لیفت نخ

لیفت نخ خط خنده و مزایا آن

لیفت نخ خط خنده

علل ایجاد خطوط خط خنده

آیا شما نیز به دنبال لیفت نخ خط خنده هستید؟

آیا می دانید هزینه های مربوط به این فرایند چقدر می باشد؟

آیا می دانید معتبرترین و بهترین مرکز انجام لیفت خط خنده با نخ کدام است؟

لیفت نخ خط خنده

از شما دعوت می کنیم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید تا بتوانید اطلاعات بسیار مفید و مناسبی را در این خصوص به دست بیاورید.

خط خنده امروزه در بسیاری از افراد قابل مشاهده است به طوری که شما می توانید در بسیاری از خانم ها و آقایان شاهد خط خنده های بسیار عمیقی باشد که بی شک این خطوط زیبایی و جذابیت صورت را تحت تاثیر قرار داده و چهره افراد را عبوس تر و افسرده تر نشان می دهد.

خط خنده، شاید یادآور لحظات خوش و خندان زندگی شما باشد اما ظهور این خط و عمیق تر شدن آن در چهره شما، یکی از نشانه های بالا رفتن سن به شما می رود.

این خطوط گاهی سن و سال شما را بیشتر از سن واقعی نشان می دهند و این همان موضوعی است که افراد را مجاب می کند تا با استفاده از متد های مدرن، به دنبال محو کردن این خطوط برای مدتی طولانی باشند. چهره افراد بدون خط خنده، جوانی و شادابی بیشتری خواهد داشت.

عوامل بسیار زیادی در تشکیل و به وجود آمدن خط خنده دخیل می باشد که از مهمترین این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. بالا رفتن سن و کاهش کلاژن در پوست صورت
 2. استعمال دخانیات
 3. کاهش آب موجود در بدن
 4. تعذیه نامناسب
 5. ایجاد چین و چروک در صورت
 6. قرار گرفتن در معرض نور خورشید به صورت مستمر و مداوم
 7. کمبود استراحت و فقدان خواب مناسب و کافی
 8. مسائل ژنتیکی

بسیاری از افراد با توجه به علل ایجاد خط خنده به دنبال بهترین و موثرترین راه ها و روش ها برای از بین بردن این خط ها هستند تا پوستی بسیار زیبا و عاری از هر گونه چین و چروک را داشته باشند.

توجه داشته باشید که امروزه راه ها و روش های بسیار متفاوتی برای درمان خط خنده وجود دارد که افراد می توانند با توجه به شرایط و مزایای هر کدام از این روش ها، یکی از مناسب ترین آنها را انتخاب کنند.

گاهی روش های کاملا طبیعی مثل مصرف روغن نارگیل و چای سبز، برای مقابله به این خطوط توصیه می شود. این روش ها اما به طور معمول، تاثیر شایان و چشمگیری ندارند.

بعضی از افراد برای از بین بردن خطوط خنده، از روش هایی مثل تزریق ژل، بوتاکس و همچنین لیزر استفاده می کنند اما همه این روش ها، موقتی هستند و مدت زیادی در چهره افراد دوام نمی آورند.

یکی از بهترین و پرطرفدارترین این راه ها لیفت نخ خط خنده می باشد که یکی از بهترین و موثرترین این راه ها بوده و شما نیز میتوانید برای از بین بردن تمام خط های خنده خود از این روش استفاده نمایید.

لیفت نخ هم خطوط خنده را به خوبی از بین می برد و هم عوارض جانبی چندانی را به فرد تحمیل نمی کند. این یک فرآیند ساده است که تاثیرات شگرفی برای فرد به وجود می آورد.

در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد فرایند انجام لیفت خط خنده با نخ و مزایای این روش توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید ما را تا آخر مقاله پیش روی خود همراهی کنید.

لیفت نخ خط خنده

لیفت نخ خط خنده

همانطور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، یکی از بهترین و موثرترین راه های درمان و از بین بردن خط خنده ، استفاده از لیفت نخ می باشد.

لیفت نخ خط خنده می توانید اثرات پیری و کهنسالی را بر روی پوست صورت معکوس نموده و با تحریک کلاژن های پوست می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن تمام خطوط خنده و حتی چین و چروک های موجود را نیز از بین ببرد.

از ویژگی های مهم لیفت نخ، این است که می توان آن را در قسمت های مختلف صورت و بدن انجام داد و به نتیجه ای ایده آل از این فرآیند دست پیدا کرد. بسیاری از افراد برای از بین بردن اثرات خط خنده روی صورت خود، این فرآیند موثر و مطمئن را در نظر می گیرند.

در این فعالیت زیبایی، از نخ های قابل جذب از جنس پلی پروپلین استفاده می شود. این نخ ها قرار است به صورت طبیعی، کیفیت پوست را ارتقا بدهند.

طبیعتا هر چقدر که پوست، حجم و طراوت بیشتری داشته باشد، نشانه های کم تری از خط و خطوط روی آن ظاهر می شود. این نخ ها به تولید کلاژن و سنتز پروتئین های مفید برای پوست کمک می کنند و به ویژه برای افرادی موثر هستند که ترجیح می دهند به سراغ روش های جراحی برای ترمیم پوست خود نروند.

لیفت نخ یکی از مدرن ترین و بهترین روش های درمان در سال های اخیر شناخته شده است و امروزه در بسیاری از کلینیک های زیبایی و سلامت در سراسر کشورمان، استفاده از این روش در اولویت ها بوده و شما نیز می توانید با خیال راحت برای درمان خود از این روش استفاده کنید.

لیفت خط خنده با نخ باعث کشیده شدن پوست صورت و زیبایی بسیار شگفت انگیزی خواهد شد که بی شک میزان و عمق این خط های خنده با یکدیگر متفاوت بوده و در نتیجه نوع نخ های مورد استفاده نیز با هم متفاوت خواهد بود.

همچین پزشک معالج با توجه به نوع خط خنده شما از نخ های بسیار متفاوتی که از لحاظ ضخامت، نوع و طراحی با هم فرق دارند، استفاده خواهد نمود.

فرایند لیفت نخ خط خنده

بسیاری از افراد نگرانی های بسیار زیادی را از بابت دردناک بودن لیفت نخ خط خنده دارند که در این خصوص می توان گفت، به هیچ وجه نگران درد حاصل از درمان نباشید چرا که پزشک معالج قبل از انجام هر گونه عملیاتی از کرم ها و مواد بی حس کننده بر روی پوست شما استفاده خواهد کرد.

طبیعتا در نقطه های ایجاد خراش و ورود نخ، احساس درد در فرد شکل خواهد گرفت اما این احساس به هیچ وجه غیرقابل تحمل نیست. حتی افرادی که آستانه تحمل پایینی دارند، مشکلی با سپری کردن این فرآیند نخواهند داشت.

استفاده از بی حسی موضعی، ریسک انجام این کار را به حداقل می رساند و از طرفی استفاده از کمپرس سرد پس از انجام این فعالیت، در کاهش احساس درد بسیار موثر خواهد بود.

سپس نشانه گذاری های مورد نظر بر روی پوست صورت انجام خواهد شد که به دنبال آن پزشک معالج با استفاده از تجهیزات مورد نیاز فرایند لیفت نخ خط خنده را اجرا خواهد کرد.

به طور کلی مدت زمان لازم برای انجام این فرایند در حدود یک ساعت می باشد و افراد بعد از به اتمام رساندن این فرایند می توانند به راحتی به فعالیت های روزمره خود پرداخته و تمام کارهای خود را به راحتی انجام دهند.

مزیت مهم دیگر این کار، کوتاه بودن دوران رسیدن به بهبودی محسوب می شود. در واقع افراد پس از پشت سر گذاشتن این فرآیند، خیلی زود می توانند به شرایط کاملا عادی برگردند و فعالیت های معمول زندگی خود را از سر بگیرند.

همچنین برای کاهش التهاب و درد خفیف محل درمان نیز می توانید از آنتی بیوتیک های ها و کرم های تجویز شده توسط پزشک معالج استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که پزشک در خصوص مصرف دارو های مختلف پس از لیفت نخ خط خنده، توضیحات لازم را با شما در میان خواهد گذاشت. پس از انجام لیفت نخ، حتما باید همه دارو ها را با مشورت پزشک مصرف کنید و از خوردن خودسرانه داروهای مختلف بپرهیزید. چرا که بعضی از داروها ممکن است تاثیر مخربی بر نتایج لیفت نخ خط خنده شما داشته باشند.

شما می توانید بعد از گذشت یک هفته به زیبایی و جذابیت مورد نظر خود دست پیدا کرده و از داشتن پوست بسیار شاداب و بدون خط خنده نهایت لذت را داشته باشید.

شما پس از پشت سر گذاشتن این فعالیت، خیلی زود شاهد تغییرات محسوس و دلچسب در چهره خود خواهید بود. عوارض جانبی ناشی از این فرآیند خیلی زود از بین می روند و دیگر خبری از خط خنده به روی صورت شما نخواهد بود.

همچنین بیماران می توانند در صورت بروز هرگونه مشکلی در محل درمان سریعا با پزشک معالج خود در تماس بوده و نگرانی خود را برطرف کنند. ایجاد خارش و برخی از حساسیت ها نیز در محل درمان امری بسیار طبیعی می باشد که نبایستی نگران این موضوع باشید.

مزایا لیفت نخ خط خنده

روش لیفت نخ خط خنده به دلیل داشتن مزایا بسیار بی نظیر و شگفت انگیز خود توانسته است توجه بسیاری از بیماران را به سوی خود جذب کند. از مهم ترین و بارزترین این فواید و مزایا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. مدت زمان بسیار کم برای درمان و انجام فرایند لیفت نخ خط خنده
 2. داشتن هزینه های بسیار مناسب و معقول
 3. نداشتن عوارض خطرناک بعد از انجام فرایند
 4. داشتن بهترین و با تجربه ترین متخصصان در سطح کشور
 5. دوره نقاهت و درمان بسیار کوتاه
 6. فرد بیمار می تواند بلافاصله بعد از فرایند لیفت نخ خط خنده به انجام فعالیت های روزانه خود باشد.
 7. زیبایی و سلامت بسیار بلند مدتی را به دنبال دارد
 8. لیفت نخ خط خنده، اساسا به آمادگی زیادی نیاز ندارد و لازم نیست که فرد قبل از انجام فرآیند، مراقبت های خاص و پیچیده ای را انجام بدهد.
 9. پس از انجام فرآیند، مراقبت های لازم برای فرد چندان دردسر ساز نیستند و او به خوبی می تواند با رعایت چند اصل ساده، از نتایج لیفت نخ خط خنده خود محافظت کند.
 10. آثار به جا مانده از این فرآیند، خیلی زود محو می شوند و در بدن شما باقی نمی مانند.
 11. لیفت نخ خط خنده، محدودیت چندانی ندارد و می تواند در سنین مختلف برای مردان و زنان انجام شود.

هزینه های لیفت نخ خط خنده

یکی از مهمترین موضوعاتی که برای بسیاری از بیماران در هنگام انجام لیفت نخ خط خنده وجود دارد، هزینه های مربوط به لیفت نخ خط خنده می باشد.

در خصوص هزینه های این روش می توان گفت، این هزینه ها به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که از مهمترین این عوامل می توان به میزان نخ های استفاده شده، مقدار محل درمان و منطقه ای که لیفت خط خنده با نخ را در آن انجام می دهید اشاره کرد.

فاصله شما با کلینیک مد نظر و هزینه رفت و آمد، می تواند به مجموعه هزینه ها برای این کار اضافه شود. چرا که بسیاری از افراد، این فعالیت را در شهری به جز شهر محل زندگی خود انجام می دهند.

همچنین شما می توانید قبل از انجام هرگونه عملیاتی اطلاعات لازم را در خصوص هزینه های لیفت خط خنده با نخ به دست آورده و سپس با در نظر گرفتن بودجه در اختیار خود، تصمیم گیری لازم را برای انجام این روش درمان به کار ببرید.

البته در نظر داشته باشید که هزینه های مربوط به پس از درمان نیز می تواند جزء هزینه های غیر مستقیم لیفت نخ خط خنده باشد.

کاندیدا های مناسب لیفت نخ خط خنده

همان طور که گفته شد، این فعالیت محدودیت چندانی نخواهد داشت اما به طور کلی بهتر است افراد زیر به سراغ استفاده از آن نروند و یا حداقل برای انجام آن، مدتی صبر به خرج بدهند:

افرادی که قبلا از فیلر های نیمه دائمی و دائمی در پوست خود استفاده کرده اند.

افرادی که کم تر از 18 سال سن ئدارند.

افرادی که دوران بارداری و یا شیردهی را پشت سر می گذارند.

افرادی که به بیماری های پوستی، عفونی و عصبی مبتلا هستند.

افرادی که دچار آلرژی های حاد هستند.

افرادی که دائما سیگار و دخانیات مصرف می کنند.

بهترین مرکز برای لیفت نخ خط خنده

اگر شما نیز به دنبال یکی از بهترین و معتبرترین مراکز برای لیفت نخ خط خنده هستید می توانید مرکز زیبایی و سلامت ما را در اولویت های خود قرار داده و به کمک متخصصان با تجربه و حرفه ای خود، بتوانید به زیبایی و سلامت مورد نظر خود دست پیدا کنید.

این مرکز توانسته است با تجهیزات و محیط بسیار مدرن و بی نظیر خود بهترین و شگفت انگیزترین خدمات را برای بیماران ارائه می دهد.

شما نیز می توانید هم اکنون با همکاران ما در تماس باشید تا بتوانید بهترین زمان را برای انجام لیفت خط خنده با نخ رزرو کرده و به زیبایی حیرت انگیز خود دست پیدا کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیفت نخ خط خنده خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن