لیپوماتیک

سوالات رایج در لیپوماتیک

سوالات رایج در لیپوماتیک

سوالات رایج در لیپوماتیک

عمل زیبایی لیپوماتیک، فرایندی است که باعث تجزیه و حذف چربی های ناحیه ی زیر پوستی و حتی چربی های عمیق تر خواهد شد.

 

سوالات رایج در لیپوماتیک

بافت های چربی که در عمل زیبایی lipomatic مورد هدف واقع می شوند، بافت هایی هستند که در برابر رژیم غذایی و ورزش کردن سرسختانه مقاومت نموده و دیگر با روش های معمول قابل از بین رفتن نمی باشند.

دریافت کد تخفیف لیپوماتیک در کلینیک رز + مشاوره رایگان

توجه داشته باشید که عمل زیبایی لیپوماتیک با اینکه موجب کاهش توده ی چربی بدن خواهد شد، اما هدف اصلی این عمل زیبایی کاهش وزن نمی باشد بلکه راهی برای حذف چربی هایی ست که حتی در افراد لاغر نیز در نواحی خاصی تجمع یافته اند.

سوالات رایج در لیپوماتیک

در واقع هدف اصلی عمل زیبایی lipomatic ، دست یابی به تناسب اندام و حذف عیوب اندامی می باشد.

در نتیجه، افرادی که یک توده بزرگ چربی مزاحم در بدن خود دارند، می توانند به کمک لیپوماتیک برای همیشه از دست آن خلاص شوند. شکل ظاهری بهتر، اعتماد به نفس بهتری به افراد می بخشد و به آن ها کمک می کند تا در فعالیت های روزمره، احساس بهتری نسبت به خودشان داشته باشند.

لیپوماتیک یک روش بسیار کم‌خطر در زمینه خارج کردن چربی از بدن است و امروزه افراد زیادی در سراسر جهان، به سراغ این روش مدرن از عمل زیبایی می روند. روشی که نسبت به متدهای قبلی این کار، بهبودی به مراتب سریع تری دارد.

تاثیرات ناشی از لیپوماتیک

پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک، تورم و التهاب ناحیه ی مورد نظر نهایتا تا چند هفته به طور کامل فروکش می کند و شما پس از گذشت این مدت کم کم شاهد ظاهر باریک تر و متناسب تر این ناحیه خواهید شد.

نتایج به دست امده از عمل زیبایی لیپوساکشن غالبا ماندگاری دائمی خواهند داشت اما توجه داشته باشید که lipomatic در جهت حذف چربی های موجود بدن شما موفق عمل خواهد کرد و تضمینی برای عدم تولید سلول ها بافت چربی جدید نخواهد بود.

پس بدیهی است که عدم رعایت رژیم غذایی مناسب و عدم پیروی از سبک زندگی سالم پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک، موجب بازگشت مجدد بافت های چربی خواهد شد.

پس بسیار مهم است که فرد بتواند به این عمل، به چشم یک «فرصت دوباره» برای زندگی سالم‌تر نگاه کند. لیپوماتیک، کلید حل بسیاری از مشکلات است اما همیشه احتمال بازگشت این مسئله ها نیز وجود خواهد داشت.

اگر فردی که این عمل را پشت سر گذاشته به اندازه کافی دقت به خرج بدهد و این بار بیشتر از گذشته مراقب خودش و جسم خودش باشد، دیگر خبری از تجمع گسترده چربی ها در بدن او نخواهد بود. لیپوماتیک باید شروع یک دوران تازه در زندگی افراد باشد.

از طرفی افزایش سن نیز بافت عضلانی بدن را تخریب کرده و منجر به کمرنگ شده نتیجه ی مطلوب عمل زیبایی lipomatic خواهد شد.

طی عمل زیبایی لیپوماتیک با حذف چربی های موجود بین بافت های عضلانی و پوست بدن، عیوب اندامی شما اصلاح  شده و تناسب اندام شما به درجه ای ایده آل خواهد رسید.

پس برای ایجاد یک تغییر مثبت در فرم اندام خود و دستیابی به قالب هیکل استاندارد و متناسب، می توانید عمل زیبایی lipomatic را امتحان کنید و شاهد نتایج شگرف آن در زیباتر شدن بدن خود و تقویت روحیه تان باشید.

لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

عمل زیبایی لیپوماتیک امروزه با روش ها و ابزار های مختلف در حال انجام است که اساس همه ی این روش ها، اتفاقی یکسان می باشد.

طی عمل زیبایی لیپوماتیک، برش های کوچکی در نواحی مورد نظر از بدن ایجاد شده و سپس با استفاده از سوزن های کوچکی به نام سوزن های کانولا، چربی های نواحی عمیق و سطحی قسمت مورد نظر، از بدن خارج خواهد شد.

این سوزن های کانول به یک دستگاه های مکنده ی قوی متصل می باشد که فشار این دستگاه ها به سمت بیرون، باعث تسهیل خروج چربی از بدن می شود.

در لیپوساکشن، چربی ها اساسا با حرارت بسیار زیاد ذوب می شوند اما در روش لیپوماتیک، این چربی ها به کمک کانولا از بدن خارج می شوند. این چربی ها حتی می توانند با تزریق، در بخش دیگری از بدن فرد مفید باشند و تغییر تازه ای برای او به وجود بیاورند.

در مجموع لیپوماتیک، نسبت به لیپوساکشن مطمئن‌ تر و کم ریسک تر محسوب می شود و اساسا یک روش دلچسب برای رسیدن به نتیجه دلخواه است.

در روش های متعدد عمل زیبایی لیپوماتیک، وضعیت بیهوشی افراد نیز متعدد است. در رخی از روش ها بیهوشی عمومی الزامی است و برخی از روش ها با بی حسی های موضعی نیز قابل انجام است.

این مواد بیهوش کننده غالبا وریدی تزریق می شوند تا سریعا باعث حفظ آرامش و ثبات حالت شما گردند.

طی انجام عمل زیبایی lipomatic مرتبا موارد دخیل در وضعیت عمومی شما شامل ضربان قلب، فشار خون و میزان اکسیژن خون اندازه گیری می شد و از این نظر تمام نگرانی ها برطرف خواهد شد.

بسته به میزان چربی ای که لازم است از بدن خارج شود، عمل زیبایی لیپوماتیک ممکن است تا چند ساعت ادامه یابد و زمان انجام این عمل زیبایی در افراد مختلف، متغیر است.

متداول ترین سوالات حوزه لیپوماتیک

با توجه به این که عمل زیبایی لیپوماتیک را می توان به عنوان یکی از پرطرفدارترین فرایند های دنیای اعمال زیبایی نام برد، هنوز ابهاماتی پیرامون این عمل زیبایی وجود دارد.

شکل گیری ابهام و تردید در مورد همه عمل های زیبایی، طبیعی به نظر می رسد. چرا که در این عمل ها فرد قرار است بدن خود را به پزشک بسپارد و یک تغییر محسوس در خودش به وجود بیاورد.

اگر فردی به هر دلیلی احساس می کند که نباید چنین عملی را انجام بدهد وصحبت با پزشک نیز این احساس را برای او عوض نمی کند، بهتر است او به هیچ وجه به سراغ لیپوماتیک نرود.

چرا که آرامش او در یک زمان کوتاه به طور کامل از دست رفته است. مهم است که پیش از انجام عمل های زیبایی، نگاهی مثبت و واقع‌گرایانه به این عمل ها و نتایج آن ها داشته باشیم.

در ادامه چند مورد از این پرسش ها و ابهامات پیرامون عمل زیبایی لیپوماتیک مطرح شده است:

1.انجام عمل زیبایی لیپوماتیک در چه نقاطی از بدن ممکن است؟

محدودیتی برای انجام عمل lipomatic وجود ندارد اما انجام عمل زیبایی لیپوماتیک در ناحیه ی مچ پا، ناحیه ی فوقانی کمر و قسمت ران داخلی کمتر شایع است.

2.کاندید مناسب انجام عمل زیبایی لیپوماتیک چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین کاندید های انجام عمل زیبایی پوست افرادی هستند که از نظر وزنی در شرایط ایده آل یا نزدیک به شرایط ایده آل قرار دارند چرا که در این افراد چربی ها تجمع یافته نمی باشند و بین اندام ها و بافت ها قرار دارند.

سیگاری نبودن و کسانی که پوستی با خاصیت ارتجاعی دارند نیز افراد مناسب برای عمل زیبایی lipomatic برشمرده می شوند.

در یک نگاه کلی، افرادی که برای لیپوماتیک تقاضا می دهند، باید از سلامتی عمومی قابل قبولی برخوردار باشند. عدم ابتلا به آلرژی حاد نیز در میان افرادی که خواهان انجام این عمل هستند، مهم به نظر می رسید.

اگر فردی بیماری های پوستی و مشکلات جدی خونی داشته باشد، کاندیدای مناسبی برای پشت سر گذاشتن فشار لیپوماتیک نخواهد بود. به طور معمول بیشتر افرادی که برای لیپوماتیک به پزشک مراجعه می کنند، در نهایت این عمل را بدون هیچ مشکل حادی پشت سر می گدارند و خیلی زود، به شرایط روزمره زندگی برمی گردند.

3.آیا عمل زیبایی لیپوماتیک به هدف کاهش وزن انجام می شود؟

خیر. عمل زیبایی lipomatic روشی درمانی برای کاهش وزن نمی باشد. این فرایند با کاهش بافت های چربی بدن به تناسب اندام کمک خواهد کرد.

البته توجه به این نکته نیز ضروری است که شاید لیپوماتیک با برداشتن چربی ها از بدن، موجبات «کاهش وزن» را در بدن فراهم بیاورد. با این وجود الزامی در کار نیست که این عمل حتما و به هر قیمتی، وزن فرد را کاهش بدهد.

چرا که هدف اصلی از آن، به وجود آوردن یک تغییر محسوس در چربی های انباشته‌ شده فرد و رسیدن به سایز مطلوب است. فردی که این عمل را پشت سر می گذارد، باید به خوبی بداند که ممکن است پس از عمل اعدادی روی ترازو تغییر چشمگیری را نشان ندهند.  با این وجود احتمالا خود فرد تغییر ساختار بدن خود را با گوشت و پوست، احساس خواهد کرد.

4.آمادگی های لازم برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک چیست؟

  1. ابتدا از همراهی فردی پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک در کنارتان مطمئن شوید.
  2. مصرف داروهای رقیق کننده ی خون نظیر آسپرین را چند روز قبل از انجام عمل lipomatic قطع کنید.
  3. توصیه های دقیق مراقبتی را از ” دکتر لیپوماتیک ” خود دریافت کنید و آنها را رعایت کنید.
  4. دوازده ساعت قبل از شروع عمل زیبایی لیپوماتیک از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید

5.آیا عمل زیبایی لیپوماتیک با زخم های پوستی وسیع همراه خواهد بود؟

ابزاری که طی عمل زیبایی لیپوماتیک استفاده می شود سوزنی به نام کانولا می باشد که سوزنی ریز است، پس جراحت ها و زخم های پوستی ایجاد شده پس از عمل زیبایی lipomatic جزئی و محدود می باشد.

البته شدت وخامت زخم، بسته به کیفیت و سلامت پوست افراد مختلف، متفاوت است.

در یک شرایط عادی اما زخم های به جا مانده از این کار، حتی به بخیه نیز نیاز ندارند. زخم هایی که از طریق کانولا ایجاد می شوند بسیار ریز هستند و مشکل چندانی برای فرد به وجود نمی آورند.

مثل همه عوارض جانبی دیگر که خیلی زود بدن فرد را ترک می کنند، در این مورد نیز چنین اتفاقی می افتد و زخم ها به سرعت در مسیر فراموش شدن قرار می گیرند. این یکی دیگر از مزیت های انجام عمل لیپوماتیک است. عملی که با یک پروسه ساده و البته دقت و ظرافت قابل توجه، نتایج ایده آلی را برای فرد به وجود خواهد آورد.

6.نتیجه ی به دست آمده از عمل زیبایی لیپوماتیک چیست؟

نتیجه ی کامل عمل زیبایی لیپوماتیک چند ماه بعد از اتمام فرایند lipomatic قابل مشاهده خواهد بود. اما نتیجه ی قطعی حذف چربی های موجود است و در صورت عدم رعایت نکات زندگی سالم، هیچ تضمینی برای عدم تولید چربی های جدید وجود نخواهد داشت.

مراقبت ها و نقاهت بعد از لیپوماتیک

شروع دوران نقاهت عمل زیبایی لیپوماتیک، از بیدار شدن شما پس از یک بیهوشی عمومی آغاز می شود و درست از همین زمان رعایت نکات و مراقبت هایی برای تسریع روند بهبودی الزامی خواهد بود.

پس از عمل زیبایی lipomatic شما در کلینیک از نظر وضعیت آب بدن و میزان هوشیاری تان بررسی  می شوید و سپس آماده ی ترخیص خواهید شد.

لازم است برای خروج از کلینیک شخص دیگری همراهی تان کند در این صورت باقی ماندن اثرات بیهوشی پس از عمل زیبایی لیپوماتیک باعث ایجاد مشکلات احتمالی نخواهد شد.

شروع بهبودی، با احساس درد و تورم و کبودی هایی همراه خواهد بود. در صورت شدید شدن درد می توانید از مسکن ها استفاده کنید.

توجه داشته باشید که از مصرف مسکن هایی که رقیق کننده ی خون می باشند خودداری کنید چرا که باعث تشدید علائم کبودی پس از عمل زیبایی لیپوماتیک خواهند شد.

همچنین مصرف آنتی بیوتیک ها از دیگر مواردی است که بعد از انجام عمل زیبایی lipomatic توصیه می شود چرا که موجب جلوگیری از ایجاد عفونت خواهد شد.

ممکن است گن های طبی برای شما تجویز شود که استفاده از آن ها موجب بهبود علائم تورم پس از عمل زیبایی لیپوماتیک خواهد شد. پوشیدن این گن ها برای رسیدن به نتیجه مطلوب، بسیار مفید خواهد بود.

این گن ها پوست بدن را در منطقه انجام لیپوماتیک سفت و محکم نگه می دارند و موجب می شوند که مدتی پس از انجام لیپوماتیک، ظاهر بهتری داشته باشید. هر روزی پس از انجام عمل که تورم کاهش پیدا کند، گن مخصوص نیز کمی عریض تر خواهد شد.

شما به راحتی می توانید تا یک ماه از این گن ها استفاده کنید. این گن ها مزاحمتی برای فعالیت های عادی زندگی شما مثل دستشویی رفتن ندارند و پس از مدتی کوتاه، به آن ها عادت خواهید کرد.

از طرفی در صورتی که برش های ایجاد شده باعث ایجاد محدودیت برای عملکرد طبیعی بدن شما شوند، ممکن است از لوله های برای خروج مایعات بدن شما استفاده شود.

توصیه می شود حداقل یک هفته برای خودتان زمان استراحت در نظر بگیرید و پس از گذشت یک هفته الی ده روز از عمل زیبایی lipomatic ، به کار و فعالیت های روزانه ی خود بازگردید.

اگر چه زمان قطعی برای بهبودی همه ی افراد وجود ندارد و طول دوران نقاهت در افراد مختلف بسته به وضعیت فیزیکی آن ها و شدت عمل زیبایی لیپوماتیک برای شخص آن ها متفاوت است، اما به طور کلی پس از گذشت زمان سه الی چهار ماه شما به روال عادی و طبیعی زندگی خود باز خواهید گشت.

 کلینیک تخصصی پوست و مو رز “ با پزشکانی مجرب و متخصص و دستگاه های پیشرفته، خدمات پیکرتراشی را هم به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد. در این کلینیک پوست و مو هدف ما، رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیپوماتیک، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *