درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو بدون بانک مو

کاشت مو بدون بانک مو

کاشت مو بدون بانک مو از جمله روش های کاشت در مراقبت های پوست و مو می باشد که برای ترمیم مو به کار می رود. در مراقبت های پوست روش های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد که از جمله آنها می توان به این روش ترمیمی اشاره کرد.

کاشت مو بدون بانک مو

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

این روش از کاشت مو مانند سیاری روش های انتخابی جهت ترمیم موهایی که به هر دلیل از دست رفته اند دارای مزایا و معایب مخصوص به خود می باشد و هزینه متفاوتی دارد.

کاشت مو بدون بانک مو

ریزش مو در خانم ها و آقایان به دلایل مختلفی اتفاق می افتد و گاهی این ریزش مو به اندازه ای شدت دارد که سبب می شود قسمتی از سطح مو به شکل بارزی خالی شود.

خالی شدن سطح موها در زیبایی ظاهری افراد تاثیر گذاشته و ممکن است اعتماد به نفس فرد را نیز کم کند. از این رو روش های مختلف در مراقبت های پوست و مو اگر به درستی اجرا شوند می توانند زیبایی را به فرد بازگردانده و موهایی پر پشت و مناسب را برای فرد به ارمغان آورند.

کاشت مو بدون بانک مو از جمله روش های کاشت برای جایگزین کردن موهایی است که ریزش داشته اند. در واقع برای کاشت مو که پیوند فولیکول ها در قسمت سطوح داخلی سر باعث رشد مو می شود افرادی می توانند از روش کاشت مو استفاده کنند که دارای ” بانک مو ” برای کاشت مو باشند.

در نتیجه می توان گفت کاشت مو بدون بانک مو به عنوان یک روش ترمیم و راه حلی مناسب برای افرادی می باشد که می خواهند کاشت مو را بدون نیاز به بانک مو انجام بدهند. این روش که با عنوان HRT مشهور می باشد به عنوان یکی از ” بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو ” شناخته شده است.

در روش کاشت مو بدون بانک مو در مراقبت های پوست و مو یک لایه که به صورت پوست سر شبیه سازی شده است ارائه می شود. در این لایه موها روی این شبکه به صورت تار تار مانند تار موهای طبیعی سوار شده اند.

این تار موها به وسیله کراتین به گونه ای که خیلی محکم باشد و عوارض خاصی نداشته باشد بر روی سطح سر نصب می شوند. در این روش از ترمیم مو به شکلی می باشد که موها طبیعی دیده می شوند و اطرافیان متوجه نمی شوند که فرد این روش از ترمیم مو را انجام داده است.

مشاهده مطلب
دوام عمل کاشت مو چقدر است ؟

روش کاشت مو بدون بانک مو در مراقبت های پوست و مو

در این روش از کاشت نیز از موهای طبیعی استفاده می شود و تراکم آنها نیز به گونه ای که دلخواه فرد باشد صورت خواهد گرفت. در مراقبت های پوست و مو و استفاده از روش های کاشت یکی از مهم ترین اولویت ها برای هر فردی کیفیت موها می باشند که این کیفیت به گونه ای می باشد که موهای طبیعی انتخاب خواهند شد.

در هنگام استفاده از روش های کاشت مو بدون بانک مو از آنجایی که برای برخی از افراد بانک موی مناسب وجود نداشته باشد در نتیجه موهای بدن فرد به عنوان یک مورد مناسب و مطلوب برای تطبیق با موهای سر او می باشند.

در صورتی که بتوان با استفاده از موهای مناسبی که در بدن فرد وجود دارند برای کاشت استفاده کرد این کاشت برای کاندیدای مناسب انجام خواهد شد.

در این روش نیز از تار موهای طبیعی استفاده می شود که این تار موها مربوط به فردی که قرار است عمل کاشت را انجام دهد نیستند. در این روش ترمیمی جهت مراقبت های پوست و مو می توان پایداری و مقاومت بالایی را نسبت به پروتز و یا کلاه گیس مشاهده نمود.

افرادی که دچار طاسی شده اند می توانند این روش از کاشت را استفاده کنند و تا مدت زمان 2 تا 3 سال از بابت داشتن موهای کاشته شده لذت ببرند.

نکات مهم کاشت مو بدون بانک مو در مراقبت های پوست و مو

روش کاشت مو بدون بانک مو دارای معایبی نیز می باشد که می توان از جمله آنها به موارد زیر اشاره کرد که جهت مراقبت های پوست و مو آگاهی از این موارد می تواند فرد را در انتخاب روش کاشت مو کمک کند.

هزینه استفاده از این روش از کاشت و ترمیم بالا می باشد که در مقایسه با کاشت موی طبیعی بیشتر بوده و برای افراد خاصی مناسب می باشد.

بهتر است که مویی که با استفاده از این روش کاشته شده است کوتاه نشود چون امکان دارد که رشد نکند.

اگر این روش به شکل مناسبی اجرا نشود امکان ایجاد ظاهری مصنوعی بر روی سر وجود خواهد داشت. البته بسیاری از افراد استفاده از این روش کاشت را به طاسی ترجیح می دهند و علاوه بر معایب آن را انتخاب می کنند.

هر یک از روش های کاشت مو با چالش های گوناگونی در ارتباط با مزایا و معایبی که دارند ارائه می شوند. برای انتخاب بهترین و کارآمدترین روش جهت کاشت مو جهت مراقبت های پوست و مو بهتر است که با پزشک مربوطه مشورت شود و با در نظر گرفتن مزایای هر روش که بهترین جوابدهی را دارد روش مطلوب را انتخاب کنید.

مشاهده مطلب
بعد از کاشت مو چه بخوریم؟

واقعیت این است که در مراقبت های پوست و مو گفته می شود روش کاشت مو بدون نیاز به بانک مو به عنوان یک جایگزین مدرن برای کلاه گیس می باشد.

در این روش نیازی به جراحی نمی باشد و ناحیه ای که قرار است کاشت انجام شود با استفاده از لایه برداری تمیز شده و مراحل بعدی برای آن انجام خواهد گرفت.

پوسته طراحی شده ای که قرار است روی سطح سر قرار بگیرند به صورت نازک و سبک طراحی می شود و متناسب با قسمتی است که قرار است روی سر قرار خواهند گرفت.

موهایی که قرار است از آنها برای این روش از کاشت استفاده شوند با توجه به موهای طبیعی که فرد دارد با در نظر گرفتن رنگ و فرم موها انتخاب خواهند شد.

ظاهری که برای موها برای کاشت طراحی می شود متناسب با موهای فرد بوده و این پوسته در نهایت روی پوست سر فردی که کاندیدای کاشت است قرار خواهد گرفت. با محلول کاشت می توان این پوسته را روی سر فرد چسباند.

زمانی که برای این نوع کاشت موردنیاز می باشد حدود یک تا دو روز است از این رو فرد می تواند پس از استفاده از این روش به سادگی به فعالیت های روزانه خود برگردد و زندگی اجتماعی خود را به راحتی از سر گیرد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع