لیفت سینهلیفت نخ

لیفت سینه با نخ چگونه انجام می شود ؟

لیفت سینه با نخ چگونه انجام می شود ؟

لیفت سینه با نخ چگونه انجام می شود ؟

این عمل جراحی زیبایی یکی از محبوب ترین جراحی هایی است که طرفداران زیادی دارد. معمولا افراد با شرایط مختلفی قصد انجام این عمل زیبایی را دارند؛ اما برای بیمارانی که سینه های کوچک تری دارند و یا وزن پایینی دارند بسیار ایده آل و ماندگار است. چرا که وزن زیاد سینه ها حتی پس از جراحی نیز باعث می شود فرد دوباره دچار افتادگی سینه شود.

لیفت سینه با نخ چگونه انجام می شود

لیفت سینه با نخ یکی از جدیدترین روش های لیفت پستان ها هستند که امروزه در حال انجام هستند. نخ هایی که در لیفت سینه استفاده می شوند از نوع سازگار با بدن هستند و بعد از جراحی هیچگونه حساسیت و مشکلی را در فرد ایجاد نمی کنند.

استفاده از این نخ ها برای لیفت قسمت های مختلف بدن استفاده می شود که لیفت صورت و ابرو با نخ از انواع رایج آن هستند. لیفت سینه با نخ از جمله روش های نوآورانه و مدرنی است که امروزه توسط متخصصان انجام می شود.

این روش به دلیل اینکه برشی در بافت پستان انجام نمی شود بسیار ایده آل است. این نخ ها که از جنس پروپیلن قابل جذب هستند با قلاب های مخصوصی در عمل های جراحی استفاده می شوند. در این روش، بافت پستان به صورت طبیعی و امن بازسازی می شود و عوارض لیفت سینه را به حداقل ممکن می رساند.

اگرچه این روش بسیار مناسب و ایمن است اما جایگزین دیگر روش های بالا کشیدن سینه نمی شود. هر یک از این روش ها برای افراد خاصی توصیه می شوند. لیفت سینه با نخ نیز به افرادی که دارای افتادگی سینه خفیفی هستند پیشنهاد می شود. همینطور افرادی که دارای افتادگی زیادی هستند اما مایل به انجام جراحی نیستند نیز مناسب است.

لیفت سینه با نخ چگونه انجام می شود

کاندیدهای مناسب برای انجام لیفت سینه

انجام عمل زیبایی لیفت برای تمامی افراد متقاضی آن دارای برخی شرایط ضروری جهت انجام آن می باشد. نکات و شرایطی که در زیر به آن ها اشاره شده است از جمله مهمترین معیار های جهت بدست آوردن نتایج ایده آل و مناسب می باشد. در صورتی که فرد متقاضی فاقد این گونه معیار ها و شرایط باشد بهتر است که با پزشک متخصص در این زمینه به خوبی مشورت کند تا در صورت صلاحدید این اقدام برای او انجام شود.

یکی از مهمترین معیار ها برای افراد متقاضی دارا بودن سلامتی بدنی و جسمی مناسب می باشد. افرادی که به بیماری های مختلف و خاصی مبتلا نیستند از جمله بهترین کاندیدهای این عمل زیبایی به شمار می روند.

برخی از خانم ها در طول زمان به دلایل مختلفی مانند بارداری و شیردهی به فرزندان، افزایش سن و موارد دیگر دچار افتادگی سینه ها و شل شدگی شدید آنها شده اند. این دسته از افراد گزینه های خوبی برای استفاده از لیفت سینه به شمار می روند و می توانند به نتایج مطلوب و مثبتی از آن دست یابند.

استفاده از این روش جهت کاهش سایز سینه ها نیز می تواند کاربرد داشته باشد. لذا خانم هایی که دارای سینه های بزرگی هستند و از این موضوع رضایت چندانی ندارند می توانند با استفاده از جراحی سینه و لیفت سینه به نتایج دلخواه و مطلوبی دست پیدا کنند.

تمامی خانم ها دارای فرم سینه یکسان و گردی نیستند و برخی از آن ها ممکن است به طور ژنتیکی دارای سینه های کشیده و موزی شکل باشند. لذا این دسته از خانم های می توانند با لیفت کردن سینه ها، فرم گردی مناسبی در آنها ایجاد نمایند.

افراد زیادی در طول زندگی دچار کاهش وزن شدید به دلایل مختلف می شوند و به دلیل این که کاهش وزن شدید تاثیرات بسزایی در فرم بدن و اندام های آن می گذارد، لذا یکی از نواحی که دچار تغییرات بسیار زیادی می شود، سینه های شخص می باشد که ممکن است دچار چروکیدگی و از بین رفتن حالت سفتی در آنها شود. این دسته از افراد نیز از جمله کاندیدهای مناسب برای انجام این اقدام به شمار می روند.

ماندگاری لیفت سینه با نخ چقدر است ؟

به علت اینکه لیفت سینه یک جراحی زیبایی است، مدت زمانی که این جراحی به شکل ایده آل خود در بدن باقی می ماند نیز برای افراد دارای اهمیت است. لیفت سینه با نخ در بدن افراد مختلف نتایج مختلفی دارد و همینطور میزان مراقبت های بعد از جراحی نیز در افراد مختلف متفاوت است. به همین علت نمی توان زمان مشخصی را به این سوال داد.

در بعضی از بیماران این نتایج طولانی مدت خواهد بود و دیگر نیازی به اصلاح نخواهند داشت اما برخی دیگر نیز پس از چند سال دوباره دچار افتادگی هایی می شوند که اگر تمایل داشته باشند باید دوباره عمل های اصلاحی انجام دهند. اینکه چرا این مدت زمان در بیماران مختلف فرق دارد را باید در عواملی همچون سن، رژیم غذایی، میزان سلامتی بیمار، ژنتیک جستجو کرد.

همچنین روش ها و تکنیک هایی که جراح برای لیفت سینه استفاده می کند نیز بسیار با اهمیت است. از این جهت لیفت سینه با نخ بسیار ماندگار از دیگر تکنیک های جراحی است.

اهمیت سن در لیفت سینه با نخ

اگرچه افراد با سنین مختلف می توانند این عمل جراحی را انجام دهند اما توصیه می شود که دوران بارداری و شیردهی های خود را سپری کنید. معمولا دخترهای جوان برای انجام این عمل به متخصصان جراحی پلاستیک مراجعه می کنند اما توصیه می کنیم اجازه دهید افتادگی سینه های شما به حدی برسد که دیگر قابل تحمل نباشد سپس برای این عمل جراحی اقدام نمایید.

البته برای انجام جراحی فرد باید به سن قانونی رسیده باشد تا متخصص اجازه جراحی داشته باشد؛ اما به طور کلی هیچ محدودیت سنی برای انجام لیفت سینه با نخ وجود ندارد. از طرفی به علت اینکه این عمل زیبایی ریسک کمی دارد و خطرات جراحی را به مراتب کاهش داده است تمایل افراد با سنین مختلفی به سمت بالا کشیدن سینه رفته است.

آیا لیفت سینه با نخ روشی بی خطر است ؟

به طور کلی عمل زیبایی لیفت سینه کم خطر است و بسیاری از افراد سالانه این جراحی را زیر نظر متخصصان انجام می دهند. البته هر نوع جراحی عوارض خاصی دارد که قبل از عمل، جراح شما را نسبت به آن ها آگاه خواهد کرد. البته در بهترین روش لیفت سینه یعنی لیفت با نخ به خاطر اینکه بدن شما شکافته نمی شود بسیار بی خطر است و شما با اطمینان می توانید این جراحی را انجام دهید.

در این روش برش های بسیار ریزی روی بافت سینه ی شما برای قرار گرفتن نخ ها ایجاد می شود. به علت برش های خفیف، پس از جراحی در مدت کوتاهی زخم ها شروع به بهبودی می کنند. بعد از زمان مشخصی دیگر هیچ اثری از همان زخم های کوچک نیز نخواهد بود.

تنها خطری که در جراحی لیفت سینه با نخ وجود دارد، برخی بی حسی های موقت است که به علت همین زخم ها ایجاد می شود. البته این بی حسی ها نگران کننده نیست و با کمی صبر به طور کامل رفع می شوند.

البته عوارض جانبی ناشی از انجام جراحی تقریبا در همه عمل های زیبایی و همچنین عمل های درمانی که در دنیا انجام می شود موجود است و نمی توان آن را انکار کرد اما باید توجه داشت که این دسته از عوارض در صورتی که جدی گرفته نشوند و نکات مراقبتی در رابطه با آنها به خوبی انجام نشود ممکن است باعث بروز مشکلاتی در شخص شوند.

مهم ترین نکته در این زمینه این است که حتما به جراح متخصص مراجعه کنید و این عمل را توسط افرادی که در این رشته مهارت کافی ندارند انجام ندهید. جراح شما تا مدت ها بعد از عمل، وضعیت شما را پیگیری خواهد کرد و شما را در فرآیند بهبود یاری خواهند کرد. در صورت مشاهده هر گونه مشکل کوچکی می توانید با سوال از وی نگرانی خود را برطرف نمایید.

مدت زمان جراحی لیفت سینه با نخ

همانطور که می دانید جراحی لیفت سینه مدل های مختلفی دارد؛ یعنی برخی از افراد علاوه بر این عمل، جراحی دیگری را نیز در کنار آن انجام می دهند.

تزریق پروتز برای بزرگ کردن سینه، کوچک کردن پستان ها، رفع افتادگی های سینه و ترمیم شکل ظاهری پستان ها بعد از دوران بارداری و شیردهی از جمله کاربرد های لیفت سینه هستند که می توان این جراحی ها را در کنار لیفت سینه انجام داد.

بنابراین اینکه شما قصد دارید چه کارهایی را در طی جراحی انجام دهید، مدت زمان عمل نیز متفاوت است. برخی از جراحی های ترکیبی زمان های طولانی ای دارند؛ مثلا اگر شخصی بخواهد لیفت سینه را همزمان با پروتز سینه انجام دهد و یا اگر قرار باشد کاهش حجم سینه در کنار این عمل انجام شود، مسلما مدت زمان بیشتری را طول خواهد کشید.

اما در حالت کلی می توان مدت زمان انجام لیفت سینه را به طور میانگین دو ساعت تعیین نمود. افزایش و یا کاهش این مدت زمان نیز به سرعت عمل پزشک معالج و همچنین انتظارات و خواسته های شخص متقاضی بستگی دارد.

مزایای لیفت سینه با نخ

این جراحی که یکی از جدیدترین روش های Breast lift است، بدون جراحی و باز شدن بافت پستان ها صورت می گیرد. در این نوع جراحی از نخ های جذبی پروپیلن استفاده می شود.

این رشته ها را تقریبا می توان در تمام نقاط بدن استفاده کرد و برای انواع جراحی های لیفت کاربرد دارد. این نخ مدتی پس از جراحی به طور کامل جذب بدن می شود و به علت سازگاری بالایی که با سیستم بدن دارد هیچ گونه عوارض و حساسیت پوستی را ایجاد نخواهد کرد.

استفاده از روش درمانی و زیبایی لیفت سینه می تواند تاثیرات متعدد دیگری را نیز بر سینه های شخص متقاضی ایجاد کند. یکی از مزیت های خوب و پرطرفدار استفاده از این اقدام، رفع حالت شل شدگی و آویزان بودن سینه های در شخص می باشد. افرادی که از این درمان استفاده کرده اند توانسته اند سفتی و فرم ایده آل و دلخواه خود را بدست آورند.

یکی از مشکلاتی که امروزه در بسیاری از خانم ها به دلایل مختلف به وجود آمده است عدم تقارن و تناسب سینه های شخص نسبت به یکدیگر می باشد. یکی از مزایای استفاده از لیفت سینه برای این دسته از افراد ایجاد تقارن و تناسب در سایز و فرم هر یک از سینه های شخص می باشد و می تواند این مشکل را به طور کامل رفع کند.

معمولا در برخی از خانم ها به دلایلی همچون بارداری و شیردهی یا افزایش سن و سایر موارد دیگر به مرور زمان نوک سینه آن ها به سمت پایین کشیده می شود و جلوه ای نامناسب را به خود می گیرد. از دیگر مزیت های این اقدام می توان به تغییر در مکان و فرم نوک سینه در افراد متقاضی اشاره کرد و می توان آن را به نقطه مورد نظر و مناسبی تغییر داد

البته استفاده از این روش مزیت دیگر نیز برای افرادی که از قطر هاله دور نوک سینه خود راضی نیستند، داشته باشد. این افراد می توانند با استفاده از ماستوپکسی قطر سینه را تا حد دلخواه خود کاهش دهند.

عوارض جانبی لیفت سینه با نخ

در ابتدا باید بگوییم که این عوارض به ندرت در افراد رخ می دهند و مطرح کردن این موارد برای آگاهی دادن به علاقه مندان به انجام این جراحی می باشد. پس از عمل جراحی برخی نقاطی که نخ از آن ها عبور کرده، دچار تحریک خفیفی می شوند و کبودی هایی را ایجاد می کنند.

البته این مساله اصلا نگران کننده نیست چرا که پس از چندین روز کبودی ها و تورم احتمالی فروکش خواهند کرد؛ اما اگر این علایم را مشاهده کردید می توانید از کمپرس یخ برای سرعت بخشیدن به روند بهبودی استفاده کنید. مشاوره با متخصص و جراح نیز در این موارد بسیار توصیه می شود.

توصیه می شود جهت پیشگیری و کنترل عوارض جانبی ناشی از انجام ماستوپکسی حتما مراقبت ها و نکاتی که پزشک متخصص در رابطه با آن گوشزد خواهد کرد را به طور کامل و منظم انجام دهید تا مشکلات خاصی گریبان گیر شما نشود.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک کاشت مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *