لیفت نخ

آیا لیفت با نخ تداخلی با تزریق چربی یا بوتاکس دارد؟

آیا لیفت با نخ تداخلی با تزریق چربی یا بوتاکس دارد؟

آیا لیفت با نخ تداخلی با تزریق چربی یا بوتاکس دارد؟

درمان خطوط ایجاد شده بر روی پوست صورت میتواند یکی از معضلاتی باشد که با لیفت با نخ می تواند به راحتی از بین برود. در واقع عمل زیبایی بالا بردن با نخ روشی جدید و در عین حال موثر در از بین بردن افتادگی های پوستی در دهه اخیر در نظر گرفته می شود که دارای مخاطبان بسیاری است.

آیا لیفت با نخ تداخلی با تزریق چربی یا بوتاکس دارد؟به همین دلیل افرادی که دارای مشکلات پوستی هستند می توانند با درمان افتادگی با نخ این ضایعه را تا حدود بسیار زیادی از بین ببرند. از آنجایی که عمل زیبایی بالا بردن با نخ به تخصص پزشک مورد نظر در حد بالایی بستگی دارد می توان گفت که نتایج بعد از لیفت با نخ می تواند در حد رضایت بخش و قابل توجهی دیده شود.

افرادی که لیفت با نخ برای آنان انجام می شود می توانند از سایر روش های درمانی و زیبایی دیگر برای این منظور استفاده کنند. انواع تزریق فیلر و یا ژل هایی که دارای مواد اسید هیالورونیک و یا سم بوتولینوم هستند می توانند به عنوان پرکننده در ضایعات پوستی عمل کنند و تداخلی با لیفت با نخ ندارند.

می توان که از چند روش ترکیبی برای از بین بردن چین و چروک های صورت استفاده کرد؛ اما این امر به موارد بسیاری بستگی دارد که باید به آنها توجه شود تا لیفت با نخ بتواند بدون کوچکترین عوارضی با این درمان ها ترکیب شود.

پزشکی که لیفت با نخ را انجام می دهد باید دارای مهارت بالایی باشد تا بتواند درمان ها را به درستی با یکدیگر ترکیب کند و آنها را به عنوان مکمل برای از بین بردن چروک و خط و خطوط روی پوست مورد استفاده قرار دهد.

شما می توانید با مراجعه به یک کلینیک فوق تخصصی مانند کلینیک رز علاوه بر بهره گیری از پزشکان مجرب، ماهر، متعهد و متخصص در زمینه پوست و مو با به روز ترین متدها نیز آشنا خواهید شد تا با انتخاب بهترین روش و استفاده از مدرن ترین تجهیزات، بهترین کیفیت را برای خود به ارمغان آورید.

آیا لیفت با نخ تداخلی با تزریق چربی یا بوتاکس دارد؟آیا پس از بوتاکس می توان لیفت با نخ را انجام داد؟

تزریق بوتاکس همانطور که می دانیم با تزریق سم بوتولینوم انجام می شود که می تواند به صورت موقت عضلاتی که در زیر پوست قرار دارند را فلج کند و از این طریق فعالیت آنها را کاهش دهد. تحرک سلول های زیر پوست در این نواحی می تواند به ایجاد چروک های پوستی بیانجامد و از این طریق زیبایی افراد را تحت تاثیرات مخربی قرار دهد.

ایجاد چروک و افتادگی های پوست می تواند به راحتی اعتماد به نفس افراد را تحت تاثیر قرار دهد و باعث بروز مشکلات روانشناختی در این افراد شود. تزریق بوتاکس با کمترین عوارض و دردی می تواند برای این افراد انجام شود.

با توجه به اینکه تزریق بوتاکس دارای ماندگاری کوتاه مدتی است بعد از گذشت چند ماه می تواند ماندگاری خود را ازدست بدهد و در این صورت نیاز به تزریق دوباره بوتاکس برای از بین بردن چروک پوستی استفاده می شود.

در برخی از مواقع درمانی مانند لیفت با نخ بعد از بوتاکس برای افراد انجام می شود تا طول دوره ماندگاری نتایج را بیشتر کند و از این طریق نیازی به تزریق دوباره بوتاکس تا یک سال نباشد. درمان افتادگی با نخ دارای ماندگاری بالاتری نسبت به تزریق بوتاکس است.

امروزه عمل زیبایی لیفت نخ به عنوان یکی از روش های دائمی رفع چین و چروک هاست که انجام آن بعد از بوتاکس نیز می تواند تاثیرات مثبتی را بر ماندگاری آن روی پوست بگذارد. روش های پیشین لیفت نخ به دلیل مشکلاتی که در اثر استفاده از نخ های غیر تجزیه پذیر برای افراد پیش می آمد طرافداران زیادی نداشت.

اما امروزه با استفاده از نخ های جدید برای لیفت از جنس پلی متیو اکسانول که در گذشته فقط در عمل های قلب از آن استفاده می شد، دیگر عوارضی همچون عفونت و یا جای زخم ها برای افراد پیش نخواهد آمد. این نخ ها جذب پوست شده و در عین حال آسیبی به بافت پوست نمی زند و روی ژل تزریق شده اثر سوئی نخواهد داشت.

به همین دلیل بعد از بوتاکس در صورتی که پزشک مورد نظر تشخیص دهد می توان لیفت با نخ را انجام داد. عمل زیبایی بالا بردن با نخ در واقع دارای عوارض و یا تداخلی با تزریق بوتاکس نیست. به همین دلیل مانعی برای انجام لیفت با نخ بعد از بوتاکس وجود ندارد.

آیا پس از تزریق چربی می توان لیفت با نخ را انجام داد؟

تزریق چربی نوعی دیگر از روش درمانی برای ایجاد زیبایی در پوست عنوان می شود.  با توجه به اینکه برای تزریق چربی، از چربی اندام های خود افراد استفاده می شود، ایجاد عوارض و یا خطرات بعد از تزریق چربی بسیار کم اتفاق می افتد.

یکی از مزیت های تزریق چربی این است که ظاهری طبیعی و بدون چروک را برای فرد ایجاد می کند و نحوه انجام آن هم برای پزشک متخصص آسان تر بوده و هم عوارض و مراقبت های کمتری را برای فرد مراجعه کننده به بار خواهد آورد.

در صورت استفاده از عمل زیبایی لیفت نخ بعد از انجام تزریق چربی برای از بین بردن چروک های روی سطح پوست، علاوه بر افزایش آثار و ماندگاری تزریق ژل، ظاهری طبیعی تر برای فرد ایجاد خواهد شد؛ این عمل زیبایی لیفت نخ همچنین می تواند آثار به جا مانده از تزریق ژل روی پوست را نیز برطرف کند.

در اکثر مواقع تزریق چربی می تواند به راحتی توسط بدن جذب شود. این امر می تواند نیاز به تزریق دوباره را برای افراد ایجاد کند. این روش درمانی نیز به صورت موقت و نهایت تا چند ماه دارای ماندگاری است.

به همین دلیل لیفت با نخ بعد از تزریق چربی می تواند روشی مناسب برای از بین بردن چروک های پوستی باشد که می تواند ماندگاری بیشتری نسبت به تزریق چربی داشته باشد. لیفت با نخ دارای متد های پیشرفته تر و به روزتری است که تاثیرات بیشتری نسبت به تزریق چربی دارد.

برای اینکه بخواهید درمان افتادگی با نخ را بعد از تزریق چربی انجام دهید باید تا چند هفته صبر کنید تا کبودی های احتمالی بعد از تزریق چربی بر روی پوست شما از بین برود تا تورم و دردی را بعد از عمل زیبایی بالا بردن با نخ تجربه نکنید.

برای اینکه اثرات تزریق چربی را طولانی تر کنید لیفت با نخ می تواند روشی بسیار کارآمد در این زمینه باشد. تزریق چربی نمی تواند تداخلی با عمل زیبایی بالا بردن با نخ در بدن افراد ایجاد کند. در واقع لیفت با نخ بعد از تزریق چربی می تواند به عنوان روشی مکمل برای ماندگاری بیشتر تزریق چربی مورد استفاده قرار گیرد.

آیا می توان چند روش را با هم استفاده کرد؟

در مورد چگونگی انجام چند روش برای از بین بردن چروک های پوستی همراه با لیفت با نخ نمی توان به طور دقیق اطلاعاتی به دست آورد و نیاز است که در این زمینه با پزشک متخصص مو گفت و گو داشته باشید که آیا می توان همزمان چند روش را برای درمان ضایعات پوستی مورد استفاده قرار داد یا خیر.

برای انجام لیفت با نخ نیازی نیست که شما نگران نتایج بعد از لیفت باشید؛ زیرا این درمان بیشتر از روش های دیگر می تواند دارای ماندگاری باشد و از این طریق شما می توانید تا مدت زیادی از این نتایج بهره مند شوید.

استفاده از ترکیب روش های جوانسازی پوست معمولا برای افرادی توصیه می شود که علاوه بر وجود چین و چروک در نواحی مختلف پوست، دارای افتادگی پوست در آن ناحیه نیز هستند. برای مثال افراد مسنی که می خواهند چین و چروک های اطراف چشم خود را رفع کنند در حالی که پوستی شل و افتاده در آن ناحیه دارند.

می توان با بهره گیری از تزریق بوتاکس به محل چروک ها از شر خطوط دور چشم خلاص شد و همچنین با انجام عمل زیبایی لیفت نخ پوست آن ناحیه را لیفت کرد تا فرد دید باز تر و پوست جذاب تری داشته باشد. البته بهتر است به طور همزمان از ترکیب این روش ها استفاده نشود و پس از گذراندن روش درمان اول، پزشک متخصص روش درمانی بعدی را آغاز کند.

همچنین برای خانم های باردار از آن جایی که مواد شیمیایی موجود در ژل های مورد استفاده در تزریق ژل می توانند آثار ناخوشایندی روی جنین داشته باشند، می توان از ترکیب روش های تزریق چربی و عمل زیبایی لیفت نخ استفاده کرد تا شاهد پوستی شاداب و جذاب باشند.

همه این روش ها و انتخابات تنها در صورتی امن خواهند بود و شما می توانید از نتایج آن ها اطمینان حاصل کنید که با یک پزشک متخصص مشورت کرده و از دستورات و متدهای او پیروی کنید.

یکی از مزیت هایی که ترکیب چندین روش برای رفع چین و چروک ها دارند این است که با بهره گیری از مزایای تک تک این روش ها می توان حتی خطوطی که عمقی تر هستند را نیز درمان کرد. حتما به این نکته توجه کنید که با توجه و بررسی عوامل مختلف توسط پزشک متخصص پوست و مو، انتخاب هر یک از این روش ها برای هرکس متفاوت خواهد بود.

عوامل مختلفی وجود دارد که بر اساس آنها پزشک مربوطه می تواند نظر دقیقی در مورد استفاده از چند روش همراه با لیفت با نخ را پیشنهاد کند. این عوامل را می توان به صورت زیر بیان کرد.

  1. در صورت اینکه فرد از سلامت کامل جسمی و روحی برخوردار باشد.
  2. نوع پوست افراد یکی از مهمترین عواملی است که نشان می دهد می توان چند درمان را همزمان برای آن انجام داد یا خیر.
  3. میزان ضایعه پوستی و یا عمق چروک ها می تواند به پزشک در این زمینه کمک کند.
  4. سن افراد یکی دیگر از ویژگی هایی است که باید توسط پزشک متخصص پوست و مو مد نظر قرار گیرد.

نظر پزشک در رابطه با استفاده چند روش در کنار لیفت با نخ چیست؟

در بسیاری از مواقع پزشکان از یک روش درمانی برای از بین بردن چروک های پوستی استفاده می کنند که این امر نشان می دهد که ترکیب چند روش به صورت همزمان ممکن است به ایجاد حساسیت های پوستی بیانجامد و از این طریق خطرات جبران ناپذیری را برای افراد ایجاد کند.

در واقع پزشکان ترکیب چند روش را به طور همزمان پیشنهاد نمی دهد. ممکن است آنها بعد از هر روش درمانی تا مدت کوتاهی بعد از آن درمان دوم را برای ایجاد تاثیر بیشتر استفاده کنند. این در صورتی که است که از روش اول تا چند هفته گذشته باشد و عوارض احتمالی آن از بین رفته باشد.

یکی از این روش ها لیفت با نخ (Lift with yarn) است که می تواند با انواع تزریق های دیگر نتیجه ماندگارتری را برای زیبایی پوست ایجاد کند.

برای مثال می توان لیفت نخ و بوتاکس را برای درمان چین و چروک های پویا یعنی چروک هایی که حین حرکت ماهیچه های صورت ایجاد می شوند، استفاده کرد؛ مانند خطوط ایجاد شده بین ابروها که بیشترین عامل بروز آن اخم کردن بیش از حد می باشد.

با بهره گیری از این روش ها می توان علاوه بر پر کردن خطوط ایجاد شده بین ابروها و یا اطراف چشم ها با استفاده از تزریق بوتاکس، ابروها را نیز با استفاده از عمل زیبایی لیفت نخ به سمت بالا کشید. با این کار هم خطوط بین ابروها و اطراف چشم از بین می روند و هم ظاهری شادتر و جوان تر خواهید داشت.

البته باید توجه داشته باشید که بوتاکس را نمی توان به عنوان یک راه حل دائمی برای از بین بردن چین و چروک های پویا دانست؛ لذا رعایت نکات و تکنیک های مراقبت از پوست بعد از عمل زیبایی لیفت نخ و تزریق بوتاکس را باید جدی بگیرید و برای نتیجه گیری بهتر به توصیه های پزشک متخصص خود عمل کنید.

لیفت با نخ با توجه به اینکه به ایجاد کلاژن سازی پوست کمک بسیاری می کند می تواند بدون هیچ عارضه ای توسط پزشک متخصص به راحتی انجام شود. درمان افتادگی با نخ از جمله درمان هایی است که با روش های دیگر زیبایی تداخلی ایجاد نمی کند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک زیبایی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *