لیپوماتیک

میزان کاهش سایز در لیپوماتیک

میزان کاهش سایز در لیپوماتیک

کاهش سایز در لیپوماتیک

با اینکه شیوه های مختلفی برای لاغر شدن در دسترس افراد چاق قرار دارد، لیپوماتیک به عنوان متدی نوین و اصولی که بهترین اثرات را در حفظ سلامت افراد می گذارد، توسط پزشکان و جراحان زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. میزان کاهش سایز در لیپوماتیک بسیار چشمگیر است و با تخلیه اصولی چربی های مازاد بدن انجام می شود.

کاهش سایز در لیپوماتیک

یکی از بزرگ ترین دلیل هایی که افراد اقدام به انجام لیپوماتیک می کنند این است که سایز آن ها پس از انجام عمل کاهش پیدا خواهد کرد. این دلیل می تواند برای اقدام به انجام عمل تا حد بسیار زیادی کافی باشد.

دریافت کد تخفیف لیپوماتیک در کلینیک رز + مشاوره رایگان

افراد اقدام به انجام عمل می کنند تا به اهدافی که قبل از انجام عمل دارند برسند زمانی که به این خواسته ها می رسند از انجام عمل خود رضایت خواهند داشت.

زمانی که افراد دچار مشکل داشتن چربی در ناحیه ی شکم می شوند مشکلات ریز و درشتی برای آن ها به وجود می آید که یکی از این مشکلات می تواند سایز آن ها باشد به گونه ای که زمانی فرد برا خرید لباس به مراکز خرید مراجعه می کند لباس با سایز مناسب برای آن ها پیدا نشود. این مشکل باعث می شود که لباس برای آن ها یا بسیار تنگ و یا بسیار گشاد باشد.

مشکل فوق معمولا برای زنان بیش تر از مردان دردسر ساز است. زمانی که زنان می خواهند لباسی برای خود بخرند و سایز مناسبی از لباس مورد نظر برای آن ها وجود نداشته باشد ممکن است آزرده خاطر شده و اعتماد به نفس آن ها بسیار کاهش یابد. برای حل این مشکل افراد می توانند از لیپوماتیک بهره برده و در جهت از بین بردن مشکل خود اقدامات لازم را به وجود بیاورند.

همچنین باید این مورد را ذکر کنیم که این عمل صرفا برای از بین بردن و یا خارج کردن چربی های فرد به کار می رود. برخی از افراد ممکن است گمان کنند که انجام این عمل برای کاهش وزن نیز مناسب است که باید بگوییم این تفکر کاملا غلط می باشد و افراد نباید چنین تفکراتی را داشته باشند. انجام این عمل می تواند کاهش سایز نسبتا مناسبی را برای افراد به وجود بیاورد.

یکی از روش هایی که با هزینه های بسیار خوب و همچنین زیر نظر پزشکان متخصصی که سابقه و مهارت لازم برای انجام آن را دارد لیپوماتیک می باشد.

در کشورمان به دلیل بهره مندی از این نیروی با مهارت می توانیم بگوییم علاوه بر این که عمل لیپوماتیک به احتمال بسیار زیاد موفقیت آمیز خواهد بود در کنار آن هزینه های بسیار مناسبی برای انجام از فرد گرفته خواهد شد بنابراین می توانیم بگوییم که این عمل می تواند جز بهترین گزینه ها باشد.

کاهش سایز در لیپوماتیک

یکی از برترین مزایای عمل لیپوماتیک، ” پیکرتراشی ” جهت کاهش سایز اندام در بیماران می باشد. در حقیقت کاهش سایز در لیپوماتیک موجب خواهد شد که بیماران از تناسب اندامی بهتری برخوردار باشند. طی این روش افراد تغییر سایز قابل توجهی را مشاهده می کنند.

بدین ترتیب اعتماد بنفس افراد با ایجاد تغییر سایز در بدن بسیار بالا می رود چرا که شکل ظاهری اندام بسیار متفاوت و زیبا می شود.

جالب است بدانید که در اینصورت افراد تمایل بیشتری برای رعایت رژیم غذایی از خود نشان می دهند. همینطور در اکثریت موارد انجام ورزش های منظم روزانه توسط آن ها برای حفظ تناسب اندام و فرم زیبایی که در اندام شکل گرفته شده است، مشاهده شده است.

کاهش سایز در لیپوماتیک

بسیاری از بیماران چون آگاهی کامل و درستی از روند انجام لیپوماتیک و اثرات مثبت آن ندارند، تصور می کنند که این عمل زیبایی موجب شل شدن و افتادگی پوست بدن خواهد شد.

در صورتیکه عمل لیپوماتیک یکی از کاراترین شیوه هاییست که موجب سفتی و انقباض پوست می شود. همچنین کاهش سایز در لیپوماتیک تا مدت های زیادی بعد از عمل دوام دارد و در صورت رعایت رژیم های غذایی و تحرک کافی می تواند برای همیشه ماندگار باشد.

لیپوماتیک که روشی منحصربفرد و عالی جهت رهایی از شر چربی های اضافی بدن است، توسط جراح و متخصص زیبایی و بصورت سرپایی انجام خواهد شد.

در یک جلسه میزان قابل توجهی از حجم چربی های مازاد بدن تخلیه شده و کاهش سایز در لیپوماتیک را می توان تجربه کرد.

پس از این که افراد عمل را انجام دادند و مزیت هایی که انتظار داشتند را از آن گرفتند می توانند به راحتی در جامعه ظاهر شوند و همچنین اعتماد به نفسی را که در گذشته به دلیل داشتن چربی های اضافی در نواحی مختلف از دست رفته بود را به صورت کامل و تمام و کمال دوباره به دست بیاورند. انجام این عمل می تواند برای افراد اکثر اهداف قبل از عملشان را به واقعیت تبدیل کند.

طی گزارشاتی که از افراد درباره ی انجام این عمل و همچنین نتیجه هایی که از انجام آن گرفته اند ارائه شده است گفته ها حاکی از آن است که اکثر افرادی که شرایط بسیار مناسبی برای انجام لیپوماتیک فراهم کرده اند نتایج کامل و بسیار خوبی را بگیرند اما باید بگوییم که هستند افرادی که از انجام عمل فوق نتایج کامل تری نگرفته که دلیل آن فراهم نبودن بستری مناسب برای عمل می باشد.

تناسب اندام با کاهش سایز در لیپوماتیک

در عصر حاضر لیپوماتیک از جمله ایمن ترین روش هاییست که بیماران با خیالی آسوده از اینکه بیهوشی کامل دریافت نمی کنند و با بی حسی می توانند درمان شوند، آن را انتخاب می کنند. داشتن اندامی زیبا که از آرزو های همیشگی افراد دارای اضافه وزن است با کاهش سایز در لیپوماتیک به واقعیت تبدیل می شود.

لیپوماتیک چاقی موضعی را بسیار عالی از بین می برد و با خارج نمودن چربی های پهلو، پشت، بازو، شکم و … یک هیکل تراشیده و جذاب را برای افراد به ارمغان خواهد آورد.

جالب است بدانید که عمل لیپوماتیک جهت درمان تومور های خوش خیم چربی نیز کاربرد دارد و توسط متخصصان انجام می شود.

تناسب اندام و بهبود فرم و ظاهر بدن با بهره مندی از فناوری های جدید در حوزه پزشکی زیبایی امریست آسان و دست یافتنی که عمل لیپوماتیک آن را برای بیماران به همراه دارد.

در نتیجه افرادی که نمی توانند با تحرک و ورزش به اندام دلخواه خود برسند از طریق این روش می توانند چاقی اضافی اندامشان را از بین ببرند.

 عمل لیپوماتیک، بهترین روش کاهش سایز در بدن

بدون شک هر فردی که دارای اضافه وزن است، به دنبال بهترین روش کاهش سایز خواهد بود. لیپوساکشن که از روش های تخلیه چربی های مازاد با نیروی مکیدن است، سالیان زیادیست که با بکارگیری دستگاه های سنتی و همچنین استفاده از بیهوشی کامل برای بیماران اجرا می شود.

طی این روش میزان کمتری از چربی ها تخلیه می شد و متاسفانه فرد با خونریزی و کاهش سطح هموگلوبین مواجه بود. ضمن اینکه خطرات بیهوشی کامل و احتمال آمبولی را هم نباید فراموش کرد.

با همه این تفاسیر کاهش سایز در لیپوساکشن به مقدار چشمگیری نبوده و بیماران یک الی دو سایز کاهش وزن را مشاهده می کردند.

به تدریج با روی کار آمدن روش های جدید از جمله لیپوماتیک پنجره ای تازه به روی اهداف و آرزو های دوستداران زیبایی باز شد و سایر شیوه های قدیمی و پرعارضه کنار رفت.

هم اکنون دستگاه های پیشرفته ای که با ارتعاش و ویبره و مکش به واسطه هوا فرآیند منحصربفردی را اجرایی می کنند و خیلی از عوارض سایر روش ها را به همراه نخواهند داشت، استفاده می شوند.

لیپوماتیک به عنوان متدی جدید که با بی حسی همراه است و در آن از بیهوشی استفاده نمی شود، از جمله بهترین روش های کاهش سایز در بیماران چاق به شمار می رود. یک محلول ترکیبی را به آرامی در زیر پوست تزریق کرده و بی حسی اعمال می شود.

نکته قابل توجه اینجاست که ترکیبات خاصی که در این مواد وجود دارد میزان ابتلا به آمبولی را به حداقل ممکن کاهش می دهد.

ناگفته نماند که خطر آمبولی نیز که در آن با ورود چربی ها به داخل خون و سپس به سایر اندام های حیاتی مانند مغز و قلب، آسیب های جبران ناپذیری را به سلامت افراد وارد می کند، با بکارگیری روش لیپوماتیک بسیار کمتر بیماران را تهدید می کند.

در حقیقت در لیپوماتیک میزان این خطر به زیر دو درصد هم رسیده است و این یکی از مسائل حائز اهمیت در بکارگیری این روش مدرن است.

انجام این عمل می تواند برای افراد با استفاده از امکانات بسیار مناسب و معتبر انجام گیرد. افراد می توانند برای ایجاد این بستر یک کلینیک بسیار خوب و با ساقه را پیدا کرده و عمل خود را در کلینیک مورد نظر انجام دهند تا علاوه بر این که از هزینه های مناسبی برخوردار می گردند می توانند از خدماتی که در کلینیک فوق ارائه می گردد بهره مند شوند.

کاهش سایز در لیپوماتیک با استفاده از گن های مخصوص برای جمع شدن و سفت شدن اندام ها بسیار بهتر است. برای اینکه میزان ماندگاری این لاغری بیشتر باشد بهتر است که مصرف برخی از خوراکی های مضر را به طور کامل حذف کرد  و به سلامت بدن اهمیت فراوانی داد.

کاهش سایز درلیپوماتیک معمولا دو الی سه سایز می باشد. بیمارانی که عمل لیپوماتیک را انتخاب کرده اند از میزان کاهش سایز بدن خود بسیار راضی بوده اند. یکی از سوالاتی که برای بیماران پیش می آید اینست که آیا این کاهش سایز قابل برگشت است یا خیر؟

جواب بسیار آسان است. اگر افراد بسیاری از نکات را بعد از عمل لیپوماتیک اجرا کنند مسلما با برگشت کاهش سایز در لیپوماتیک مواجه نخواهند شد.

در غیر اینصورت در عرض چند ماه به سادگی با پرخوری و عدم تحرک کافی ممکن است چاقی به سراغ آن ها رفته و زیبایی هیکل و اندام خود را از دست بدهند.

بهترین مناطق بدن جهت کاهش سایز در لیپوماتیک کدامند؟

کاهش سایز در لیپوماتیک را می تواند در اندام هایی که دارای چربی های اضافی هستند، تجربه کرد. اندام هایی مانند شکم، پهلو، بازو ها، زیر خط سوتین، بغل ران و زانو و … که معمولا تجمع چربی ها بیشتر در این مناطق مشاهده می شود، بیشترین تقاضا را از طرف بیماران برای لاغری موضعی بدن دارا می باشند.

افراد می توانند با استفاده از این عمل در بیش تر نقاط بدن که در آن چربی های اضافی وجود دارد به تناسب اندام برسند. این تناسب اندام می تواند برای آن ها نوید یک زندگی جدید از نظر ظاهر و زیبایی را داشته باشد.

در بین زنان این مسئله اهمیت بسیار بیش تری دارد و آن ها به این موضوع بیش از حد حساس و همچنین اهمیت بسیار بیش از اندازه ای به آن می دهند.

لیپوماتیک می تواند در کم ترین زمان ممکن انجام شده و دوره ی نقاهت آن در صورت ایجاد شدن شرایط مناسب در کم ترین زمان ممکن سپری شود.

این عمل برای افرادی که وقت بسیار زیادی برای اختصاص دادن به این موضوع ندارند می تواند یکی از بهترین گزینه های باشد چرا که برای انجام و نتیجه گرفتن آن به هیچ عنوان نیازی به صرف وقت اضافی نمی باشد.

با بهره مندی از روش لیپوماتیک می توان زیبایی و جذابیت منحصربفردی را در اندام های بدن مشاهده کرد.

برای دانستن ” هزینه لیپوماتیک ” و معیار های تاثیر گذار بر هزینه های لیپوماتیک می توانید مقاله ما در این زمینه را مطالعه کنید.

حذف چربی هایی که فرم ایده آل را از اندام می گیرند با کاهش سایز در لیپوماتیک به بهترین نحو ممکن اجرا شدنی است و ایمن ترین فرآیند زیبایی برای بیماران انجام می شود.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیپوماتیک و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *