تزریق ژل

تزریق ژل در شمال تهران و هزینه آن

تزریق ژل در شمال تهران و هزینه آن

تزریق ژل در شمال تهران

تزریق ژل یک راه حل بدون عوارض و ایمن برای جوان سازی و از بین بردن نشانه های پیری پوست مانند چین و چروک و افتادگی است. همچنین برای حجم دادن به اعضای مختلف صورت و بدن نیز می توانید از پرکننده ها و فیلر های پوستی استفاده کنید. در این مطلب به شرایط تزریق ژل در شمال تهران و هزینه های آن می پردازیم.

تزریق ژل در شمال تهران و هزینه آنبهترین دکتر تزریق ژل در شمال تهران

برای آن که تزریق ژل با بهترین نتیجه ی ممکن همراه باشد و بتواند تغییرات مطلوب و ایده آل را در چهره ی شما به وجود بیاورد، میزان تخصص و مهارت و دانش فردی که اقدام به تزریق فیلر پوستی می کند بسیار حائز اهمیت است.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

متاسفانه عده ای از متقاضیان تزریق پرکننده های پوستی، تصور می کنند از آن جایی که تزریق ژل یا همان فیلر پوستی نیاز به عمل جراحی ندارد و انجام آن کمتر از یک ساعت طول می کشد و به طور سرپایی انجام می شود، کار راحت و ساده ای است و هر کسی با اندکی تجربه می تواند آن را انجام دهد.

اما این تصور کاملا اشتباه و حتی خطرناک است. چرا که ژل ها و پر کننده های پوستی انواع بسیار متنوعی دارند و هر کدام از آن ها ویژگی ها و مزایا و محدودیت های مخصوص به خود را دارند. برای هر قسمت از صورت، یکی از انواع ژل ها مناسب است و تزریق هر کدام از این ژل ها، نیازمند تکنیک خاص خود است.

به عبارت دیگر نمی شود همه ی انواع ژل را به یک شکل تزریق کرد و انتظار نتیجه ی مطلوب را داشت. به عنوان مثال عمق مناسب تزریق هر کدام از ژل ها متفاوت است و کسی که ژل را تزریق می کند باید با همه ی این موارد آشنایی داشته باشد و دانش لازم درباره ی خصوصیت های هر کدام از ژل ها و همچنین تجربه ی کار با آن ها را داشته باشد.

انجام تزریق نزد بهترین دکتر تزریق ژل در شمال تهران، خیال شما را از عوارض نا مطلوب تزریق فیلر پوستی راحت خواهد کرد. چرا که اگر ژل توسط افراد فاقد صلاحیت و کم تجربه در کلینیک های متفرقه و یا سالن های زیبایی و آرایشگاه ها انجام شود، می تواند آسیب هایی مختلفی را به شما وارد کند.

تزریق ژل در شمال تهران و هزینه آنکمترین آسیب ناشی از تزریق پرکننده توسط افراد متفرقه این است که ژل به خوبی در پوست و بافت مورد نظر جا نمی گیرد و شکل نا متقارنی به چهره ی شما می دهد. آسیب های جدی تر عبارت هستند از آسیب دیدن تار های عصبی در ناحیه ی تزریقٰ، بروز عفونت و حساسیت، آسیب دیدن رگ های خونی بر اثر تکنیک اشتباه تزریق، باد کردن و سفت و گلوله شدن ژل زیر پوست و آسیب دیدن بافت در ناحیه ی تزریق.

بهترین دکتر تزریق ژل در شمال تهران کسی است که آموزش های لازم را در خصوص تزریق ژل دیده باشد و مجوز های رسمی از نهاد های بهداشتی را برای انجام خدمات مربوط به پوست دریافت کرده باشد. دکتر شما باید با آناتومی صورت به طور کامل آشنایی داشته باشد تا با پرهیز از انجام تزریق در نواحی حساس صورت، از آسیب دیدن شما جلوگیری کند.

علاوه بر این ها، تکنیک هایی که بهترین دکتر تزریق ژل در شمال تهران برای تزریق فیلر استفاده می کند، می تواند در ماندگاری ژل نیز تاثیر بگذارد. در واقع یکی از عوامل تاثیر گذار در ماندگاری ژل، نحوه ی انجام تزریق آن و توجه به عمق مناسب هر کدام از انواع ژل برای تزریق است که باید توسط دکتر با دقت رعایت شود.

هزینه تزریق ژل در شمال تهران

هزینه ی نهایی که باید برای تزریق فیلر های پوستی پرداخت کنید به چند عامل بستگی دارد. اولین عامل این است که در کدام ناحیه از بدن می خواهید تزریق را انجام دهید. به طور کلی هر چقدر ناحیه ی مورد تزریق وسیع تر باشد، هزینه ی آن بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال تزریق فیلر در لب ها از تزریق در گونه ها ارزان تر است چون هم به مقدار کمتری ژل نیاز است و هم وقت کمتری برای تزریق صرف می شود.

مورد بعدی که در هزینه ی شما برای تزریق فیلر های پوستی تاثیر گذار است، نوع ژل مورد استفاده است. ژل های حاوی هیالورونیک اسید بهترین انواع ژل هستند چرا که مواد تشکیل دهنده ی آن یعنی هیالورونیک اسید به طور طبیعی توسط بدن جذب می شود و هیچ گونه آسیبی به بدن نمی رساند. چرا که هیالورونیک اسید در بدن همه ی ما تولید می شود و در واقع یک ماده ی طبیعی به حساب می آید. انواع ژل ژوویدرم و ژل رستیلن از معروف ترین و پر استفاده ترین ژل های حاوی هیالورونیک اسید هستند.

ژل ژوویدرم چندین نوع مختلف دارد و هر کدام از آن ها کاربرد خاص خود را دارد. به طور کلی ژوویدرم برای استفاده از نواحی اطراف دهان و بینی و از بین بردن خطوط نسبتا عمیق این ناحیه مانند خطوط لبخند مناسب است.

ژل های رستیلن برای تزریق در لب و افزایش حجم آن بسیار مناسب و پر طرفدار هستند. ضمن آن که این ژل در از بین بردن خطوط عمیق و چین و چروک های صورت موثر است و علاوه بر آن، برای از بین بردن نشانه های پیری پوست در نواحی پشت دست نیز از ژل رستیلن استفاده می شود.

قیمت ژل های حاوی هیالورونیک اسید در کلینیک های معتبر تهران مانند کلینیک تخصصی پوست و مو رز یکسان است و نرخ مشخصی دارد. توجه داشته باشید که بسیاری از مراکز و کلینیک هایی که تزریق فیلر و ژل را با قیمت ارزان انجام می دهند، در واقع یا از ژل هایی استفاده می کنند که حاوی هیالورونیک اسید نیستند و کیفیت پایینی دارند و یا از ژل های حاوی هیالورونیک اسید که از تاریخ مصرف آنها گذشته و فاسد شده اند استفاده می کنند. بدیهی است که استفاده از این نوع ژل ها می تواند به پوست شما آسیب های جدی وارد کند.

بنابراین برای انجام تزریق پرکننده ها و ژل های پوستی، هرگز قیمت و هزینه را اولویت اصلی خود قرار ندهید. استفاده از ژل های مناسب و معروف مانند  ژوویدرم و رستیلن، نه تنها به شما نتیجه ی مطلوب را خواهد داد، بلکه در دراز مدت به طور طبیعی باعث بهبود کیفیت پوست شما خواهد شد. به طوری که پس از مدتی نیاز شما به تزریق فیلر کمتر می شود و در واقع در دراز مدت در هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد.

ماندگاری تزریق فیلر در شمال تهران

از سوال های همیشگی مراجعین به کلینیک های تزریق ژل در شمال تهران، این است که ماندگاری این ژل ها‌ و پر کننده ها چقدر است. توجه داشته باشید که ژل های استاندارد و با کیفیت مانند ژوویدرم، رستیلین، ژل اسکالپترا و ژل رادیس به دلیل آن که مواد به کار رفته در آن ها طبیعی و بدون ضرر است، پس از مدتی توسط بدن جذب می شود و اثر آن ها از بین می رود؛

بنابراین از بین رفتن اثر ژل ها نشان دهنده ی طبیعی بودن آن ها است و ارتباطی با بی کیفیت بودن آن ها ندارد. البته لازم به ذکر است که اگر دکتر با تکنیک درست تزریق را انجام دهد، ماندگاری ژل تا حد چند هفته بیشتر خواهد شد. به طور کلی انواع مختلف ژل بین شش ماه تا دو سال ماندگاری دارند که بستگی به نوع ژل مورد استفاده دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *