ترمیم مو

ترمیم مو جلو سر چه مزایایی دارد ؟

ترمیم مو جلوی سر

ترمیم مو جلوی سر

ترمیم مو در اغلب موارد برای افرادی انجام می شود که دارای موهایی آسیب دیده هستند و می خواهند که با ترمیم و احیا مو این آسیب ها را به حداقل برسانند. در واقع افرادی که دچار ریزش مو هستند و این ریزش ها قابل کنترل نیستند با ترمیم می توانند از ایجاد ریزش های بیشتر و طاسی کامل در سر خود جلوگیری کنند.

ترمیم مو جلو سرنواحی از سر وجود دارد که بیشتر از نواحی دیگر در معرض آسیب ها و یا ریزش های مو قرار دارد. به همین دلیل اکثر افراد در این نواحی دچار ریزش و طاسی می شوند. جلوی سر یکی از این نواحی است که ترمیم مو در آنجا به مراتب بیشتر از جاهای دیگر سر انجام می شود.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

این ناحیه در ایجاد زیبایی افراد نیز تاثیرات دو چندانی را دارد. به همین دلیل اکثر پزشکانی که ترمیم را انجام می دهند باید بدانند که چگونه با تخصص و مهارت این کار را انجام دهند تا موها به صورت طبیعی دیده شوند.

از آنجایی که روش های ترمیم مو زیاد است با انتخاب روشی درست و کاربردی می توانید از ریزش موهای خود جلوگیری کنید و به درمان موهای آسیب دیده خود بپردازید.

ترمیم مو جلو سرچه زمانی نیاز به ترمیم مو جلوی سر است؟

ترمیم موی جلوی سر در اکثر مواقعی که افراد دچار ریزش مو در این قسمت از سر خود هستند و یا به دلایل مختلفی موهای این ناحیه به آسیب های شدیدی دچار شده است و ضخامت و نرمی خود را از دست داده است انجام می شود.

بهبود مو یکی از بهترین روش ها برای افرادی است که دچار طاسی دائم نشده اند. همچنین کسانی که نمی خواهند کاشت مو را انجام دهند و یا هزینه های کاشت مو برای آنان بسیار زیاد است می توانند کاندید مناسبی برای احیا مو در نظر گرفته شوند.

ترمیم موی جلوی سر باید با دقت و مهارت بالایی انجام شود تا حالت طبیعی مو به این طریق حفظ شود. الگوی طاسی در اکثر مواقع در این قسمت از سر دیده می شود. برای اینکه بتوانید از ایجاد طاسی دائم پیشگیری کنید در ابتدا باید دلایل ریزش مو در خود را بیابید و بعد از آن اقدام به درمان کنید.

از آنجایی که دلایل ریزش مو می تواند بسیار متفاوت باشد برای این منظور باید بدانید که از چه درمانی برای جلوگیری از این معضل استفاده کنید. در صورتی که درمان های دارویی نتواند جوابگو باشد ترمیم مو جلوی سر به روش های دیگر برای شما انجام می شود.

یکی دیگر از دلایلی که احیا مو جلوی سر برای افراد انجام می شود آسیب ها و صدماتی است که در طی عوامل متفاوت در موی افراد ایجاد شده است. نازک شدن تارهای مو، خشکی مو، وز شدن، ایجاد موخوره و بسیاری از عوامل دیگر می تواند با ترمیم مو از بین برود.

افرادی که دچار این نوع صدمات شده اند می توانند کاندید مناسبی برای ترمیم در نظر گرفته شوند. با تشخیص پزشک و انجام آزمایشات متفاوت ترمیم برای موی جلوی سر این افراد انجام می شود.

ترمیم مو جلو سر چه مزایایی دارد؟

ترمیم مو (Hair repair) برخلاف کاشت مو دارای فرایندی بسیار راحت و ساده تر است که در یک جلسه انجام می شود. در واقع احیا مو برای افراد مختلف می تواند نتایج مثبتی را در پی داشته باشد و مزیت های فراوانی را به همراه دارد.

ترمیم در نواحی جلوی سر در واقع زمان بسیار کم را به خود اختصاص خواهد داد. با بهبود مو دیگر نیازی به جراحی وجود ندادر و مانند کاشت مو بخیه و زخمی بر روی پوست ایجاد نمی شود. می توانیم مزایای ترمیم موی جلوی سر را به این صورت برای شما مورد بررسی قرار دهیم.

 1. با ترمیم در کمترین زمان ممکن می توانید به خانه بروید.
 2. نیازی به جراحی و برش در ترمیم مو وجود ندارد.
 3. برای بهبود مو نیازی به پرداخت هزینه های گزاف مانند کاشت مو ندارید.
 4. دوران نقاهتی بعد از ترمیم وجود ندارد و شما در همان روز می توانید به کارهای روزمره خود بپردازید.
 5. درد و خونریزی را در ترمیم حس نخواهید کرد.
 6. نیازی به استخراج موهای شما به عنوان موهای پیوندی وجود ندارد.
 7. جای زخم و بخیه ای در این روش بر روی پوست سر شما ایجاد نمی شود.
 8. عوارضی همچون درد، تورم، قرمزی و یا حساسیت های پوستی با ترمیم ایجاد نمی شود.
 9. ظاهر شما با ترمیم بهبود پیدا می کند و زیباتر به نظر می رسید.
 10. آبرسانی و تغذیه مو از این طریق به راحتی انجام می شود.
 11. امکان نگهداری راحت و آسان بعد از ترمیم برای شما وجود دارد.
 12. تراکم مو و رنگ مورد نظر توسط فرد می تواند در ترمیم انتخاب شود.

ترمیم مو جلو سر چگونه انجام می شود؟

ترمیم مو روشی است که از این طریق افراد می توانند زیبایی خود را دو چندان کنند و با داشتن مویی طبیعی و درخشان اعتماد به نفس خود را بالاتر ببرند. به همین دلیل باید بدانید که ترمیم مو در چه نواحی از سر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور معمول نواحی جلوی سر مستعد ریزش مو و دیگر صدمات دیگری هستند که به مو وارد می شود. همچنین موی جلوی سر یکی از مهمترین قسمت هایی از سر است که می تواند در ایجاد زیبایی افراد تاثیر گذار باشد. به همین دلیل مراقبت های ترمیمی برای این قسمت از نواحی سر با دقت بیشتری انجام می شود.

روش های متفاوتی وجود دارد که برای تقویت مو می توان استفاده کرد. داروهای ریزش مو و یا کرم ها و یا مواد تقویت کننده مو برای این منظور ممکن است مورد استفاده قرار گیرد؛ اما این درمان ها به صورت موقت می توانند احیا مو را برای شما انجام دهند.

به همین دلیل در اثر استفاده نکردن از آنها دوباره شاهد ریزش در موهای خود خواهید بود. روشی وجود دارد که در آن موهای مصنوعی بر روی سطحی که بسیار شبیه به پوست سر است چسبانده می شوند. در واقع این موها بسیار شبیه به موهای طبیعی افراد هستند و نمی توان تشخیص داد که آنها به صورت مصنوعی چسبانده شده اند.

چسب های خاصی برای این منظور استفاده می شود که چسب های کراتین نامیده می شوند. موهای چسبانده شده تا مدت زیادی و چند سال می توانند بدون تغییری باقی بمانند و نیاز به مراقبت های ویژه ای بعد از ترمیم مو به این روش نیست.

آیا روش تخصصی به جهت ترمیم مو جلوی سر وجود دارد؟

همانطور که گفته شد ترمیم مو برای افرادی که دچار ریزش و یا الگوی طاسی در موهای جلوی سر خود هستند پیشنهاد می شود. روش های بهبود مو با توجه به متدهای جدید و تکنولوژی های پیشرفته صورت می گیرد که می تواند بدون عوارضی برای افراد انجام شود.

روشی در بهبود مو وجود دارد که در آن نمی توانید موهای طبیعی و ترمیم شده را از هم تشخیص دهید. این روش به HRT (Hormone Replacement Therapy) معروف است. در واقع در این روش دیگر نیازی به برش و یا بانک مو افراد نیست؛ زیرا ترمیم مو به روش HRT بر روی پوستی مانند پوست سر انسان چسبانده می شود.

در این روش می توانید تراکم، رنگ و ضخامت موی مورد نظر را انتخاب کنید و با مراجعه به پزشک مربوطه این روش را برای ترمیم مو به صورت اختصاصی انجام دهید. افرادی که دچار آلوپسی آندروژنتیک هستند کاندیدای مناسبی برای این روش در نظر گرفته می شوند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک کاشت مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *