کاشت مو

کاشت مو در آذربایجان شرقی و هزینه آن چقدر است؟

کاشت مو در آذربایجان شرقی و هزینه آن چقدر است؟

کاشت مو در آذربایجان شرقی

استان آذربایجان شرقی با مرکزیت تبریز، بزرگ ترین و پر جمعیت ترین استان در ناحیه ی شمال غربی ایران است. کاشت مو طبیعی در این استان نیز مانند دیگر نقاط جهان از محبوبیت بالایی برخوردار است و روز به روز به تعداد متقاضیان آن افزوده می شود.

کاشت مو در آذربایجان شرقی و هزینه آن چقدر است؟دلیل این محبوبیت بالای تکنیک های مختلف کاشت و پیوند طبیعی مو این است که این عمل در عین حال که کاملا بدون خطر و عوارض نامطلوب است، کاملا نتیجه بخش است و می تواند برای همیشه شما را صاحب موهایی بکند که در برابر ریزش مقاومتی باور نکردنی دارند و به شکل کاملا طبیعی و بدون نیاز به داروهایی مانند ماینوکسیدیل رشد می کنند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

در این مطلب سعی کرده ایم راجع به کاشت مو در آذربایجان شرقی و شهرستان های این استان اطلاعاتی مفید را در اختیار شما قرار دهیم.

کاشت مو در مراغه به روش FIT

کاشت و پیوند مو با استفاده از تکنیک FIT یکی از رایج ترین انواع کاشت است و کلینیک های کاشت مو در مراغه نیز از آن استفاده می کنند. احتمالا شما نیز بار ها در تبلیغات های مختلف در مورد کاشت مو نام این تکنیک را شنیده اید. اما کاشت با روش FIT دقیقا چیست و چگونه انجام می شود؟

برای کاشت با روش FIT در ابتدا بخشی از مو های شما را در ناحیه ی اهدا کننده ی مو کوتاه می کنند. ناحیه ی اهدا کننده به قسمت های دور و اطراف سر (فاصله ی بین دو گوش) گفته می شود.

چون مو های این قسمت از سر ریشه های قوی دارند که در برابر عواملی که باعث ریزش مو می شوند مقاوم هستند، برای پیوند مو از آن ها استفاده می شود.

بعد از آن که مو ها تا حد مشخصی کوتاه شد،‌ ریشه های مو ها که فولیکول نام دارند، به شکل دانه به دانه برداشته می شوند. برداشتن دانه به دانه ی فولیکول ها در واقع یک مزیت محسوب می شود چرا که دیگر لازم نیست برای استخراج فولیکول، پوست سر برش داده شود و با بخیه بسته شود.

کاری که در روش های سنتی مانند FUT انجام می شود و در برخی از موارد باعث می شود تا جای بخیه ها روی پوست سر بماند و از بین نرود.

این در حالی است که برداشت دانه ای فولیکول ها در روش FIT هیچ گونه جای زخم ماندگاری روی پوست سر بر جا نخواهد گذاشت. تنها اثر آن، دانه های ریز و صورتی رنگی خواهد بود که به راحتی توسط مو های اطراف پوشانده می شوند و بعد از گذشت چند هفته از انجام کاشت، به کلی محو و ناپدید خواهند شد.

بعد از برداشت فولیکول ها، برای کاشتن آن ها در قسمت جلویی سر که دچار ریزش شده و نیاز به کاشت دارد، روی پوست سر سوراخ ها و شکاف هایی ایجاد می شود. این شکاف ها در واقع محل جای گذاری پیوند های مو هستند.

دکتر در این مرحله با دقت هرچه تمام تر و با رعایت تمام جزئیات، پیوند های مو را یکی یکی در شکاف های ذکر شده قرار می دهد تا جهت و زاویه ی رشد آن ها به شکلی باشد که نتیجه ی نهایی کاشت صددرصد طبیعی و جذاب به نظر برسد.

بعد از آن که پیوند های مو در جای خود قرار داده شدند، دکتر سر شما را باند پیچی می کند تا از آسیب دیدن فولیکول های مو پیشگیری کند. دلیل این امر این است که در هفته هایی ابتدایی پس از کاشت، فولیکول ها و پیوند های کاشته شده ی مو هنوز در حال تطبیق یافتن با شرایط جدید هستند و اگر آسیب ببینند، دچار ریزش می شوند.

برای آن که بدانید آیا شما نیز می توانید از کاشت با روش FIT استفاده کنید یا نه، به یکی از کلینیک های معتبر کاشت مو در مراغه مراجعه کرده و با پزشک متخصص در این خصوص مشورت کنید. چرا که تصمیم نهایی را در خصوص تکنیک کاشت، باید پزشک شما بگیرد.

کاشت مو در اهر با روش ترکیبی

تکنیک های کاشت و پیوند مو متنوع هستند. پر استفاده ترین و محبوب ترین تکنیک های کاشت مو عبارت هستند از تکنیک کاشت FIT، تکنیک FUT، تکنیک DHI و تکنیک SUT.

اگر چه هدف نهایی همه ی این تکنیک ها این است که فولیکول ها و پیوند های مو از قسمت پشتی سر برداشته شوند و به نواحی دچار ریزش منتقل شوند، اما نحوه ی برداشت و کاشت پیوند ها در هر کدام از این تکنیک ها متفاوت است.

دلیل این تنوع در تکنیک های مختلف کاشت این است که همه ی افرادی که برای کاشت مو مراجعه می کنند، خصوصیات یکسانی از نظر پوست و مو ندارند و البته انتظار و هدف آن ها از انجام کاشت با هم یکی نیست.

بعضی از این افراد تنها می خواهند بخش کوچکی از سر خود را که دچار ریزش شده بکارند و یا خط رویش مو های خود را جلو تر بکشند، در حالی که عده ای دیگر برای رفع طاسی گسترده به کلینیک های کاشت مو در اهر و یا دیگر شهرستان ها مراجعه می کنند.

در بعضی از موارد،‌ به خصوص مواردی که بخش بزرگی از پوست سر نیاز به کاشت دارد، دکتر پیشنهاد می دهد تا از روش های ترکیبی کاشت استفاده شود تا بهترین نتیجه ی ممکن حاصل گردد.

استفاده از روش های ترکیبی کاشت این مزیت را دارد که باعث می شود از حداکثر ظرفیت بانک مو استفاده شود و تعداد زیادی پیوند مو در عرض یک و یا چند جلسه روی پوست سر کاشته شوند.

استفاده از چندین روش متنوع برای انجام کاشت، نیاز به دکتر با تجربه و ماهر و البته تجهیزات و امکانات مدرن و به روز دارد. یافتن یک کلینیک کاشت مو در اهر که بتواند کاشت ترکیبی را با بهترین کیفیت انجام دهد، کار راحتی نیست.

اما از طرف دیگر، پیدا کردن این کلینیک ها در شهر های بزرگ تر مانند تهران به دلیل سطح امکانات بالا تر راحت تر است. به همین دلیل است که افراد زیادی از نقاط مختلف ایران و حتی کشور های اطراف، برای کاشت و پیوند مو به تهران سفر می کنند.

علاوه بر آن یکسان بودن هزینه ی کاشت در تهران با شهرستان ها، دلیل دیگری است که متقاضیان کاشت مو را به این شهر می کشاند.

کاشت مو تضمینی در مرند

یکی از دغدغه های اصلی متقاضیان کاشت مو در مرند و یا دیگر نقاط ایران، این است که چه تضمینی برای موفقیت آمیز بودن کاشت و رشد مو های جدید و سالم وجود دارد. نکته ای که باید در این خصوص بدانید این است که شواهد و تحقیقات علمی نشان داده که کاشت و پیوند مو در بیش از نود درصد موارد با موفقیت کامل همراه بوده و توانسته انتظارات فرد متقاضی کاشت را برآورده کند.

دلیل این نرخ موفقیت بالا این است که در فرایند کاشت، از مو های طبیعی خود شما استفاده می شود و این یعنی سیستم دفاعی بدن شما در برابر مو های کاشته شده هیچ واکنش منفی و پس زننده ای نشان نمی دهد چرا که فولیکول های مو حاوی ژن و دی ان ای خود شما هستند و به عنوان عامل بیگانه شناسایی نمی شوند.

بنابراین اگر به مراکز معتبر کاشت مو در مرند و یا دیگر نقاط ایران مراجعه کنید، و آزمایش های لازم را قبل از انجام کاشت بدهید دیگر لازم نیست نگران باشید.

چرا که کاشت تنها در صورتی با شکست مواجه می شود که یا به بیماری های خاصی مبتلا باشید که در روند کاشت و رشد مو ها اختلال ایجاد می کنند و یا کاشت توسط پزشک کم تجربه و فاقد مهارت انجام شود.

حتی می توانید برای کسب اطمینان خاطر بیشتر، به شهر های بزرگ تر و کلینیک های معتبر و با سابقه در زمینه ی کاشت مو مراجعه کنید.

به عنوان مثال کلینیک تخصصی پوست و مو رز در تهران، با بهره گیری از جدید ترین امکانات کاشت و کادر پزشکی ماهر و مجرب، به شما این ضمانت را می دهد که بهترین نتیجه ی ممکن را از کاشت و پیوند مو بگیرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *