب پندانی به پوست وارد نکرده است؛ بنابراین جبران این آسیب ها به نسبت شرایط دیگر، آسان تر و نتایج به دست آمده نیز رضایت بخش تر خواهند بود.

لیفت نخ خط خنده و مزایا آن

سبک زندگی ناسالم نیز در کیفیت نتیجه ی به دست آمده و مدت زمان پایداری آن تاثیرگذار خواهد بود. افراد به سبک زندگی استاندارد و با رعایت مراقبت های پوستی، می توانند برای مدت زمان های طولانی از نتیجه ی فرایند face lift بهره ببرند.

 

>>‌ مراقبت های بعد از لیفت صورت با نخ برای ماندگاری بیشتر

مرحله ی مراقبت از نتایج به دست آمده از فرایند لیفت صورت، اهمیت غیر قابل انکاری دارد. این مراقبت ها شامل مواردی فراوانی می شود که هر فرد باید دستورالعمل های مراقبتی خود را از پزشک مورد نظر پس از اتمام فرایند face lift دریافت کند.

موارد زیر، تقریبا لیست کاملی از مواردی است که توجه به آن ها و رعایت آن ها بعد از فرایند لیفتینگ صورت الزامی می باشد:

  • در دو هفته ی ابتدایی پس از فرایند لیفت صورت، از هر موقعیت که باعث می شود گردن خود را به جلو و یا پایین خم کنید، جدا خودداری کنید.
  • در هنگام خواب و استراحت در ماه اول پس از face lift، زیر گردن خود را با استفاده از چند بالش بلند تر از سایر قسمت های بدن خود کنید.
  • از برخورد شدید و محکم دست و یا هر جسم خارجی به پوست صورت تا دو هفته بعد از انجام لیفتینگ صورت پرهیز کنید.
  • تورم و التهاب ناحیه ی صورت، علائمی است که تا 72 ساعت پس از لیفت صورت قابل مشاهده خواهد بود. برای ترمیم این علائم می توانید از کمپرس های سرد استفاده کنید.
  • در صورت احساس درد های ممتد، با مشورت پزشک از مسکن های مناسب و تایید شده استفاده کنید.
  • یکی از نکات قابل توجه پس از فرایند لیفت صورت، مسئله ی تغذیه می باشد.

غذا خوردن را با مصرف مایعات شروع کنید و کم کم با سوپ یا شیر ادامه دهید. از خورد غذاهای سفتی که نیاز به جویدن بسیار و حرکت ماهیچه های صورت دارند در روز های اولیه پس از face lift پرهیز کنید.

  • از چرخش ناگهانی سر و گردن خود در هفته ی اول پس از فرایند لیفتینگ صورت اجتناب کنید.
  • در هفته ی اول دوران نقاهت فرایند لیفت صورت، هرگونه حرکات ماهیچه ی صورت نظیر جویدن، لبخند زدن، صحبت کردن، خمیازه کشیدن و مواردی از این دست را به حداقل برسانید.
  • حساسیت پوست شما به نور آفتاب پس از فرایند face lift افزایش خواهد یافت.

توصیه می شود تا دو ماه پس از لیفتینگ صورت در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید، از کرم های ضد آفتاب استاندارد و عینک های آفتابی مناسب استفاده کنید.

آیا لیفت با نخ محدودیت سنی دارد؟

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیفت نخ صورت خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

لیفت نخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب