ژل الانسه چیست؟

ژل الانسه 

ژل الانسه نوعی فیلر پوستی به شمار می رود که این روزها نام آن را به کرات می شنوید. این ژل نه تنها بلافاصله پس از تزریق، چین و چروک ها و خطوط روی پوست را برطرف می کند، بلکه غده های ترشح کلاژن را تحریک کرده و به این ترتیب میزان کلاژن سازی طبیعی پوست را نیز افزایش می دهد.

ژل الانسه چیست ؟

به همین دلیل تاثیرات حاصل از تزریق ژل الانسه در مقایسه با دیگر ژل های به کار رفته در زیبایی و جوانسازی پوست به مراتب ماندگار تر هستند. گزارش های به دست آمده از نتایج استفاده از این ژل، تاثیرات شگفت انگیزی را در جوانسازی پوست دست و صورت بر جای گذاشته است.

ژل الانسه جدیدترین نسل درمان های ضد پیری است. این ژل که نوعی فیلر به شمار می رود از طریق تزریق به جوانسازی پوست می پردازد. نتایج حاصل از تزریق ژل الانسه می توانند از یک تا چهار سال ماندگار باشند.

ژل الانسه چیست ؟ژل الانسه چه نوع ژلی است؟

ژل الانسه ژلی است که از اسید هیالورونیک به عنوان ماده اولیه بهره نبرده است. با تزریق این ژل در پوست می توان حجم از دست رفته پوست را به آن بازگرداند. ماده اولیه اصلی در این ژل پلی کاپرولاکتون است.

البته پیوند های موجود در ساختار پلی کاپرولاکتون بسیار ظریف بوده و به همین دلیل نفوذ این ژل در پوست به مراتب سریعتر است. مولکول های پلی کاپرولاکتون در ژلی که از کربوکسی متیل سلولز تهیه شده است، به کار رفته و برای تزریق مهیا شده است.

پس از تزریق این ژل آثار جوانسازی بلافاصله قابل مشاهده خواهد بود. این آثار می توانند برای مدت زمان طولانی ماندگار باشند. این ژل به خوبی در پوست فرد جذب شده و اثرات فوق العاده  خود را به معرض نمایش می گذارد.

طرز عملکرد ژل الانسه

این ژل با تزریق در پوست در دو مرحله با آثار پیری مبارزه خواهد کرد:

  1. ژل کربوکسی متیل سلولز (CMC) بلافاصله موجب کشیدگی پوست و شکل دهی به چهره افراد می شود. البته آثار ناشی از این ژل تنها برای 2 ساعت دوام خواهد داشت.
  2. پلی کاپرولاکتون تحریک کلاژن سازی در پوست را سبب می شود. تولید کلاژن پس از گذشت 12 هفته به بالاترین حد خود رسیده و به این ترتیب نتایج نهایی ژل الانسه پس از این مدت قابل مشاهده خواهند بود.
ژل رووفیل چیست ؟

این ژل برخلاف ژل هایی بر پایه اسید هیالورونیک عمل می کنند. اسید هیالورونیک نوعی ژل می باشد و به واسطه ویژگی های مربوط به ژل ها موجب کشیده شدن پوست فرد می شود؛ اما ژل الانسه از سوی دیگر با تحریک سیستم بدن، روند تولید کلاژن را بهبود بخشیده و به این ترتیب می تواند آثار ماندگاری را از خود برجای بگذارد که از 2 تا 4 سال دوام خواهند داشت.

چرا از ژل الانسه از ماندگاری بالاتری برخوردار است؟

این ژل از پیوندهایی تشکیل شده است که با ترکیبات به کار رفته در دیگر ژل ها تفاوت داشته و به همین دلیل ژل الانسه پس از تزریق به پوست به سرعت جذب پوست می شود. میزان دوام و ماندگاری این ژل به تعداد پیوندهای موجود در این ژل بستگی دارد.

هر اندازه تعداد پیوندهای موجود در این ژل بیشتر باشد ماندگاری ژل تزریق شده به مراتب بیشتر خواهد بود. از آنجا که تعداد پیوندهای موجود در این ژل بسیار زیاد می باشد، ماندگاری این ژل در مقایسه با دیگر ژل ها بیشتر خواهد بود.

موارد استفاده از ژل الانسه 

این ژل در مقایسه با ژل اسید هیالورونیک می تواند در درمان بسیاری از مشکلات موثر باشد. در ادامه به برخی از موارد استفاده از این ژل اشاره خواهیم کرد:

  1.     رفع خطوط گیجگاه و ناحیه بالای ابرو
  2.     رفع چین و چروک های موجود بر پیشانی
  3.     رفع خطوط خنده
  4.     رفع خط زیر لب
  5.     رفع آثار پیری از چانه فرد
  6.     رفع افتادگی و خطوط روی بینی
  7.     اصلاح خط غبغب
  8.     جوانسازی دست ها

مزایا ژل الانسه چیست؟

ژل الانسه در مقایسه با دیگر ژل های به کار رفته در درمان های مربوط به رفع چین و چروک و جوانسازی آثار ماندگارتری از خود بر جای گذاشته و از این رو از محبوبیت بسیاری در بین افراد و پزشکان برخوردار است. به دلیل دوام بالای این ژل می توان آن را درمانی مقرون به صرفه برای رفع چین و چروک های پوست به شمار آورد.

از این گذشته  این ژل موجب بروز حساسیت ها و عوارض جانبی متعارف در دیگر روش های درمانی نخواهد شد. از آنجایی که این ژل پس از تزریق با تحریک سیستم بدن فرد روند تولید کلاژن را بهبود می بخشد می توان گفت که این روش به زودی از بین رفته و نتایج طولانی مدتی را از خود برجای می گذارد.

ژل الانسه جابه جا نخواهد شد. چرا که روند درمان ضد پیری با استفاده از این ژل با استفاده از کلاژن های موجود در بدن به حقیقت می پیوندد. از این رو می توان این ژل را محصولی برای مبارزه با پیری به شمار آورد که در موضع تزریق جابه جا نخواهد شد.

تزریق ژل در پیشانی و مراقبت های بعد از آن

حجم حاصل از تزریق ژل الانسه با مرور زمان بهبود پیدا کرده و چهره با طراوتی را برای فرد به ارمغان می آورد. استفاده از این  ژل در ناحیه بینی، چانه و پیشانی نتایج رضایت بخش تری را از خود برجای گذاشته است.

 عوارض جانبی ژل الانسه چیست؟

ژل الانسه (ellanse gel) بسیار ایمن است. از این رو می توان تنها عوارض ناشی از تزریق ژل الانسه را به نحوه تزریق این ژل مربوط دانست. در واقع پس از استفاده از ژل الانسه فرد شاهد قرمزی، کبودی و تورم در ناحیه تزریق خواهد بود. این عارضه ها ماندگار نبوده و در کمترین زمان ممکن برطرف می شوند.

علایم گفته شده به دلیل استفاده از روش تزریق در فرد بروز پیدا  می کنند. این ژل نیز مانند دیگر ژل های به کار رفته در این زمینه در موارد بسیار نادری منجر به کوری و یا مرگ بافت های پوستی می شود.

همانطور که گفته شد، مشاهده چنین عوارضی بسیار نادر است. یک پزشک متبحر و باتجربه احتمال وقوع چنین اتفاقاتی را به حداقل می رساند.

ژل الانسه برای چه کسانی مناسب است؟

همانطور که متوجه شده اید، این ژل با دیگر ژل های به کار رفته در زمینه درمان آثار پیری تفاوت های بسیاری دارد. شما باید در خصوص روش درمانی مناسب با پوست خود از دکتر تزریق ژل مشورت بخواهید.

روی هم رفته می توان گفته ژل الانسه در مقایسه با دیگر درمان ها گران تر بوده اما آثار ماندگارتری را از خود برجای می گذارد. این ژل در کنار ژل های دیگری که برای جوان سازی به یاری پزشکان آمده، نحوه انجام این کار را به مراتب ساده کرده است.

در گذشته نه چندان دور، شاید تا پنج سال قبل از این هم افراد برای دستیابی به نتایجی مشابه مجبور به انجام جراحی های پیچیده بودند؛ اما با روی کار آمدن ژل هایی مانند ژل الانسه، افراد مختلف از گروه های سنی متفاوت و از طبقات مختلف اجتماعی می توانند از درمان های ضد پیری بهره برده و شاهد تاثیرات باشکوه این درمان ها باشند.

دستیابی به نتایج دلخواه، در گرو تجربه دکتر و کیفیت ژل مورد استفاده او است. از این رو با انتخاب یک پزشک حاذق از نتایج نهایی درمان خود اطمینان حاصل کنید. به همین دلیل اکثر افراد می توانند در کمنرین زمان ممکن از این ژل برای درمان چروک های خود استفاده کنند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک تزریق ژل مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

تفاوت های بین ژل و بوتاکس در کلینیک پوست و مو

تزریق ژل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب