کسب بهترین نتایج در بلفاروپلاستی

>> روند درمانی درست برای کسب بهترین نتایج در بلفاروپلاستی

یکی از عمل های زیبایی که بر روی صورت انجام می شود و می تواند زیبایی را مجددا به ظاهر شما برگرداند عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی است.

عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی یا افتادگی پلک باعث خواهد شد تا تمامی چین و چروک ها و سلول های چربی که به واسطه کهولت سن و یا شل شدن پوست به وجود آمده است رفع گردد.

 

کسب بهترین نتایج در بلفاروپلاستی

 

در عمل جراحی زیبایی blepharoplasty یا افتادگی پلک جراح می کوشد تا با استفاده از خارج کردن بافت ها و سلول های چربی زائد در پلک ها و همین طور در نهایت از بین بردن پوست های اضافی مجددا یک بافت زیبا و صاف را برای پوست پلک شما به ارمغان آورد.

گاها تنها مشکل پلک ها افتادگی نیست و در زیر پلک نیز شاهد تورم ناشی از عضلات یا سلول های چربی هستیم که به اصطلاح با عمل جراحی بلفاروپلاستی پلک پایین، جراح متخصص تمامی این زائده ها را از درون پلک خارج خواهد کرد.

سپس با بخیه های بسیار زیر زخم ها را می بندد تا دوران نقاهت به خوبی سپری شده و زیبایی پلک و صورت را برای شما به ارمغان آورد.

 

>> بهترین روند درمانی عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی

زمانی که شما به عنوان یک فرد عادی نسبت به انجام عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی تمایل نشان می دهید به این معنی است که تحت هیچ شرایطی نمی خواهید این وضعیت چشم ها و پلک های خود را ببینید.

 

کسب بهترین نتایج در بلفاروپلاستی

 

در نتیجه همواره به بهترین نتایج فکر خواهید کرد و می خواهید زیباترین حالت ممکن پس از عمل جراحی بلفاروپلاستی را در صورت خود ببینید.

معمولا یکی از موثر ترین نکاتی که رعایت آن برای داشتن بهترین نتیجه و دوران بهبودی موثر است انتخاب یک پزشک متخصص و ماهر می باشد.

زیرا این پزشک متخصص است که با دستان توانمند خود باعث می گردد تا تمامی موضوعات و مشکلات مرتبط با افتادگی پلک و زائده های سلولی و بافتی از بین رود.

همین پزشک متخصص اگر به اندازه کافی ماهر بوده و تجربه کافی را داشته باشد می تواند نکاتی را که مانند الماس و مروارید هستند در اختیار شما قرار دهد تا با رعایت آن ها بهترین نتیجه را دریافت نمایید و از عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی خود کاملا راضی باشید.

بلفاروپلاستی پلک بالا و مزایای آن

فراموش نکنید که blepharoplasty یک روش دائمی برا از بین بردن افتادگی پلک و چین و چروک های اطراف چشم است.

بزرگترین پزشکان جهان در مورد نتایج بلفاروپلاستی که همواره ممکن است با کمی خشکی چشم همراه باشد پیشنهاد می کنند تا از پماد های چشمی و مرطوب کننده های مناسب استفاده کنید تا در طول دوران نقاهت چنین مشکلاتی رخ ندهد.

گاهی اوقات در محافل علمی عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی در مقابل کشیدن ابرو یا پلک قرار خواهد گرفت که در چنین شرایطی معمولا همواره پیروزی متعلق به blepharoplasty است چرا که نتایج آن بسیار طبیعی تر بوده و البته با جراحی همراه است.

هرچند با توجه به نظر پزشکان و نتایج حاصل از این دو عمل زیبایی همیشه پیشنهاد می شود تا انتخاب این که بلفاروپلاستی انجام شود یا کشیدن ابرو و پلک همواره به عهده پزشک متخصص باشد.

این پزشک متخصص جراحی زیبایی است که می تواند با تشخیص درست خود تعیین کند که کدام یک از عمل های زیبایی چشمی می تواند تاثیر بیشتری را برای بیمار داشته باشد و نتایج قابل قبول تر و زیباتر هستند.

 

>> انتخاب درست بین کشیدن ابرو و بلفاروپلاستی؟!

یکی از ایده آل ترین راه هایی که پزشکان استفاده می کنند تا بین این دو عمل انتخاب درستی انجام دهند دقت به زاویه و افتادگی ابرو هاست.

اگر ابرو ها نیز به اندازه ی پلک ها افتادگی داشته باشند قطعا از دور به نظر خواهد رسید که فرد ابروی بسیار باریکی دارد در نتیجه در چنین مواقعی لیفت ابرو نیز پیشنهاد می گردد.

عضلات در چهره هر کسی موجب انقباض و انبساط ابرو ها خواهد شد و همین موضوع باعث می شود تا کمک شایانی به ارائه احساسات فرد شود اما در شرایطی که عضلات زائدی در پلک ها وجود داشته باشد که مانع انقباض عمودی درست ابرو ها شود.

در چنین شرایطی بهترین راه درمانی قطعا عمل جراحی زیبایی افتادگی پلک یا blepharoplasty خواهد بود.

یکی از مهم ترین نکاتی که در انتخاب محل درست عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی و کسب بهترین نتایج وجود دارد این است که از پزشک متخصص خود بخواهید تا تمامی نقاطی که نسبت به حذف آن ها اقدام خواهد کرد را به شما نشان داده و با علامت زدن آن ها بتواند برداشت درستی از نتیجه پس از عمل به شما نشان دهد.

این دید کلی نسبت به نتیجه عمل باعث خواهد شد تا بیمار در صورتی که نارضایتی نسبت به این موضوع دارد در لحظه اعلام کرده و یا نظرات خود را نسبت به نتیجه عمل به پزشک متخصص زیبایی خود منتقل نماید.

نکات اساسی قبل از عمل جراحی بلفاروپلاستی

این تعامل بین شما و پزشک متخصص می تواند در کسب بهترین نتایج عمل جراحی بلفاروپلاستی بسیار موثر باشد.

 

>> انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی در بیماران جوان

عمل جراحی بلفاروپلاستی محدود به هیچ سنی نیست و هر بیماری پس از رسیدن به سن قانونی می تواند نسبت به انجام این عمل اقدام نماید و از آنجایی که عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی صرفا یک عمل ترمیمی نیست، در نتیجه می توان از آن به عنوان یک عمل زیبایی خالص نیز نام برد.

با ذکر همین نکته می توان دریافت که اغلب بیمارانی که در جوانی نسبت به انجام عمل جراحی blepharoplasty تمایل نشان می دهند معمولا اهدافی برای زیبایی بیشتر صورت خود دارند!

این دسته از افراد می خواهند جلوه های بصری پوست ناحیه چشمی و پلک خود را بهبود دهند در صورتی که در این بیماران نشانه هایی از زائده های بزرگ یا افتادگی مشاهده نمی شود و یا به ندرت و به صورت خفیف این نشانه ها قابل مشاهده است.

معمولا یک بیمار و متقاضی مسن تر برای بهبود وضعیت بینایی خود عمل جراحی بلفاروپلاستی را انجام خواهد داد زیرا در برخی موارد افتادگی پوست پلک به حدی زیاد خواهد بود که مانع دید صحیح خواهد شد .

در نتیجه برش های بیماران مسن تر بسیار عمیق بوده و جنبه ترمیمی دارد در صورتی که در بیماران با میانگین سنی جوان تر معمولا زیبایی مد نظر بوده و برش ها نیز طبیعتا سطحی تر خواهند بود.

 

>> نکات مهم و اساسی برای زیبایی بیشتر نتایج بلفاروپلاستی

با توجه به تمامی اطلاعات ذکر شده همواره برخی نکات جزئی هستند که بسیاری از پزشکان از آن ها غافل اند اما شما با انتخاب درست یک متخصص زیبایی می توانید خیالتان از بابت رعایت این نکات راحت باشد.

اما در حالت کلی بهتر است قبل از انجام عمل بلفاروپلاستی تمامی این موارد را به خاطر بسپارید تا بتوانید در طی جلسات مشاوره با پزشک متخصص خود مطرح کنید و بهترین نتایج را کسب کرده و از آن لذت ببرید.

  1. یکی از نکات مهم و اساسی هنگام جراحی زیبایی بلفاروپلاستی استفاده از سوزن های نازک بخیه است که می تواند باعث شود تا blepharoplasty با ظرافت بیشتری انجام گردد.
  2. در برخی بیماران عمل بلفاروپلاستی بیشتر جنبه زیبایی داشته و ضرورتی برای درمان وجود ندارد در نتیجه اگر متقاضی چنین عملی هستید حتما تمامی موارد مرتبط با زیبایی و ظرافت بلفاروپلاستی را با پزشک خود هماهنگ نمایید تا همه چیز باب میل شما باشد.
  3. در برخی موارد که هدف جراحی ترمیم و زیبایی است می توان عمل های جراحی blepharoplasty و ptosis را به طور همزمان استفاده کرد تا نتایجی بهتری حاصل گردد.
  4. برای جلوگیری از عوارضی مانند نامتقارنی در پلک ها حتما با دقت زیادی نسبت به انتخاب پزشک متخصص خود اقدام نمایید. قبل از انجام عمل زیبایی بلفاروپلاستی این نکته را فراموش نکنید که برداشت و حذف عضله بیش از حد موجب از بین رفتن حالت عادی پلک ها خواهد شد در نتیجه به نظر پزشک متخصص خود احترام گذاشته و درخواست غیر معقولی نداشته باشید.
بلفاروپلاستی با پلاسما جت

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت بلفاروپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

بلفاروپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب