لیپوماتیک

لیپوساکشن و مزایای آن چیست؟

لیپوساکشن چیست؟

امروزه افراد به دنبال روش های مختلفی برای از بین بردن چربی های اضافی ناحیه ی شکم خود می باشند. همچنین این دسته از افراد می خواهند روش مورد نظر علاوه بر این که به روز و مدرن باشد دارای مزیت های بسیار مناسب و همچنین عوارض کم تری در مقایسه با دیگر روش ها باشد. لیپوساکشن کم تر تهاجمی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای از بین بردن مشکلات افراد در این زمینه باشد.

لیپوساکشن و مزایای آن چیست؟باید بگوییم که یکی از بهترین روش های موجود برای از بین بردن چربی های ناحیه ی شکم لیپوساکشن نام دارد. زمانی که افراد در این ناحیه دچار افزایش چربی می شوند برای آن ها مشکلات مختلفی از جمله کاهش اعتماد به نفس به وجود می آید. زمانی که این افزایش چربی برای افراد به وجود می آید راه های مختلفی برای از بین بردن مشکل فوق امتحان می شود که ممکن است نتیجه بخش باشد و یا نباشد.

دریافت کد تخفیف لیپوماتیک در کلینیک رز + مشاوره رایگان

در گذشته روش هایی برای از بین بردن این مشکل وجود داشتند اما افراد یا آن ها را انجام نمی دادند و یا در صورت استفاده از آن روش ها دچار مشکلاتی پس از استفاده کردن از آن ها می شدند. در گذشته به دلیل این که تکنولوژی پیشرفته ای وجود نداشته و علم پزشک تا این حد پیشرفت نکرده بود افراد مشکلاتی را برای حل مشکل خود داشتند و نمی توانستند به راحتی این کار را انجام دهند.

اما با توجه به این که امروزه تکنولوژی توانسته است پیشرفت های بسیار زیادی را داشته باشد و علاوه بر آن به دلیل این که تحقیق و مطالعه های بسیار زیادی را برای از بین بردن مشکلات افراد در زمینه های مختلف به عمل آمده است دیگر نیازی به سختی کشیدن افراد در حل و درمان مشکلات آن ها وجود ندارد و افراد می توانند به راحتی مشکل خود را از بین ببرند.

همان طور که ذکر شده است یکی از بهترین روش های از بین بردن چربی های اضافی بدن استفاده از روش لیپوساکشن می باشد. این روش برای افراد مشکلات خاصی را به همراه نمی آورد و در صورت این که فرد بتواند شرایط مناسب و خوبی را برای انجام روش فوق به وجود بیاورد می تواند مشکل خود را به صورت کامل و بدون دردسر از بین برده و از مزیت های روش لیپوساکشن بهره مند شود.

لیپوساکشن و مزایای آن چیست؟آیا لیپوساکشن خطرناک و تهاجمی می باشد؟

قبل از ذکر هر نکته ای باید بگوییم که به طور کلی همه ی عمل های جراحی و غیر جراحی دارای مزیت و همچنین عوارض می باشد تنها تفاوتی که وجود دارد این است که ممکن است در برخی از موارد این مزیت ها و عوارض ها افزایش و یا کاهش یابد. باید بگوییم تا کنون هیچ عملی به وجود نیامده است که عوارض نداشته باشد اما در صورتی که عوارض آن ناچیز باشد به اصطلاح گفته می شود که این عمل بدون عوارض است.

لیپوساکشن یکی از روش هایی است که کم تهاجم می باشد؛ و افراد می توانند با خیالی راحت برای از بین بردن چربی های خود از این طریق اقدام کنند. لیپوساکشن می تواند برای افراد استایل رویایی آن ها را به وجود آورد و افراد را به اهداف قبل از انجام عمل آن ها برساند به گونه ای که فرد پس از مشاهده ی نتایج استفاده از روش فوق رضایت خود را از انجام لیپوساکشن اعلام کند.

درباره ی خطرناک بودن لیپوساکشن هم باید بگوییم که انجام آن بدون درد و خونریزی انجام می شود و افراد می توانند خیال خود را از این بابت راحت کرده و به هیچ عنوان نگران این موضوع نباشند. درباره ی دردی که در زمان انجام آن به وجود می آید باید بگوییم که پزشک قبل از شروع عمل ناحیه مورد نظر با بی حسی موضعی بی حس می کند تا فرد درد خاصی را احساس نکند.

برخی از افراد به خصوص زنان این دو مورد را یکی از بزرگ ترین ملاک ها برای انتخاب روش مورد نظر خود برای از بین بردن چربی های خود قرار می دهند. زنانی که ترس بسیار زیادی از دیدن خون دارند بهتر است این موضوع را با پزشک متخصص خود قبل از انجام لیپوساکشن در میان بگذارند تا بتوانند علاوه حفظ کردن آرامش خود راهنمایی های لازم را به دست بیاورند.

مزیت های استفاده از لیپوساکشن کمتر تهاجمی

بزرگترین مزیت استفاده از لیپوساکشن کمتر تهاجمی رسیدن به استایل دلخواه می باشد. این مورد برای همه ی افرادی که چربی های اضافی در ناحیه شکم دارند و یا حتی برای افرادی که در این ناحیه چربی زیادی ندارند جزو چالش های گاها بسیار بزرگ می باشد که سبب می شود افراد برای رسیدن به این مهم دست به هر کاری بزنند تا این رویا را به واقعیت تبدیل کنند.

عدم استفاده دکتر متخصص از بیهوشی در روش ذکر شده نیز از مزیت های بسیار خوب آن می باشد چرا که افراد معمولا برای بیهوشی آمادگی ندارند و یا برخی افراد بنا به دلیل های موجه نمی توانند بیهوش شوند. استفاده کردن از بی حسی موضعی که باعث می شود فرد درد خاصی را در طول انجام عمل حس نکند جز مزایای بسیار خوب لیپوساکشن کم تر تهاجمی محسوب می شود.

مقرون به صرفه بودن روش فوق نیز می تواند از نکته های بسیار جذاب لیپوساکشن کم تر تهاجمی باشد. افرادی که نمی توانند هزینه های بسیار زیادی را برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو اختصاص دهند می توانند از این روش برای از بین بردن آن ها استفاده کنند زیرا این روش در کشورمان با هزینه های بسیار مقرون به صرفه و مناسب و با کیفیت بسیار مناسب انجام می شود.

این روش مدرن و به روز به دلیل برخورداری تکنولوژی نوین روز عوارض بسیار کم تری را در مقایسه با روش های دیگر دارد. این عوارض ها یا بسیار ناچیز هستند و یا به مرور زمان از بین می روند و سبب می شوند تا افراد دوره ی نقاهت خود را به راحتی هر چه تمام تر به پایان ببرند.

عوارض های احتمالی

همانطور که ذکر عمل های انجام شده در علم پزشکی دارای عوارض می باشند. لیپوساکشن کم تر تهاجمی که در دسته ی عمل های زیبایی قرار دارد نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و دارای عوارض می باشد. نکته ای که باید ذکر کنیم این است که افراد می توانند این عوارض ها را تا حد بسیار زیادی کاهش داده و حداقل مشکل های به وجود آمده دوره ی نقاهت لیپوساکشن کم تر تهاجمی را از بین ببرد.

این اقدامات می توانند از آماده شدن به صورت کامل برای انجام لیپوساکشن شروع شود. انجام دادن نکات بعد از عمل و همچنین پیروی کامل از نکات ارائه شده توسط پزشک متخصص که تاثیر های بسیار زیادی را در کم تر شدن عوارض های ناشی از انجام لیپوساکشن کم تر تهاجمی دارد و افراد می توانند با انجام این دستورات به صورت دقیق مشکلات به وجود آمده در زمان دوره ی نقاهت را کاهش دهند.

از جمله عوارض  این روش عبارت است از :

  1. کبودی
  2. تورم
  3. احساس شل بودن پوست
  4. احساس سوختگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *