کاشت مو

کاشت مو در غرب تهران و هزینه آن چقدر است؟

کاشت مو در غرب تهران و هزینه آن چقدر است؟

کاشت مو در غرب تهران

اگر ساکن غرب تهران هستید و به دنبال کلینیکی مناسب برای کاشت مو می گردید، شما را به خواندن این مطلب دعوت می کنیم. در این مطلب به بررسی هزینه های کاشت مو و مواردی که بر آن اثر می گذارند، خصوصیات بهترین دکتر کاشت و پیوند مو در تهران و مسائل مربوط به کاشت و پیوند طبیعی مو پرداخته ایم.

کاشت مو در غرب تهران و هزینه آن چقدر است؟

هزینه کاشت مو در غرب تهران

احتمالا یکی از دغدغه های اولیه ی شما راجع به کاشت و پیوند مو، هزینه هایی انجام کاشت است. طبیعی است که همه ی ما به دنبال جایی هستیم که با کمترین هزینه ی ممکن، بهترین خدمات را ارائه دهد تا هم به نتیجه ی مطلوب برسیم و هم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم؛ اما در مورد کاشت و پیوند طبیعی مو، ماجرا کمی فرق می کند و باید با حساسیت بیشتری به دنبال کلینیک مورد نظر خود بگردید.

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو

برای آن که به درک بهتری از فرایند کاشت و هزینه های آن برسید، خوب است بدانید که اصولا چه عواملی بر هزینه ی کاشت اثر می گذارند و چرا بعضی از تکنیک های کاشت نسبت به دیگر تکنیک ها گران تر هستند.

اولین موضوع تاثیر گذار در هزینه ی کاشت مو در غرب تهران، الگوی ریزش مو ها و جنس و تراکم بانک مو در نواحی اهدا کننده در پشت سر است.

این دو عامل هستند که تعیین می کنند از کدام تکنیک کاشت برای شما باید استفاده شود و به چند پیوند مو برای ایجاد پوشش و تراکم مناسب در نواحی که دچار ریزش مو شده اند نیاز دارید. طبیعتا هر چه قدر میزان طاسی و ریزش مو بیشتر باشد،‌ به پیوند های بیشتری نیاز خواهید داشت تا نتیجه ی مطلوب حاصل گردد.

همانطور که اشاره شد، تکنیکی که برای کاشت مورد استفاده قرار می گیرد در هزینه ی کاشت نقش مهمی دارد. به طور کلی تکنیک های مدرن تر کاشت مانند fit و sut نسبت به تکنیک های سنتی مانند fut گران تر هستند. این تفاوت قیمت به چند دلیل است.

کاشت مو در غرب تهران و هزینه آن چقدر است؟دلیل اول این است در روش های جدید تر، از تجهیزات و دستگاه های پیچیده تری استفاده می شود البته همین امر باعث می شود تا دقت کاشت در این روش ها بسیار بالا باشد.

به عنوان مثال اگر می خواهید خط رویش مو های خود را طوری بکارید که کاملا طبیعی به نظر برسد و کسی متوجه نشود که مو های شما کاشته شده است، استفاده از تکنیک هایی مانند dhi و sut به شما پیشنهاد می شود.

در این تکنیک ها با استفاده از ابزار هایی که دقت میلی متری دارند، پزشک کاملا بر این موضوع تسلط دارد که هر دانه از پیوند های مو را چگونه بکارد که کاملا مانند موهای طبیعی خود شما رشد کنند و هیچ تفاوتی بین مو های کاشته شده و مو های طبیعی نباشد.

دلیل دیگر تفاوت قیمت روش های fut با fit مدت زمان انجام فرایند کاشت است. همان طور که گفته شد، روش های مدرن با ظرافت و دقت بیشتری همراه هستند و برای برداشت و کاشت هر دانه از فولیکول ها، نیاز به صرف زمان و حساسیت بالا است.

همین موضوع باعث می شود تا انجام کاشت در یک ناحیه ی مشخص از پوست سر، در روش های جدید نسبت به روش های سنتی مانند fut بیشتر طول بکشد و با زحمت بیشتری برای کادر پزشکی همراه باشد. به همین دلیل هزینه ی کاشت با استفاده از این تکنیک ها کمی بیشتر است.

موارد دیگری نیز هستند که می شود آن ها را به عنوان هزینه های جانبی کاشت مو به حساب آورد؛ مانند هزینه ی داروهای بی حسی که برای انجام کاشت مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین دارو هایی که برای دوران نقاهت پس از کاشت و کنترل عوارض موقت کاشت مصرف می شوند.

همچنین اگر کاشت در بیمارستان انجام شود، هزینه های مربوط به بیمارستان نیز اضافه خواهد شد. البته توجه داشته باشید که کاشت مو نیاز به بستری شدن و تحت نظر ماندن ندارد و شما می توانید در همان روز انجام کاشت و پیوند مو، به منزل برگردید و در خانه استراحت کنید.

بهترین دکتر کاشت موی طبیعی در غرب تهران

به طور کلی عمل های زیبایی و به خصوص کاشت مو، برای آن که به بهترین شکل ممکن انجام شوند تا حد زیادی به سطح مهارت و دانش دکتر وابستگی دارند. دکتری که کاشت و پیوند مو را انجام می دهد، علاوه بر دانش پزشکی و آگاهی از آخرین تکنیک های متنوع کاشت و پیوند مو، باید از ذوق و سلیقه ی بالایی نیز برخوردار باشد.

چرا که مو ها نقش بسیار مهمی بر چهره ی ما دارند و دکتر باید با هارمونی صورت و شکل سر آشنا باشد تا بتواند مو های جدید را طوری بکارد که نتیجه ی کار هم کاملا طبیعی به نظر بیاید و هم با چهره ی دلخواه فرد متقاضی کاشت هم خوانی داشته باشد.

پیدا کردن بهترین دکتر کاشت مو  تهران کار راحتی نیست و نیاز به تحقیق و بررسی دارد. چرا که شهر تهران به دلیل وسعت بالا و جمعیت زیاد آن، کلینیک ها و مراکز کاشت موی زیادی دارد.

به دنبال آن تعداد دکتر هایی که کاشت و پیوند مو را انجام می دهند نیز زیاد است و بدیهی است که همه ی این دکتر ها از یک سطح از دانش و توانایی برخوردار نیستند و حتی در بین آن ها دکتر هایی هستند که از تجربه ی کمی برخوردار هستند.

طبیعتا شما نمی خواهید فردی باشید که یک دکتر بی تجربه با انجام کاشت روی سر او، به تجربه های خود بیفزاید و به نوعی وسیله ای برای افزایش تجربه باشید.

بنابراین حتی اگر لازم شد برای انجام کاشت توسط یک دکتر توانا و ماهر به مناطق دور تر از محل سکونت خود بروید، این کار را انجام دهید.

کلینیک تخصصی پوست و مو رز یکی از مراکز معتبر کاشت مو در تهران است که با همکاری با بهترین دکتر های کاشت مو در تهران به شما این تضمین را می دهد که کاشت مو موفقیت آمیزی داشته باشید و برای همیشه از داشتن مو هایی پرپشت و طبیعی لذت ببرید.

کاشت مو فر در غرب شهر تهران

اگر شما جزو افرادی هستید که مو های فرفری دارید و دچار ریزش مو نیز شده اید، احتمالا این سوال برای شما به وجود آمده ای که آیا شما هم می توانید مانند دیگر افرادی که دچار ریزش مو می شوند، مو بکارید؟ آیا اصولا تفاوتی بین کاشت موی فر با مو های صاف وجود دارد؟

به طور کلی باید بگوییم نه در واقع هیچ تفاوت مهمی بین مو های فر و صاف برای انجام کاشت و پیوند طبیعی وجود ندارد. چرا که برای انجام کاشت طبیعی، از مو های خود فرد استفاده می شود و فرقی ندارد که جنس مو های او چگونه باشد. مو های کاشته شده دقیقا مانند مو هایی خواهند بود که در ناحیه ی بانک مو قرار دارند.

پس حتی لازم نیست نگران این موضوع باشید که اگر مو های فر دارید و کاشت انجام دهید، مو های کاشته شده با مو های فر طبیعی شما تفاوت خواهند داشت. بلکه مو های کاشته شده دقیقا مشابه مو های قبلی شما خواهند بود و هیچ تغییر در آن ها ایجاد نمی شود جز این که به دلیل فولیکول های قوی که دارند، در برابر ریزش نیز مقاوم شده اند.

کلینیک تخصصی پوست و مو رز سابقه ی طولانی در انواع کاشت و البته کاشت مو فر دارد و شما می توانید با بهره گیری از جلسات مشاوره ی این مرکز در مورد شرایط کاشت موهای فر اطلاعات اولیه را کسب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *