درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
2.86 (7 رای)

بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

>> بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

معمولا افرادی که قصد تزریق بوتاکس را دارند به دنبال خرید بهترین مارک های بوتاکس می باشند تا بتوانند کیفیت تزریق را افزایش دهند و نتیجه ای مطلوب و مناسب را بدست آورند.

در حال حاضر بوتاکس دیسپورت بهترین مارک بوتاکس در ایران می باشد که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا نیز به تایید رسیده است و در کشور های مختلف جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

>> بهترین مارک های بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از فرآیند های زیبایی در جهان است که در کشور آمریکا دارای طرفداران زیادی می باشد. این تزریق تنها جنبه زیبایی ندارد و در موارد درمانی دیگر مانند کاهش تعریق بیش از حد نیز می توان از آن استفاده کرد.

 

بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

 

بهترین مارک های بوتاکس در سه برند آمریکایی، کانادایی و کره ای در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند که دو نوع اول از مرغوبیت و کیفیت بالاتری برخوردار می باشند.

 

>> بوتاکس مارک دیسپورت

برند دیسپورت یکی از بهترین مارک های بوتاکس می باشد که محلولی انگلیسی است و کاربرد بسیار بالایی برای رفع چین و چروک های صورت دارد و همچنین جهت محو شدن خطوط نازک چهره نیز از آن استفاده می شود. تزریق این ماده به عضله های صورت سبب بی حرکت کردن آن ها خواهد شد.

 

ای محلول تزریقی قوی و باکیفیت با بوتاکس کمی تفاوت دارد و در اصل نوروتوکسینی می باشد که یک مولکول پروتئینی آن را در بر گرفته است و از رسیدن پیام های مغز به ناحیه ای که در آن تزریق می شود جلوگیری خواهد نمود.

بدین ترتیب چروک ها و خطوط موجود بر روی چهره با تزریق این محلول قوی از بین خواهند رفت.

>> بوتاکس مارک زئومین

این مارک که جهت از بین بردن و محو کردن چروک های صورت کاربرد دارد نیز همانند سایر محلول های تزریقی مربوطه به انسداد رسیدن پیام های عصبی به عضلات کمک خواهد کرد و بدین ترتیب موجب خواهد شد که عضلات ثابت و بدون انقباض باقی بمانند.

مشاهده مطلب
تزریق بوتاکس صورت و اثرات جانبی آن

این برند با بوتاکس یک تفاوت اصلی دارد و آن عدم نیاز به نگهداری آن در دمای پایین می باشد. در نتیجه توزیع و استفاده از آن بسیار راحت تر می باشد و ترجیحات متخصصین پوست ابتدا به استفاده از این محلول و سپس به بوتاکس می باشد.

جالب است بدانید که برند زئومین که یکی از بهترین مارک های بوتاکس است دارای هیچ گونه ماده افزودنی نمی باشد و تنها سم بوتولینوم نوع A است. در نتیجه احتمال اینکه بدن نسبت به این ماده تزریقی پادتن کمتری تولید نماید بسیار بیشتر است.

افرادی که این ماده را تزریق می کنند اثرات آن را یک هفته بعد مشاهده خواهند کرد و سه تا شش ماه نیز ماندگاری دارد.

توجه داشته باشید که تزریق این دارو در بدن باید به گونه ای باشد که پخش و منتشر نشود چرا که به راحتی می تواند سبب نفس تنگی و ایجاد مشکلات ثانویه شود.

 

>> بوتاکس مارک نورونوکس

برند نورونوکس یکی از بهترین مارک های بوتاکس می باشد که جزو تولیدات کشور کره است و همانند سایر نمونه های تزریقی دیگر موجب مسدود نمودن فرمان های عصبی ناحیه ای که به آن تزریق شده است خواهد شد.

این تزریق با کاهش میزان فعالیت های عضله هایی که سبب ایجاد چروک در بدن یا صورت خواهند شد و جوانتر کردن آن ها اثر خود را نمایان می کند.

افرادی که از این تزریق استفاده می کنند پس از اینکه یک الی سه روز می گذرد می توانند روند تغییرات ایجاد شده را به خوبی در خود احساس کنند.

ماندگاری این تغییرات تنها سه الی شش ماه است و البته نباید فراموش کرد که تمامی نتایج حاصله به شرایط بیمار و شیوه درمان او بستگی خواهد داشت.

تزریق بوتاکس مارک نورونوکس دارای عوارض جانبی مربوط به خود می باشد که اغلب با ایجاد ضعف در عضله و بروز کبودی جزئی در محل مشاهده خواهد شد. این عارضه ها مدت زمان زیادی ماندگاری ندارند و سریعا برطرف خواهند شد.

برخی از بیماران پس از تزریق این ماده علائمی مثل سردرد، سرماخوردگی، افتادگی پلک و گاها حالت تهوع را تجربه خواهند کرد.

برای ایمن بودن از عوارضی که تزریق مارک های مختلف بوتاکس می تواند با خود به همراه داشته باشد بهتر است که بیماران به یک متخصص ماهر مراجعه کنند تا هم در تزریق میزان دز دارو و هم روش تزریق آن از تجربه بالایی که دارند استفاده کرده و بهترین نتایج برای بیمار حاصل شود.

مشاهده مطلب
بهبود تیک های عصبی با تزریق بوتاکس

 

>> کنیتوکس (بوتاکس چینی)

بوتاکس چینی از جمله بهترین مارک های بوتاکس می باشد که همانند سایر نمونه های موجود جهت رفع چین و چروک های صورت و در نواحی مختلف آن مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع ماده را حتما باید دمایی پایین نگهداری کرد تا بتوان به خوبی از آن مراقبت نمود.

.این بوتاکس که از جمله مارک های معتبر مورد استفاده در نقاط مختلف جهان می باشد با نام های مختلفی از جمله درماتوکس، ریفاین و لینوریز در میان استفاده کنندگان شناخته می شود.

 

>> بوتاکس درماتوکس

درماتوکس بهترین مارک بوتاکس در ایران می باشد که از جمله دارو های مناسب برای جوانتر کردن پوست به شمار می رود و دارای کاربرد های زیادی در زمینه پزشکی می باشد.

 

>> بوتاکس مسپورت

برای معرفی بهترین مارک بوتاکس در ایران می توان به بوتاکس مسپورت اشاره نمود که با محو کردن خط اخمی که در بین ابرو ها ظاهر می شود به زیباتر شدن چهره کمک قابل توجهی خواهد کرد.

 

>> نحوه تشخیص بوتاکس اصلی و تقلبی

برای تشخیص بوتاکس اصلی و تقلبی در خرید یکی از بهترین مارک های بوتاکس نکته حائز اهمیت و قابل توجهی که باید مد نظر استفاده کنندگان قرار گیرد قیمت این محصول می باشد.

در واقع هرگاه این محصولات با قیمت هایی بسیار پایین به شما پیشنهاد داده شوند بهتر است که ابتدا تحقیقات لازم را انجام دهید و سپس برای خرید اقدام نمایید.

 

شما به راحتی می توانید با مقایسه کردن قیمت بهترین مارک های بوتاکس که در کلینیک های معتبر و تخصصی به فروش می رسند و سایر قیمت های موجود به یک نتیجه گیری درست در رابطه با این موضوع برسید.

برای خرید این ماده باید حتما آن را از یک کلینیک معتبر و شناخته شده که بیماران در انتها از عملکرد و نتایج حاصل شده از تزریق بوتاکس رضایت زیادی دارند، تهیه نمود. در صورتی که بیماران راضی نباشند می توان این عدم رضایت را ناشی از تقلبی بودن بوتاکس دانست که توانایی ایجاد اثرات مناسب را نداشته است.

 

>> عوارض تزریق بوتاکس تقلبی

تزریق نمونه های تقلبی بوتاکس می تواند اثرات زیانباری را به همراه داشته باشد. برای مثال ایجاد آسیب دیدگی های دائمی در اعصاب، فلج شدن جزئی اعضای صورت، ایجاد التهاب، قرمزی و یا حتی عفونت در ناحیه همگی می توانند در ردیف عوارض تزریق بوتاکس تقلبی قرار گیرند.

افراد باید دقت زیادی داشته باشند که برای خرید یکی از بهترین مارک های بوتاکس اقدام نمایند تا با اطمینان خاطر و توسط یک متخصص دز مناسب آن را تزریق نموده و به نتیجه دلخواهشان برسند.

مشاهده مطلب
بهبود سندروم مچ درد با تزریق بوتاکس

 

کلینیک پوست و مو رز ارائه دهنده تمامی خدمات پوست و مو و زیبایی اعم از تزریق چربی و … می باشد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
2.86 (7 رای)

تزریق بوتاکس

دیدگاهتان را بنویسید