لیفت نخ

لیفت نخ سینه و مزایای آن

لیفت نخ سینه

 لیفت نخ سینه

آیا شما نیز به دنبال لیفت نخ سینه هستید؟

آیا از عوارض و فواید این روش درمان اطلاع کافی را دارید؟

آیا در مورد درد حاصل از این روش درمان نگرانی دارید؟

لیفت نخ سینه

از شما دعوت می کنیم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید تا اطلاعات بسیار مفید و جالبی را در این خصوص به دست بیاورید.

افتادگی سینه های خانم ها یکی از مشکلات بسیار بزرگی جوامع امروزی می باشد و بسیاری از افراد به دنبال رفع این مشکل بوده و راه های مختلفی را برای این امر دنبال می کنند.

امروزه داشتن سینه هایی زیبا و خوش فرم، یکی از معیار های مهم زیبایی به شمار می رود. افرادی که از افتادگی سینه های خود رنج می برند و از وضعیت ظاهری این اعضای بدن خود راضی نیستند، می توانند شکل ظاهری سینه های خود را به حالت دلخواه تغییر بدهند. امروزه برای از بین بردن افتادگی سینه ها، متد های زیادی وجود دارد و لیفت نخ، یکی از موثر ترین و بهترین متد ها به شمار می رود.

عوامل بسیار زیادی ممکن است در افتادگی سینه ها نیز موثر می باشد که از مهمترین این عوامل می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 1. بارداری و زایمان و همچنین دوران شیردهی به فرزند، شکل ظاهری سینه ها را تا حدودی تغییر می کند و منجر به افتادگی آن ها می شود. این وضعیت در بعضی از افراد کم تر و در دیگران، بیشتر احساس خواهد شد.
 2. عوامل ژنتیک و دیابت
 3. نوسانات مربوط به وزن بدن تاثیر زیادی در افتادگی سینه ها خواهد داشت. وقتی دائما وزن شما کم و زیاد می شود، پوست شما نیز دستخوش تغییر خواهد شد و در نتیجه با شل شدن پوست، افتادگی سینه ها اتفاق خواهد افتاد.
 4. جاذبه زمین و فشار همیشگی به روی سینه ها، یکی از عوامل دیگری است که روی افتادگی سینه موثر است. البته این فشار معمولا تنها در سنین بالا، افتادگی سینه ها را به وجود می آورد.
 5. مصرف مستمر دخانیات، یکی دیگر از دلایل افتادگی سینه ها به شمار می رود. سیگار و به طور کلی دخانیات، به بافت پوست و کیفیت آن لطمه جدی می زنند و افتادگی سینه ها را به وجود می آورد.
 6. قرار گرفتن سینه ها در معرض تابش مداوم خورشید نیز می تواند منجر به چروک شدن پوست و افتادگی سینه در فرد شود.

همچنین امروزه راه ها و روش های بسیار زیادی نیز برای درمان این افتادگی سینه ها وجود دارد که یکی از موثرترین و بهترین این روش ها لیفت سینه با نخ می باشد.

کلینیک های زیبایی و سلامت با داشتن متخصصان و پزشکان می توانند بهترین و موثرترین خدمات را در این حوزه ارائه دهند و شما نیز می توانید با مراجعه به یکی از معتبرترین و مطمئن ترین این کلینیک ها به زیبایی مورد نظر خود دست پیدا کنید.

در ادامه ممقاله نیز سعی بر آن داریم تا در مورد مزایا، معایب و روش درمان با لیفت سینه با نخ را بیشتر به حضورتان معرفی کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما همراه باشید.

لیفت نخ سینه

چگونگی لیفت نخ سینه

روش انجام لیفت نخ سینه بسیار آسان و ساده می باشد و نخ های استفاده شده در این روش حالت جذبی داشته و بعد از مدتی از بین می برند.

برای لیفت کردن سینه ها و کمک به خوش فرم شدن آن ها، روش های زیادی وجود دارد اما لیفت کردن با نخ، یک روش کاملا موثر است که عوارض جانبی چندانی را نیز برای فرد ایجاد نمی کند. میزان تاثیرات لیفت نخ به روی سینه ها، بسیار چشمگیر به نظر می رسد.

مدت زمان از بین رفتن این نخ ها حدود 6 ماه به طول می انجامد و بیماران بعد از یک سال اثرات لیفت سینه با نخ به شکل کامل از بین می رود.

برخی از بیماران نمی توانند درد ناشی از این درمان را تحمل کنند که بی شک پزشکان برای رفع این مشکل از داروهای بی حسی استفاده می کنند سپس نقاطی را که قرار است درمان کنند را مشخص نموده و با کنک نخ های لیفتی اقدام به بالا کشیدن پوست سینه می شود و تمام بافت های پوستی سینه را با سمت بالا کشیده و برش های و بخیه های لازم را انجام می دهند.

این فرآیند با بی حسی موضعی انجام می شود و در زمان انجام آن، فرد کاملا هوشیار خواهد بود. در نتیجه لیفت نخ سینه، ریسک های بیهوشی را نخواهد داشت. درد در لیفت نخ سینه ها، به هیچ وجه غیر قابل تحمل نیست و انجام این فرآیند، به زمان زیادی نیاز ندارد و وقت چندانی از فرد نمی گیرد.

میزان نخ استفاده شده نیز در این بیماری بسته با منطقه مورد درمان و تشخیص پزشک معالج متفاوت خواهد بود و این موضوع می تواند بر میزان هزینه های لیفت سینه با نخ نیز تاثیر گذار خواهد بود.

همچنین نتایج نهایی این فرآیند برای افرادی با شرایط متفاوت، یکسان نخواهد بود. این نتایج ممکن است برای هر فرد، متفاوت با دیگران باشند اما به طور معمول افرادی که لیفت نخ سینه را برای خودشان انتخاب می کنند، صاحب سینه هایی جذاب و خوش فرم تر از گذشته خواهند شد.

لیفت نخ، فرآیندی مدرن و مطمئن محسوب می شود. پس از پایان این فرآیند، تجربه هایی مثل خونریزی و یا کبودی طبیعی خواهد بود اما این عارضه ها خیلی زود از بین می روند و هیچ نشانه ای از آن ها در بدن شما باقی نمی ماند. پس از انجام فرآیند، پزشک اندازه گیری های لازم را انجام می دهند و به مرور زمان، نحوه پیشرفت کار را به کمک عکس برداری مورد بررسی قرار می دهد.

چه افراد می توانند لیفت نخ سینه را انجام دهند

افرادی که به دنبال لیفت نخ سینه هستند بایستی قبل از انجام هرگونه اقدامی با پزشک خود در این موضوع مشورت های لازم را انجام دهید تا بتوانید به جای زیبایی آسیبی را به سلامت خود وارد نکنید.

پزشکان نیز قبل از انجام هرگونه عملیاتی سینه را به شکل کامل مورد بررسی قرار می دهند و از نبود هیچ گونه توده و مشکلی خیالشان راحت باشد.

شرایط اولیه شما در جلسه های مشاوره مورد بررسی قرار می گیرد تا این فرآیند بدون مشکل و پیچیدگی برای شما انجام شود. همچنین نحوه انجام فرآیند در این جلسه ها برای شما توضیح داده می شود تا انتظاری کاملا معقول و منطقی از نتیجه نهایی انجام این کار داشته باشید.

همچنین در نظر داشته باشید که افرادی که به سرطان سینه مبتلا هستند به هیچ عنوان نمی توانند داوطلب لیفت نخ سینه باشند به همین جهت انجام آزمایش ها و سونوگرافی های مختلف قبل از انجام هرگونه عملیاتی بایستی انجام شود تا این روش درمان مشکلات دیگری را نیز به دنبال خود نداشته باشد.

همچنین بسیاری از پزشک ها این روش درمان را برای افرادی که در سن پایین هستند توصیه نمی کنند و برخی از کلینیک ها به شکل غیر قانونی این روش را برای افراد سن پایین انجام می دهند که بی شک این امر مشکلات زیادی را به دنبال داشته و به همین جهت توصیه می کنیم که برای انجام هر گونه عملیاتی به کلینیک های معتبر در این زمینه مراجعه نمایید و زیبایی و سلامت خود را به دست افراد با تجربه بسپارید.

آن هایی که دوران بارداری و یا شیردهی را سپری می کنند، افرادی که به صورت مستمر دخانیات مصرف می کنند، افرادی که از مشکلات و بیماری های پوستی و بیماری های مزمن خونی و عصبی رنج می ربرند و افرادی که مراحل رشد سینه ها در آن ها هنوز به تکامل نرسیده، گزینه های خوبی برای انجام این فرآیند به شمار نمی روند. به جز این افراد، سایرین می توانند به خوبی از مزایای لیفت نخ سینه بهره مند شوند.

مزایای لیفت نخ سینه

لیفت نخ سینه همانطور که در روش های قبلی نیز به این امر اشاره شد، به دلیل داشتن مزایا و فواید بسیار زیاد خود توانسته است توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جذب کند. از مهمترین مزایای لیفت سینه با نخ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. داشتن نتیجه بسیار فوری در کوتاه ترین زمان ممکن
 2. روشی بسیار آسان و سریع
 3. تحریک کلاژن سبب زیباتر شدن پوست سینه خواهد شد
 4. اکسیژن رسانی را به پوست را افزایش می دهد
 5. فیبروبلاست ها را تحریک کرده و زیبایی خاصی را به پوست خواهد بخشید.
 6. ماندگاری بالای این متد در قیاس با سایر روش های مشابه، یکی از مزیت های مهم آن محسوب می شود.
 7. پس از پشت سر گذاشتن این فرآیند، زمان رسیدن به بهبودی برای فرد کوتاه خواهد بود و او می تواند خیلی زود فعالیت های عادی زندگی خود را از سر بگیرد.

شما می توانید با مراجعه به یکی از بهترین و بی نظیرترین کلینیک های زیبایی و سلامت از تمام این فواید بهره مند شده و در کوتاه ترین زمان ممکن به زیبایی و جذابیت مورد نظر خود دست پیدا کنند.

معایب لیفت نخ سینه

همانطور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، آگاهی از معایب لیفت سینه با نخ می تواند کمک بزرگی را در تصمیم گیری خود برای انتخاب این روش برای زیبایی و درمان افراد داشته باشد.

از مهم ترین معایب و عوارض استفاده از لیفت سینه به کمک نخ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. وجود تورم در ناحیه درمان شده تا چند روز بعد از لیفت
 2. وجود کبودی ها در محل درمان
 3. در هفته اول کمی احساس درد و سنگینی خواهید کرد
 4. گاهی ممکن است پوست اطراف محل درمان شده جمع شود.
 5. استفاده از نخ های لیفت در سینه سبب جمع شدن این نخ ها شده و بر جستگی هایی را در زیر پوست به وجود می آید.
 6. داشتن هزینه های نسبتا بالا که برخی از افراد این موضوع را از معایب این روش درمان به شمار می آورند.

شما نیز میتوانید قبل از انجام لیفت سینه با نخ در مورد تمام معایب و عوارض آن اطلاعات لازم را به دست بیاورید و با خیال راحت به زیبایی مورد نظرتان دست پیدا کنید.

هم چنین اگر در دوران شیردهی هستید و یا از بیماری سرطان پستان رنج می برید توصیه می کنیم که لیفت سینه با نخ را کمی به عقب انداخته و در این زمینه با پزشک مورد نظرتان مشورت های لازم را داشته باشید تا هیچ عوارض سلامتی شما را تهدید نکند.

لیفت نخ سینه فرآیند حساسی به شمار می رود و ظرافت های بسیار زیادی دارد. در نتیجه برای حفظ سلامتی خود و رسیدن به نتایج مطلوب، حتما باید این فرآیند را در یک کلینیک مجاز و زیر نظر یک پزشک معتبر انجام بدهید.

علاوه بر این، رعایت توصیه های مطرح شده از سوی پزشک، برای رسیدن به ایده آل ترین نتایج بسیار مهم خواهد بود. بهتر است باندپیچی سینه های خود را پس از این فرآیند حداقل تا سه روز حفظ کنید و در روزهای بعدی نیز از سینه بندهای ورزشی برای سفت و محکم نگه داشتن سینه ها بهره ببرید.

آیا لیفت نخ سینه دردناک است

یکی از مهمترین دغدغه هایی که افراد در هنگام انجام لیفت نخ سینه دارند، این است که میزان درد این روش تا چه بوده و آیا دردی را به دنبال دارد یانه؟

در این خصوص می توانیم بگوییم که درد لیفت سینه با نخ بسیار خفیف و همراه با سوزش بسیار کمی می باشد و شما احساس خواهید کرد که از سوزن های طب سنتی استفاده می کنید با این حال نیز اگر تحمل آن برایتان سخت بود می توانید از پزشک خود بخواهید تا از بی حس کننده استفاده کند.

همچنین بعد از انجام این فرایند تا چند روز دیگر احساس سنگینی و درد نیز در قیمت سینه خود خواهید داشت که پوشیدن سوتین های پشتیبان و پاراستامول می توانید از میزان درد و سنگینی بکاهد.

به همین جهت شما می توانید با رعایت برخی از نکات و بالا بردن قدرت تحمل خود، به زیبایی و جذابیت مورد نظرتان دست پیدا کنید.

در خصوص هرگونه نگرانی نیز می توانید با پزشکان متخصصان خود در این زمینه مشورت های لازم را انجام دهید و با خیال راحت از این روش درمان استفاده کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیفت نخ سینه خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره کاملا رایگان واتساپ