بلفاروپلاستی

نکات اساسی قبل از عمل جراحی بلفاروپلاستی

نکات اساسی قبل از عمل جراحی بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی و نکاتی که باید پیش از انجام آن بدانید

با افزایش سن معمولا پوست بدن دچار افتادگی خواهد شد و کم کم چین چروک هایی در صورت و پوست بدن رخ خواهد داد اما با توجه به آناتومی پیچیده ای که پلک ها دارند معمولا خیلی زود تر از نواحی دیگر صورت و بدن درگیر چین و چروک شده و به مرور موجب افتادگی پلک خواهد شد که با عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی می توان این مشکل را برطرف کرد!

دریافت تخفیف نقدی بلفارپلاستی + مشاوره رایگان

عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی باعث خواهد شد تا چین و چروک های پوست پلک، افتادگی پلک و بافت و چربی های زائد موجود در پلک برطرف شده و مجددا ظاهر زیبایی داشته باشد.

بلفاروپلاستی و نکاتی که باید پیش از انجام آن بدانید

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

انجام این عمل می تواند سبب افزایش بسیار زیاد زیبایی افراد گردد. برخی از افرادی که در این ناحیه مشکل دارند احساس می کنند که با انجام این عمل تغییرات خاصی در زیبایی آن ها رخ نخواهد داد.

روش های مختلفی برای انجام عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی وجود دارد که هر کدام از آن ها تحت شرایط خاصی انجام خواهد شد.

این روش ها هر کدام ویژگی ها خاص خود را دارند که هر کدام دارای عوارض و دوران نقاهت منحصر به فردی می باشد. افراد می توانند با انتخاب و به کار گیری یکی از روش های موجود نسبت به انجام این عمل و بهره مندی از مزایای آن اقدام کنند.

اما مهم ترین موضوعی که در مورد عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی وجود دارد این است که باید تمامی نکات اساسی و مهم این عمل زیبایی را به درستی فرا بگیریم تا در نتیجه به کمک تمامی این نکات بتوانیم بهترین نتیجه را دریافت نماییم و از عمل جراحی زیبایی خود راضی باشیم.

انجام عمل های زیبایی از یک اصول یکسان پیروی می کنند و این اصول برای همه ی آن ها وجود دارد. برای مثال افراد باید قبل از انجام عمل اقداماتی را جهت انجام عمل و آماده شدن برای انجام آن را رعایت کنند. همچنین این اقدامات نیز پس از عمل نیز باید رعایت شود.

همه ی عمل های زیبایی دارای مزایا و معایب و همچنین دوران نقاهت منحصر به فرد می باشد.

افرادی که قصد انجام عمل های زیبایی را دارند بهتر است با سبک سنگین کردن مسئله و با در نظر گرفتن مزایا و معایب این عمل ها و همچنین با در نظر گرفتن این موضوع که آیا آمادگی انجام این عمل را دارند یا خیر اقدام به تصمیم گیری و انجام این عمل کنند. افراد در صورتی که بدون فکر و بدون هدف این عمل ها را انجام دهند بعد ها ممکن است نسبت به کرده ی خود پشیمان شوند.

انجام این عمل نیز مانند همه ی عمل های زیبایی دارای معایب و همچنین مزایای بسیار شگفت انگیزی می باشد. بنابراین بهتر است افراد قبل از انجام عمل با فکر کردن درباره ی عمل و پس از آن نتیجه گیری برای انجام دادن عمل اقدام به هر گونه تصمیم گیری کنند.

افراد می توانند برای گرفتن راهنمایی بیش تر و همچنین مطلع شدن از تاثیر گذاری عمل اقدام به برگزاری یک جلسه مشاوره ای با پزشک متخصص کنند.

برگزار کردن این جلسات علاوه بر اینکه سبب آشنایی افراد با انجام این عمل می شود باعث گرفتن یک تصمیم عاقلانه تر می شود.

افراد در این جلسات از میزان تاثیر گذاری این عمل به طور دقیق مطلع می شوند و علاوه بر این موضوع می توانند از مراقبت ها و آماده سازی هایی که باید قبل از عمل و همچنین بعد از عمل انجام دهند به طور کامل آشنا شده و سپس در این باره تصمیم بگیرند.

پس در ادامه همراه ما باشید تا تمامی این نکات را که در مورد قبل از عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی و همچنین دوران نقاهت این عمل است به خوبی به خاطر بسپارید.

نکات مهم و اساسی قبل از انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی

بسیاری از مردم بر این باور هستند که پس از مراجعه به کلینیک های زیبایی و انجام جراحی زیبایی بلفاروپلاستی همه چیز به اتمام خواهد رسید و تمامی مشکلات مرتبط با افتادگی پلک و چین و چروک های ناحیه پلک برطرف خواهد شد.

اما نکته مهم این جاست که انجام عمل همه چیز نیست بلکه شما باید موارد بسیار مهمی را پیش از عمل رعایت کنید تا شاهد بهترین نتایج حاصل از عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی باشید.

نکات مهم و اساسی قبل از انجام عمل بلفاروپلاستی

انجام این عمل در کشور های مختلف و در سراسر جهان به صورت کامل حرفه ای و با کیفیت بسیار بالا انجام می شود. نکته ای که قابل ذکر می باشد این است که این عمل و دیگر عمل های زیبایی برای نتیجه گرفتن ختم به پزشک و نحوه ی انجام عمل نمی شود بلکه افراد خودشان نیز باید برای گرفتن نتایج کامل تلاش کنند تا بتوانند علاوه بر رسیدن به اهداف قبل از عمل از انجام این عمل رضایت داشته باشند.

از اقداماتی که مربوط به افراد می باشد و در گرفتن نتایج بسیار تاثیر گذار می باشد مراقبت های قبل از انجام عمل می باشد. معمولا پزشک متخصص این نکات را برای افراد قبل از انجام عمل و در یک زمان مناسب گوش زد خواهد کرد. انجام این اقدامات بسیار ساده و آسان می باشد و افراد می توانند به راحتی این اقدامات را انجام داده و سپس شاهد گرفتن نتیجه از انجام عمل مورد نظر باشند.

از دیگر نکاتی که باید به آن اشاره کنیم این است که برخی از افراد به دلیل اینکه ممکن است دوره ی آماده سازی نسبتا طولانی تری را پشت سر گذارند با انجام مراقبت های مربوط به زمان قبل از عمل دچار کلافگی شوند این مورد به مراقبت های بعد از عمل نیز تاثیر می گزارد و در این زمان هم ممکن است فرد انجام این نکات را رها کند که این اتفاق تنها به ضرر خود فرد خواهد بود.

انجام معاینه جامع و کامل چشم

یک آزمایش جامع برای ارزیابی چشم طراحی شده است تا پس از چند مرحله آزمایش به صورت کاملا دقیق سلامت چشم ها را ارزیابی کند بتواند بینایی شما را به درستی تخمین زده و ارزیابی کند.

در طول روند ارزیابی های چشمی، چشم های شما از لحاظ ابتلا به مشکلاتی مانند اختلالات بینایی، دوبینی، آب مروارید، خشکی چشم و غیره بررسی خواهد شد.

در صورتی که تیم پزشکی از وجود مشکلی باخبر شوند به عنوان اولویت اول از آن یاد شده و صرفا در ابتدا برای بهبود این مشکل تلاش خواهند کرد و هم چنین می توان از خدمات بیمه ای برای رفع این مشکلات استفاده کرد.

انجام این عمل به دلیل اینکه در ناحیه ی پلک انجام می شود جز حساس ترین نقاط صورت می باشد. این حساسیت به دلیل ارتباط این ناحیه با چشم ها و همچنین نازک بودن پوست آن ایجاد می شود. بنابراین پزشک متخصص موظف است تا قبل از انجام عمل معاینات لازم برای مطمئن شدن از سلامت چشم ها و همچنین نواحی مرتبط با عضو بدن اطمینان حاصل کند.

معاینه فیزیکی قبل از عمل جراحی بلفاروپلاستی

قبل از اینکه نسبت به انجام عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی اقدام کنید در درجه اول انجام معاینات پزشکی پیشنهاد می شود البته این معاینات تنها مختص بینایی و چشم نبوده بلکه سلامت کل بدن بررسی خواهد شد تا اطمینان حاصل گردد که از لحاظ بدنی و سلامتی جسمانی دارای بهترین شرایط بوده و مناسب ترین کاندید برای انجام عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی هستید.

در طول این معاینات تمامی سوابق پزشکی شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت و کوچک ترین جزئیات و حتی داروهای مصرفی شما نیز بررسی خواهد شد.

در انجام معاینات پزشکی پیش از بلفاروپلاستی عواملی مانند تیروئید، دیابت، فشار خون و جراحی های قبلی نیز بررسی خواهد شد.

در طول انجام معاینات پزشکی انتظار می رود که حتی از شما آزمایش خون، ادرار و مدفوع نیز گرفته شود تا تمامی ویژگی های بدنی و پارامتر هایی مانند عملکرد ریه، قلب و غیره بررسی گردد.

قبل از انجام عمل بلفاروپلاستی، مصرف سیگار را ترک کنید!

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که می خواهید نسبت به انجام عمل زیبایی بلفاروپلاستی اقدام کنید و سیگاری هستید سعی کنید که چند هفته قبل از انجام عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی از کشیدن سیگار پرهیز کنید.

موضوع سیگار نکشیدن و عدم استعمال دخانیات را تا چند هفته بعد از عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی نیز رعایت کنید و در صورت لزوم و میل شخصی مجددا به روال عادی زندگی خود بازگردید.

دلیل بیان این موضوع این است که سیگار کشیدن باعث خواهد شد تا خطر ابتلا به برخی از عوارض در طول جراحی پلک افزایش یابد و همچنین بدن شما در زمان بهبودی و نقاهت فشار بیشتری را تحمل خواهد کرد. همین موضوع باعث خواهد شد تا دوران نقاهت طولانی تری را داشته باشید.

حتی استفاده از بیهوشی عمومی برای افراد سیگاری خطرناک خواهد بود و ممکن است موجب بروز مشکلاتی گردد زیرا رگ های خونی، قلب، ریه ها و سیستم عصبی بدن به طور کلی در افراد غیر سیگاری عملکرد مناسب تری داشته و این اجازه را می دهد تا بتوان از انواع مختلف داروهای بیهوشی استفاده کرد.

مصرف داروهای خاص خود را قبل از عمل بلفاروپلاستی قطع کنید

اولین قدم در این مرحله این است که لیست کاملی از تمامی دارو ها و مکمل هایی که مصرف می کنید را در اختیار جراح متخصص خود قرار دهید تا در صورت لزوم برخی از این دارو ها متوقف شود زیرا استفاده از داروهایی مانند آسپرین یا مکمل های گیاهی می تواند باعث افزایش احتمال خون ریزی شود.

در نتیجه پیشنهاد می شود یک الی دو هفته قبل از انجام عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی مصرف چنین داروهایی را با هماهنگی پزشک متخصص خود قطع کنید.

در واقع این داروها به واسطه ی جلوگیری از لخته شدن خون استفاده می شود اما در مواقعی که فرد نیاز به عمل جراحی دارد استفاده از آسپرین و مشتقات آن می تواند موجب بروز خون ریزی شده و یا احتمال این موضوع را تا حد زیادی افزایش دهد.

افراد برای اطمینان از موضوع بهتر است درباره ی داروهایی که مصرف می کند برای پزشک گزارش هایی را ارائه دهد تا علاوه بر اینکه خود را از نگرانی و استرس رها می سازد از مشکلاتی که ممکن است به این دلیل بروز کند جلوگیری کرده باشد.

معمولا توصیه می شود تا یک الی دو هفته قبل از انجام عمل جراحی پلک از مصرف داروهایی مانند وارفارین، آسپرین، داروهای ضد التهاب و درد ایبوپروفن، ناپروکسن و غیره پرهیز نمایید.

پیروی از دستورالعمل های جراح متخصص قبل از عمل بلفاروپلاستی!

قبل از انجام عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی حتما دستورالعمل های بسیاری وجود دارد که با پیروی از آن ها می توانید برای انجام یک عمل جراحی ایده آل آماده شوید.

در واقع مجموعه دستورالعمل هایی که به شما داده خواهد شد تا از آن پیروی کنید می تواند شامل برخی نکات و رژیم های غذایی باشد. به عنوان مثال ممکن است از شما خواسته شود تا از خوردن یا آشامیدن برخی مواد خاص اجتناب کنید.

معمولا عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی صبح زود انجام خواهد شد، به همین دلیل از شما خواسته خواهد شد تا بعد از نیمه شب غذای سنگینی میل نکنید و یا از خوردن و نوشیدن بیش از حد پرهیز کنید.

از جمله دستورالعمل های دیگر قبل از عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی این است که شما به هیچ وجه نباید از آرایش های سنگین و لوسیون استفاده کنید.

البته این نکته را نیز فراموش نکنید که عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی یک عمل جراحی سرپایی است و این یعنی شما نیازی به بستری شدن در بیمارستان قبل و بعد از عمل جراحی زیبایی پلک نخواهید داشت.

در نتیجه پس از عمل جراحی با توجه به شرایط دشوار شما نیاز است تا فردی در کنارتان حضور داشته باشد تا شما را تا منزل همراهی نماید.

یکی از بهترین گزینه ها و مناسب ترین روش ها نیز این است که می توانید از فردی درخواست کنید تا روز اول پس از عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی همراه شما باشد تا در انجام برخی امور عادی روزانه به شما کمک کند تا بتوانید دوران نقاهت خوبی را پشت سر بگذارید و هیچ مشکلی در ادامه برای شما رخ ندهد.

وجود یک فرد در کنار شما این اطمینان را خواهد داد تا در صورت بروز هر مشکلی قطعا فردی در کنارتان خواهد بود و همچنین می توان انتظار داشت که دقیقا روند بهبودی به درستی طی شده یا خیر!

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت بلفاروپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *