تزریق ژل

تزریق ژل بازیگران و افراد مشهور ایرانی

تزریق ژل بازیگران و افراد مشهور ایرانی

تزریق ژل بازیگران ایرانی

شاید برای شما هم این سوال به وجود آمده باشد که چرا بازیگرها، همواره جوان تر از سن واقعی خود به نظر می رسند؟ بعضی از بازیگر ها به کمک فعالیت های زیبایی مثل تزریق ژل، ظاهری به مراتب جوان تر و مطلوب تر از شرایط سنی، برای خود به وجود می آورند.

تزریق ژل بازیگران و افراد مشهور ایرانیآن ها به خوبی می دانند که ظهور نشانه های پیری، ممکن است محدودیت هایی در دنیای سینما یا تلویزیون در مسیرشان قرار بدهد. به همین خاطر به سراغ فعالیت هایی مثل تزریق ژل می روند.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

این موضوع البته برای همه بازیگر ها صدق نمی کند اما خیلی از آن ها ترجیح می دهند به کمک فعالیت هایی مثل تزریق ژل، اثرات افزایش سن را در چهره خود از بین ببرند. این تصمیم معمولا در بین بازیگران خارجی مرسوم است اما بر خلاف آن ها، بازیگران ایرانی نیز علاقه زیادی به صحبت در این مورد ندارند و به دلایل شخصی سعی می کنند سابقه فعالیت های زیبایی خود را آشکار نکنند.

بعضی از بازیگر ها، دائما فعالیت تزریق فیلر را برای خودشان تکرار می کند اما برخی دیگر از این بازیگر ها، گاهی برای به دست آوردن یک نقش خاص تنها در یک زمان کوتاه اقدام به این تزریق انجام می دهند. این موضوع کاملا به انتخاب شخصی و گاهی شغلی آن ها بستگی دارد.

تزریق ژل، می توانید یک فعالیت موثر زیبایی برای افراد باشد و چهره آن ها را از یک وضعیت معمولی، به یک وضعیت خاص برساند. به همین خاطر این فرآیند به مرور زمان چه در بین بازیگران سرشناس و چه در بین مردم عادی، محبوبیت بسیار زیادی به دست آورده است.

تزریق ژل بازیگران و افراد مشهور ایرانیتزریق ژل سحر قریشی

سحر قریشی یکی از بازیگرانی است که در این سال ها، دائما در کانون توجه قرار داشته است. او کارش را از تلویزیون شروع کرد و به مرور زمان، به ستاره محبوب گیشه های سینما تبدیل شد.

سحر قریشی به گفته خودش اندکی پس از مشهور شدن، فعالیت تزریق ژل لب را انجام داد تا چهره جذاب تری داشته باشد. این موضوع یک تغییر مثبت برای قریشی بود و موقعیت های کاری بهتری را برای او به وجود آورد.

بدون تردید چهره، مهم ترین ابزار کار یک بازیگر محسوب می شود و طبیعی است که بازیگر ها به جزئیات چهره خود اهمیت زیادی بدهند. به طور معمول داشتن چهره ای جوان و شاداب، به بازیگر ها کمک می کند تا هم طرفداران بیشتری به دست بیاورند و هم فعالیت هایی جانبی مثل مدلینگ را در کنار بازیگری دنبال کنند.

تزریق ژل مهناز افشار

این چهره توانمند که سال ها بازی کردن در نقش های سختی را در سینمای ایران بر عهده داشت، در اولین سال های ورود به عرصه بازیگری با یکی از سوپراستارهای قدیمی ایران مقایسه می شد. چرا که بین چهره او و این سوپراستار، شباهت هایی وجود داشت.

مهناز افشار تصمیم گرفت با تزریق ژل، برای مدتی این شباهت را بیشتر کند. این موضوع باعث شد که او علاقه مندان بیشتری به دست بیاورد و فیلم های این بازیگر نیز پرفروش تر از همیشه باشند.

البته مهناز افشار به دلیل نقش های متفاوت و متنوعی که بازی می کرد، تصمیم گرفت روند تزریق فیلر را ادامه ندهد و تنها برای مدتی از مزایای انجام این فرآیند برخوردار شود.

تزریق ژل شراره رخام

به جرات می توان از شراره رخام، به عنوان اولین بازیگر سینما و تلویزیون ایران نام برد که تزریق ژل را برای خودش در نظر گرفته است. سال ها قبل از آن که این فعالیت زیبایی همه گیر شود، این بازیگر اقدام به چنین کاری کرد.

البته در زمانی که شراره رخام اقدام به تزریق فیلر لب کرد، هنوز روش انجام این فرآیند به اندازه امروز ساده و مدرن به نظر نمی رسید. در واقع ژل های موقتی که امروز با عوارض جانبی بسیار کم و تاثیر بسیار زیاد تزریق می شوند، در آن سال ها هنوز ساخته نشده بودند.

در نتیجه رخام باید از ژل های دائمی برای لب های خود استفاده می کرد. این نوع ژل ها اساسا تاییدیه های لازم را نداشتند.

در واقع فرآیند تزریق ژل امروز به مراتب ساده تر از گذشته شده و حالا ژل های موقت، همه چیز را برای افراد ساده کرده اند. به کمک متد ها و محصولات جدید تزریق فیلر، شما می توانید به محض راضی نبودن از نتایج کار، اقدام به تخلیه ژل کنید و آثار این فعالیت را در چهره خود از بین ببرید.

تزریق ژل پرستو صالحی

پرستو صالحی در زمانی چهره شد که معمولا بازیگران زن در تلویزیون به مراتب کمتر از سینما مورد توجه بودند. او با بازی در چند مجموعه، نامی برای خودش دست و پا کرد و دوران موفقیت آمیزی را در تلویزیون پشت سر گذاشت.

پرستو صالحی به گفته خودش در همان سال ها، یک روند تزریق ژل لب را پشت سر گذاشت اما همان طور که گفته شد، در آن مقطع نیز هنوز روش های موقتی برای تزریق فیلر ابداع نشده بودند و او ناچار بود این کار را به صورت دائمی انجام بدهد.

تزریق ژل، یک تاثیر مثبت در چهره پرستو صالحی به وجود آورد اما اگر این اتفاق در چنین روزهایی رخ می داد، اوضاع به مراتب برای او ساده تر و دلچسب تر می شد.

تزریق ژل نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی همواره به عنوان یکی از خوش چهره ترین سلبریتی های ایرانی شناخته می شود. او به تنهایی می تواند از یک فیلم معمولی، یک اثر پرفروش بسازد.

این بازیگر بر خلاف آن چه معمولا تصور می شود، تنها چند فعالیت زیبایی داشته که یکی از آن ها، تزریق ژل بوده است. نیوشا ضیغمی به اندازه ای از این فعالیت ها راضی بود که در نهایت تصمیم گرفت خودش یک کلینیک زیبایی تاسیس کند و مستقیما فعالیت های آن کلینیک را زیر نظر داشته باشد.

او بر خلاف بسیاری از بازیگر ها، فعالیت های زیبایی را پنهان نمی کند و هیچ مشکلی با صحبت کردن در مورد این فرآیند ها ندارد.

تزریق ژل تینا آخوندتبار

این بازیگر جوان در چند مصاحبه مختلف به صراحت اعلام کرده که چهره، نقش مهمی در ورود او به دنیای بازیگری داشته است. به همین خاطر است که تینا آخوندتبار، همواره به چهره خود اهمیت زیادی می دهد و فعالیت هایی مثل تزریق ژل را نیز برای خودش در نظر می گیرد.

این بازیگر نام آشنا هم اکنون به عنوان ورزشکار بوکس بانوان مشغول به فعالیت است در نتیجه می توان در نظر داشت که تزریق ژل برای ورزشکاران حرفه ای نیز انجام شدنی است.

آیا تزریق ژل برای یک بازیگر مناسب است؟

فعالیتی مثل تزریق ژل، چهره بسیار جذابی برای یک بازیگر به وجود می آورد اما مسئله مهم اینجاست که بازیگر ها قرار نیست همیشه نقش افراد جذاب و خوش سیما را بازی کنند. در نتیجه شاید بعضی ها تصور کنند که انجام این فرآیند، برای آن ها مشکل ساز است و انتخاب نقش ها را محدود می کند اما یک موضوع بسیار مهم در این مورد وجود دارد.

نتایج حاصل از تزریق فیلر های موقت، به هیچ وجه دائمی نیستند. این نتایج تنها برای چند ماه همراه شما خواهند بود و هر وقت بخواهید، می توانید از تمدید اثرات آن ها جلوگیری کنید. در حقیقت یک بازیگر نیز می تواند یک نقش را با تزریق ژل انجام بدهد اما برای نقشی دیگر، چنین فعالیتی نداشته باشد و هیچ اثری از آن نیز در چهره خود نبیند. به همین خاطر انجام این فعالیت، برای بازیگر ها مناسب و مطلوب به نظر می رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *