تزریق بوتاکس

بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

معمولا افرادی که قصد ” تزریق بوتاکس ” را دارند به دنبال خرید بهترین مارک های بوتاکس می باشند تا بتوانند کیفیت تزریق را افزایش دهند و نتیجه ای مطلوب و مناسب را بدست آورند.

در حال حاضر بوتاکس دیسپورت بهترین مارک بوتاکس در ایران می باشد که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا نیز به تایید رسیده است و در کشور های مختلف جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

دریافت تخفیف ویژه تزریق بوتاکس + مشاوره رایگان

 

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

بهترین مارک های بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از فرآیند های زیبایی در جهان است که در کشور آمریکا دارای طرفداران زیادی می باشد. این تزریق تنها جنبه زیبایی ندارد و در موارد درمانی دیگر مانند کاهش تعریق بیش از حد نیز می توان از آن استفاده کرد.

بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

خواص درمانی و البته ویژگی های مربوط به زیبایی چهره در بوتاکس، موجب محبوبیت روزافزون این فرآیند شده است.

این فرآیند در زمانی کوتاه انجام می شود اما برای چند ماه، تاثیر آشکاری در چهره فرد ایفا می کند. سرعت انجام فرآیند و سرعت طی شدن دوران بهبودی پس از آن، موجب شده که افراد زیاد با آرامش و اطمینان، این روش را برای خودشان در نظر بگیرند و به  سراغ تزریق بوتاکس بروند.

بهترین مارک های بوتاکس در سه برند آمریکایی، کانادایی و کره ای در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند که دو نوع اول از مرغوبیت و کیفیت بالاتری برخوردار می باشند.

بوتاکس مارک دیسپورت

بوتاکس دیسپورت یکی از بهترین مارک های بوتاکس می باشد که محلولی انگلیسی است و کاربرد بسیار بالایی برای رفع چین و چروک های صورت دارد و همچنین جهت محو شدن خطوط نازک چهره نیز از آن استفاده می شود. تزریق این ماده به عضله های صورت سبب بی حرکت کردن آن ها خواهد شد.

این محلول تزریقی قوی و باکیفیت با بوتاکس کمی تفاوت دارد و در اصل نوروتوکسینی می باشد که یک مولکول پروتئینی آن را در بر گرفته است و از رسیدن پیام های مغز به ناحیه ای که در آن تزریق می شود جلوگیری خواهد نمود.

در واقع تزریق این بوتاکس به ماهیچه، موجب می شود که ماهیچه حرکتی نداشته باشد و با از بین رفتن حرکت ماهیچه ها، خط و خطوط چهره نیز محو خواهند شد.

بدین ترتیب چروک ها و خطوط موجود بر روی چهره با تزریق این محلول قوی از بین خواهند رفت.

ویژگی مهم بوتاکس دیسپورت، سرعت فوق‌العاده زیاد اثر آن است. افرادی که این مارک بوتاکس را روی صورت خود تزریق می کنند، می‌توانند یک یا دو روز بعد، شاهد به وجود آمدن تغییر در چهره خودشان باشند.

البته برای چند هفته طول خواهد کشید که نتایج نهایی تزریق دیسپورت نمایان شود اما بدون تردید در ظهور نتایج اولیه، دیسپورت سرآمد همه بوتاکس ها محسوب می شود. برای افرادی که در لحظه آخر تصمیم به تزریق بوتاکس می گیرند، دیسپورت انتخاب ایده آل تری خواهد بود.

همچنین امتیاز مهم دیگر دیسپورت، امکان استفاده از آن در مناطق وسیع تری از صورت است. در مجموع خواص بسیاری از برند های بوتاکس، شبیه به هم به نظر می رسد اما دیسپورت به خاطر پروتئین اضافه ای که دارد، کمی قدرتمند تر است و می تواند تاثیر بیشتر و آشکار تری داشته باشد.

بوتاکس مارک زئومین

این مارک که جهت از بین بردن و محو کردن چروک های صورت کاربرد دارد نیز همانند سایر محلول های تزریقی مربوطه به انسداد رسیدن پیام های عصبی به عضلات کمک خواهد کرد و بدین ترتیب موجب خواهد شد که عضلات ثابت و بدون انقباض باقی بمانند.

این برند با بوتاکس یک تفاوت اصلی دارد و آن عدم نیاز به نگهداری آن در دمای پایین می باشد. در نتیجه توزیع و استفاده از آن بسیار راحت تر می باشد و ترجیحات متخصصین پوست ابتدا به استفاده از این محلول و سپس به بوتاکس می باشد.

جالب است بدانید که برند زئومین که یکی از بهترین مارک های بوتاکس است دارای هیچ گونه ماده افزودنی نمی باشد و تنها سم بوتولینوم نوع A است. در نتیجه احتمال اینکه بدن نسبت به این ماده تزریقی پادتن کمتری تولید نماید بسیار بیشتر است.

افرادی که این ماده را تزریق می کنند اثرات آن را یک هفته بعد مشاهده خواهند کرد و سه تا شش ماه نیز ماندگاری دارد. در واقع نتایج اولیه ناشی از تزریق این نوع بوتاکس، دیرتر از دیسپورت ظاهر می شوند اما در میزان ماندگاری، این دو برند تفاوت خاصی با هم ندارند.

توجه به این موضوع مهم هم ضروری است که اساسا ماندگاری بوتاکس روی صورت، تنها به برند آن بستگی ندارد و به مسائل مهم دیگری از جمله شرایط سوخت و ساز بدن فرد و رعایت نکات مراقبتی نیز مربوط می شود.

توجه داشته باشید که تزریق این دارو در بدن باید به گونه ای باشد که پخش و منتشر نشود چرا که به راحتی می تواند سبب نفس تنگی و ایجاد مشکلات ثانویه شود.

یکی از امتیاز ها و ویژگی مهم بوتاکس زنومین، این است که استفاده از این بوتاکس، می تواند برای افرادی که بدن آن ها دیگر به استفاده از بوتاکس و دیسپورت جواب نمی دهد، مفید باشد.

در واقع خیلی از افراد از زنومین برای تزریق های مراحل بعدی بوتاکس خود استفاده می کنند تا پس از مدتی، دوباره یک اثر قوی از این ماده در چهره خود به وجود بیاورند.

بوتاکس مارک نورونوکس

برند نورونوکس یکی از بهترین مارک های بوتاکس می باشد که جزو تولیدات کشور کره است و همانند سایر نمونه های تزریقی دیگر موجب مسدود نمودن فرمان های عصبی ناحیه ای که به آن تزریق شده است خواهد شد.

این تزریق با کاهش میزان فعالیت های عضله هایی که سبب ایجاد چروک در بدن یا صورت خواهند شد و جوانتر کردن آن ها اثر خود را نمایان می کند.

افرادی که از این تزریق استفاده می کنند پس از اینکه یک الی سه روز می گذرد می توانند روند تغییرات ایجاد شده را به خوبی در خود احساس کنند.

ماندگاری این تغییرات تنها سه الی شش ماه است و البته نباید فراموش کرد که تمامی نتایج حاصله به شرایط بیمار و شیوه درمان او بستگی خواهد داشت.

تزریق بوتاکس مارک نورونوکس دارای عوارض جانبی مربوط به خود می باشد که اغلب با ایجاد ضعف در عضله و بروز کبودی جزئی در محل مشاهده خواهد شد. این عارضه ها مدت زمان زیادی ماندگاری ندارند و سریعا برطرف خواهند شد.

برخی از بیماران پس از تزریق این ماده علائمی مثل سردرد، سرماخوردگی، افتادگی پلک و گاها حالت تهوع را تجربه خواهند کرد.

برای ایمن بودن از عوارضی که تزریق مارک های مختلف بوتاکس می تواند با خود به همراه داشته باشد بهتر است که بیماران به یک متخصص ماهر مراجعه کنند تا هم در تزریق میزان دوز دارو و هم روش تزریق آن از تجربه بالایی که دارند استفاده کرده و بهترین نتایج برای بیمار حاصل شود.

کنیتوکس (بوتاکس چینی)

بوتاکس چینی از جمله بهترین مارک های بوتاکس می باشد که همانند سایر نمونه های موجود جهت رفع چین و چروک های صورت و در نواحی مختلف آن مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع ماده را حتما باید دمایی پایین نگهداری کرد تا بتوان به خوبی از آن مراقبت نمود.

این بوتاکس که از جمله مارک های معتبر مورد استفاده در نقاط مختلف جهان می باشد با نام های مختلفی از جمله درماتوکس، ریفاین و لینوریز در میان استفاده کنندگان شناخته می شود.

چینی ها در سال ها و دهه های گذشته، پیشرفت چشمگیری در تولید تجهیزات و مواد مربوط به زیبایی داشته اند. هر چند که میزان فروش بوتاکس های تقلبی نیز در برخی از کلینیک های زیبایی در این کشور، به شکل قابل توجهی بالا بوده و این موضوع برای بسیاری از افراد، دردسرساز شده است.

بوتاکس درماتوکس

درماتوکس بهترین مارک بوتاکس در ایران می باشد که از جمله دارو های مناسب برای جوانتر کردن پوست به شمار می رود و دارای کاربرد های زیادی در زمینه پزشکی می باشد.

مصرف درماتوکس، معمولا نتایجی بسیار طبیعی را برای افراد به دنبال دارد. باید به این موضوع مهم توجه کرد که این نوع بوتاکس، اساسا خطوط عمیق روی صورت را از بین نمی برد.

برای از بین بردن خطوط مربوط به ابزار احساسات، باید از بوتاکس های ریلکس کننده عضلات استفاده کرد. کار درماتوکس اما ارتقا دادن کیفیت پوست، اضافه کردن کلاژن و الاستین به پوست، طراوت بخشیدن و جوانسازی پوست و همچنان از بین بردن حالت چرب پوست فرد است.

بوتاکس مسپورت

برای معرفی بهترین مارک بوتاکس در ایران می توان به بوتاکس مسپورت اشاره نمود که با محو کردن خط اخمی که در بین ابرو ها ظاهر می شود به زیباتر شدن چهره کمک قابل توجهی خواهد کرد.

نحوه تشخیص بوتاکس اصلی و تقلبی

برای تشخیص بوتاکس اصلی و تقلبی در خرید یکی از بهترین مارک های بوتاکس نکته حائز اهمیت و قابل توجهی که باید مد نظر استفاده کنندگان قرار گیرد قیمت این محصول می باشد.

در واقع هرگاه این محصولات با قیمت هایی بسیار پایین به شما پیشنهاد داده شوند بهتر است که ابتدا تحقیقات لازم را انجام دهید و سپس برای خرید اقدام نمایید.

معمولا بوتاکس هایی که با قیمتی بسیار پایین تر از نرخ جهانی توزیع می شوند، به احتمال بسیار زیاد بوتاکس های تقلبی هستند.

برای تشخیص بوتاکس های اصل، می توانید از افرادی که قبلا این تزریق را انجام داده اند کمک بگیرید. همچنین مراجعه به کلینیک های معتبر برای تزریق بوتاکس، می توانند شما را به این اطمینان برسانند که حتما از بوتاکس اصل برای شما استفاده خواهد شد.

شما به راحتی می توانید با مقایسه کردن قیمت بهترین مارک های بوتاکس که در کلینیک های معتبر و تخصصی به فروش می رسند و سایر قیمت های موجود به یک نتیجه گیری درست در رابطه با این موضوع برسید.

برای خرید این ماده باید حتما آن را از یک کلینیک معتبر و شناخته شده که بیماران در انتها از عملکرد و نتایج حاصل شده از تزریق بوتاکس رضایت زیادی دارند، تهیه نمود. در صورتی که بیماران راضی نباشند می توان این عدم رضایت را ناشی از تقلبی بودن بوتاکس دانست که توانایی ایجاد اثرات مناسب را نداشته است.

بوتاکس های اصل، معمولا روی بسته های خود هولوگرام هایی دارند که نشان اصل بودن آن ها محسوب می شود.

اگر تصمیم گرفتید که خرید بوتاکس را خودتان انجام بدهید حتما به این هولوگرام ها و البته به مشخصات درج شده درباره بوتاکس توجه کنید. بهتر است خرید بوتاکس برای تزریق، از سوی پزشک صورت بگیرد. چرا که بدون تردید پزشک متخصص، آشنایی بیشتری با بهترین مارک ها و ویژگی های مهم تزریق بوتاکس دارد.

عوارض تزریق بوتاکس تقلبی

تزریق نمونه های تقلبی بوتاکس می تواند اثرات زیانباری را به همراه داشته باشد. برای مثال ایجاد آسیب دیدگی های دائمی در اعصاب، فلج شدن جزئی اعضای صورت، ایجاد التهاب، قرمزی و یا حتی عفونت در ناحیه همگی می توانند در ردیف عوارض تزریق بوتاکس تقلبی قرار گیرند.

وقتی یک بوتاکس مورد تایید قرار نگرفته، این موضوع به این معنی است که تست های لازم بر روی آن انجام نشده و این بوتاکس، آزمایش های قانونی را پشت سر نگذاشته است. در واقع هیچ تضمینی برای امن بودن و بی خطر بودن مصرف این بوتاکس وجود ندارد.

به جز آثار جانبی ذکر شده، تزریق بوتاکس تقلبی می تواند موجب تورم شدید صورت برای مدتی طولانی شود. این تورم ممکن است آنقدر زیاد باشد که فعالیت های عادی زندگی فرد را مختل کند. همچنین احتمال کبودی صورت نیز پس از تزریق بوتاکس تقلبی، وجود خواهد داشت.

استفاده از بوتاکس تقلبی نه تنها نتایج دلچسبی برای فرد رقم نمی زند، بلکه حتی می تواند تهدیدی برای سلامتی او تلقی شود. این بوتاکس ها شاید به لحاظ مالی به صرفه باشند اما ضرر ناشی از آن ها شاید حتی با هزینه های زیاد نیز جبران نشود.

افراد باید دقت زیادی داشته باشند که برای خرید یکی از بهترین مارک های بوتاکس اقدام نمایند تا با اطمینان خاطر و توسط یک متخصص دز مناسب آن را تزریق نموده و به نتیجه دلخواهشان برسند.

کلینیک پوست و مو رز ارائه دهنده تمامی خدمات پوست و مو و زیبایی اعم از تزریق بوتاکس و … می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *