درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

میزان کاهش سایز در لیپوماتیک

کاهش سایز در لیپوماتیک

با اینکه شیوه های مختلفی برای لاغر شدن در دسترس افراد چاق قرار دارد، لیپوماتیک به عنوان متدی نوین و اصولی که بهترین اثرات را در حفظ سلامت افراد می گذارد، توسط پزشکان و جراحان زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. میزان کاهش سایز در لیپوماتیک بسیار چشمگیر است و با تخلیه اصولی چربی های مازاد بدن انجام می شود.

کاهش سایز در لیپوماتیک

کاهش سایز در لیپوماتیک

یکی از برترین مزایای عمل لیپوماتیک، ” پیکرتراشی ” جهت کاهش سایز اندام در بیماران می باشد. در حقیقت کاهش سایز در لیپوماتیک موجب خواهد شد که بیماران از تناسب اندامی بهتری برخوردار باشند. طی این روش افراد تغییر سایز قابل توجهی را مشاهده می کنند.

بدین ترتیب اعتماد بنفس افراد با ایجاد تغییر سایز در بدن بسیار بالا می رود چرا که شکل ظاهری اندام بسیار متفاوت و زیبا می شود.

جالب است بدانید که در اینصورت افراد تمایل بیشتری برای رعایت رژیم غذایی از خود نشان می دهند. همینطور در اکثریت موارد انجام ورزش های منظم روزانه توسط آن ها برای حفظ تناسب اندام و فرم زیبایی که در اندام شکل گرفته شده است، مشاهده شده است.

کاهش سایز در لیپوماتیک

بسیاری از بیماران چون آگاهی کامل و درستی از روند انجام لیپوماتیک و اثرات مثبت آن ندارند، تصور می کنند که این عمل زیبایی موجب شل شدن و افتادگی پوست بدن خواهد شد.

در صورتیکه عمل لیپوماتیک یکی از کاراترین شیوه هاییست که موجب سفتی و انقباض پوست می شود. همچنین کاهش سایز در لیپوماتیک تا مدت های زیادی بعد از عمل دوام دارد و در صورت رعایت رژیم های غذایی و تحرک کافی می تواند برای همیشه ماندگار باشد.

لیپوماتیک که روشی منحصربفرد و عالی جهت رهایی از شر چربی های اضافی بدن است، توسط جراح و متخصص زیبایی و بصورت سرپایی انجام خواهد شد.

در یک جلسه میزان قابل توجهی از حجم چربی های مازاد بدن تخلیه شده و کاهش سایز در لیپوماتیک را می توان تجربه کرد.

تناسب اندام با کاهش سایز در لیپوماتیک

در عصر حاضر لیپوماتیک از جمله ایمن ترین روش هاییست که بیماران با خیالی آسوده از اینکه بیهوشی کامل دریافت نمی کنند و با بی حسی می توانند درمان شوند، آن را انتخاب می کنند. داشتن اندامی زیبا که از آرزو های همیشگی افراد دارای اضافه وزن است با کاهش سایز در لیپوماتیک به واقعیت تبدیل می شود.

مشاهده مطلب
لیپوماتیک غبغب و مزایای آن

لیپوماتیک چاقی موضعی را بسیار عالی از بین می برد و با خارج نمودن چربی های پهلو، پشت، بازو، شکم و … یک هیکل تراشیده و جذاب را برای افراد به ارمغان خواهد آورد.

جالب است بدانید که عمل لیپوماتیک جهت درمان تومور های خوش خیم چربی نیز کاربرد دارد و توسط متخصصان انجام می شود.

تناسب اندام و بهبود فرم و ظاهر بدن با بهره مندی از فناوری های جدید در حوزه پزشکی زیبایی امریست آسان و دست یافتنی که عمل لیپوماتیک آن را برای بیماران به همراه دارد.

در نتیجه افرادی که نمی توانند با تحرک و ورزش به اندام دلخواه خود برسند از طریق این روش می توانند چاقی اضافی اندامشان را از بین ببرند.

 عمل لیپوماتیک، بهترین روش کاهش سایز در بدن

بدون شک هر فردی که دارای اضافه وزن است، به دنبال بهترین روش کاهش سایز خواهد بود. لیپوساکشن که از روش های تخلیه چربی های مازاد با نیروی مکیدن است، سالیان زیادیست که با بکارگیری دستگاه های سنتی و همچنین استفاده از بیهوشی کامل برای بیماران اجرا می شود.

طی این روش میزان کمتری از چربی ها تخلیه می شد و متاسفانه فرد با خونریزی و کاهش سطح هموگلوبین مواجه بود. ضمن اینکه خطرات بیهوشی کامل و احتمال آمبولی را هم نباید فراموش کرد.

با همه این تفاسیر کاهش سایز در لیپوساکشن به مقدار چشمگیری نبوده و بیماران یک الی دو سایز کاهش وزن را مشاهده می کردند.

به تدریج با روی کار آمدن روش های جدید از جمله لیپوماتیک پنجره ای تازه به روی اهداف و آرزو های دوستداران زیبایی باز شد و سایر شیوه های قدیمی و پرعارضه کنار رفت.

هم اکنون دستگاه های پیشرفته ای که با ارتعاش و ویبره و مکش به واسطه هوا فرآیند منحصربفردی را اجرایی می کنند و خیلی از عوارض سایر روش ها را به همراه نخواهند داشت، استفاده می شوند.

لیپوماتیک به عنوان متدی جدید که با بی حسی همراه است و در آن از بیهوشی استفاده نمی شود، از جمله بهترین روش های کاهش سایز در بیماران چاق به شمار می رود. یک محلول ترکیبی را به آرامی در زیر پوست تزریق کرده و بی حسی اعمال می شود.

نکته قابل توجه اینجاست که ترکیبات خاصی که در این مواد وجود دارد میزان ابتلا به آمبولی را به حداقل ممکن کاهش می دهد.

ناگفته نماند که خطر آمبولی نیز که در آن با ورود چربی ها به داخل خون و سپس به سایر اندام های حیاتی مانند مغز و قلب، آسیب های جبران ناپذیری را به سلامت افراد وارد می کند، با بکارگیری روش لیپوماتیک بسیار کمتر بیماران را تهدید می کند.

مشاهده مطلب
مراقبت های بعد از لیپوماتیک

در حقیقت در لیپوماتیک میزان این خطر به زیر دو درصد هم رسیده است و این یکی از مسائل حائز اهمیت در بکارگیری این روش مدرن است.

کاهش سایز در لیپوماتیک با استفاده از گن های مخصوص برای جمع شدن و سفت شدن اندام ها بسیار بهتر است. برای اینکه میزان ماندگاری این لاغری بیشتر باشد بهتر است که مصرف برخی از خوراکی های مضر را به طور کامل حذف کرد  و به سلامت بدن اهمیت فراوانی داد.

کاهش سایز درلیپوماتیک معمولا دو الی سه سایز می باشد. بیمارانی که عمل لیپوماتیک را انتخاب کرده اند از میزان کاهش سایز بدن خود بسیار راضی بوده اند. یکی از سوالاتی که برای بیماران پیش می آید اینست که آیا این کاهش سایز قابل برگشت است یا خیر؟

جواب بسیار آسان است. اگر افراد بسیاری از نکات را بعد از عمل لیپوماتیک اجرا کنند مسلما با برگشت کاهش سایز در لیپوماتیک مواجه نخواهند شد.

در غیر اینصورت در عرض چند ماه به سادگی با پرخوری و عدم تحرک کافی ممکن است چاقی به سراغ آن ها رفته و زیبایی هیکل و اندام خود را از دست بدهند.

بهترین مناطق بدن جهت کاهش سایز در لیپوماتیک کدامند؟

کاهش سایز در لیپوماتیک را می تواند در اندام هایی که دارای چربی های اضافی هستند، تجربه کرد. اندام هایی مانند شکم، پهلو، بازو ها، زیر خط سوتین، بغل ران و زانو و … که معمولا تجمع چربی ها بیشتر در این مناطق مشاهده می شود، بیشترین تقاضا را از طرف بیماران برای لاغری موضعی بدن دارا می باشند.

با بهره مندی از روش لیپوماتیک می توان زیبایی و جذابیت منحصربفردی را در اندام های بدن مشاهده کرد.

برای دانستن ” هزینه لیپوماتیک ” و معیار های تاثیر گذار بر هزینه های لیپوماتیک می توانید مقاله ما در این زمینه را مطالعه کنید.

حذف چربی هایی که فرم ایده آل را از اندام می گیرند با کاهش سایز در لیپوماتیک به بهترین نحو ممکن اجرا شدنی است و ایمن ترین فرآیند زیبایی برای بیماران انجام می شود.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیپوماتیک و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع