تزریق ژل

تزریق ژل در جنوب تهران با هزینه مناسب

تزریق ژل در جنوب تهران با هزینه مناسب

تزریق ژل در جنوب تهران

اگر از آثار و علائم سالخوردگی روی پوست خود مانند چین و چروک ها و خطوط نسبتا عمیقی که در صورت پدیدار می شوند ناراضی هستید، خوب است بدانید که راحت ترین و مطمئن ترین راه برای مقابله و محو کردن این علائم تزریق ژل است.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

به همین دلیل است که امروزه شاهد هستیم در تمام نقاط ایران و تهران کلینیک ها و مراکزی که خدمات پوستی و تزریق فیلر و ژل را انجام می دهند زیاد شده است و افراد پر شماری به این مراکز مراجعه می کنند تا تغییرات مطلوب را در صورت خود ایجاد کنند.

 

تزریق ژل در جنوب تهران با هزینه مناسبدر این مطلب به بررسی شرایط تزریق ژل در جنوب تهران و کلینیک ها و مراکز معتبر این ناحیه از پایتخت می پردازیم. اگر می خواهید بدانید که فیلر های پوستی چگونه باعث بهبود ظاهر پوست می شوند و دوام و ماندگاری آن ها چقدر است، در ادامه با ما همراه باشید.

کیفیت تزریق فیلر در جنوب تهران

وقتی سن ما بالا می رود، پوست خاصیت کشسانی و ارتجاعی خود را به تدریج از دست می دهد. همچنین عضلات موجود در صورت نیز ضعیف و کوچک می شوند. این تغییرات هستند که باعث می شوند پوستمان دچار چین و چروک هایی شود و آن لطافت و صافی که در گذشته داشت را از دست بدهد.

البته توجه داشته باشید که بروز و به وجود آمدن این چین و چروک ها و خطوط پیری، برای همه ی افراد در یک سن به خصوص اتفاق نمی افتد؛ به عبارت دیگر، سن پوستی افراد با یکدیگر متفاوت است و احتمالا خودتان نیز تا کنون متوجه این موضوع شده اید.

به عنوان مثال افراد بسیاری را می شناسیم که با آن که سن آن ها از ما بیشتر است، ولی پوستی لطیف تر و شاداب تر از ما دارند. این تفاوت ها مربوط به ژنتیک می شود و نمی شود آن را تغییر داد. البته لازم به ذکر است که داشتن سبک زندگی سالم و تغذیه ی مناسب می تواند باعث عقب انداختن پیری پوست شود اما نمی شود به طور کامل جلوی آن را گرفت. همین جا است که افراد به کلینیک های تزریق ژل در جنوب تهران روی می آورند.

تزریق ژل در جنوب تهران با هزینه مناسبکیفیت مراکز تزریق ژل در جنوب تهران بستگی به مواد و ژل هایی دارد که از آن استفاده می کنند. به طور کلی ژل های فیلر یا پرکننده پوستی، برای صاف کردن و محو کردن خطوط پیری، حجم بخشیدن و شاداب ساختن پوست مورد استفاده قرار می گیرند.

ژل های باکیفیت و معتبر ژل هایی هستند که ماده ی تشکیل دهنده ی آن ها هیالورونیک اسید باشد. این ماده به طور طبیعی در بدن ما وجود دارد و باعث جوان سازی و تقویت سلول های پوستی می شود.
علاوه بر ژل های حاوی هیالورونیک اسید، دسته ای دیگر از ژل ها نیز وجود دارند که کیفیت و کارایی آن ها در سطح جهان تایید شده است. ژل هایی که از کلسیم هیدروکسیل آپاتیت و پلی لاکتیک اسید ساخته شده اند نیز در دسته بندی ژل های مفید و قابل اطمینان قرار می گیرند.

بهترین پزشک تزریق ژل در جنوب تهران

وقتی از بهترین دکتر تزریق ژل در جنوب تهران ( اسلامشهر – یافت آباد – رباط کریم – شهر قدس )  صحبت می کنیم، معمولا منظور این است که دکتر طوری تزریق ژل را انجام دهد که ژل به خوبی در جای مناسب خود قرار بگیرد و ظاهری کاملا طبیعی و در عین حال جذاب داشته باشد و هم ماندگاری ژل بسیار طولانی و ماندگار باشد به طوری که دیر به دیر نیاز به تمدید تزریق ژل باشد.

برای رسیدن به این اهداف در تزریق ژل، نقش دکتری که تزریق را انجام می دهد بسیار تاثیر گذار است. چرا که تزریق ژل اگرچه در ظاهر فقط یک تزریق ساده در پوست به نظر می رسد که نیازی به جراحی و بخیه ندارد، اما این کار به ظاهر ساده ظرافت های بسیاری دارد و دکتر باید با تمام ریزه کاری های مربوط به ژل های فیلر یا پر کننده ی پوستی و همچنین آناتومی صورت هر فرد آشنایی داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل ممکن تزریق را انجام دهد.

از طرف دیگر، میزان مهارت و دانش دکتر بر مدت زمان ماندگاری ژل ها نیز اثر می گذارد. هر چقدر یک دکتر از دانش بالاتری برخوردار باشد و تجربه ی کار با انواع ژل ها را داشته باشد، می داند که ژل را با چه تکنیکی تزریق کند که ماندگاری آن به حداکثر زمان خود برسد.

به عنوان مثال در کلینیک تخصصی پوست و مو رز با استفاده از کادر پزشکی مجرب و جدید ترین و با کیفیت ترین انواع ژل و فیلر پوستی، به شما این اطمینان خاطر را می دهد که ماندگاری تغییراتی که بر اثر تزریق ژل به وجود می آید تا مدت زمان طولانی پا بر جا باشد. ادامه ماندگاری ژل هایی که در کلینیک های تزریق ژل در جنوب تهران استفاده می شوند را بررسی می کنیم.

ماندگاری ژل تزریقی در جنوب تهران

در بخش قبل راجع به تاثیر مهارت و دانش دکتر در ماندگاری اثر ژل ها و پر کننده های پوستی صحبت کردیم؛ اما خوب است این نکته را نیز بدانیم که هر کدام از ژل ها، مدت زمان ماندگاری مشخصی دارند و دکتر تزریق ژل در جنوب تهران و یا هر منطقه ی دیگر، باید قبل از انجام تزریق شما را در جریان مدت زمان ماندگاری هر ژل قرار دهد.

علاوه بر آن، ژل ها در پوست هر فرد مدت زمان ماندگاری متفاوتی دارند. چرا که عامل اصلی از بین رفتن اثر ژل ها و پر کننده های پوستی، سوخت و ساز بدن است که باعث می شود مواد تشکیل دهنده ی فیلر یا ژل پوستی مانند هیالورونیک اسید توسط بدن جذب شود.

البته که جذب مواد تشکیل دهنده ی ژل ها مانند هیالورونیک اسید توسط بدن ضرر و عوارضی به همراه ندارد،‌ اما باعث می شود که پوست شما به حالت قبل از تزریق خود برگردد و شما نیاز به تزریق مجدد داشته باشید؛ بنابراین هر چقدر سوخت و ساز بدن شما پایین تر باشد، ژل ها دیر تر جذب می شوند و در نتیجه دیر تر به تزریق مجدد نیاز خواهید داشت. در ادامه به میزان ماندگاری معروف ترین و پر استفاده ترین ژل های پر کننده یا همان فیلر ها می پردازیم.

به طور کلی بعضی از ژل ها بین ۶ تا ۱۲ ماه ماندگاری دارند و برخی دیگر بین ۲ تا ۵ سال. پر استفاده ترین ژل، ژل ژوویدرم است که ماده ی تشکیل دهنده ی آن هیالورونیک اسید است. ماندگاری این دسته از ژل ها، حداکثر دو سال خواهد بود.

ژل های رستیلن دیفاین، ریفاین و لیفت که عموما برای محو کردن و صاف کردن خطوط و چروک های اطراف دهان و بینی مانند خطوط لبخند استفاده می شوند، حدود ۱۲ ماه ماندگاری دارند. ژل رستیلن سیلک که برای جوانسازی پوست اطراف لب مورد استفاده قرار می گیرد، بین ۶ تا ۱۰ ماه ماندگاری دارد.

ژل های رادیس و بلافیل که کار اصلی آن ها حجم دادن و برگرداندن چربی به بافت های صورت و یا دیگر نقاط بدن مانند دست ها است، ماندگاری نسبتا طولانی دارند به طوری که ژل های رادیس حداقل ۱۲ ماه و ژل های بلافیل تا حدود ۵ سال ماندگاری خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *