تزریق بوتاکس

رفع خط دور لب تزریق بوتاکس

رفع خط دور لب تزریق بوتاکس

رفع خط دور لب تزریق بوتاکس

با پیشرفت روز افزون علم توقعات مردم هم به تبع بالاتر می رود و همواره خواستار چیزی هایی هستند که آن ها را زیباتر جلوه دهند و در میان سایرین به خوبی بدرخشند.

رفع خط دور لب تزریق بوتاکس

از این رو روش های نوین و موثری مانند تزریق بوتاکس وجود دارد که تا حد ممکن خواسته های مردم را به واقعیت تبدیل می کنند.

دریافت تخفیف ویژه تزریق بوتاکس + مشاوره رایگان

تا حدی که افراد با انجام این عمل ها می توانند تغییرات زیادی بر روی زیبایی خود انجام داده و میزان زیبایی خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهند به گونه ای که ظاهر قبل از عمل با ظاهر بعد از عمل تفاوت هایی را به وجود آورد که افراد با دیدن آن حیرت کنند.

یکی از این روش های نوین که امروزه به سبب نتایجی که به عمل آورده است اعتماد همگان را به خود جذب کرده است عمل زیبایی بوتاکس نام دارد. عمل زیبایی تزریق بوتاکس می تواند برای نواحی مختلف بدن مورد استفاده قرار گیرد.

عمل زیبایی تزریق بوتاکس می تواند برای نواحی مختلف بدن مورد استفاده قرار گیرد. این تزریق می تواند به دور لب ها صورت گرفته و با اثر گذاری بر این ناحیه زیبایی افراد را تحت تاثیر خود قرار داده و موجب افزایش زیبایی صورت گردد.

رفع خط دور لب تزریق بوتاکس

همچنین این عمل بر دیگر مناطق بدن نیز می تواند تاثیر گذار باشد به گونه ای که می توان از این روش در نواحی مختلفی همچون صورت، باسن، ران، لب، پیشانی و غیره بهره برد.

پس از انجام این عمل در نواحی نام برده شده می توان از تاثیرات آن برای درمان مشکلات بهره مند گردید. اغلب کسانی که از این روش برای حل مشکل خود استفاده کرده اند نتایج لازم و کافی را گرفته و از به کار گیری این روش رضایت داشته اند.

اما در این جا قصد بر این است که درباره عمل زیبایی تزریق بوتاکس لب و تاثیرات آن بحث شود.

لازم به ذکر است که آن دسته از افرادی که قصد به کار گیری این روش را در جهت رسیدن به اهداف خود دارند معمولا اطلاعات خوب و دقیقی از نوع انجام و دیگر مواردی که برای استفاده از این روش مورد نیاز است را ندارند.

خطوط اطراف لب چیست؟ و به چه عواملی بستگی دارد؟

منظور از خط های دور لب همان خط ها و شیار های ریز و کوچکی هستند که ظاهری ناخوشایند و ناراحت کننده ای داشته و به طور کلی از اطراف لب ها شروع شده و اطراف لب و دهان را فرا می‌گیرند؛ بنابراین این خط های زشت و نازیبا، زیبایی لب ها را تحت تاثیر قرارمی دهد که به دنبال آن لب ها باریک تر از قبل به نظر رسیده و حالت برجستگی که قبلا داشتند را از دست می دهند.

گاهی این خطوط به قدری عمیق هستند که شبیه ترک و پارگی سطحی می شوند؛ و عملا پوشاندن آن ها با آرایش بی تاثیر و تقریبا غیر ممکن بود.

برخی افراد برای سر پوش گذاشتن بر روی این مشکل گاهی اوقات از کرم هایی استفاده می کنند که بسیار گران قیمت بوده و پس از استفاده کردن متوجه این موضوع می شوند که استفاده از این کرم ها هم تاثیر خاصی بر روی ناپدید کردن این مشکل ندارد.

این واقعه بسیار آزار دهنده خواهد بود به همین جهت عمل زیبایی تزریق بوتاکس لب ناجی آن دسته افرادی خواهد بود که خواستار از بین بردن این خطوط منفور و زشت هستند.

با انجام این عمل افراد می توانند علاوه بر از بین رفتن این مشکل، بر زیبایی افراد افزوده شده و همچنین به دنبال آن اعتماد به نفس این افراد افزایش می یابد که این مورد از بزرگ ترین تاثیرات انجام این عمل خواهد بود.

این خطوط زشت و نا زیبایی که در اطراف لب و دهان ایجاد می شود به عوامل متعدد و مختلفی بستگی دارد. یکی از اصلی ترین علل های موجود مصرف سیگار است؛ که بیشترین تاثیر بر ایجاد این خطوط را دارا است. به دلیل اینکه در حین مصرف سیگار حالت قرار گیری لب تغییر پیدا می کند.

همچنین استفاده از سیگار سبب تیره شدن رنگ لب ها می شوند که این مورد ظاهر نامناسبی به لب های هر فرد می دهد.

علاوه بر مصرف سیگار عوامل دیگری نیز در این موضوع دخیلند از جمله:

1- خشکی پوست و کم آبی آن، از مهم ترین منابعی که زیبایی پوست تا حد زیادی به آن بستگی دارد استفاده از آب در طول شبانه روز می باشد که معمولا افراد آن را نادیده می گیرند و این مورد سبب کاهش زیبایی پوست می شود بنابراین ضرورت دارد تا برای جلوگیری از مشکلات پوستی در طول شبانه روز آب مورد نیاز بدن را تامین کنیم تا دچار مشکلات پوستی نشویم.

2- عوامل ژنتیکی، یکی از دلایل که سبب به وجود آمدن این مشکل می شود مشکلات ژنتیکی است که معمولا خارج از اراده ی هر فرد می باشد و افراد در به وجود آمدن مشکلاتی که عامل آن ژنتیکی می باشد بی تقصیر هستند. بهتر است در صورت وجود مشکل در این زمینه که منشا آن ژنتیکی است فقط با پزشک متخصص مشورت کرده و برای حل مشکل خود اقدام کنید.

3- کاهش وزن و لاغر شدن، ممکن است افراد به دلیل داشتن اضافه وزن به صورت کاملا افراطی وزن خود را با روش های غیر اصولی کاهش دهند که این اقدام کاملا برای سلامت افراد ایجاد مشکل و همچنین باعث به وجود آمدن چنین مشکلاتی خواهد شد در نتیجه بهتر است برای کاهش وزن نیز از یک برنامه کاملا اصولی بهره بهره مند شوید

4- پیری زودرس، به دلیل عوامل مختلف از جمله تغذیه نادرست و مشکلات عصبی ممکن است افراد دچار پیری زودرس شوند که این مشکل سبب به وجود آمدن این خطوط در ناحیه ی دور لب می

5- نخ انداختن و یا وکس لب، به دلیل اشتباه در انجام این دو مورد نیز ممکن است این خطوط به وجود آمده و موجب ایجاد ظاهر نا مناسب برای افراد شود.

6- تکرار کردن حرکاتی به سان استفاده زیاد از نی، غنچه کردن لب ها و که انجام مکرر این حرکات نیز سبب تشکیل و به وجود آمدن این خطوط زشت می شود که می توان با انجام این عمل مشکل مورد نظر حل کرده و ظاهر زیبای افراد به حالت اولیه برگرداند.

تزریق بوتاکس لب چگونه است؟

نحوه عمل زیبایی ” تزریق بوتاکس لب ” به این گونه است که یک واحد معین و مشخصی از بوتاکس را در سه یا چهار نقطه معین به فاصله 3-4 میلی متر در اطراف لب در عمق تقریبی 2 میلی متری تزریق بوتاکس می شود.

با انجام عمل زیبایی botox injection لب برجستگی در حاشیه لب ها ایجاد شده که این کار ظاهری زیبا و مطلوبی را به لب ها خواهد داد.

پس از انجام این عمل افراد می توانند شاهد از بین رفتن این خطوط در ناحیه دور لب باشند و ظاهر زیبای خود را دوباره به دست آورند.

همچنین عمل زیبایی تزریق بوتاکس لب به طور تقریبی هر 6-8 هفته انجام می گیرد تا نتیجه های به دست آمده از عمل زیبایی botox injection به تدریج از بین نروند.این مدت زمان معمولا توسط پزشک متخصص برای افراد مشخص اعلام می شود تا افراد خود را برای انجام این کار آماده کرده و اجازه ندهند تاثیرات این عمل از بین برود.

پس از هر دوره عمل زیبایی تزریق بوتاکس لب، مقدار بوتاکس را در چارچوب تعیین شده توسط متخصصین مجرب را افزایش می دهند تا نتیجه حاصل از عمل زیبایی تزریق بوتاکس لب را از آنچه که هست را بهتر سازد.

حال سوالی در این جا پیش می آید که این است که فایده عمل زیبایی botox injection لب نسبت به سایر روش ها چیست؟ در این جا برای پاسخ به این سوال که در ذهن اکثر خوانندگان ایجاد می شود قصد بر این است که مواردی از فواید و مزایای عمل زیبایی تزریق بوتاکس لب را که این روش را از سایر روش‌های دردسر ساز متمایز می سازد بیان کرد. از جمله این موارد می توان اشاره کرد به:

 1. مهمترین فایده آن افزودن زیبایی و جوان سازی پوست و از بین بردن چین و چروک هایی است که در اطراف لب ظاهر شده اند.پس از انجام این عمل اکثر قریب به یقین افراد به این مهم دست می یابند و می توانند از آن لذت ببرند.
 2. نداشتن عوارض جانبی به سان جوش، تورم، قرمزی و یا کبودی پس از عمل زیبایی تزریق بوتاکس لب که افراد درباره ی آن بسیار حساس بوده و نمی خواهند مشکل خاصی پس از انجام عمل داشته باشند.
 3. ممکن بودن انجام فعالیتهای روزانه و ورزشی بلافاصله پس از عمل زیبایی botox injection لب
 4. نداشتن احساس درد در حین انجام عمل زیبایی تزریق بوتاکس لب ، معمولا در زنان این مورد مهم می باشد که عمل مورد نظر درد شدیدی نداشته باشد که باعث اذیت شدن آن ها در حین عمل شود.
 5. سریع بودن عمل زیبایی تزریق بوتاکس لب نسبت به سایر روش های خطرناک و پر دردسر. معمولا عمل زیبایی botox injection لب بین 5-30 دقیقه بسته به تجربه و سرعت عمل پزشک متخصص زمان خواهد برد.

مراقبت های تزریق بوتاکس لب

همانند سایر عمل ها، عمل زیبایی تزریق بوتاکس لب نیز دارای نکات قابل توجهی است که توجه به این نکات مهم و ضروری بوده و هر بیماری بعد از انجام موفقیت آمیز عمل زیبایی botox injection لب باید این نکات را رعایت کند تا عوارض ناشی از این عمل به حداقل برسد. از جمله این نکات عبارتند از:

 1. کبودی و تورمی که از عمل زیبایی تزریق بوتاکس لب به وجود می آید خود به خود پس از گذشت چند روز برطرف خواهد شد. ولی برای اینکه این روند بهبود هرچه سریع تر ادامه یابد توصیه می شود از ویتامین K در قالب کرم ها استفاده شود.
 2. بیمارانی که اولین عمل زیبایی تزریق بوتاکس لب را انجام داده اند بهتر است بعد از گذشت دو تا سه هفته با پزشک متخصص خود در ارتباط باشند و به کلینیک مربوطه مراجعه کنند.
 3. بیماران نباید هیچ نگرانی و اضطرابی از بابت تاثیر عمل زیبایی تزریق بوتاکس لب داشته باشند چرا که نتیجه نهایی عمل زیبایی botox injection لب بعد از گذشت 3 تا 10 روز کاملا نمایان خواهد شد.
 4. لمس کردن ناحیه تحت عمل زیبایی تزریق بوتاکس لب به مدت 4 ساعت ممنوع است.
 5. توجه به توصیه های پزشک متخصص خود

همان طور که کاملا بدیهی است هر عملی باید ها و نباید های خود را دارد عمل زیبایی تزریق بوتاکس هم از این قاعده مستثنی نیست و عمل زیبایی botox injection لب هم همانند سایر عمل ها به دلایلی برای بعضی از افراد مناسب نیست. از جمله این افراد می توان اشاره کرد به:

 1. افرادی که دچار مشکلات عصبی یا عضلانی هستند. همچون بیماران ام اس
 2. بانوان باردار و شیرده
 3. کسانی که دچار بیماری های عفونی هستند. همچون بیماری تبخال
 4. افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند
 5. کسانی که به دلایلی مجبور به استفاده از داروهای ضد انعقاد هستند.

همچنین عمل زیبایی تزریق بوتاکس لب برای کسانی که اطراف لب هایشان را چین و چروک احاطه کرده و این افراد می خواهند تا از شر این خط ها راحت شده بدون اینکه دردسر های زیادی متحول شوند و هزینه های زیادی را صرف عمل هایی که حتی احتمال دارد نتایج مطلوب از این عمل ها به اندازه نتایج به دست آمده از عمل زیبایی botox injection لب نباشد.

 

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق بوتاکس مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *