کاشت مو

کاشت مو در تبریز و هزینه دقیق آن

کاشت مو در تبریز و هزینه دقیق آن

کاشت مو در تبریز

ممکن است با گذشت سن شاهد افت پرپشتی موهای خود شده باشید. ریزش مو دغدغه افراد زیادی بوده و بسیاری از افراد برای درمان این معضل روش های بیشماری را امتحان کرده اند. برخی برای پوشاندن طاسی سر خود از کلاه گیس استفاده کرده و عده ای نیز از قرص های شیمیایی و گیاهی برای رشد موهای خود استفاده می نمایند.

کاشت مو در تبریز و هزینه دقیق آناما آنچه که موجب دلسردی این افراد از ادامه درمانشان می شود، ماندگاری نتایج حاصل از درمان است.
در این بین کاشت مو یکی از درمان های رایج در کشور بوده که روزانه عده زیادی از مردم در شهرهای مختلف کشور آن را انجام می دهند. در واقع کاشت مو روشی است که طی آن جراح پلاستیک با استفاده از موهای موجود در نواحی پشت یا بالای سر موجب احیای فولیکول های از دست رفته می شود.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

همانطور که میدانید دلیل ریزش مو، از بین رفتن فولیکول ها بر اثر عوامل مختلف از جمله جراحات، سوختگی، افزایش سن، بیماری، رژیم های نادرست غذایی، استرس، مشکلات هورمونی و غیره می باشد. به همین دلیل پزشک با برداشت برخی از فولیکول های فعال سر و انتقال آنها به نواحی طاس، موجب رشد مجدد موها در نواحی عاری از مو می شود.

در این مقاله کاشت مو در تبریز مورد بررسی قرار گرفته تا شما عزیزان تبریزی با اطلاعات کاملی درباره این درمان زیبایی اقدام نمایید.

کاشت مو در تبریز و هزینه دقیق آنروش های مختلف کاشت مو در تبریز

همانند سایر درمان های زیبایی کاشت مو نیز روش های مختلف داشته که هر یک دارای مراحل مختص به خود است؛ اما در تمامی این روش ها ابتدا پزشک متخصص پوست سر را به خوبی تمیز کرده و سپس بی حسی موضعی را اعمال می نماید.

این امر به دلیل آن است که مراجعه کننده هیچگونه دردی در حین درمان حس نکند. کاشت مو در تبریز و سایر شهرها یکسان است اما بطور کلی برای انجام کاشت مو دو روش FIT و FUT انجام می گیرد که به اختصار درباره هر یک می پردازیم.

پیوند مو طبیعی به روش نواری یا FUT

در  روش کاشت مو FUT ، پزشک از قسمت های پشتی سر نوارهایی از فولیکول های مو را جدا کرده و استفاده می کند. به این صورت که نوارهایی به طول چند سانتی متر را بوسیله ذره بین و چاقوی تیز قطعه قطعه کرده تا تعداد بیشتر پیوند قابل انجام باشد.

سپس این قطعه ها را در مکان های مناسب و طاس قرار داده و پیوند می زند.

پیوند مو طبیعی به روش واحدی یا FIT

در  روش کاشت مو FIT همانطور که از نامش پیداست، فولیکول های مو به صورت واحدی از نواحی اهدا کننده جدا شده و در نواحی گیرنده قرار داده خواهند شد. البته لازم به ذکر است که مکان هر پیوند از قبل مشخص شده و برنامه ریزی شده می باشد.

بطور مثال در این روش پیوند پزشک از قبل توسط سوزن یا تیغ سوراخ های کوچکی بر نواحی گیرنده قرار داده تا کاشت مو راحت تر صورت پذیرد. در طی یک جلسه کاشت مو ممکن است هزاران فولیکول مو به نواحی گیرنده انتقال داده شوند.

پس از اتمام کار پزشک پوست سر مراجعه کننده را به وسیله بانداژ یا گاز می پوشاند.
توجه داشته باشید که به دلیل بکارگیری دقت بالا در این درمان، ممکن است کاشت مو حدود 4 ساعت یا بیشتر به طول انجامد. برخی از افراد ممکن است پس از یک جلسه به نتایج دلخواه خود دست نیابند به همین دلیل ممکن است شما نیز برای رسیدن به نتایح ایده آل خود به 3 الی 4 جلسه درمان و پیوند مو نیاز داشته باشید اما این جلسات با فاصله زمانی چند ماه بوده تا پوست سر آسیب نبیند.

پزشک متخصص کاشت مو در تبریز باید به تمام مراحل آگاه بوده و درمان را با دقت و ظرافت انجام دهد.

کاندیدای مناسب کاشت مو در تبریز

کاشت مو نیز همانند سایر درمان های زیبایی شرایط خاص خود را دارد. یکی از مهمترین نکات به هنگام انجام کاشت مو این است که بدانید آیا شما کاندید مناسبی برای کاشت مو می باشید و یا خیر.

افرادی با شرایط زیر کاندید مناسب و ایده آل برای پیوند مو می باشند.

 1. مردانی با طاسی الگوی مردانه
 2. بانوانی با موهای نازک
 3. افرادی که بر اثر عواملی نظیر سوختگی و یا آسیب دیدگی پوست سر دچار ریزش مو شده اند.

در این بین افرادی که دارای موی کافی برای اهدا نبوده، از داروهای شیمی درمانی استفاده می کنند، ریزش مویی در سراسر پوست سر دارند و یا دارای اسکارهای کلوئیدی می باشند گزینه مناسبی برای انجام درمان نخواهند بود.

توصیه می شود در روز مشاوره تمام سوابق پزشکی خود را با متخصص پوست و مو خود در میان گذاشته تا پس از درمان نتایج ایده آلی دریافت نمایید. پزشک کاشت مو در تبریز نیز موظف است در صورت وجود احتمالی در جهت عدم پاسخ دهی درمان، به مراجعه کننده متذکر شود.

نتایج نهایی حاصل از کاشت مو در تبریز

درباره نتایج نهایی می توان اینگونه ادعا نمود که در صورت مراجعه به پزشک و کلینیکی معتبر که به تمام مراحل درمان مسلط بوده و در این زمینه با تجربه باشد، نتایج نهایی ماندگاری دائمی خواهند داشت. البته لازم به ذکر است که قبل از پزشک فرد باید دارای شرایط لازم و کافی برای انجام پیوند باشد.
بطور معمول افرادی که کاشت مو انجام داده اند از نتایج راضی بوده و در نواحی پیوند زده شده موها رشد کرده اند اما با این حال موارد زیر در چگونگی بروز نهایی موثر اند.

 1. سستی پوست سر
 2. تراکم فولیکول ها
 3. کیفیت مو
 4. میزان فر بودن مو

در صورتی که از داروهای ماینوکسیدیل یا فیناستراید استفاده نکنید، ممکن است شاهد ریزش موها در نواحی درمان نشده سر خود باشید البته این داروها با صلاحدید پزشک و تنها با تجویز وی باید مورد مصرف قرار گیرند.

کلینیک زیبایی پوست و مو رز در تهران یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در سطح کشور بوده که روزانه متقاضیان زیادی برای انجام درمان های خود به این کلینیک مراجعه می نمایند.

در صورتی که از انجام کاشت مو در کلینیک های کاشت مو در تبریز مطمئن نبوده و خواستار درمانی موفقیت آمیز می باشید، توصیه می شود تا به تهران آمده و درمان خود را در این کلینیک انجام دهید.هزینه کاشت مو در تبریز

هزینه کاشت مو و سایر درمان های زیبایی تقریبا در تمام شهرهای ایران برابر می باشند اما با این حال عواملی می توانند در متغیر بودن این فاکتور نقش داشته باشند. در زیر به برخی از این موارد اشاره شده است.

 1. محل زندگی شما، گاهی زندگی در شهرهای کوچک و بزرگ و تعداد جراحان موجود در یک شهر می تواند بر هزینه نهایی تاثیرگذار باشد.
 2. روش انتخابی کاشت مو، با توجه به روش های ذکر شده کاشت مو (FUE – FUT) هر یک با توجه به مراحل و ظرافت کار هزینه های متفاوتی دارند.
 3. مهارت پزشک، برخی از پزشکان به دلیل مهارت و تجربه بالای خود هزینه بیشتری از مراجعه کننده دریافت می نمایند زیرا از نتیجه کار خود مطمئن هستند اما همواره هزینه بالا به معنای نتیجه بهتر نیست.
 4. مقدار حجم پیوندی، هرچه تعداد پیوندهای کاشت مو بیشتر باشد، هزینه دریافتی پزشک نیز بیشتر خواهد بود.

برخی از پزشکان کاشت مو در تبریز در قبال درمان هزینه کمی دریافت کرده و همین امر موجب گمراهی بسیاری از افراد می گردد. اگر به دنبال کلینیکی می باشید که در قبال انجام درمانی تمیز و بی نقص، هزینه معقولی دریافت نماید، کلینیک زیبایی رز بهترین گزینه می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *