لیفت نخ

لیفت نخ غبغب و مراقبت های لازم پس از آن

لیفت نخ غبغب

لیفت نخ غبغب و زیبایی و جذابیت بی نظیر

آیا شما نیز به دنبال لیفت نخ غبغب هستید؟

آیا می دانید که لیفت نخ غبغب چه مزایا و معایبی را به دنبال خواهد داشت؟

آیا بهترین و معتبرترین مرکز برای درمان غبغب را می شناسید؟

لیفت نخ غبغب

از شما دعوت می کنیم که ما را تا آخر مقاله پیس روی خود همراهی کنید تا از این طریق بتوانید اطلاعات بسیار مفیدی را به دست بیاورید.

غبغب برجستگی زیر چانه بوده که در اثر افتادگی پوست گردن به وجود می آید که در برخی از مواقع این افتادگی به دلیل جمع شدن چربی های اضافه بدن بوده و در برخی از موارد نیز دلیل مادرزادی داشته است.

توجه داشته باشید که وجود غبغب در افراد بی شک زیبایی او را تحت تاثیر قرار داده و این امر سبب شده است که امروزه بسیاری از افراد به دنبال راه های درمان مختلف برای از بین بردن غبغب باشند.

توجه داشته باشید که وجود این بیماری در آقایان بسیار بیشتر از خانم ها می باشد با این حال خانم ها اهمیت و حساسیت بسیار زیادی را برای رهایی و خلاص شدن از دست غبغب از خود نشان می دهند.

راه ها و روش های بسیار زیادی برای از بین بردن غبغب به وجود آمده وجود دارد که هر کدام از این راه ها وروش های نیز دارای مزایا و معایب جداگانه ای می باشد که فرد بیمار می تواند با توجه به هزینه درمان و مزایای هر کدام از این روش ها، یکی را انتخاب کرده و به درمان خود بپردازد.

یکی از بهترین و موثرترین این روش ها لیفت نخ غبغب می باشد که امروزه در بسیاری از کشورهای جهان به خصوص در کشور ما مورد توجه واقع شده است و افراد بسیار زیادی این روش درمان را در اولویت های خود قرار می دهند تا از این طریق بتوانند به زیبایی و جذابیت مورد نظر خود دست پیدا کنند.

لیفت نخ غبغب

لیفت نخ غبغب

لیفت نخ غبغب (heavy yarn lifts) همانطور که اشاره شد، یکی از بهترین و بی نظیرترین راه و روش درمان می باشد که امروزه توسط بسیاری از کلینیک های سلامتی و زیبایی توسط مجرب ترین متخصصان انجام گرفته و از استقبال بسیار بالایی نیز برخوردار است.

لیفت نخ غبغب با استفاده از نخ های PDO صورت گرفته که بعد از گذشت مدت زمانی در پوست به شکل خود به خود از بین خواهد رفت و هیچ اثری را بر جای نخواهد گذشت.

توجه داشته باشید که این روش بسیار موثر و شگفت انگیز می باشد به طوری که شما می توانید در کمتر از چند ساعت به زیبایی و جذابیت خود دست پیدا کنید.

توجه داشته باشید که بسیاری از افراد به دلیل مقرون به صرفه بودن و مناسب بودن هزینه های لیفت نخ غبغب، استفاده از این روش را در اولویت های قرار می دهند و سعی بر آن دارند تا یکی از بهترین و معتبرترین مراکز درمان را به این منظور انتخاب کنند.

توجه داشته باشید که استفاده از روش درمان لیفت نخ در سال های اخیر مورد توجه واقع شده است و توانسته است در کوتاه ترین زمان ممکن توجه بسیاری از بیماران و پزشکان را به سوی خود جذب کند.

اگر شما نیز از این بیماری در رنج هستید می توانید با انتخاب این روش درمان در کوتاه ترین زمان ممکن از دست غبغب مزاحم خود خلاص شوید و به زیبایی و جذابیت مورد نظر خود دست پیدا کنید.

مزایا و معایب استفاده از لیفت نخ غبغب

همانطور که در بخش های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، امروزه بسیاری از افرادی که از داشتن غبغب در رنج هستند، با در نظر گرفتن معایب و مزایا لیفت نخ غبغب، این روش درمان را انتخاب کرده و به زیبایی و جذابیت مورد نظر خود دست پیدا می کنند.

توجه داشته باشید که لیفت نخ نیز مانند سایر روش های درمان دارای یک سری مزایا و معایب می باشد که بی شک هر بیماری قبل از درمان می خواهد اطلاعاتی را در این خصوص به دست بیاورد. از مهمترین مزایای استفاده از لیفت نخ غبغب می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. مدت زمان لازم برای درمان بسیار کم می باشد. آن دسته از افراد که نمی توانند وقت زیادی را برای انجام روش های مختلف صرف کنند (اکثرا این کار به دلیل روزمرگی ها می باشد) می توانند برای از بین بردن مشکل خود را با روش لیفت نخ حل کرده و از نتایج حاصله از روش به کار برده شده احساس خوشنودی داشته باشند.
 2. نیازی به بیهوشی افراد نمی باشد. افرادی که بر هر دلیل نمی توانند از بیهوشی استفاده کنند باید از این موضوع آگاه باشند که این درمان به هیچ عنوان نیازی به بیهوشی ندارد و افراد می توانند به راحتی و با آسودگی خاطر نسبت به از بین بردن مشکل خود اقدام کنند.
 3. هزینه های درمان بسیار مقرون به صرفه است. از مهم ترین دلایل افراد در انتخاب یک روش برای از بین بردن مشکل خود، در نظر گرفتن هزینه های آن در مقایسه با مزیت هایی است که نصیب افراد می شود. لیفت نخ در قبال مزیت هایی که ارائه می کند بسیار مقرون به صرفه می باشد.
 4. نتیجه بسیار شگفت انگیزی را بعد از درمان مشاهده خواهید کرد.
 5. عوارض و حساسیت زا به دنبال نخواهد داشت.
 6. افراد می توانند بلافاصله بعد از درمان به کارهای روزمرگی خود ادامه دهند.

از مهمترین معایب استفاده از روش لیفت نخ غبغب زیر می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

 1. بسیاری از مراکز های درمانی و زیبایی هنوز تجربه و تخصص کافی را برای به کاربردن لیفت نخ غبغب ندارند به همین جهت توصیه می شود که به معتبرترین مرکز مراجعه کنند.
 2. ایجاد درد، ورم و کبودی در ناحیه درمان تا چند روز بعد از درمان
 3. مشخص نمودن برجستگی های نخ استفاده شده تا چند هفته بعد از درمان

بهترین مرکز برای لیفت نخ غبغب

توجه داشته باشید که بسیاری از مراکز های درمانی و زیبایی هستند که دانش و تجهیزات کافی را برای لیفت نخ غبغب نداشته و از این رو مشکلات بسیار دیگری را برای بیماران به وجود می آورند که بی شک این مشکلات می تواند آثار بسیار جدی را در زیبایی و سلامت افراد داشته باشد.

به همین جهت توصیه می شود که برای انجام لیفت نخ غبغب با همکاران ما در مرکز سلامت و زیبایی ما در تماس باشید تا از این طریق بتوانید زیبایی مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست بیاورید.

شما می توانید زیبایی و سلامت خود را با خیال راحت به دست همکاران متخصص ما بسپارید و در کوتاه ترین زمان به جذابیت سابق خود دست پیدا کنید.

همچنین شما می توانید قبل از انجام هرگونه فرایندی، راهنمایی ها و مشاوره های لازم را در خصوص روش درمان و نگهداری بعد از درمان را به دست آورده و با آمادگی بیشتری به درمان غبغب خود بپردازید.

لیفت نخ غبغب توسط مجرب ترین پزشکان حاضر در کلینیک ما صورت می گیرد و شما می توانید با هزینه های بسیار معقولی این روش درمان را تجربه نمایید.

مراقبت های لازم پس از لیفت نخ غبغب

لیفت نخ غبغب یکی از ساده ترین و بهترین روش های برای از بین بردن و درمان غبغب در بیماران مختلف می باشد که البته افراد می توانند با توجه و در نظر گرفتن مراقبت های لازم بعد از روش درمان، در کوتاه ترین زمان ممکن دوره نقاهت را به اتمام رسانده و به سلامت خود دست پیدا کنند.

از مهم ترین نکاتی که بایستی بعد از لیفت نخ غبغب به آنها توجه داشته باشید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. تا چند روز بعد از درمان داروهای خود را منظم مورد استفاده قرار دهید. پس از این که افراد عمل را انجام دادند و وارد دوره ی نقاهت شدند باید در این دوره دستورات پزشک را به صورت کامل انجام دهند تا بتوانند این دوره را که در موفقیت فرد بسیار تاثیر گذار است، به پایان برساند. استفاده از دارو های تجویز شده توسط پزشک یکی از مواردی است که فرد باید به صورت کامل آن را رعایت کند.
 2. محل درمان را به آرامی با آب ولرم مورد شست و شوی قرار دهید. افراد می توانند برای انجام این کار از پزشک خود بخواهند تا نحوه ی شست و شوی این ناحیه را به صورت درست و صحیح به آنها آموزش دهد. مراجعه کنندگان نباید به صورت محکم ناحیه درمان شده را مورد شست و شو قرار داده بلکه باید با آرامی و نرمی این ناحیه را با آب ولرم شست و شو داد. همچنین شستشو باید طبق برنامه و به صورت مرتب انجام شود.
 3. از انجام کارهای سنگین خودداری نمایید. افراد پس از انجام درمان در ناحیه ی غبغب نباید کارهای سنگین را انجام دهند. انجام این کار ها ممکن است سبب فشار آوردن به ناحیه ی تحت عمل شده و به صورت کلی عمل انجام شده را از بین ببرد. افراد باید تا مدتی پس از انجام عمل از انجام دادن کار های سنگین از جمله ورزش دوری کنند تا دوره ی نقاهت آن ها به پایان برسد.
 4. از عرق کردن محل درمان جلوگیری به عمل بیاورید.

هم چنین بیماران بایستی به تمام توصیه های ارائه شده از سوی پزشکان بایستی نهایت دقت و توجه را داشته باشید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به سلامت و زیبایی مورد نظر خود دست پیدا کنید.

همچنین می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل با حساسیتی در محل درمان با پزشک معالج خود در تماس بوده و مشکل را در میان بگذارید.

هزینه های ناشی از لیفت نخ غبغب

انجام عمل های زیبایی نیاز به هزینه هایی دارد که این هزینه ها برای هر عمل متفاوت می باشد. افرادی که قصد انجام عمل های زیبایی را دارند معمولا در وهله ی اول هزینه هایی که باید در قبال انجام این عمل پرداخت کنند را در نظر می گیرند و سپس اقدام به انجام آن می کنند. انجام عمل لیفت نخ در ناحیه ی غبغب نیز دارای هزینه هایی می باشد که در مقابل مزیت های آن کاملا مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود.

افرادی که اقدام به انجام عمل لیفت نخ در ناحیه ی غبغب می کنند باید از این موضوع مطلع باشند که انجام این عمل نیاز به هزینه هایی داشته که این هزینه ها به موارد مختلفی بستگی دارد و برای هر فرد منحصر به فرد می باشد.

افراد می توانند برای کسب اطلاعات دقیق تر از پزشک متخصص خود بخواهند تا آن ها را به صورت دقیق در جریان هزینه هایی که ممکن است برای آنها به وجود بیاید قرار دهد.

برای مثال از مواردی که در هزینه های انجام این عمل بسیار تاثیر گذار می باشد تعداد نخ هایی است که برای انجام دادن لیفت به کار می روند. افتادگی ناحیه ی غبغب در هر فرد متفاوت بوده و با توجه به میزان این افتادگی پزشک متخصص تعداد نخ هایی که برای از بین بردن این مشکل نیاز است را تخمین زده و به فرد اعلام می کند. معمولا پزشکان برای انجام این درمان از تعداد نخ های اضافی استفاده نمی کنند.

افراد زمانی که در ناحیه ی غبغب دارای افتادگی زیادی باشند ممکن است انجام این درمان برای آن ها با هزینه های نسبتا بالاتری انجام شود؛ زیرا هنگامی که افتادگی بیش از اندازه باشد از نخ های بیشتری استفاده می شود و همچنین علاوه بر آن مدت زمان انجام عمل زیاد شده و پزشک از تکنیک های بیشتری برای از بین بردن غبغب فرد استفاده خواهد کرد.

از دیگر عواملی که در هزینه های انجام لیفت نخ در ناحیه ی غبغب تاثیر گذار می باشد مسئله ی انتخاب پزشک می باشد. انتخاب یک پزشک متخصص و ماهر که داری تجربه های خوبی در انجام دادن لیفت نخ می باشد می تواند برای افراد در هزینه هایی که برای آن ها به وجود می آید کمک کننده باشد. پزشک متخصصی که شرایط افراد را در نظر گرفته و هزینه های مناسبی را دریافت می کند می تواند یک گزینه مناسب باشد.

همچنین افراد باید در کنار انتخاب یک پزشک متخصص یک کلینیک به روز و معتبر را برای انجام دادن لیفت نخ در ناحیه ی غبغب انتخاب کرده و در آن نسبت به انجام عمل فوق اقدام کنند. کلینیک مورد نظری که انتخاب می شود باید حتما از گواهینامه ای که از مرجع مربوطه ارائه می گردد برخوردار باشد در غیر این صورت افراد از انجام این عمل در این کلینیک باید خودداری کنند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیفت نخ غبغب خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *