تزریق ژل

همه چیز درباره تزریق ژل به پلک

همه چیز درباره تزریق ژل به پلک

تزریق ژل به پلک

پلک ها نقش موثری در زیبایی و جذابیت چشمان ما دارند. تنها در صورتی که پلک ها افتاده و چروکیده نباشند می توانند شادابی وصف ناپذیری را نثار چشمان و چهره انسان کنند.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

صورت یکی از اعضای بدن است که دارای اهمیت زیادی است. امروزه همه ی افراد به این بخش از بدن بیشتر از سایر اعضا توجه می کنند تا جایی که وجود کوچکترین مشکلی در صورت فرد را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

همچنین چشم نیز یکی از قسمت های صورت است که نقش زیادی در زیبایی صورت دارد. هر گونه مشکل در این قسمت می تواند باعث کاهش اعتماد به نفس فرد شده و در صورت تداوم بسیار ناراحت کننده می باشد.

هر ساله افراد زیادی برای رفع مشکلات ناحیه ی چشم، از جمله ناهمواری ها، چین و چروک ها و غیره دست به درمان های زیادی می زنند. اکثر این افراد بنا به دلایلی مانند انتخاب روش نامناسب برای درمان، کارآمد نبودن درمان و مراجعه و پیروی از افرادی که تخصص و تجربه ی کافی ندارند، به نتیجه ی دلخواه خود نمی رسند؛ اما با در نظر گرفتن تمامی نکات و انتخاب پزشک مناسب و مراجعه به مراکز معتبر می توان نتیجه ی مناسبی از انجام این درمان گرفت.

تزریق ژل به پلک یکی از راهکار های جوانسازی پوست چشم می باشد که اثراتی شگرف را در زیبایی فرد نمایان خواهد کرد.

همه چیز درباره تزریق ژل به پلک

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

 

تزریق ژل به پلک جهت درمان گودی زیر چشم

یکی دیگر از قسمت های چشم که در زیبایی صورت بسیار اهمیت دارد قسمت زیرین چشم است و در صورتی که تغییری در این بخش ایجاد شود، به سرعت مشخص شده و زیبایی فرد را تحت شعاع قرار می دهد.

یکی از عارضه هایی که در سنین پیری محرز می شود، ایجاد چروک های زیر چشم، گودی و سیاهی آن می باشد. ” تزریق ژل در زیر چشم ” که بیشتر جهت رفع گودی زیر چشم کاربرد دارد از جمله روش های زیبایی می باشد که برای پر کردن این گودی ها و برطرف شدن سیاهی های زیر چشم بکار می رود.

همه چیز درباره تزریق ژل به پلک

گودی زیر چشم یک اتفاق رایج در تمامی سنین است که ظاهر صورت را تغییر داده و باعث پیر تر جلوه دادن و خسته نشان دادن صورت می شود.

با استفاده از این تکنیک می توان به طرز شگفت انگیزی پوست چشم را جوان کرد و تمامی چروک ها  و سیاهی های اطراف آن را محو نمود.

متاسفانه این عارضه با اینکه در افراد پیر بیشتر به چشم می خورد اما در جوانان نیز اتفاق می افتد. لذا می توان در کلینیک های زیبایی پوست و مو مشاهده کرد که افراد در سنین مختلف جهت تزریق ژل به پلک و رفع عارضه گودی زیر چشم مراجعه می کنند.

علت گودی و تیرگی اطراف چشم چیست؟

این یک فرآیند طبیعی در بدن است که به مرور زمان و با افزایش یافتن سن پلک ها و گونه های انسان گود و فرورفته شود. نام دیگر این گودی در علم پزشکی ناودان اشکی است که در بیشتر مواقع با بازتاب نور به آن پوست اطرافش تیره تر نمایان خواهد شد.

عارضه گودی زیر چشم به علل مختلفی می تواند به وجود آید و مواردی همچون: اضطراب داشتن، استعمال مواد مخدر، کم خوابی و برخی از بیماری ها و مصرف دارو های مختلف سبب ایجاد آن خواهند شد. درنتیجه افراد باید توجه داشته باشند تا در زمان مناسب و در اولین فرصت این علل را به صورت کاملا تخصصی از بین برده و در صدد درمان برآیند.

با این که گودی زیر چشم بسیار در بین افراد رواج دارد اما در اکثر مواقع نگران کننده نیست و نیاز به مراقبت های پزشکی ندارد.

با استفاده و تزریق ژل به زیر چشم بخش بسیار زیادی از سیاهی و گودی زیر چشم رفع شده و صورت شما جوان تر و شاداب تر به نظر می رسد.

تزریق ژل به پلک در کنار سایر روش های زیبایی

معمولا تزریق ژل به پلک در کلینیک های زیبایی پوست و مو انجام می شود و البته برخی از متخصصین تصمیم می گیرند تا این فرآیند را با عمل زیبایی بلفاروپلاستی صورت انجام دهند.

بهره مندی از سایر روش های زیبایی در کنار این تزریق می تواند نتایج پرباری را برای بیماران به همراه داشته باشد.

گاهی اوقات از در کنار هم قرار گرفتن دو روش در کنار هم می توان نتایج بسیار مطلوب و ارزنده ای دریافت کرد. بدین ترتیب برخی از فرآیند های زیبایی دیگر در کنار تزریق ژل به پلک انجام می شود که برای زیباتر شدن چهره مفید می باشد.

در برخی از موارد ممکن است به علت وجود چروک های زیاد و غیرطبیعی در نواحی چشم در کنار تزریق ژل از سایر روش های زیبایی مانند prp و یا لیزر نیز استفاده کرد.

برای مثال بهره مندی از روش prp نقش قابل توجهی در زیباسازی و محو کردن چروک های پوست دارد و می تواند به بهترین نحو سیاهی اطراف چشم را از بین ببرد.

تزریق ژل به پلک برای زیباسازی چشم

تزریق ژل به پلک تنها برای درمان گودی زیر چشم نیست و فرد می تواند برای رفع نازیبایی های پلک بالا نیز از آن استفاده نماید.

زیباسازی چشم ها با استفاده از این تکنیک بسیار آسان و سریع است و طبق تحقیقات انجام شده افرادی که دارای گودی و تیرگی چشم می باشند می توانند از این طریق که مفیدترین روش درمانی محسوب می شود به نتایج دلخواه برسند.

همچنین اگر ژل پر کننده ای استاندارد با کارایی، ماندگاری و ایمنی مناسب انتخاب شود، این روش بسیار کارآمد است.

تزریق ژل پر کننده همچنین می تواند به کاهش چین و چروک ها و رفع سستی پوست هم کمک کند.

جالب است بدانید افرادی که به علت انجام عمل زیبایی بر روی پلک شب ها با چشمانی نیمه باز می خوابند با استفاده از تکنیک تزریق ژل می توانند به راحتی این مشکل را از بین ببرند و خوابی مناسب داشته باشند.

اگر بخواهید می توانید عکسی از صورتتان قبل از تزریق داشته باشید تا آن را با صورتتان پس از درمان مقایسه کنید. با این روش شما می توانید میزان تأثیر گذاری تزریق ژل را ارزیابی نمایید. همچنین این مقایسه باعث افزایش اعتماد به نفس شما نیز خواهد شد.

تزریق اصولی ژل به پلک توسط پزشک متخصص

بدون شک انجام عمل های زیبایی باید حتما توسط پزشک متخصص پوست و مو انجام گیرد تا نتایجی مطلوب بدست آید. ” بهترین دکتر تزریق ژل ” باید فردی ماهر و باتجربه در این زمینه باشد چرا که کوچک ترین خطا می تواند به طور کلی زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار دهد.

متاسفانه در اثر تزریق ژل به پلک به صورت ناشیانه و اشتباهی، عوارضی همچون ایجاد ناهمواری در صورت و ایجاد پف دائمی مشاهده شده است که بیمار برای رفع آن سختی های زیادی را متحمل شود.

تزریق ناشیانه ژل ممکن است عارضه های ثانویه و بلند مدتی را برای بیماران به همراه داشته باشد. لذا از تمامی افراد علاقه مند به تزریق ژل درخواست می شود تا حتما در انتخاب یک کلینیک تخصصی و معتبر که در آن جراحانی زبده و ماهر مشغول به فعالیت می باشند، دقت عمل به خرج دهند.

در کلینیک های معتبر علاوه بر اینکه تزریق به صورت اصولی و به صورت کاملا آگاهانه انجام می شود، مشاوره های تخصصی قبل از تزریق نیز کمک زیادی به بیمار می کند تا بتواند یک تصمیم درست و منطقی بگیرد.

اگر سیگار می کشید قبل از تزریق و در اولین جلسه به پزشک خود اطلاع دهید.

یک نکته ی بسیار مهم که حتما باید رعایت شود استفاده از داروهاست. در صورتی که از داروی خاصی استفاده می کنید، قبل از تزریق حتما با پزشک خود هماهنگ کنید و از بی خطر بودن داروی مورد نظر برای درمان زیبایی خود اطمینان حاصل کنید.

از مصرف خودسرانه ی دارو چه قبل از تزریق چه بعد از تزریق خودداری کنید.

میزان تزریق ژل به پلک چقدر است؟

میزان تزریق ژل به پلک بستگی به گودی و سیاهی موجود در ناحیه زیر چشم ها دارد. همچنین ظرفیت پوست های مختلف با هم متفاوت است و ممکن است در برخی افراد کمتر و در برخی دیگر بیشتر باشد.

مزایای تزریق ژل به پلک پایین چیست؟

تزریق ژل به پلک پایین دارای مزایای زیادی است که در ادامه به بیان برخی از آن ها خواهیم پرداخت:

 1. تزریق ژل به پلک پایین سبب رفع کامل گودی زیر چشم شده و هیچ اثری از سیاهی در زیر چشمان باقی نخواهد ماند.
 2. فرد یک چهره زیبا و جوان بدست می آورد و آثار پیری به طور کامل از چهره محو می شود.
 3. افزایش کیفیت پوست پس از تزریق ژل به پلک بسیار تغییر می کند. در بلند مدت فرد متوجه خواهد شد که درخشش و زیبایی پوست چند برابر شده است و پلک پایین جانی دوباره گرفته است.
 4. استفاده کردن از ژل های ماندگار و باکیفیت سبب می شود تا ماندگاری نتایج تزریق ژل به پلک پایین بسیار بالا باشد.
 5. بدست آمدن حجم اولیه و طبیعی پلک
 6. افزایش میزان اعتماد بنفس فرد
 7. از افتادگی پوست چشم جلوگیری می کند.

تزریق ژل به پلک بهترین روش جوانسازی پوست چشم

تزریق ژل به پلک یکی از بهترین و کاراترین روش های جوانسازی پوست است که سازگاری مناسبی با بدن دارد. این تزریق دارای ماندگاری بالا و قابل توجهی است و یک حجم دهنده مناسب و کاربردی به شمار می رود.

عمده ترین استفاده از این تزریق جهت درمان کبودی ها و فرورفتگی های زیر چشم و ناحیه بالایی پلک می باشد.

با وجود این که این ژل به ناحیه ای نزدیک به چشم تزریق می شود اما تا امروز هیچ گونه مشکلی برای بینایی افرادی که تحت این روش درمان شده اند، گزارش نشده و می توان گفت استفاده از پرکننده در اطراف چشم هیچ مشکلی برای بینایی مراجعه کننده به وجود نمی آورد.

از جمله عوارض این روش می توان به قرمزی، کبودی و تورم در ناحیه ی تحت درمان قرارگرفته اشاره کرد؛ اما این عوارض بعد از مدتی به طور کامل بهبود می یابد و موضوع نگران کننده ای برای مراجعه کنندگان نیست. همچنین می توان با رعایت نکاتی که پزشک توصیه می کند و استفاده از دارو این عوارض را با سرعت بیشتر و به طور کامل درمان کرد.

پس از تزریق توصیه می شود از مالش چشم، بلند کردن وزنه، استفاده از لوازم آرایشی، ورزش های سخت و یا هرگونه عملی که باعث می شود تا به این ناحیه فشار وارد شود حداقل تا چند روز خودداری کنید.

این فرآیند زیبایی تغییرات بسیار زیادی در زیبایی چشمان و پلک ها دارد که بلافاصله می توان اثرات زیبایی آن را مشاهده نمود و تا مدت ها از آن لذت برد.

در گذشته روش های بسیاری برای درمان مشکلات پوست چشم امتحان شده اما معمولا روش های سنتی که در گذشته انجام می شدند، بنا به دلایلی مانند زیاد بودن هزینه ی درمان، داشتن درد زیاد، مدت زمان بهبودی بسیار طولانی، برآورده نشدن انتظارات و داشتن عوارض بطور کلی رضایت بخش نبوده اند.

اما با افزایش دانش پزشکان و درک بیشتر آناتومی صورت روش های جدید و نوینی به وجود آمده اند یکی از کارآمدترین روش ها برای رفع این مشکلات تزریق ژل است.

از مزایای تزریق ژل می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 1. استفاده از پرکننده ها نیاز به هزینه ی بالایی ندارد
 2. درد ناشی از تزریق بسیار ناچیز بوده
 3. به سرعت بهبود می یابد
 4. تقریبا هیچ عوارضی ندارد
 5. و همچنین در هر زمانی قابل تغییر است زیرا پزشک می تواند با استفاده از روش هایی خاصیت ژل زیر پوست شما را از بین ببرد و بعد از مدتی اثرات آن به طور کامل از بین می رود.

با توجه به مزیت های فراوانی که تزریق ژل دارد باعث شده که اکثر افراد این روش را به سایر روش های زیبایی ترجیح دهند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق ژل مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *