کاشت مو

کاشت مو در خرم آباد و هزینه آن

کاشت مو در خرم آباد و هزینه آن

کاشت مو در خرم آباد

کاشت مو یکی از راه حل های پرطرفدار برای بازگرداندن موهای از بین رفته بر اثر عوامل متعددی نظیر افزایش سن، بیماری، سوختگی، مصرف داروهای شیمیایی، استرس و غیره می باشد. اگر شما نیز دچار ریزش مو در نواحی از سر خود شده اید، می توانید از این درمان زیبایی بهره گرفته و زیبایی و جوانی را به چهره خود بازگردانید.

کاشت مو در خرم آباد و هزینه آنکاشت مو در حقیقت نوعی درمان غیر تهاجمی بوده که به پر شدن نواحی طاس سر کمک می نماید. این درامن در ابتدا در سال 1950 و در ایالات متحده انجام شد اما با گذشت زمان و پیشرفت دانش بشری در زمینه علوم پزشکی و زیبایی، تکنیک های جدیدی روی کار آمد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

امروزه در اقصی نقاط کشور این درمان به دو روش fut یا fue انجام می گیرد. در این مقاله سعی شده تا با بررسی کاشت مو در خرم آباد، به عزیزان ساکن شهر در جهت انتخاب بهترین کلینیک و ارائه اطلاعات کامل و جامعی در این زمینه کمک شود.

مراحل انجام کاشت موی طبیعی در خرم آباد

برای انجام کاشت مو در خرم آباد پزشک متخصص منتخب شما ابتدا پوست سر را تمیز کرده تا عاری از هرگونه چربی باشد. سپس با استفاده از داروهای بی حس و تزریق آنها به پشت سر موجب بی حسی مناطق اهدا کننده خواهد شد.

در روش fut که به استخراج نواری فولیکول ها معروف است، پزشک نواری هایی 6 الی 10 اینچی که حاوی تعداد زیادی فولیکول می باشند از پشت سر جدا می نماید چرا که در کاشت مو نواحی پشت و کنارهای سر مناطق اهدا کننده می باشند. نگران برش های ایجاد شده در مناطق اهدا کننده نباشید زیرا این نواحی به وسیله موهای اطراف پوشانده می شوند.

در مرحله بد نوبت به برش نوارهای جدا شده می باشد. هر نوار توسط چاقوهای تیغ و نازک به 500 الی 2000 قطعه تقسیم خواهد شد حال هر قطعه ممکن است دارای تنها یک فولیکول و یا تعداد بیشتری باشد. سچس این نوارها در مناطق مختلف با توجه به گستردگی طاسی سر پیوند زده خواهند شد.

اما در روش fue نیازی به برش پوست سر و جداسازی نواری نخواهد بود. تنها کافی است موهای پشت سر تراشیده شده تا فولیکول ها به خوبی نمایان شوند.

سپس فولیکول ها به صورت واحدی از جدا شده و مورد استفاده قرار می گیرند. در این روش در نواحی گیرنده فولیکول ها، توسط سوزان هایی سوراخ هایی ایجاد شده تا محل دقیق پیوند مشخص گردد.

این روش از کاشت مو به دلیل دقت و ظرافت بالا ممکن است 4 الی 8 سال به طول انجامد. در صورتی که خواستار موهای پرپشت تری هستید می توانید در تعداد جلسات بیشتری پیوند مو انجام دهید.

کاشت مو در خرم آباد و هزینه آنبهترین کاندید مناسب جهت کاشت موی طبیعی در این شهر از لرستان

یکی از مهمترین مسائلی که قبل از مراجعه به کلینیک برای کاشت مو باید دقت کنید این است که آیا شما کاندید مناسبی برای انجام این درمان می باشید؟ بسیاری از افراد دارای شرایط لازم برای انجام این درمان نبوده اما همچنان اصرار برای انجام کاشت مو دارند.

موارد زیر از جمله فاکتورهای لازم برای یک کاندید ایده آل پیوند مو می باشد. دقت کنید در صورتی که از بیماری خاصی رنج برده و یا دارای شرایط لازم نمی باشید، حتما با پزشک خود درمان گذاشته و وی را با خبر سازید.

· سن

از لحاظ فنی انجام کاشت مو هیچگونه محدود سنی نخواهد داشت اما برخی از افراد در سنین جوانی دچار ریزش مو موقتی می شوند. به همین دلیل توصیه می شود تا سن 30 سالگی صبر کرده و سپس برای پیوند مو اقدام نمایید.

· سلامت بدن

قبل از انجام هر درمان پزشکی و زیبایی لازم است تا از لحاظ سلامت بدنی در وضعیت مناسبی قرار داشته باشید. اگر در نظر سلامت مشکلی وجود داشته و یا داروهای نظیر رقیق کننده های خونی مصرف می نمایید باید حتما قبل از شروع درمان با پزشک در میان بگذارید زیرا این امر می تواند نتایج حاصل از درمان را تحت الشعاع قرار داده و تاثیرات منفی بر آن گذارد.

· سبک زندگی

انجام ورزش، تناسب اندام، رژیم های غذایی صحیح، جلوگیری از بروز استرس خبر از سبک زندگی سالم می دهند. این در حالی است که استعمال دخانیات و مصرف زیاد الکل و مشروبات الکلی می توانند بر زندگی و نتایج حاصل از کاشت مو در تبریز اثر منفی بگذارند.

· میزان موهای موجود بر سر

اینکه مقدار موهای موجود برای اهدا و میزان طاسی سر به چه اندازه است تاثیر زیادی بر نتایج دارد. هرچه موهای بیشتری برای اهدا داشته باشید، نتایج دقیق تر و زیباتر جلوه خواهند کرد.

در صورتی که دارای شرایط ذکر شده می باشید، کاندید مناسبی برای کاشت مو بوده و می توانید از این درمان بهره ببرید. لازم به ذکر است که در روز مشاوره کاشت مو تمامی این موارد توسط پزشک متخصص کاشت مو در خرم آباد مورد بررسی قرار گرفته و مراجعه کننده موظف است به تمامی پرسش هایا پزشک پاسخ صحیح دهد در غیر این صورت نتایج قابل انتظاری مشاهده نخواهد کرد.

بهترین کلینیک کاشت مو در خرم آباد

یکی از مهمترین فاکتورها به هنگام انجام کاشت موی طبیعی ، انتخاب صحیح کلینیک و پزشک متخصص می باشد. یک پزشک معتبر باید از دانش و تخصص کافی برخوردار بوده و تجربه بالایی در این زمینه داشته باشد. در کنار این امر کلینیک انتخابی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

در صورتی که کلینیک دارای تجهیزات لازم و کافی برای انجام درمان نباشد، کاشت مو با موفقیت روبرور نخواهد شد. کلینیک زیبایی رز یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در تهران بوده که به انجام انواع درمان های زیبایی نظیر کاشت مو، کاشت ابرو، تزریق ژل و چربی می پردازد.

در صورتی که از کلینیک های کاشت مو در خرم آباد راضی نبوده و به دنبال کلینیکی مجهز و معتبر می باشید، ما به شما کلینیک زیبایی رز را پیشنهاد می دهیم.

هزینه انجام کاشت مو در خرم آباد

هزینه کاشت مو بسته به عوامل مختلفی نظیر شهری که در آن زندگی می کنید، روشی که تحت آن درمان می شوید، مهارت پزشک متخصص، حجم مویی که قصد انتقال و پیوند آن را دارید و هزینه های پس از درمان متفاوت می باشد.

ممکن است پس از درمان برای بروز هرچه بهتر نتایج و جلوگیری از بروز عفونت و عوارض جانبی مجبور به مصرف داروهای مسکن، داروهای ضد التهابی و آنتی بیوتیک ها باشید. به همین دلیل لازم است تا قبل از مراجعه برای انجام درمان به تمام این هزینه ها فکر کرده و خود را آماده نمایید.

همچنین بیمه هیچ یک از هزینه های مربوط به درمان را متقبل نخواهد شد زیرا کاشت مو درمانی زیبایی بوده نه پزشکی بنابراین انجام آن لزومی نخواهد داشت.

برخی از افراد با مراجعه به کلینیک های کاشت مو در لرستان (خرم آّباد) که هزینه کمی دریافت می کنند، گمان می کنند که هزینه کمتری پرداخته کرده و سود کرده اند این در حالی است که با مراجعه به چنین کلینیک هایی ممکن است نتایج نهایی مورد انتظار واقع نشده و عوارض جانبی ظاهر گردد.

به همین خاطر به جای مراجعه به چنین کلینیک هایی توصیه می شود که به کلینیک های معتبری مراجعه نمایید که از نحوه عملکرد آنها اطمینان خاطر دارند.
کلینیک رز واقع در تهران از کلینیک های معتبری بوده که در قبال درمان های بی عیب و نقص هزینه منصفانه ای از مراجعه دریافت می نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *