درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

فواید گن طبی برای لیپوماتیک

گن طبی لیپوماتیک

مراقبت های بعد از لیپوماتیک برای اینکه بیماران بتوانند نتایجی عالی را دریافت کنند بسیار قابل اهمیت است.

یکی از موارد مهمی که باید به آن توجه زیادی شود، استفاده از گن بعد از عمل لیپوماتیک است. فواید گن طبی لیپوماتیک برای ایجاد یک فشرده سازی پیوسته در ناحیه انجام عمل قابل توجه تمامی جراحان قرار گرفته است.فواید گن طبی لیپوماتیک

استفاده از گن طبی لیپوماتیک

استفاده از گن طبی لیپوماتیک جزو اصلی ترین مراقبت های بعد از لیپوماتیک می باشد که سبب تخلیه بهتر و البته کامل تر چربی های باقی مانده در ناحیه می شود.

باید توجه داشت که از گن هایی استفاده کرد که کاملا با سایز بدن همخوانی دارند و شل نیستند. گن های طبی بزرگتر از سایز و یا حتی کمی شل نیز اثربخشی مربوطه را نخواهند داشت.

فواید گن طبی لیپوماتیک

بیمارانی که به مراقبت های بعد از لیپوماتیک اهمیت می دهند و دو الی سه هفته از گن های تنگ و البته مناسب سایز بدن استفاده می کنند نتایج درخشان تری را در اختیار خواهند داشت.

تنها هنگام استحمام باید گن را باز کرد و حداقل زمان استفاده از آن یک هفته است.

هرچقدر سعی شود که مدت استفاده از گن طبی لیپوماتیک به سه هفته نزدیک تر باشد بهتر است و فرد می تواند مدت زمان مورد نیاز برای دست یابی به بهبودی کامل را کمتر نماید.

عمل لیپوماتیک که از جمله جراحی های زیبایی لاغری موضعی است دارای عوارض کمی می باشد که در صورت رعایت برخی از نکات توسط بیماران می توان نتایج شگرفی از آن را در اختیار داشت.

مزایای استفاده از گن طبی لیپوماتیک

استفاده از گن طبی لیپوماتیک در ردیف مهم ترین توصیه های جراحان است که سبب جلوگیری از ایجاد التهاب و تورمات احتمالی خواهد شد.

همچنین سلولیت که یکی از عارضه های بسیار مهم در روش های لاغری می باشد و در متد لیپوماتیک به میزان کمتری رخ خواهد داد با استفاده از گن لیپوماتیک احتمال بروز کمتری دارد.

پس از اینکه عمل لیپوماتیک انجام می شود و چربی های اضافی تخلیه می شوند، بین پوست و ماهیچه های بدن مقدار اندکی فضای خالی ایجاد خواهد شد که یکی از فواید گن طبی لیپوماتیک تسریع زمان جوش خوردن این فضای خالی بوجود آمده می باشد.

قبل از انجام عمل لیپوماتیک مایعاتی به چربی های بدن تزریق خواهند شد که در حین جراحی توسط دستگاه مکش از بدن خارج نمی شوند، این امر سبب جلوگیری از ترمیم پوست می شود. گن طبی لیپوماتیک با ایجاد فشار موجب تخلیه این ترشحات از شکاف های عمل خواهد شد.

مشاهده مطلب
بیماران از بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران چه انتظاراتی دارند؟

بیمارانی که بعد از لیپوماتیک احساس سرگیجه یا افت فشار خون دارند باید به این موضوع دقت کنند که استفاده از گن طبی لیپوماتیک به علت بهبود روند جریان خون در بدن، سبب رفع این عارضه می شود.

ادم بافت که به علت وارد کردن فشار های هنگام تخلیه چربی ها به مایعات میان بافتی وارد می شود، از جمله فشار های مکانیکی می باشد که با نام فشار مایع میان بافتی نیز شناخته می شود. وجود این عارضه با استفاده از گن طبی لیپوماتیک درمان خواهد شد.

گن طبی لیپوماتیک با فشار وارد کردن به فضای میان بافتی موجب می شود تا مایعات آن به سمت مسیر برگشت به ناحیه رگ ها و عروق لنفاوی حرکت کنند. این امر سبب خواهد شد تا به راحتی از ایجاد تورم و افزایش آن جلوگیری شود و همچنین موجب جذب مایعاتی که ادم را بوجود می آورند نیز خواهد شد.

تجمع مایعات از جمله عارضه های دیگری است که با احتمال بسیار پایینی ممکن است بعد از لیپوماتیک رخ دهد.

با تخلیه کردن چربی ها از بدن یک فضای خالی به وجود خواهد آمد و دلایلی که موجب بروز تورم و ادم بافتی در ناحیه می شوند می توانند سبب تجمع مایع میان بافتی نیز باشند.

گاهی اوقات این مایعات بسیار زیادند و فرد به علت عدم استفاده به هنگام از گن لیپوماتیک سبب تجمع بیش از حد آن ها می شود. در نتیجه مجبور است تا مجددا به پزشک مراجعه کند و با استفاده از سرنگ آن ها را تخلیه نماید.

این امر برای بیماران ناخوشایند و ادیت کننده می باشد.

جهت جلوگیری از بروز این اتفاق باید از فواید گن طبی لیپوماتیک بهره مند شد. این گن های طبی با اعمال کردن فشار های خارجی سبب از بین رفتن فضای خالی میان بافتی خواهند شد و با فشاری که وارد می کنند به چسبیدن پوست به بافت های زیرین آن کمک خواهند کرد.

یکی از مهم ترین فواید استفاده از گن طبی لیپوماتیک ظاهر بسیار خوبی است که اندام بدن بعد از عمل ” لیپوماتیک شکم ” و سایر نواحی بدن بدست می آورد. شکل و ظاهر جذاب و یکنواخت اندام جراحی شده با مزایای استفاده از گن بسیار بیشتر خواهد شد.

انجام لاغری های موضعی در برخی از افراد که پوست آن ها از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار نیست سبب می شود تا پوست حالتی زشت و چروکیده به خود گیرد. برای اینکه اندام سفت، زیبا و بدون افتادگی و شلی باشد گن های طبی بسیار خوب عمل می کنند.

مشاهده مطلب
میزان کاهش سایز در لیپوماتیک

جالب است بدانید که اگر افراد بعد از این جراحی به عنوان یکی از اصلی ترین مراقبت های بعد از لیپوماتیک از گن طبی استفاده کنند، زمان بهبود برش های ایجاد شده نیز بسیار سریع تر و بهتر خواهد شد.

در حقیقت فشار حاصل از گن سبب می شود تا فرآیند طبیعی بدن در خوب شدن جای زخم ها و جمع شوندگی پوست بهتر عمل کند. در چنین شرایطی نقش فیبر های کلاژن بسیار مورد توجه قرار می گیرد و سبب می شود که روند بهبودی کامل تر باشد.

گن ها معمولا از پانسمان های برش ها به خوبی محافظت می کنند و سبب خواهند شد که مایعات خیلی بهتر جذب شوند.

جذب مایعات و تمیز بودن ناحیه تاثیر زیادی در عدم رخداد مشکلات و عارضه های بعدی دارد. در برخی از موارد مشاهده شده است که بیمار به دلیل بی اهمیتی به رسیدگی محل برش ها و حفظ پانسمان ها دچار مشکلات ثانویه در محل شده و به مراجعات مجدد نیاز پیدا کرده است.

کاهش دوران نقاهت بیماران بعد از عمل لیپوماتیک بسیار مورد اهمیت است. یکی از ” مراقبت های بعد از لیپوماتیک ” که در این امر اثر مثبتی دارد، بهره مندی از فواید گن طبی لیپوماتیک می باشد. باید دقت داشت که بیماران باید در نشستن محدودیت داشته باشند.

تا چند روز اول به علت فشار هایی که ممکن است به اندام هایی مانند کمر، شکم یا پهلو به علت جراحی آن ها وارد شود باید از قرارگیری در حالت نشسته خودداری کنند.

استفاده از گن لیپوماتیک موجب می شود تا فرد با توجه به محدودیت های حرکتی که دارد نیز بسیاری از عوارض احتمالی بعد از جراحی را به همراه نداشته باشد و از این بابت با مشکلی مواجه نشود.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیپوماتیک و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع