تزریق ژل

ژل الانسه چیست ؟

ژل الانسه چیست؟

ژل الانسه 

ژل الانسه نوعی فیلر پوستی به شمار می رود که این روزها نام آن را به کرات می شنوید. این ژل نه تنها بلافاصله پس از تزریق، چین و چروک ها و خطوط روی پوست را برطرف می کند، بلکه غده های ترشح کلاژن را تحریک کرده و به این ترتیب میزان کلاژن سازی طبیعی پوست را نیز افزایش می دهد.

ژل الانسه چیست ؟

به همین دلیل تاثیرات حاصل از تزریق ژل الانسه در مقایسه با دیگر ژل های به کار رفته در زیبایی و جوانسازی پوست به مراتب ماندگار تر هستند. گزارش های به دست آمده از نتایج استفاده از این ژل، تاثیرات شگفت انگیزی را در جوانسازی پوست دست و صورت بر جای گذاشته است.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

ژل الانسه جدیدترین نسل درمان های ضد پیری است. این ژل که نوعی فیلر به شمار می رود از طریق تزریق به جوانسازی پوست می پردازد. نتایج حاصل از تزریق ژل الانسه می توانند از یک تا چهار سال ماندگار باشند.

ژل الانسه چیست ؟ژل الانسه چه نوع ژلی است؟

ژل الانسه ژلی است که از اسید هیالورونیک به عنوان ماده اولیه بهره نبرده است. با تزریق این ژل در پوست می توان حجم از دست رفته پوست را به آن بازگرداند. ماده اولیه اصلی در این ژل پلی کاپرولاکتون است.

امروزه بسیاری از ژل ها از جنس اسید هیالورنیک هستند اما الانسه ترکیب متفاوتی دارد و به تناسب جنسی که از آن ساخته شده، کارایی متفاوتی نیز دارد. الانسه یک روش موثر برای جلوگیری از ظاهرشدن چین و چروک ها روی صورت و همچنین کندتر کردن فرآیند پیری در ظاهر افراد به شمار می رود.

به طور کلی همه فیلرها با هم متفاوت هستند و فرد بر اساس خواسته ای که از انجام تزریق دارد، می تواند با مشورت پزشک یکی از آن ها را برای تزریق در نظر بگیرد. بدون تردید الانسه یکی از بهترین انواع فیلر موجود در بازار به شمار می رود.

البته پیوند های موجود در ساختار پلی کاپرولاکتون بسیار ظریف بوده و به همین دلیل نفوذ این ژل در پوست به مراتب سریعتر است. مولکول های پلی کاپرولاکتون در ژلی که از کربوکسی متیل سلولز تهیه شده است، به کار رفته و برای تزریق مهیا شده است.

پس از تزریق این ژل آثار جوانسازی بلافاصله قابل مشاهده خواهد بود. این آثار می توانند برای مدت زمان طولانی ماندگار باشند. این ژل به خوبی در پوست فرد جذب شده و اثرات فوق العاده  خود را به معرض نمایش می گذارد.

الانسه همانند سایر ژل ها به لایه های درونی پوست تزریق می شود. استفاده از این فیلر، حجم از دست رفته را به چهره فرد برمی گرداند و شادابی و طراوت ویژه ای به ظاهر افراد می بخشد. این فیلر محبوب در دو مرحله، نشانه های پیری را کنار می زند و ظاهری دلخواه و مطلوب، برای افراد به وجود می آورد.

طرز عملکرد ژل الانسه

این ژل با تزریق در پوست در دو مرحله با آثار پیری مبارزه خواهد کرد:

  1. ژل کربوکسی متیل سلولز (CMC) بلافاصله موجب کشیدگی پوست و شکل دهی به چهره افراد می شود. البته آثار ناشی از این ژل تنها برای 2 ساعت دوام خواهد داشت.
  2. پلی کاپرولاکتون تحریک کلاژن سازی در پوست را سبب می شود. تولید کلاژن پس از گذشت 12 هفته به بالاترین حد خود رسیده و به این ترتیب نتایج نهایی ژل الانسه پس از این مدت قابل مشاهده خواهند بود.

این ژل برخلاف ژل هایی بر پایه اسید هیالورونیک عمل می کنند. اسید هیالورونیک نوعی ژل می باشد و به واسطه ویژگی های مربوط به ژل ها موجب کشیده شدن پوست فرد می شود؛ اما ژل الانسه از سوی دیگر با تحریک سیستم بدن، روند تولید کلاژن را بهبود بخشیده و به این ترتیب می تواند آثار ماندگاری را از خود برجای بگذارد که از 2 تا 4 سال دوام خواهند داشت.

ماندگاری بالاتر نسبت به سایر فیلرها، مهم ترین مزیت الانسه به شمار می رود. این فیلر بیشتر برای افرادی مناسب است که قصد انجام تزریق های زیاد و تکرار مداوم تزریق فیلر را ندارند.

این افراد با تنها یک بار انجام دادن این تزریق، برای زمان قابل توجهی از امتیازهای ویژه آن برخوردار می شوند. البته مراقبت کامل از فیلر تزریق شده و رعایت اصولی که برای مراقبت از ژل در نظر گرفته می شود، نقش مهمی در این ماندگاری ایفا می کنند. در واقع تنها افرادی از این نتایج طولانی برخوردار می شوند، که مراقبت کافی را پس از تزریق از صورت خود به عمل بیاورند.

چرا از ژل الانسه از ماندگاری بالاتری برخوردار است؟

این ژل از پیوندهایی تشکیل شده است که با ترکیبات به کار رفته در دیگر ژل ها تفاوت داشته و به همین دلیل ژل الانسه پس از تزریق به پوست به سرعت جذب پوست می شود. میزان دوام و ماندگاری این ژل به تعداد پیوندهای موجود در این ژل بستگی دارد.

هر اندازه تعداد پیوندهای موجود در این ژل بیشتر باشد ماندگاری ژل تزریق شده به مراتب بیشتر خواهد بود. از آنجا که تعداد پیوندهای موجود در این ژل بسیار زیاد می باشد، ماندگاری این ژل در مقایسه با دیگر ژل ها بیشتر خواهد بود.

این فیلر در زمان بسیار کوتاهی به فرد تزریق می شود و تاثیر قابل توجهی بر روی ظاهر او دارد. این فیلر بلافاصله پس از تزریق، آب رسانی به پوست را تقویت می کند و موجب افزایش حجم بخشی به آن می شود. الانسه روی نقاط مختلفی از صورت فرد تاثیر می گذارد و آثار ناشی از آن برای مدت زیادی همراه فرد باقی می ماند.

موارد استفاده از ژل الانسه 

این ژل در مقایسه با ژل اسید هیالورونیک می تواند در درمان بسیاری از مشکلات موثر باشد. در ادامه به برخی از موارد استفاده از این ژل اشاره خواهیم کرد:

  1.     رفع خطوط گیجگاه و ناحیه بالای ابرو
  2.     رفع چین و چروک های موجود بر پیشانی
  3.     رفع خطوط خنده
  4.     رفع خط زیر لب
  5.     رفع آثار پیری از چانه فرد
  6.     رفع افتادگی و خطوط روی بینی
  7.     اصلاح خط غبغب
  8.     جوانسازی دست ها

مزایا ژل الانسه چیست؟

ژل الانسه در مقایسه با دیگر ژل های به کار رفته در درمان های مربوط به رفع چین و چروک و جوانسازی آثار ماندگارتری از خود بر جای گذاشته و از این رو از محبوبیت بسیاری در بین افراد و پزشکان برخوردار است. به دلیل دوام بالای این ژل می توان آن را درمانی مقرون به صرفه برای رفع چین و چروک های پوست به شمار آورد.

از این گذشته  این ژل موجب بروز حساسیت ها و عوارض جانبی متعارف در دیگر روش های درمانی نخواهد شد. از آنجایی که این ژل پس از تزریق با تحریک سیستم بدن فرد روند تولید کلاژن را بهبود می بخشد می توان گفت که این روش به زودی از بین رفته و نتایج طولانی مدتی را از خود برجای می گذارد.

ژل الانسه جابه جا نخواهد شد. چرا که روند درمان ضد پیری با استفاده از این ژل با استفاده از کلاژن های موجود در بدن به حقیقت می پیوندد. از این رو می توان این ژل را محصولی برای مبارزه با پیری به شمار آورد که در موضع تزریق جابه جا نخواهد شد.

حجم حاصل از تزریق ژل الانسه با مرور زمان بهبود پیدا کرده و چهره با طراوتی را برای فرد به ارمغان می آورد. استفاده از این  ژل در ناحیه بینی، چانه و پیشانی نتایج رضایت بخش تری را از خود برجای گذاشته است.

ژل الانسه نسبت به فیلرهای ساخته شده از جنس هیالورونیک اسید، زمان بیشتری در بدن فرد باقی می ماند و به طور کلی یک ژل موثرتر به شمار می رود. یکی از مشکلات بزرگ در ژل های مربوط به هیالورونیک اسید، احتمال جابجایی آن در بدن فرد است.

در واقع گاهی پس از تزریق ژل های هیالورونیک اسید، به دلیل عدم انجام مراقبت های لازم از سوی فرد و همچنین وارد شدن فشار به منطقه انجام تزریق، فیلرها در صورت فرد حرکت می کنند و نتایج ناخوشایندی را رقم می زنند. فیلر الانسه اما در بدن فرد حرکت نمی کند و به یک بخش دیگر نمی رود.

با استفاده از کلاژن طبیعی، نتایج حاصل از فیلر الانسه کاملا طبیعی خواهد بود. در واقع استفاده از این فیلر، موجب می شود افراد نتایجی کاملا طبیعی را در چهره خود مشاهده کنند.

در نتیجه افرادی که پس از استفاده از این فیلر برای اولین بار با شما برخورد می کنند، متوجه نخواهند شد که شما چنین تزریقی را انجام داده اید و شادابی و طراوت چهره شما، در نتیجه تزریق فیلر به دست آمده است.

 عوارض جانبی ژل الانسه چیست؟

ژل الانسه (ellanse gel) بسیار ایمن است. از این رو می توان تنها عوارض ناشی از تزریق ژل الانسه را به نحوه تزریق این ژل مربوط دانست. در واقع پس از استفاده از ژل الانسه فرد شاهد قرمزی، کبودی و تورم در ناحیه تزریق خواهد بود. این عارضه ها ماندگار نبوده و در کمترین زمان ممکن برطرف می شوند.

علایم گفته شده به دلیل استفاده از روش تزریق در فرد بروز پیدا  می کنند. این ژل نیز مانند دیگر ژل های به کار رفته در این زمینه در موارد بسیار نادری منجر به کوری و یا مرگ بافت های پوستی می شود.

همانطور که گفته شد، مشاهده چنین عوارضی بسیار نادر است. یک پزشک متبحر و باتجربه احتمال وقوع چنین اتفاقاتی را به حداقل می رساند.

ژل الانسه برای چه کسانی مناسب است؟

همانطور که متوجه شده اید، این ژل با دیگر ژل های به کار رفته در زمینه درمان آثار پیری تفاوت های بسیاری دارد. شما باید در خصوص روش درمانی مناسب با پوست خود از دکتر تزریق ژل مشورت بخواهید.

برای انتخاب بهترین فیلر برای ظاهر خود، حتما باید با پزشک متخصص مشورت کند. پزشک با کمک تخصص و تجربه ای که دارد، می تواند بهترین انتخاب را برای شما انجام بدهد.

چرا که هر فرد شرایط ظاهری منحصر به فردی دارد و بر اساس همین ویژگی های خاص، باید انتخاب خاصی را نیز برای خودش انجام بدهد. هر چقدر که این انتخاب درست تر باشد و فیلر مناسب تری برای فرد در نظر گرفته شود، نتایج نهایی کار نیز برای فرد ایده آل تر خواهد بود.

روی هم رفته می توان گفته ژل الانسه در مقایسه با دیگر درمان ها گران تر بوده اما آثار ماندگارتری را از خود برجای می گذارد. این ژل در کنار ژل های دیگری که برای جوان سازی به یاری پزشکان آمده، نحوه انجام این کار را به مراتب ساده کرده است.

از آن جایی که تزریق الانسه ماندگاری قابل توجهی دارد، در نتیجه استفاده از این فیلر در مجموع به لحاظ مالی به صرفه تر از سایر ژل های تزریقی خواهد بود. در نتیجه اگر این فیلر را برای تزریق انتخاب کنید، در دراز مدت متحمل هزینه کم تری خواهید شد.

در گذشته نه چندان دور، شاید تا پنج سال قبل از این هم افراد برای دستیابی به نتایجی مشابه مجبور به انجام جراحی های پیچیده بودند؛ اما با روی کار آمدن ژل هایی مانند ژل الانسه، افراد مختلف از گروه های سنی متفاوت و از طبقات مختلف اجتماعی می توانند از درمان های ضد پیری بهره برده و شاهد تاثیرات باشکوه این درمان ها باشند.

به محض استفاده از الانسه، شاهد رقم خوردن تغییراتی دلچسب در چهره خود خواهید بود. الانسه می تواند شما را به مراتب جوان تر از سن واقعی نشان بدهد و شرایط ظاهر شما را به شکل ویژه ای بهبود ببخشد.

دستیابی به نتایج دلخواه، در گرو تجربه دکتر و کیفیت ژل مورد استفاده او است. از این رو با انتخاب یک پزشک حاذق از نتایج نهایی درمان خود اطمینان حاصل کنید. به همین دلیل اکثر افراد می توانند در کمترین زمان ممکن از این ژل برای درمان چروک های خود استفاده کنند.

یک پزشک متخصص، هم میزان درستی از فیلر را برای تزریق انتخاب می کند و هم این تزریق را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. در نتیجه فرد با انتخاب یک پزشک متخصص و باتجربه، به بهترین نتایج از تزریق فیلر دست پیدا خواهد کرد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک تزریق ژل مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *