تزریق ژل

ژل آلیاکسین چه نوع ژلی است؟

ژل آلیاکسین چه نوع ژلی است؟

ژل آلیاکسین 

ژل آلیاکسین نوعی ژل پرکننده است که برای فیلر مورد استفاده قرار می گیرد. این ژل یکی از تازه ترین دستاوردهای جامعه پزشکی در زمینه درمان های زیبایی است. یکی از اصلی ترین مواد اولیه در ساخت ژل های پرکننده ماده ای است که با نام اسید هیالورونیک شناخته می شود.

ژل آلیاکسین چه نوع ژلی است؟اسید هیالورونیک ماده ای است که روند تولید کلاژن و الاستین را در پوست تحریک می کند. این ماده باعث شادابی و طراوت پوست افراد می شود. از این رو خلوص این ماده در نتایج حاصل از درمان زیبایی بسیار تاثیر گذار است.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

اسید هیالورونیک ماده اولیه در ساخت ژل های پرکننده است. شرکت هایی که در زمینه تولید محصولات زیبایی فعال هستند، از این ماده در ساخت ژل ها و درمان های مربوط به زیبایی و جوان سازی پوست بهره می برند. هیالورونیک اسید یکی از بهترین و محبوب ترین ماده های سازنده فیلر در دنیا به شمار می رود.

وجود این ماده به صورت طبیعی در بدن، ریسک تزریق فیلر را به شکل قابل توجهی کاهش می دهد و عوارض جانبی احتمالی این تزریق را به کم ترین حد ممکن می رساند. علاوه بر این نتایج حاصل از تزریق فیلرهایی که از جنس هیالورونیک اسید ساخته شده اند، معمولا بسیار طبیعی خواهند بود.

این دلایل در کنار هم موجب می شوند فیلرهای ساخته شده از این جنس و به ویژه آلیاکسین، امروز مورد استفاده بسیاری از افراد در سراسر دنیا قرار بگیرند.

ژل آلیاکسین (aliaxin gel) از جمله ژل های به کار رفته در جوانسازی و فیلر پوست می باشد. این ماده با برخورداری از اسید هیالورونیک با خلوص بالا کیفیت ژل آلیاکسین خود را به شدت ارتقا بخشیده است. از این رو این ژل یکی از محبوب ترین ژل های موجود در زمینه جوان سازی و فیلر است.

اسید هیالورونیک موجود در ژل آلیاکسین از منابع غیر حیوانی تهیه شده و به همین دلیل اثراتی به مراتب بهتر را از خود برجای می گذارد. این اسید در کنار اثرات معجزه آسای خود می تواند پوست را به خوبی آبرسانی کند. از این گذشته این ژل موجب سفت شدن پوست نیز می شود.

ژل آلیاکسین چه نوع ژلی است؟

استفاده از این فیلرها موجب ارتقا کیفیت و بهبود شرایط پوست می شوند، همچنین طراوات، شادابی و جوانی را به چهره فرد هدیه می دهند و از آن گذشته، موجب احساس رضایت فرد نسبت به وضعیت ظاهری خودش نیز می شوند.

این فیلرها برای از بین بردن خط و خطوط روی صورت، انتخاب بی نقصی به شمار می روند. با گذشت زمان و بالا رفتن سن، ظهور چین و چروک روی صورت اجتناب ناپذیر است اما روش های زیادی برای از بین بردن اثر این چین و چروک در چهره وجود دارد و تزریق فیلر آلیاکسین، یکی از بهترین روش ها برای این کار محسوب می شود.

ژل آلیاکسین چه نوع ژلی است؟

ژل آلیاکسین نوعی ژل تک فاز است. مولکول های تشکیل دهنده ژل آلیاکسین با دقت بی مثالی انتخاب شده اند. وزن این مولکول ها به  دقت سنجیده شده و پیوند های مولکولی به کار رفته در این ژل وزنی سبک و اثر بخشی قابل توجهی را به وجود آورده اند.

از این رو ژل آلیاکسین خصوصیات بیولوژیکی و کاربردی متفاوتی را در درمان بر جای خواهد گذاشت. این ژل که از مواد اولیه غیر حیوانی تهیه شده است می تواند آبرسانی پوست را به انجام رسانده و خاصیت کشسانی را به بافت بازگرداند.

4 فرمولاسیون مختلف از این ژل، در بازار موجود هستند که هر کدام برای اهداف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. این 4 فرمولاسیون در واقع 4 درجه مختلف این فیلر از ضعیف به قوی به شمار می روند.

معمولا افراد برای خطوط معمولی چهره از درجه دوم آلیاکسین و برای خطوط نسبتا عمیق از درجه سوم استفاده می کنند اما درجه چهارم، بیشترین میزان حجم بخشی به صورت را رقم می زند.

ژل آلیاکسین با استفاده از تکنولوژی هیدرولیفت تولید شده و از این بافت مورد درمان را سفت خواهد کرد. این ژل ماندگاری بالایی دارد. آثار ناشی از طریق این ژل می تواند در دراز مدت در بافت مورد نظر مشاهده شود.

در نتیجه بافتی که تحت درمان حاصل از ژل آلیاکسین قرار گرفته است، ظاهری بسیار طبیعی داشته و برای مدت طولانی در بافت قابل مشاهده خواهد بود. البته اثرات این ژل دائمی نخواهد بود. چرا که بدن پس از مدتی، هیالورونیک اسید را به صورت کامل جذب خواهد کرد.

با این وجود افراد اگر از نتیجه این تزریق راضی بودند، پس از چند ماه می توانند تزریق دیگری انجام بدهند و بار دیگر اثرات این فیلر را در چهره خود به وجود بیاورند. با استفاده از این روش، می توان برای سال ها اثرات ناشی از این تزریق را حفظ کرد و صاحب چهره ای بسیار شاداب و باطراوت شد.

این ژل طبیعی و غیرحیوانی، در کشور ایتالیا تولید می شود و از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا نیز مورد تایید قرار گرفته است. این به آن معنی است که استفاده از آن، هیچ مشکلی برای فرد به وجود نخواهد آورد. البته این تنها به شرطی است که تزریق در یک شرایط استاندارد و زیر نظر یک پزشک متخصص و باتجربه صورت بگیرد.

ساختار آلیاکسین، این فرصت را مهیا می کند که افراد بسیار زیادی مشکلی برای استفاده از این فیلر نداشته باشند. تنها افرادی که به بیماری های حاد عفونی، خونی و پوستی دچار هستند، افرادی که مشکلات خاص عصبی دارند، افرادی که آسیب جدی و جبران ناپذیر به پوست خود وارد کرده اند و همچنین آن هایی که دوران بارداری و شیردهی به نوزاد خود را پشت سر می گذارند، کاندیداهای مناسب تزریق این فیلر نخواهند بود.

مزایا ژل آلیاکسین چیست؟

ژل آلیاکسین با برخورداری از اسید هیالورونیک می تواند آثاری معجزه آسا را بر بافت چهره یا لب های فرد باقی بگذارد. این ژل با اتکا بر کیفیت و اثرات اسید هیالورونیک به کار رفته در این ژل می توانند نتایجی با ماندگاری بالا برای فرد به ارمغان بیاورند.

مهم ترین مزیت آلیاکسین این است که به دلیل کار کردن هیالورنیک اسید در ساخت آن، از سوی بدن پس زده نمی شود. در نتیجه، بدن هیچ واکنش آلرژیکی به تزریق این فیلر نشان نخواهد داد.

پس افراد می توانند با خیال راحت و بدون نگرانی از عوارض احتمالی، این تزریق را انجام بدهند. قبل از تزریق آلیاکسین، دلیلی برای انجام تست آلرژی نیز وجود نخواهد داشت.

این ژل به دلیل استفاده از اسید هیالورونیک غیر حیوانی می تواند بافتی شاداب و سلامت را در بافت پوست به وجود آورد. به این ترتیب فرد متقاضی از نتایج حاصل از فیلر نهایت رضایت را داشته و از نتایج شگفت انگیز این ژل بهره مند خواهد شد. این تزریق احساس جوانی را در فرد احیا می کند و اعتماد به نفس قابل توجهی به او می بخشد.

علاوه بر این، در تولید آلیاکسین از فرآیند های غیرضروری پرهیز شده است. نحوه ساخت و همچنین ترکیب خاص این فیلر، موجب می شود که تزریق آن فعالیت نسبتا ساده ای باشد.

افرادی که این فیلر را برای تزریق انتخاب می کنند نسبت به افرادی که برای مثال به سراغ تزریق چربی ها می روند، زمان بسیار کم تری را در اتاق انجام تزریق سپری خواهند کرد.

دوران بهبودی پس از تزریق آلیاکسین برای فرد به سرعت طی می شود و هیچ مشکلی برای فعالیت های روزمره زندگی او به وجود نخواهد آمد. افرادی که این تزریق را انجام می دهند خیلی زود می توانند به موقعیت شغلی و یا سایر فعالیت های عادی برگردند. هر چند که باید مراقب باشند تا در روزهای اول، فعالیت بدنی سنگینی انجام ندهند و فشار زیادی به محل تزریق وارد نیاورند.

به این ترتیب می توان گفت استفاده از ژل آلیاکسین مزایای بسیاری برای فرد به ارمغان خواهد آورد. فرد متقاضی فیلر پس از استفاده از این ژل شاهد لطافت بافت تحت درمان خواهد بود. این ژل موضع مورد نظر را آب رسانی کرده و به این ترتیب می تواند ظاهری خیره کننده را برای فرد به وجود آورد.

از این گذشته ژل آلیاکسین به دلیل برخورداری از اسید هیالورونیک می تواند روند ساخت کلاژن و الاستین را در پوست از سر گرفته و میزان تولید این مواد را افزایش دهد. همانطور که می دانید، کلاژن و الاستین برای برخورداری از پوستی شاداب و زنده از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

معایب ژل آلیاکسین چیست؟

یافتن معایب این ژل کار چندان ساده ای نیست. این ژل با تاثیرات فوق العاده خود می تواند تجربه متفاوتی از درمان های زیبایی را برای فرد به ارمغان آورد. با وجود استقبال فراوانی افراد و متخصصان زیبایی ازاین ژل تا کنون معایبی برای این ژل گزارش نشده است.

علائمی مانند قرمزی، التهاب و تورم که پس از درمان هایی مانند پروفایلو مشاهده می شود، به دلیل استفاده از ژل آلیاکسین نیست. این علائم به دلیل نحوه انجام این درمان به وجود آمده و نمی توان این علائم را به عنان عوارض جانبی یا معایب این ژل قلمداد کرد.

چرا از ژل آلیاکسین استفاده کنیم؟

پاسخ به این سوال بسیار ساده خواهد بود. شما زمانی به سراغ درمان های زیبایی می روید که به دنبال مشاهده تغییری شگرف در پوست خود باشید. از این گذشته یکی از مهم ترین مسائل برای افراد مقرون به صرفه بودن درمان های زیبایی است.

افزایش تولید کلاژن در پوست و همچنین کمک به استحکام بیشتر دیواره های کلاژنی، می تواند ظاهر به مراتب بهتری برای پوست شما بسازد و کیفیت آن را به شکل محسوسی ارتقا بدهد. این تنها بخشی از کارایی های این فیلر محبوب به شمار می رود.

از این رو باید بگویم که انتخاب ژل آلیاکسین انتخاب بسیار هوشمندانه ای خواهد بود؛ چرا که شما با استفاده از این درمان می توانید با یکبار هزینه کردن نتایج فوق العاده ای را به دست آورید. نتایجی کاملا طبیعی که ظاهر شما را تغییر نمی دهند و هیچ جای زخم یا اثری از تزریق روی پوست شما باقی نمی گذارند.

شما زمانی که برای تزریق ژل به لب یا جوانسازی پوست به روش پروفایلو اقدام می کنید می توانید از مزایای این روش لذت ببرید. ژل آلیاکسین در این درمان ها با هدف فیلر کردن مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو می توان گفت، شما پس از مشاهده نتایج درمان شگفت زده خواهید شد.

این ژل در کنار فیلر بافت مورد نظر، نرمی و لطافتی بی سابقه را برای شما به ارمغان خواهد آورد. ژل آلیاکسین روند تولید کلاژن و الاستین را سرعت بخشیده و به این تریتیب شما شاهد جوانی بافت مورد نظر خواهدی بود.

از این گذشته این ژل بافت تحت درمان را سفت کرده و انعطاف پذیری آن را بهبود می بخشد. شما می توانید با انجام درمان هایی که از ژل آلیاکسین بهره می برند، شاهد نتایج دراز مدت آن درمان ها باشید. نتایج حاصل از استفاده از ژل آلیاکسین می تواند شما را شگفت زده خواهد کرد. این ژل می تواند نتایجی دلپذیر را برای فرد به ارمغان آورد.

موارد استفاده از ژل آلیاکسین

ژل آلیاکسین به طور عمده در تزریق ژل به لب که به جهت افزایش حجم لب انجام می شود مورد استفاده قرار می گیرد. این ژل می تواند با تزریق در بافت لب حجمی بسیار طبیعی را برای فرد به ارمغان آورد. از این رو، متقاضیان تزریق ژل به لب از استفاده از این ژل به شدت استقبال خواهند کرد.

این ژل می تواند تاثیرات دراز مدتی را از خود برجای بگذارد، به همین دلیل می تواند به عنوان ژل مناسبی برای تزریق ژل به لب به کار برده شود. از این گذشته، این ژل می تواند در درمان های پروفایلو نیز مورد استفاده قرار گیرد.

با توجه به ویژگی های بسیار کاربردی این ژل، متخصصان و پزشکان زیبایی استفاده از این ماده را در اولویت قرار داده و درمان های مورد نظر را با استفاده از این ماده به انجام می رسانند. ژل آلیاکسین با جوان سازی و افزایش کلاژن سازی در هنگام تزریق ژل به لب نتایجی بسیار طبیعی را برای فرد به ارمغان خواهد آورد.

این ویژگی ها در کنار ماندگاری و کیفیت بالای اسید هیالورونیک به کار رفته در این ژل، آن را به

گزینه مناسبی برای درمان های مربوط به زیبایی کرده است. شما می توانی برای انجام درمان های زیبایی خود، از پزشک خود در خصوص ژل مورد استفاده در درمان سوال کنید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک تزریق ژل مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *