لیپوماتیک

نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک چیست؟

نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک چیست؟

نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک چیست؟

چاقی معضل همه ی افراد جامعه بوده و همه به دنبال راهی برای تناسب اندام می باشند. برای رها شدن از شر عارضه چاقی افراد می توانند روش های مختلفی را تجربه کنند. داشتن یک رژیم غذایی مناسب و مشغول شدن به ورزش، تحرک و پیاده روی معمولا راهکار های طبیعی حذف چربی هاست.

اما انجام فعالیت های ورزشی و یا خودداری از خوردن غذاهای دلخواه برای بسیاری از افراد کاری بس دشوار می باشد.

دریافت کد تخفیف لیپوماتیک در کلینیک رز + مشاوره رایگان

اما با این حال برخی از افراد باز هم چاقی موضعی اندام های بدن را بعد از بکارگیری این روش ها مشاهده می کنند. عمل لیپوماتیک یک روش نوین پزشکی برای لاغری موضعی اندام های بدن است. نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک که حذف چربی های مازاد برای همیشه است سبب شده است تا با استقبال فراوانی در سراسر دنیا روبرو شود.

نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک چیست؟

آشنایی با عمل لیپوماتیک

انسان ها معمولا به دنبال راحتی هستند و از روش های نوین در زمینه پزشکی که طی یک جلسه می تواند وزن قابل توجهی از بدن آن ها را کم کند استقبال زیادی می کنند.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد برترین و جدیدترین روش لاغری موضعی که در کشور های مختلف جهان بکار گرفته می شود برایتان صحبت کنیم.

نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک چیست؟

عمل لیپوماتیک یکی از شیوه هاییست که توانسته است با کارایی های قابل توجهی که دارد، به میزان زیادی نقص دستگاه های لاغری قبلی و متد های گذشته را از بین ببرد.

نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک موجب شده است تا سیل عظیم افراد چاقی که از عارضه های شیوه های قدیمی تر هراسانند و دیگر تمایلی به بازگشت چربی ها به بدن ندارند، آن را انتخاب کنند.

مشاهده نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک در اندام های مختلف بدن

از آنجایی که لیپوماتیک از جمله جراحی های زیبایی است که توسط سازمان غذا و دارو در ایالات متحده آمریکا تایید و تصویب شده است، لذا ایمن بودن و قابل اطمینان بودن آن برای بیماران امری بدیهی می باشد.

جالب است بدانید که چون در لیپوماتیک از فرآیند بیهوشی کامل استفاده نمی شود به آن لقب لیپوساکشن بدون درد هم داده اند.

نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک در اندام های مختلف بدن از جمله: ران، باسن، غبغب، کمر، پهلو ها و … به سرعت قابل مشاهده است.

لیپوماتیک درمانی است که هر دو جنس مرد و زن قابلیت استفاده از آن را داشته و برای هیچ یک محدودیتی به همراه نخواهد داشت اما با این حال بیشتر متقاضیان این درمان زنان می باشند.البته در بین آقایان بیشتر پیکرتراشی شکم و در بین زنان پیکرتراشی نواحی شکم، ران و باسن مورد توجه قرار گرفته است.

بیماران طی یک جلسه می توانند حجم قابل توجهی از چربی های مازاد یک اندام چاق را از دست بدهند بدون اینکه با مشکل خاصی در سلامت خود روبرو شوند و این یک امتیاز مثبت در این روش است که برای آن ها شادی و رضایت چشمگیری را به همراه دارد.

چگونگی عملکرد دستگاه لیپوماتیک

لیپوماتیک دارای روش و ابزارات مختص به خود می باشد. برای شروع درمان برای عدم احساس هیچگونه دردی، پزشک بی حسی موضعی تزریق خواهد کرد. سپس کانولا به وسیله برش هایی ریز و باریک وارد بدن خواهد شد.

ابزار معروف کانولا که در روش لیپوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد میله ایست که به دستگاه وصل می شود.

توسط این ابزار و با کمک گرفتن از دسته آن به همراه جریان فشار هوا، جراح با ایجاد نمودن حرکاتی مکانیکی سلول های چربی را کاملا شکسته و خورد می کند.

بعد از اینکه چربی ها ریز شدند با مکش دستگاه لیپوماتیک از اندام خارج می شوند و به بیرون هدایت خواهند شد. در نهایت امکان استفاده مجدد از چربی ها وجود دارد چرا که این روش مانند سایر روش های گذشته سبب از بین رفتن و سوزانده شدن چربی ها نمی شود و می توان برای خوش فرم کردن اندام مانند باسن و سینه مجددا آن را بکار برد.

لازم به ذکر است که برش های زده شده – مخصوصا اگر لیپوماتیک برای از بین بردن چربی های نواحی اطراف چانه بکار گرفته شود – به حدی کوچک است که نیاز به بخیه نیز نخواهد داشت.استفاده از بخیه برای نواحی از بدن می باشد که مقدار چربی زیاد بوده و در نتیجه برش ها نیز بزرگتر خواهند بود.

نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک و مزایای آن

مزایای گسترده ای که این روش دارد باعث می شود تا نتایج بهتر و رضایت بخش تر شوند. در ادامه به بیان برخی از مزایای مهم این شیوه می پردازیم:

از جمله مهم ترین مزایای این روش ایمنی آن است. در واقع ابزار کانولا از حسگر هایی برخوردار است که سبب جلوگیری از آسیب رسانی به ماهیچه ها و اعصاب خواهد شد. بدین ترتیب نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک با حذف خطر آمبولی روبروست و احتمال بروز آن را به عدد صفر بسیار نزدیک خواهد کرد.

ایمن بودن این روش تنها به حذف آمبولی حدود نمی شود و امکان تزریق مجدد چربی ها از جمله مزایای دیگریست برای بیماران نیازمند تزریق چربی در اندام های مختلف بدن از اهمیت بالایی برخوردار است.

  1. کمترین سطح التهاب و کبودی در اندام
  2. لیفت پوست در بهترین حالت ممکن
  3. کوتاه بودن مدت زمان مورد نیاز برای انجام عمل
  4. کمترین میزان درد
  5. دوره نقاهت بسیار کوتاه
  6. کارایی روش برای بیشتر اندام های بدن حتی نواحی مانند غبغب
  7. دارای کمترین خطر ابتلا به عوارض جانبی
  8. افزایش اعتماد به نفس در افراد پس از انجام پیکرتراشی
  9. کانتور و فرم دهی به بدن با توجه به سلیقه شخص مراجعه کننده
  10. می تواند انگیزه ای برای کاهش وزن بیشتر باشد.

موارد نام برده شده تنها تعداد اندکی از فواید لیپوماتیک به حساب می آیند. شما با انجام این درمان و ظهور نتایج آن به مزایای بیشتری از این روش پی خواهید برد.

بهترین نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک

افراد چاقی که قصد انجام عمل لیپوماتیک را دارند باید به چند موضوع توجه کنند. در ابتدا یافتن یک مرکز تخصصی معتبر و قابل اطمینان است که بهترین جراحان در آن فعالیت کنند. بهره مندی از امکانات و دستگاه های پیشرفته این مراکز سبب می شود تا به صورت کاملا حرفه ای این جراحی انجام شود.

عوامل دیگری نیز بر نتایج حاصل از لیپوماتیک تاثیر خواهند گذاشت.لیپوماتیک دارای چندین روش برای حذف و نابودی چربی ها خواهد بود اما انتخاب بهترین روش برای درمان توسط پزشک انجام خواهد شد.

پزشک با توجه به مقدار و تعداد منطقه درمان، روشی را برای درمان و از بین بردن چربی های موجود بر می گزیند.همواره درباره مراقبت های لازم قبل و پس از درمان از پزشک خود سوالاتی را بپرسید تا بتوانید شاهد بهترین نتایج ممکن باشید.

اگر از بیماری خاصی رنج برده و به دلیل ابتلا به این بیماری از داروی خاصی مصرف می نمایید حتما با پزشک خود در میان گذاشته و وی را مطلع سازید. دلیل این امر آن است که برخی از مکمل های گیاهی و یا داروها دارای ویتامین هایی بوده که موجب خونریزی بیشتر در حین انجام پیکرتراشی و یا پس از آن خواهند شد.

درباره اهداف خود از انجام لیپوماتیک با پزشک خود صحبت کرده و در صورت وجود راه حل های بهتر از وی مشورت بگیرید.

جلسه مشاوره با پزشک و انجام اقدامات لازم قبل از عمل همگی دست به دست هم می دهند تا بهترین و رضایت بخش ترین نتایج در اختیار بیماران قرار گیرد.

نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک چه زمانی قابل مشاهده است؟

یکی از سوالات رایج متقاضیان درمان زیبایی لیپوماتیک، مشاهده و یا عدم مشاهده نتایج بلافاصله پس از درمان می باشد. در این باره باید گفت که لیپوماتیک نیز نوعی جراحی اما غیرتهاجمی می باشد به همین دلیل تورم و تجمع مایعات پس از درمان ممکن خواهد بود.

برخی از افراد پس از اتمام کار پزشک گمان می کنند که به جای کاهش وزن، افزایش وزن پیدا کرده اند در حالی که لیپوماتیک قادر به از بین بردن چربی تا 10 پوند در هر جلسه خواهد بود.تورم ناشی از درمان به این افکار دامن میزند اما با فروکش کردن تورم های موجود، شما می توانید نتایج نهایی را مشاهده نمایید.

نتایج نهایی معمولا از 2 تا 6 ماه پس از عمل قابل مشاهده می باشند. اما تا آن زمان حتما با مشورت پزشک از گن و لباس های مخصوص و فشرده ساز استفاده کرده تا تورم به حداقل مقدار خود برسد.

گاهی اوقات برخی از ناهمواری ها را می توان در نواحی مختلف اندام های بدن دید که این امر گاهی اوقات تا یکی دو ماه ماندگار است و با روش هایی مانند ماساژ دادن می توان به برطرف شدن دائمی آن ها کمک کرد.

خوشبختانه نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک به گونه ای است که بیمار نیازی به گذراندن دوران نقاهت طولانی مدت ندارد و اجباری برای ماندگاری او در رختخواب نیست.

بیمار می تواند پس یک الی دو روز استراحت و با رعایت ” مراقبت های بعد از لیپوماتیک ” کاملا صحت و سلامت خود را بدست آورد و به فعالیت های عادی و روزمره اش بپردازد.

نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک با استفاده از گن طبی

بد نیست بدانید که استفاده از گن طبی مزایای بسیاری دارد. در واقع گن طبی به بیمار کمک می کند تا هم از میزان تورم و التهابات پوستی کاسته شود و هم مایع  و ترشحات اضافی که از زخم ها خارج می شوند سریع تر تخلیه شده و اندام سبک تر شود.

حذف سلولیت و همچنین سفت و محکم شدن پوست بدن با استفاده مداوم از گن طبی لیپوماتیک سبب می شود تا اندام زیباتر شود.

جمع شدگی پوست که برای بیماران از اهمیت بالایی برخوردار است با بکار بردن گن طبی چندین برابر می شود و در رفع ناصافی های احتمالی سطح پوست نقش قابل توجهی را ایفا خواهد کرد.

از دیگر مزایای استفاده از گن، می توان به کاهش کبودی ها پس از درمان اشاره نمود. در واقع می توان اینطور توضیح داد که کبودی نشانه آسیب به بافت ها می باشد.

هنگامی که رگ های خونی آسیب ببینند، خون از رگ ها خارج شده و وارد بافت های اطراف خواهد شد و سپس به سمت سطح پوست حرکت کرده و به سمت بالا خواهد آمد در نتیجه کبودی بر پوست بدن ظاهر خواهد شد.

با استفاده مداوم از گن و لباس های فشرده ساز بدن، می توانید مانع از خونریزی شوید. این لباس ها با وارد کردن فشار بر رگ های خونی، مانع از حرکت خون به سمت سطح پوست شده و کبودی ها کاهش می یابند.

نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک با رعایت رژیم غذایی مناسب

بدون شک همه افراد چاق این موضوع را می داند که لاغر بودن برابر است با حذف بسیاری از خوراکی های ناسالم. این امر بخصوص زمانی که یک فرد برای رفع چاقی اندام خود از روش های لاغری پزشکی استفاده می کنند معنای بیشتری خواهد داشت.

نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک با رعایت یک رژیم غذایی مناسب و سالم فراتر از آن چیزی است که بیماران تصور می کنند. با یک برنامه ریزی دقیق و کنترل به جا می توان عالی ترین و بهترین نتایج را از این عمل زیبایی بدست آورد.

متاسفانه استفاده و مصرف غذاهای آماده و فست فودها زیاد شده و به طبع آن چاقی و انواع بیماری های قلبی عروقی نیز افزایش پیدا کرده است.از مواد غذایی و مصرفی مضر برای بدن، می توان فست فودها، مواد قندی، مواد شور و غیره را نام برد.

تنها با کاهش مصرف این مواد غذایی که دارای ارزش غذایی کمی هستند همراه با افزایش مصرف میوه ها و سبزیجات می توانید تا حد زیادی در کاهش وزن و جلوگیری از چاقی خود سهیم باشید.

علاوه بر میوه ها و سبزیجات در طول روز می توانید از انواع آجیل و خشکبار و مواد غذایی دارای پروتئین های فراوان مانند ماهی، مرغ و تخم مرغ استفاده نمایید. به کالری های دریافتی در هر وعده توجه کرده و متناسب با کالری دریافتی تحرک خود را بالا ببرید تا کالری اضافی سوخته و از بین برود.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیپوماتیک و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *