کاشت مو

کاشت مو در بجنورد + بررسی هزینه

کاشت مو در بجنورد + بررسی هزینه

کاشت مو در بجنورد + بررسی هزینه

بسیاری از افراد در سراسر دنیا ریزش مو را تجربه می‌کنند. این اتفاق در بین آقایان بسیار بیشتر است و می توان گفت ریزش مو ممکن است در تمامی سنین اتفاق بیفتد. عواملی همچون، اختلالات عصبی، بیماری های مختلف، نامناسب بودن تغذیه و غیره در تشدید ریزش مو تاثیر گذار هستند. امروزه روش های مختلف کاشت موی طبیعی برای جبران موهای از دست رفته افراد، مطرح است.

کاشت مو در بجنورد + بررسی هزینهکاشت مو یک جراحی است که پیوند فولیکول‌های خود شخص در نواحی کم تراکم و یا نواحی که به طور کامل ریزش پیدا کرده اند، به حساب می آید. موهای قابل کاشت، معمولا از پشت گردن گرفته می شود. یکی از روش های کاشت مو، روش FUT است که توسط افراد متقاضی مورد استقبال قرار نمی‌گیرد زیرا موجب ایجاد زخم بعد از عمل کاشت مو می شود. روش های FIT و DHI بسیار پیشرفته تر از FUT هستند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

کاشت مو در بجنورد به روش FIT

کاشت مو هم مانند دیگر رشته های پزشکی روز به روز دچار تحولاتی شگفت انگیز می شود و این پیشرفت ها، کیفیت و کارایی این روش را افزایش می دهد. این روش که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، راحتی مورد قبولی را برای افراد ارائه می دهد و همچنین در ایجاد ظاهر طبیعی مو بسیار موفق است.

در کاشت مو در بجنورد به روش FIT ، با استفاده از میکرو موتورهای پیشرفته، فولیکول های مو که به نام گرافت شناخته شده است، از ناحیه اهدا کننده جمع آوری می شوند. سپس این گرافت ها به ناحیه مورد نظر منتقل می شوند. هنگام انجام این فرآیند معمولا از بی حسی موضعی استفاده می شود و در حین عمل افراد کوچک ترین دردی را احساس نخواهند کرد. اگرچه زمان مشخصی برای انجام این روش وجود ندارد، اما می تواند به طور متوسط بین 5 تا 7 ساعت طول بکشد.

روش کاشت مو در بجنورد به روش FIT ابتدا با معاینه توسط پزشک شما شروع می شود. با توجه به اندازه ناحیه مورد نظر برای کاشت، تعداد پیوند ها و محل اهدا کننده گرافت ها مشخص می‌شود. در اینجا لازم به ذکر است که انتخاب منطقه اهدا کننده از اهمیت بالایی برخوردار است.

کاشت مو در بجنورد + بررسی هزینهدر روش کاشت مو FIT ، ناحیه پشت سر به عنوان منطقه اهدا کننده انتخاب می شود. علاوه بر این پس از برداشت گرافت ها، شاهد کاهش قابل توجهی در این قسمت نخواهید بود. به منظور افزایش سرعت و دقت در انجام این روش، بهتر است موهای افراد به صورت خیلی کوتاه تراشیده شود تا پزشک بتواند کانال های باز شده را به وضوح ببیند. نتراشیدن موها، مدت زمان کاشت را طولانی تر خواهد کرد و باعث خستگی افراد متقاضی و تیم پزشکی خواهد شد.

پس از برداشتن فولیکول های مو، آن ها را تا زمان پیوند در محلول مخصوص نگه می دارند. بعد از برداشتن گرافت ها، نوبت به ایجاد کانال در ناحیه کاشت است.
این فرایند با ایجاد سوراخ‌های ریز با ضخامت ریشه مو، انجام می‌شود. روند باز شدن کانال با کمک ابزاری به نام میکروپن صورت می گیرد. مهمترین بخش کاشت مو FIT ، روند ایجاد کانال ها است.

اهمیت پزشک کاشت مو در بجنورد

مهارت و شایستگی پزشک در طی مراحل باز کردن کانال بسیار مهم است. کانال ها باید مطابق با زاویه و جهت رویش مو سازگار باشد که این موضوع یکی از مهمترین عواملی است که در ایجاد ظاهری طبیعی موثر است. جدا از این، قطر فولیکول های مو یا گرافت های گرفته شده و سن کانال های باز شده باید سازگار باشد.

در غیر این صورت ممکن است در روند رشد موهای پیوند شده مشکلاتی ایجاد شود و نتیجه مطلوب در کاشت مو در بجنورد حاصل نگردد. سرانجام، موهای گرفته شده از ناحیه اهدا کننده، یکی یکی در این کانال ها پیوند می خورند. بعد از انجام عمل، افراد توسط پزشک پانسمان شده و مرخص می شوند.

پس از کاشت موی طبیعی روش FIT به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

پس از انجام کاشت مو در بجنورد به روش FIT ، محل اهدا کننده و ناحیه کاشت شده، باید با گاز استریل های مخصوص پوشش داده شوند تا از هرگونه سایش محافظت شوند. محافظت از منطقه کاشته شده در برابر اصطکاک و فشار بسیار مهم است. جدای از آن، شما باید از انجام فعالیت‌هایی که باعث تعریق می شود، خودداری کنید.
برای گرفتن نتایج بهتر، از استعمال دخانیات، الکل و در صورت امکان کافئین، خودداری کنید. بسیار مهم است که حداقل به مدت دو هفته پوست سر خود را از آفتاب و باران محافظت کنید. از آنجایی که فولیکول‌های کاشته شده در این منطقه هنوز کاملاً با پوست یکپارچه نشده اند، حتی کوچکترین آسیب نیز می تواند تاثیر منفی در روند رشد موها داشته باشد.

در صورت امکان افراد باید طی یک دوره که توسط پزشک تعیین می‌شود، استراحت کنند که این موضوع در گرفتن نتایج عالی و کارایی عمل، تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. علاوه بر این، شما نباید موهای خود را بلافاصله پس از ترخیص بشویید. بهتر است شستشوی سر چند روز پس از انجام عمل پیوند مو FIT انجام شود. پس از گذشت چند روز از کاشت، افراد باید نزد پزشک مراجعه کنند تا ابتدا پانسمان ایجاد شده باز شود و ناحیه اهدا کننده برای جلوگیری از ایجاد هرگونه عفونت، بیماری آلرژیک یا آکنه بررسی می شود.

فرایند شستشو با روش شستشوی معمولی متفاوت است. این شستشو با فوم تولید شده برای این منظور انجام می شود. پس از اتمام فرآیند شستشو، یک کرم مخصوص در محل کاشت مالیده می شود. سرانجام، محلول ضد عفونی کننده در ناحیه اهدا کننده که فولیکول های مو از آن گرفته شده، اعمال می شود و دوباره با گاز استریل محل کاشت بسته می شود. هدف اصلی شست و شو، از بین بردن خون های خشک شده در ریشه مو ها است. پس از کاشت مو FIT ، روند هماهنگی میان پوست سر و فولیکول های کاشته شده، به طور متوسط یک هفته طول می کشد.

بعد از انجام کاشت به روش FIT ، نتیجه نهایی چه زمانی مشخص خواهد شد؟

به طور متوسط بین 15 تا 45 روز طول می کشد تا فولیکول های کاشته شده ریزش پیدا می‌کنند و این یک وضعیت عادی است و جای نگرانی ندارد زیرا فولیکول های پیوند شده هنوز در پوست سر قرار دارند. رشد مجدد این موها به طور متوسط 3 ماه طول می کشد.

موهای کاشته شده بین شش ماه تا یک سال تا حد زیادی رشد کرده و بعد از گذشت یک سال، موها به ظاهر اصلی دست پیدا می‌کنند. در این فرایند وظیفه افراد است که با رعایت توصیه های پزشک و مراقبت از موهای خود، این روند را تسریع ببخشند.

در شهرستان های کوچک اعم از بجنورد دارای امکانات و تجهیزات کافی برای انجام کاشت مو نیست و بسیاری از افراد ساکن در شهرستان ها برای کاشت مو به کلینیک های معتبر و تخصصی در تهران مراجعه می‌کنند. از موقع ورود افراد متقاضی تا موقع ترخیص آن ها، بهترین خدمات در بهترین سطح ارائه خواهد شد و نتایج رضایت بخشی به دنبال خواهد داشت. اگر در انتخاب کلینیک ها و پزشک ها دقت کافی نداشته باشید، ممکن است با خطرات جدی رو به رو شوید.

هزینه کاشت مو در بجنورد چقدر است؟

عوامل مختلفی در تعیین قیمت کاشت مو دخیل است که عبارتند از، پزشک با سابقه و دستمزد متخصص، تعرفه کلینیک، تعداد گرافت های برداشته شده، بزرگ یا کوچک بودن سطح ناحیه کاشت و تجهیزات به کار رفته. این ها همه در هزینه کاشت مو در بجنورد حساب می شوند و اهمیت دارند اما در پایان توصیه می شود اگر به دنبال این هستید تا بهترین و با کیفیت ترین کاشت مو را تجربه کنید، به کلینیک های معتبر تهران مراجعه و برای اطلاعات بیشتر با پزشک خود مشورت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *