جراحی بینی

چگونه می توان یک جراح بینی خوب انتخاب کرد ؟

چگونه می توان یک جراح بینی خوب انتخاب کرد ؟

چگونه می توان یک جراح بینی خوب انتخاب کرد ؟

اگر شما تصمیم به جراحی زیبایی بینی خود دارید باید مراحلی را برای داشتن ” جراحی بینی ” موفق پشت سر بگذارید تا یک نتیجه ی رضایت بخشی را داشته باشید. یکی از این مراحل، انتخاب یک جراح خوب برای این جراحی زیبایی است.

چگونه می توان یک جراح بینی خوب انتخاب کرد ؟

جراح می تواند نقش اساسی در نتیجه ی خوب یک جراحی بینی داشته باشد پس بهتر است قبل از مراجعه کردن به کلینیک در مورد جراح آن کلینیک تحقیقات لازم را انجام دهید تا از عملکرد جراح مطمئن شوید. نتایج جراحی بینی دائمی است پس اگر جراح شما دچار اشتباهی شود باید با مشکل یا اشتباهی که توسط جراح صورت گرفته به طور دائمی روبه رو باشید پس در انتخاب خود دقت لازم را انجام دهید.

دریافت تخفیف ویژه جراحی بینی به مدت محدود + مشاوره رایگان

جراح خوب بینی باید چه مراحلی را گذرانده باشد ؟

برای این که یک جراح خوب را شناسایی کنید باید مدارک تحصیلی و سوابق آن جراح مد نظر خودقرار دهید. جراحان خوب باید مراحلی را گذرانده باشند تا به آن کیفیت مورد نظر برسند. ما این مراحل را برای شما ذکر خواهیم کرد:

1- جراحان معتبر بین المللی باید دارای مدرک معتبر تایید شده از ABPS داشته باشند که تحت نظر انجمن علمی پزشکان آمریکایی هستند. یا مدارک تایید شده از کانادا داشته باشند. این تاییدیه ها در همه ی جهان از اعتبار بالایی برخوردارند.

2- این گونه پزشکان باید حداقل 6 سال را در دانشکده های پزشکی و به مدت سه سال به عنوان کارورزی برای کسب تجربه گذرانده باشند.

در واقع این افراد باید جراحی بینی را به صورت کاملا آکادمیک آموخته باشند و مدرک تخصص خود را از یک دانشگاه معتبر دریافت کرده است. افرادی که در کلینیک های غیرمجاز عمل جراحی انجام می دهند، فاقد مدرک تخصصی معتبر پزشکی هستند و این موضوع، موجب می شوند که آن ها به هیچ وجه گزینه های مناسبی برای انجام عمل جراحی بینی نباشند.

3- باید امتحانات شفاهی و کتبی را در دانشکده های معتبر گذرانده باشند و برای فراموش نکردن این دوره های تحصیلی باید هر سال در این این کلاس ها شرکت کنند و در امتحانات حضور داشته باشند.

جراحی بینی یکی از حساس ترین و دشوارترین جراحی های زیبایی به شمار می رود. به همین جهت افرادی که این عمل را انجام می دهند، باید برای هر شرایطی آماده باشند و از دانش کامل و گسترده ای در این زمینه برخوردار باشند.

حضور در امتحان های دانشگاهی، یک نشانه مهم از سطح آگاهی و دانش آن ها به شمار می رود. به هیچ وجه نباید این عمل را نزد افرادی انجام بدهید که فاقد تخصص و تجربه کافی در این خصوص هستند.

4- اگر به کلینیکی مراجعه کردید به گواهی نامه ها و مجوز های دولتی در کلینیک دقت کنید اگر تایید شده و رسمی بودند به آنها اعتماد کنید در غیر این صورت آن گواهی نامه ها غیررسمی هستند و نمی توان به آنها اعتماد کرد.

در مواردی ممکن است مجوز کار بعضی از پزشکان باطل شود اما آن ها همچنان به کار ادامه بدهند و این موضوع را از چشم افراد متقاضی پنهان کنند. به همین خاطر اهمیت بسیار زیادی دارد که پیش از انجام عمل و در جلسه مشاوره، حتما سوابق و مدارک پزشک را به خوبی مورد بررسی قرار بدهید.

عمل جراحی بینی اگر در شرایط استاندارد و زیر نظر یک پزشک مجرب انجام نشود، سلامتی شما را با تهدید جدی روبرو خواهد کرد.

5- اگر شما قصد جراحی بینی در خارج از کشور را دارید می توانید پزشکانی که دارای تاییدیه از آمریکا ABPS هستند را با خیال راحت اعتماد کنید.

چگونه می توان یک جراح بینی خوب انتخاب کرد ؟

یک جراح خوب بینی باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

همانطور که می دانید که یک جراح خوب می تواند تاثیر بسزایی در نتیجه ی عمل بینی شما داشته باشد بنابراین انتخاب یک جراح خوب برای جراحی بینی بسیار مهم می باشد. پس در انتخاب آن دقت کافی را داشته باشید. برای شناسایی یک جراح خوب دارای یک سری ویژگی های مثبتی است که با دانستن این ویژگی ها می توانید بهترین جراح را برای خود برگزینید.

به جای عجله داشتن برای انجام بینی، باید به خوبی در مورد پزشک تحقیق کنید. این موضوع را می توانید از افرادی که قبلا نزد آن پزشک جراحی بینی انجام داده اند نیز جویا شوید. اگر انتخاب درستی داشته باشید، همه چیز برای شما خوب پیش می روید و از نتایج مطلوب جراحی بینی برخوردار می شوید

اما در غیر این صورت، ضرر جبران ناپذیری برای شما به وجود می آید. فراموش نکنید که نتایج ناشی از جراحی بینی، همیشگی است و شما برای همه سال های بعدی، باید با این نتیجه به زندگی ادامه بدهید. به همین جهت، یک انتخاب درست در این مورد اهمیتی انکارنشدنی دارد.

از آن جا که این جراحی بسیار حساس است و نتیجه ی دائمی دارد باید با دقت جراحی بینی صورت بگیرد. جراح بینی خوب باید یک تجربه کافی و قابل قبولی را در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته باشد تا بتواند ماهرانه بینی شما را جراحی کند.

جراح ماهر باید داراری رزومه کاری عالی و نتایج مطلوب و خوب بعد از جراحی بینی داشته باشد تا بتواند اعتماد مراجعه کنندگان را به خود جلب کند.

علاوه براین ویژگی های مثبت باید شنونده ی خوبی برای مراجعه کننده باشد تا بتواند ارتباط خوبی با فرد متقاضی بگیرد. جراح باید به خواسته های مراجعه کننده دقت کند و شرایط جسمی و روحی بیمار را بسنجد و تا حد امکان طبق خواسته مراجعه کننده عمل کند. با وجود این ویژگی های مثبت هیچ جراح خوب و قابل قبولی جراحی بینی شما را صد در صد تضمین نخواهد کرد.

یک جراح خوب، باید این توانایی را داشته باشد که انتظارات فرد را در جریان عمل پیاده کند و شکل دلخواه بینی فرد را برای او به وجود بیاورد. البته پیش از آن، مهم است که فرد متقاضی نیز انتظاری معقول و منطقی از نتیجه کار داشته باشد.

یک پزشک معتبر، حتما به جلسه مشاوره با فرد اهمیت بسیار زیادی می دهد و پس از شنیدن نظرات فرد، عکس هایی از فرم احتمالی بینی در اختیار او قرار می دهد تا فرد متقاضی با آگاهی کامل نسبت به تغییر احتمالی چهره خود، عمل را پشت سر بگذارد. این کار موجب می شود که فرد مراجعه کننده از نتیجه نهایی انجام کار، رضایت کافی داشته باشد.

در هیچ گونه عمل زیبایی تضمینی وجود ندارد؛ و امکان بروز عارضه هایی در شما وجود خواهد داشت. با این وجود یک پزشک خوب پیش از انجام عمل، همه سوابق دارویی و درمانی شما را مورد بررسی دقیق قرار می دهد و امکان بروز هر گونه ریسک و مشکل را به حداقل می رساند. این عوارض شاید به طور کامل و صد در صدی قابل پیش گیری نباشند اما می توان احتمال وقوع آن ها را کم کرد.

در جراحی بینی نیز همانند بسیاری از عمل های زیبایی، سلامتی فرد همواره در اولویت قرار دارد. در نتیجه اگر پزشک تشخیص داد که جراحی بینی برای سلامتی فرد خطرناک خواهد بود، این موضوع را با وی در میان خواهد گذاشت و او را به انجام روش های دیگری توصیه خواهد کرد.

تاثیر جراح خوب در روند جراحی زیبایی بینی

جراح بینی شما نقش اصلی را در جراحی بینی شما را دارد پس نباید از انتخاب جراح بینی خود به سادگی عبور کنید اگر بدون تحقیق و بررسی جراحی را در خصوص جراحی بینی انتخاب کنید و دچار عارضه هایی می شوید هیچ کسی جز شما مقصر نخواهد بود.

زیرا شما می توانید به طور آزادانه قبل از انجام هر گونه اقدامی در مورد جراحان بینی تحقیقات لازم را انجام دهید تا دچار بروز مشکلات جبران ناپذیر نشوید.

در درجه ی اول جراح شما می تواند در شکل گیری بینی شما پس از جراحی بینی تاثیر گذار باشد و در مرحله ی بعد نیز می تواند در کاهش بروز عارضه های بعد از جراحی زیبایی بینی نیز موثر باشد. اگر شما دچار عارضه های کمتری پس از جراحی بینی شوید می توانید روند بهبودی سریع تری روبه رو شوید.

یک جراح خوب با پیگیری هایی که بعد از جراحی بینی انجام می دهد می تواند در دوره ی نقاهت بیمار کمک بسزایی کند. با داشتن چنین ویژگی هایی تقاضا کننده می تواند با اطمینان خاطر به پزشک خود مراجعه کرده و جراحی بینی خود را توسط پزشک ماهر انجام دهد.

در واقع اگر برای جراحی بینی به سراغ یک پزشک خوب بروید، رابطه شما و او پس از انجام عمل قطع نمی شود. پزشک بعد از انجام عمل، توصیه های مراقبتی لازم را با شما در میان می گذارد و در معاینه های بعدی، روی نحوه انجام این مراقبت ها توصیه می کند. پزشک همچنین کار کشیدن بخیه ها و باز کردن پانسمان را نیز خودش برای شما انجام می دهد تا نگرانی خاصی در مورد این مراحل از جراحی بینی نداشته باشید.

چگونه می توان به یک جراح خوب در خصوص جراحی بینی دسترسی پیدا کرد ؟

انتخاب و دسترسی به یک جراح خوب بسیار کار دشواری است و نمی توان به راحتی به هر پزشکی برای جراحی بینی اعتماد کرد. راه هایی وجود دارد که می توان گاهی به جراح خوب دسترسی پیدا کرد.

بعضی اوقات برای شما پیش امده است که دوستان و آشنایان شما جراحی بینی انجام دادند و از نتایج و عملکرد پس از جراحی بینی خود بسیار راضی بودند. شما می توانید از آنها بخواهید که شما را با آن کلینیک مورد نظر آشنا کنند.

البته هیچ دلیلی ندارد که نتایج جراحی بینی یک فرد دیگر، دقیقا برای شما نیز تکرار شود. چرا که این موضوع بسته به ویژگی های متفاوت هر فرد، متفاوت خواهد بود. با این وجود اگر فردی نزد یک پزشک جراحی موفقیت آمیز با کم ترین عوارض جانبی داشته، شما هم می توانید با آن پزشک اعتماد کنید و بینی خود را به او بسپارید.

اما شما بهتر است به تحقیق و بررسی بیشتر در مورد جراح بپردازید و به مراجعه کنندگان دیگر دسترسی پیدا کرده و نظرات آن ها را در مورد جراحی بینی سوال کنید تا از انتخاب خود مطمئن شوید تا جای هیچ شک و شبه ایی وجود نداشته باشد.

روش دیگری که وجود دارد استفاده از فضاهای مجازی است. امروزه تبلیغات متنوعی در فضاهای مجازی وجود دارد که شما را در هر مسئله ای آگاه می کند و شما می توانید به راحتی همه ی جنبه های مسئله مورد نظر خود را بررسی کنید.

تبلیغات فضای مجازی، گاهی گمراه کننده و غیرواقعی نیز هستند. پس در صورت انتخاب یک کلینیک بر اساس تبلیغ در فضای مجازی، حتما مطمئن شوید که این تبلیغ واقعیت داشته و این کلینیک، همه موارد تبلیغی را در خود دارد. پیش از کسب اطمینان کامل، نباید اقدام به عمل جراحی در این کلینیک ها کنید.

اگر کسی در زمینه ی جراحی بینی (nose surgery) از عملکرد پزشک خود ناراضی باشد در صفحه ی جراح مربوطه اعتراضات خود را خواهد گفت در صورت وجود داشتن همچین مسئله ای شما مطلع خواهید شد که عملکرد جراحی که درباره ی آن تحقیق می کنید چگونه است سپس می توانید بهترین تصمیم گیری را برای جراحی بینی خود داشته باشید.

اگر به کلینیکی مراجعه کردید و جراحی را مد نظر گرفته بودید برای متوجه شدن عملکرد جراح باید نمونه کار های جراح را از کلینیکی که مراجعه می کنید بخواهید.

در بسیاری از کلینیک ها عکس های قبل و بعد از مراجعه کنندگان وجود دارد و یا این که مراجعه کنندگان به آن کلینیک را می توانید به صورت حضوری مشاهده کنید اگر از نتایج جراحی زیبایی بینی راضی بودید می توانید آن را به عنوان کلینیک مناسب و خوب برگزینید.

یکی دیگر از نشانه های جراح موفق انجام دادن عمل هایی است که به صورت ترمیمی بوده و مراجعه کنندگان برای اصلاح مشکلات پیش آمده جراحی بینی مجدد انجام داده اند. در صورت راضی بودن مراجعه کننده در خصوص ترمیم بینی، شما نیز می توانید به آن جراح اعتماد کرده و با اطمینان جراحی زیبایی بینی را توسط جراح تایید شده انجام دهید.

انتخاب یک کلینیک معتبر و یک پزشک مجرب، به شما کمک می کند تا با خیال آسوده، جراحی بینی را پشت سر بگذارید و نگران چالش های احتمالی در این فرآیند نباشید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک در رابطه با هزینه جراحی بینی و سایر موارد مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *