بهترین جراح برای لیفت پا

بهترین جراح برای لیفت پا

جراحی لیفت پا از جمله جدیدترین متدهای زیبایی است که امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. در واقع این نوع جراحی شامل لیفت بخش هایی از ران پا و قسمت های اطراف آن است که با حذف چربی ها و پوست اضافه صورت می گیرد.

بهترین جراح برای لیفت پا

جراحی لیفت پا بیشتر به کسانی توصیه می شود که با رژیم غذایی و یا فعالیت های ورزشی به نتیجه دلخواه دست نیافته اند و با کمک این روش قصد دارند تا به اندامی زیبا و ایده آل دست پیدا کنند. در همین راستا انتخاب جراح زیبایی بسیار حائز اهمیت است.

انتخاب جراح لیفت پا از این جهت بسیار حائز اهمیت است که این ناحیه از پا بسیار حساس بوده و در صورتی که جراحی لیفت پا به درستی و طبق استاندارد های موجود انجام نشود، ممکن است که ظاهر نامطلوبی را برای فرد به همراه داشته باشد.

به همین جهت در این مقاله قصد داریم تا در مورد ویژگی های بهترین جراح لیفت پا به بحث و بررسی پرداخته و نتایج انتخاب جراح مناسب برای این کار را بشماریم.

بهترین جراح برای لیفت پا چه کسی است ؟

در مورد جراح لیفت پا بحث های زیادی وجود دارد که لازم است که افراد پیش از اقدام برای انتخاب جراح در مورد ویژگی های آن اطلاع داشته باشند. در واقع یکی از مهم ترین ویژگی های یک جراح این است که او از مهارت کافی برای لیفت پا برخوردار باشد.

به طور کلی جراحی لیفت پا نیاز به دقت بسیار بالایی دارد و چنانچه جراح مورد نظر از مهارت کافی برخوردار نباشد، می تواند سبب بروز عواقب جبران ناپذیری شود. در واقع بهترین جراح لیفت پا کسی است که بتواند لیفت پا را هماهنگ با سایر اندام های بدن انجام دهد.

بهترین جراح برای لیفت پا

در این نوع جراحی تجربه و پیشینه عمل های زیبایی جراح از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که فرد از تجربه لازم برخوردار نباشد، ممکن است که نتواند این نوع جراحی به درستی به انجام برساند و در نهایت فرد مراجعه کننده از نتیجه کار رضایت نخواهد داشت. علاوه بر این موضوع عدم مهارت پزشک در جراحی لیفت پا می تواند مشکلات جبران ناپذیری را برای مراجعه کننده به همراه داشته باشد.

لیپوماتیک شکم و پهلو و فواید آن

به منظور اثبات اینکه جراح مورد نظر از صلاحیت کافی برخوردار است، لازم است که نمونه های برخی از جراحی های خود را به افراد مراجعه کننده نشان داده و مهارت خود را از طریق نشان دادن عکس های قبل و بعد به اثبات برساند.

ویژگی های بهترین جراح برای لیفت پا چیست ؟

چنانچه پیش تر نیز بیان شد، انتخاب جراح لیفت پا بسیار مهم است و لازم است که این جراح از ویژگی هایی برخوردار باشد. یکی از مهم ترین ویژگی هایی کهک جراح پلاستیک باید داشته باشد، مهارت و آموزش در زمینه جراحی پلاستیک است.

چنین فردی باید توانایی انجام عمل های زیبایی را داشته و آموزش های لازم در این زمینه را دریافت کرده باشد. از دیگر ویژگی های یک جراح لیفت پا این است که او فردی دلسوز و دارای وجدان کاری باشد. این امر بدین معنی است که جراح باید خواسته های و تمایلات فرد مراجعه کننده را در اولویت قرار دهد.

در ضمن بهترین جراح لیفت پا دارای توانایی های جسمانی برای انجام جراحی های طولانی مدت است. چنین فردی باید با استفاده از مهارت های لازم و توانایی ایجاد برش های دقیق با استفاده از ابزار های جراحی و بدون آسیب رساندن به بافت های مجاور، این نوع جراحی را به انجام برساند.

از طرفی یک جراح لیفت پا باید توانایی ذهنی بالایی داشته باشد. در واقع این موضوع بدان معناست که این فرد باید چندین مورد را به طور همزمان کنترل و مدیریت کرده و علائم حیاتی بیمار در اولویت کار خود قرار دهد. یکی از مهم ترین ویژگی های یک جراح خوب، مهارت های ارتباطی بالای او است.

چنین فردی باید سابقه  پزشکی بیمار را به صورت دقیق چک کرده و سوالات و ابهامات آنها را به طور کامل و جامع رفع کند. در ضمن جراح می تواند فرد مراجعه کننده را در جریان چگونگی روند عمل زیبایی قرار دهد تا فرد با آگاهی و اطلاعات کامل نسبت به انجام این نوع جراحی اقدام کند. این کار به کاهش اضطراب و استرس فرد کمک کرده و سبب می شود که فرد در طول جراحی از آرامش لازم برخوردار باشد.

چگونه بهترین جراح برای لیفت پا را بشناسیم ؟

برای شناسایی بهترین جراح لیفت پا بهتر است که ویژگی هایی که در مورد بهترین جراح بیان شد را در نظر گرفته و سپس تحقیقات لازم در این زمینه را به انجام برسانید. یک جراح خوب با فناوری ها و ابزارهای جدید کار خود آشنایی داشته و مسئولیت کامل را در مورد نتایج حاصل از جراحی بر عهده می گیرد.

لیپوماتیک برای چه افرادی مناسب نیست ؟

از طرفی چنین فردی در موقعیت های حساس، خونسردی خود را حفظ کرده و کار تیمی خوبی با کادر پرستاران و همراهان خود دارد. همچنین جراح مناسب در مورد نگرانی های بیمار آگاهی داشته و اطمینان های لازم را به او می دهد.

به منظور اینکه بهترین جراح لیفت پا را بشناسیم، بهتر است که از افرادی که این نوع جراحی را به انجام رسانده اند، پرس و جو کرده و در مورد جراح آنها سوالات لازم را بپرسید. از طرفی تحقیق در مورد پیشینه جراح مورد نظر نیز می تواند بسیار مفید بوده و در تصمیم گیری های پیش رو، به فرد کمک شایانی کند.

از طرفی برای انتخاب بهترین جراح لیفت پا، لازم است که فرد به کلینیک های معتبر و دارای مجوز های لازم مراجعه کند تا در صورت بروز مشکل، بتواند پیگیری های لازم را به انجام برساند.

تاثیر بهترین جراح برای لیفت پا چگونه است ؟

همانطور که پیشتر مطرح شد، این نوع جراحی به دلیل حساسیت بالای ران پا بسیار مهم است. در واقع جراحی لیفت پا نیاز به گذراندن دوره نقاهت طولانی مدت داشته و فرد نباید در این دوره در مورد ظاهر پای خود نگران باشد.

بسیاری از افرادی که این نوع جراحی را به انجام می رسانند، پس از پایان جراحی افسرده شده و ممکن است که از انجام این نوع جراحی پشیمان شوند. به همین دلیل است که انتخاب جراح مناسب می تواند بسیار مهم باشد. چرا که جراح در مورد جراحی صورت گرفته به فرد اطمینان داده و توصیه های لازم را به فرد انتقال می دهد.

در صورتی که جراحی مناسب  برای عمل زیبایی لیفت پا انتخاب شود، نتایج حاصل از این نوع جراحی متناسب با خواسته فرد مراجعه کننده خواهد بود. در ضمن در صورتی که جراح از مهارت های لازم برخوردار باشد، بخیه های ناشی از این نوع جراحی مشخص نبوده و یا بسیار نامعلوم خواهد بود.

از توصیه های لازم پس از این نوع جراحی این است که فرد باید از انجام فعالیت های شدید خودداری کرده و با در نظر گرفتن رژیم غذایی مناسب، از افزایش وزن پیشگیری کند. این دو نکته به حفظ نتایج حاصل از جراحی لیفت پا کمک شایانی کرده و در نهایت سبب می شود که فرد از نتیجه کار رضایت داشته باشد.

در بسیاری از کلینیک های زیبایی پیش از جراحی، جلسات مشاوره ای برگزار می شود که در این جلسات اهداف و انگیزه فرد مراجعه کننده از انجام این نوع جراحی مورد بررسی قرار گرفته و جراح با تصورات فرد از لیفت پا (thigh lift) آشنا خواهد شد. این امر در چگونگی انجام جراحی لیفت پا تاثیر بسزایی دارد.

احتمال فیبروز بعد از لیپوماتیک چقدر است؟

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک لیپوماتیک مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

لیپوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب