جراحی بینی

قیمت جراحی بینی در کلینیک پوست و مو رز

قیمت جراحی بینی در کلینیک پوست و مو رز

قیمت جراحی بینی

عمل جراحی بینی یا به اصطلاح پزشکی “رینوپلاستی” باعث هماهنگی بیشتر بین اجزای صورت می شود زیرا تمام نواقص ظاهری بینی را به خوبی بر طرف می سازد. رینوپلاستی باعث بهبود فرآیند تنفس در بیمار هم می شود زیرا ساختار بینی را به درست ترین شکل اصلاح می کند.

دریافت تخفیف ویژه جراحی بینی به مدت محدود + مشاوره رایگان

مقاله امروز ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” به قیمت جراحی بینی اختصاص دارد؛ با ما همراه باشید تا در مورد فاکتورهایی که قیمت نهایی عمل جراحی بینی را تعیین می کنند، اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

 

قیمت جراحی بینی

انجام عمل جراحی بینی در کشورمان از متقاضیان زیادی برخوردار است. علاوه بر اینکه عمل پر طرفدار می باشد محبوبیت بسیار زیادی را در نیز در بین افراد علل خصوص در میان قشر جوان دارد.

عمل به دلیل اینکه با مزیت های بسیار خوبی برای افراد همراه است معمولا بر طرفداران آن هر روز افزوده می شود و این عمل محبوبیت بیش تری را در میان طرفداران خود پیدا می کند.

انجام این عمل نیاز به تخصص بسیار بالایی دارد، خوشبختانه انجام عمل در کشورمان به دلیل بهره مندی از پزشکان متخصص و ماهر که تجربه های لازم و کافی را برای انجام عمل دارند در سطح بسیار بالایی صورت می گیرد. همچنین افراد معمولا هزینه های مناسبی را برای انجام عمل در نظر می گیرند و مشکلی با اختصاص هزینه های لازم برای انجام عمل ندارند.

افراد می توانند با در نظر گرفتن برخی فاکتورها هزینه هایی که برای انجام عمل بینی نیز است را تا حدودی تخمین بزنند. این هزینه ها معمولا مناسب بوده و هزینه های گزافی نمی باشند و افراد می توانند به راحتی از پس انجام این عمل ها بر بیایند و اقدام به انجام عمل بینی کرده و از مزایای آن بهره مند شوند.

قیمت جراحی بینی چگونه تعیین می شود؟

قیمت جراحی بینی در هر کلینیکی بسیار متفاوت است. البته فرم بینی بیمار و شرایط ظاهری او هم تاثیر زیادی در تعیین قیمت نهایی جراحی بینی می گذارد.

قیمت عمل بینی با فاکتورهای زیر تعیین می شود:

1- هزینه بیهوشی، مهم ترین و یکی از مواردی که در انجام عمل سبب ایجاد ترس و وحشت در افراد می شود. معمولا امروزه افراد خودشان روش بیهوشی را برای انجام این عمل انتخاب می کنند. در صورتی که افراد بخواهند در انجام این بیهوشی دچار مشکل نشوند باید کمی هزینه های آن را در نظر بگیرند زیرا این نوع از بی هوشی برای آن ها کمی بیش تر از روش های دیگر هزینه بر خواهد بود.

2- هزینه امکاناتی که در بیمارستان یا در حین جراحی در اختیار بیمار قرار داده می شود، کلینیک و یا بیمارستانی که فرد در آن اقدام به انجام عمل جراحی می کند از فاکتور های مهم در انجام این عمل می باشد زیرا کلینیک های انجام عمل به دلیل برخورداری از امکانات متفاوت هزینه های منحصر به فرد و متفاوتی را از افراد در قبال انجام عمل مورد نظر دریافت می کنند.

3- فرم بینی بیمار (استخوانی/ گوشتی)، افرادی که می خواهند بینی خود را عمل کنند باید توجه داشته باشند که نوع بینی آن ها در هزینه های انجام عمل بینی تاثیر گذار می باشد. برای مثال زمانی که فرد می خواهد بینی خود را کوچک کند جراحی بینی استخوانی و یا جراحی بینی گوشتی در هزینه های به وجود آمده تاثیر های مثبت و منفی خواهد گذاشت افراد می توانند برای اطلاع دقیق از این هزینه ها به پزشک متخصص مراجعه کنند.

4- آزمایشات پزشکی، افرادی که تصمیم به انجام عمل بینی خود دارند باید قبل از انجام عمل اقداماتی را انجام دهند. از جمله اقداماتی که باید توسط افراد صورت گیرد انجام برخی از آزمایش های پزشکی برای مشخص شدن این که آیا فرد شرایط انجام عمل را دارد و یا خیر. به صورت کاملا ساده یعنی آیا افراد مشکل خاصی از نظر بدنی برای انجام عمل نباید داشته باشند.

5- لباس بیمار

6- تجویز دارو، افراد پس از انجام عمل و وارد شدن به دوره ی نقاهت باید دستورات پزشک را به صورت کامل انجام دهند. در زمان سپری کردن دوره ی نقاهت افراد باید داروهای تجویز شده توسط پزشک متخصص را تهیه و آن ها را طبق برنامه ای که پزشک برای آن ها ارائه کرده است مصرف کنند. در صورتی که افراد این داروها را به صورت مرتب مصرف نکنند ممکن است از گرفتن نتایج کامل تر محروم شوند.

7- دستمزد جراح، از جمله مواردی که سبب افزایش و یا کاهش هزینه های ناشی از انجام عمل می شود می توانیم به هزینه هایی که پزشک در قبال انجام عمل بینی از افراد می گیرد اشاره کنیم. معمولا افراد در انتخاب پزشک برای انجام عمل خود دقت های زیادی را در نظر می گیرند تا بتوانند با صرف هزینه های مناسب این عمل را به پایان برسانند.

8- سابقه کلینیک، سابقه ی کلینیکی که فرد در آن اقدام به انجام عمل جراحی بینی می کند در به وجود آمدن هزینه های آن تاثیر بسیار زیادی دارد. همچنین باید بگوییم که افراد بهتر است عمل های خود را در مناسبت های ملی و مذهبی انجام دهند زیر در این مناسبت ها تخفیف های ویژه ای برای انجام عمل برای افراد متقاضی ارائه می شود.

 

جراحی بینی

 

البته فاکتورهای دیگری هم می تواند در تعیین قیمت عمل بینی نقش مهمی داشته باشد مثل:

  1. مهارت جراح بینی: میزان مهارت و سوابق جراحی پزشک شما و همچنین میزان وقتی که برای عمل بینی شما صرف می کنند، نقش مهمی در تعیین قیمت جراحی بینی دارد.
  2. نوع عمل : عمل های بینی که پیچیده تر باشد، نیاز به زمان بیشتری دارد و در نتیجه هزینه نهایی آن هم بالاتر می رود.
  3. موقعیت مکانی کلینیک: مکانی که کلینیک پوست و مو در آن واقع شده است و جراح در آن مکان اقدام به جراحی بینی شما می کند، هم می تواند در بعضی از موارد جزو فاکتورهای موثر در قیمت جراحی بینی باشد.

شما باید جراحی را برای عمل بینی خود انتخاب کنید که با تجربه و با مهارت باشد و با او احساس راحتی کنید.

با در نظر گرفتن مطالب ارائه شده افراد می توانند به حساسیت هایی که در انجام عمل نیاز است پی ببرند. همچنین علاوه بر این موضوع افراد به هزینه هایی که ممکن است برای آن ها به وجود بیاید تا حدودی آشنا می شوند و برای انجام عمل بینی خود برنامه ریزی کرده و در پرداخت هزینه ها دچار مشکل نشوند. معمولا هزینه هایی که برای انجام عمل در نظر گرفته می شود مناسب می باشد.

هزینه دومین جراحی بینی یا جراحی ثانویه

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که بر روی قیمت کلی عمل بینی تاثیر می گذارد، بررسی بینی بیمار جهت جراحی مجدد است. بعد از جراحی، بینی تورم زیادی دارد و شکل نهایی بینی، بدرستی مشخص نیست.

در طول زمان که تورم بینی کاهش می یابد، نیاز به جراحی دوم توسط پزشک تشخیص داده می شود. دومین عمل بینی می تواند به بیمار کمک کند تا رضایت بیشتری از عمل داشته باشد. تقریبا 15 درصد از عمل های رینوپلاستی نیاز به جراحی مجدد دارند.

البته در صورتی نیاز به جراحی ثانویه مطرح می شود که بینی بیمار از نظر ظاهری هنوز دچار مشکلاتی باشد و یا از لحاظ تنفسی دچار مشکلاتی ست. جراحی ثانویه، حدودا 1 سال بعد از جراحی اول انجام می شود و نباید در این مورد زیاد عجله کرد.

 

آیا بیمه سلامت هزینه جراحی بینی را تحت پوشش خود قرار می دهد؟

همانطور که می دانید، عمل بینی با دو هدف انجام می شود؛ زیبایی بینی و درمان پولیپ و سایر مشکلات. بیمه سلامت، هزینه عمل را در بیمارانی که به قصد زیبایی و بهبود شکل ظاهری بینی خود اقدام به جراحی بینی می کنند را پرداخت نمی کند ولی در مواردی که بیمار مشکلاتی مثل پولیپ، انحراف بینی و یا تنگی نفس و غیره را داشته باشد، بیمه سلامت هزینه آن را پرداخت می کند.

البته بیمار برای پرداخت هزینه توسط بیمه سلامت، به تاییدیه پزشک نیاز دارد.

 

انتخاب جراح مناسب برای عمل بینی

رینوپلاستی یکی از پیچیده ترین و سخت ترین عمل های زیبایی است و اگر چیزی اشتباه شود و یا بیمار از نتیجه نهایی عمل بینی خود راضی نباشد، اعتبار پزشک به خطر می افتد.

شما نباید پزشک را براساس قیمت عمل بینی انتخاب کنید و دلیل اصلی انتخاب یک پزشک، باید میزان مهارت هایش باشد نه هزینه عمل هایی که انجام می دهد. برای انتخاب جراح مقداری وقت بگذارید، از بیماران قبلی پزشک سوال بپرسید و حتی نمونه کارها را به دقت بررسی کنید.

هر چه جراح مهارت و تجربه بیشتری داشته باشد، قطعا هزینه جراحی بینی هم بیشتر می شود.

 

سوالات بیماران در مورد قیمت جراحی بینی

چه زمانی می توان در مورد هزینه عمل جراحی بینی با پزشک صحبت کرد؟

بیمار می تواند در جلسه مشاوره، در مورد هزینه جراحی بینی مستقیما با پزشک خود صحبت کند.

کدام پزشک بهترین گزینه برای جراحی بینی است؟

متخصص عمل بینی، تخصص زیادی در زمینه عمل بینی دارد و بهترین گزینه محسوب می شود. همیشه به مدرک پزشک توجه کنید و به دنبال کسی باشی که سابقه چندین ساله در زمینه عمل بینی دارد و همچنین اکثر بیماران از کار وی رضایت کاملی دارند.

 در مورد نقشی که امکانات جراحی و مکان عمل بر روی قیمت جراحی بینی دارد توضیح بدهید؟

بسیاری از دکترها جراحی بینی را در بیمارستان ها انجام می دهند. رتبه و اعتبار بیمارستان هم روی هزینه جراحی بینی تاثیر دارد. بعضی از بیمارستان ها، امکانات بهتری دارند و وسایل با کیفیت تری را در حین جراحی بینی در اختیار جراح قرار می دهند.

اعتبار بیمارستان، موقعیت مکانی آن و تکنولوژی و بروز بودن وسایل جراحی، بخشی از هزینه عمل بینی محسوب می شوند. در واقع، هزینه هر امکاناتی که بیمارستان در اختیار شما قرار می دهد را باید پرداخت کنید و بیشتر بیمارها برای راحتی، آسایش و در اختیار داشتن امکانات بیشتر، حاضر هستند پول بیشتری را پرداخت کنند.

معمولا بیمارانی که در کشورهای دیگر اقدام به عمل بینی خود می کنند، هزینه بیشتری را باید پرداخت کنند.

در مورد هزینه بیهوشی در عمل بینی توضیح بدهید؟

در حین عمل بینی از دو روش برای تسکین درد بیمار استفاده می شود؛ بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی همراه با سدیشن وریدی ( آرامش بخشی که در بدن بیمار تزریق می شود ).

نوع بیهوشی بر روی هزینه عمل بینی تاثیر می گذارد. بی هوشی یکی از مهم ترین جنبه های عمل بینی است و نباید در این مورد، سهل انگاری کرد. هزینه ی بیهوشی بخشی از هزینه کلی بیمارستان محسوب می شود.

قیمت جراحی بینی در ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز”

قیمت جراحی بینی در ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز ” بستگی به نوع بینی، حجم کار، هزینه کلینیک پوست و مو و تخصص و مهارت پزشک دارد.

 کلینیک تخصصی پوست و مو رز” با پزشکانی مجرب و متخصص و دستگاه های پیشرفته، خدمات جراحی بینی را هم به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد.

در این کلینیک پوست و مو هدف ما، رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت عمل بینی، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *