درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

سوالات رایج در لیپوماتیک

سوالات رایج در لیپوماتیک

عمل زیبایی لیپوماتیک، فرایندی است که باعث تجزیه و حذف چربی های ناحیه ی زیر پوستی و حتی چربی های عمیق تر خواهد شد.

 

سوالات رایج در لیپوماتیک

بافت های چربی که در عمل زیبایی lipomatic مورد هدف واقع می شوند، بافت هایی هستند که در برابر رژیم غذایی و ورزش کردن سرسختانه مقاومت نموده و دیگر با روش های معمول قابل از بین رفتن نمی باشند.

توجه داشته باشید که عمل زیبایی لیپوماتیک با اینکه موجب کاهش توده ی چربی بدن خواهد شد، اما هدف اصلی این عمل زیبایی کاهش وزن نمی باشد بلکه راهی برای حذف چربی هایی ست که حتی در افراد لاغر نیز در نواحی خاصی تجمع یافته اند.

سوالات رایج در لیپوماتیک

در واقع هدف اصلی عمل زیبایی lipomatic ، دست یابی به تناسب اندام و حذف عیوب اندامی می باشد.

تاثیرات ناشی از لیپوماتیک

پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک، تورم و التهاب ناحیه ی مورد نظر نهایتا تا چند هفته به طور کامل فروکش می کند و شما پس از گذشت این مدت کم کم شاهد ظاهر باریک تر و متناسب تر این ناحیه خواهید شد.

نتایج به دست امده از عمل زیبایی لیپوساکشن غالبا ماندگاری دائمی خواهند داشت اما توجه داشته باشید که lipomatic در جهت حذف چربی های موجود بدن شما موفق عمل خواهد کرد و تضمینی برای عدم تولید سلول ها بافت چربی جدید نخواهد بود.

پس بدیهی است که عدم رعایت رژیم غذایی مناسب و عدم پیروی از سبک زندگی سالم پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک، موجب بازگشت مجدد بافت های چربی خواهد شد.

از طرفی افزایش سن نیز بافت عضلانی بدن را تخریب کرده و منجر به کمرنگ شده نتیجه ی مطلوب عمل زیبایی lipomatic خواهد شد.

طی عمل زیبایی لیپوماتیک با حذف چربی های موجود بین بافت های عضلانی و پوست بدن، عیوب اندامی شما اصلاح  شده و تناسب اندام شما به درجه ای ایده آل خواهد رسید.

پس برای ایجاد یک تغییر مثبت در فرم اندام خود و دستیابی به قالب هیکل استاندارد و متناسب، می توانید عمل زیبایی lipomatic را امتحان کنید و شاهد نتایج شگرف آن در زیباتر شدن بدن خود و تقویت روحیه تان باشید.

لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

عمل زیبایی لیپوماتیک امروزه با روش ها و ابزار های مختلف در حال انجام است که اساس همه ی این روش ها، اتفاقی یکسان می باشد.

مشاهده مطلب
آیا لیپوماتیک کاملا بی خطر است ؟ عوارض احتمالی لیپوماتیک

طی عمل زیبایی لیپوماتیک، برش های کوچکی در نواحی مورد نظر از بدن ایجاد شده و سپس با استفاده از سوزن های کوچکی به نام سوزن های کانولا، چربی های نواحی عمیق و سطحی قسمت مورد نظر، از بدن خارج خواهد شد.

این سوزن های کانول به یک دستگاه های مکنده ی قوی متصل می باشد که فشار این دستگاه ها به سمت بیرون، باعث تسهیل خروج چربی از بدن می شود.

در روش های متعدد عمل زیبایی لیپوماتیک، وضعیت بیهوشی افراد نیز متعدد است. در رخی از روش ها بیهوشی عمومی الزامی است و برخی از روش ها با بی حسی های موضعی نیز قابل انجام است.

این مواد بیهوش کننده غالبا وریدی تزریق می شوند تا سریعا باعث حفظ آرامش و ثبات حالت شما گردند.

طی انجام عمل زیبایی lipomatic مرتبا موارد دخیل در وضعیت عمومی شما شامل ضربان قلب، فشار خون و میزان اکسیژن خون اندازه گیری می شد و از این نظر تمام نگرانی ها برطرف خواهد شد.

بسته به میزان چربی ای که لازم است از بدن خارج شود، عمل زیبایی لیپوماتیک ممکن است تا چند ساعت ادامه یابد و زمان انجام این عمل زیبایی در افراد مختلف، متغیر است.

متداول ترین سوالات حوزه لیپوماتیک

با توجه به این که عمل زیبایی لیپوماتیک را می توان به عنوان یکی از پرطرفدارترین فرایند های دنیای اعمال زیبایی نام برد، هنوز ابهاماتی پیرامون این عمل زیبایی وجود دارد.

در ادامه چند مورد از این پرسش ها و ابهامات پیرامون عمل زیبایی لیپوماتیک مطرح شده است:

1.انجام عمل زیبایی لیپوماتیک در چه نقاطی از بدن ممکن است؟

محدودیتی برای انجام عمل lipomatic وجود ندارد اما انجام عمل زیبایی لیپوماتیک در ناحیه ی مچ پا، ناحیه ی فوقانی کمر و قسمت ران داخلی کمتر شایع است.

2.کاندید مناسب انجام عمل زیبایی لیپوماتیک چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین کاندید های انجام عمل زیبایی پوست افرادی هستند که از نظر وزنی در شرایط ایده آل یا نزدیک به شرایط ایده آل قرار دارند چرا که در این افراد چربی ها تجمع یافته نمی باشند و بین اندام ها و بافت ها قرار دارند.

سیگاری نبودن و کسانی که پوستی با خاصیت ارتجاعی دارند نیز افراد مناسب برای عمل زیبایی lipomatic برشمرده می شوند.

3.آیا عمل زیبایی لیپوماتیک به هدف کاهش وزن انجام می شود؟

خیر. عمل زیبایی lipomatic روشی درمانی برای کاهش وزن نمی باشد. این فرایند با کاهش بافت های چربی بدن به تناسب اندام کمک خواهد کرد.

4.آمادگی های لازم برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک چیست؟

  1. ابتدا از همراهی فردی پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک در کنارتان مطمئن شوید.
  2. مصرف داروهای رقیق کننده ی خون نظیر آسپرین را چند روز قبل از انجام عمل lipomatic قطع کنید.
  3. توصیه های دقیق مراقبتی را از ” دکتر لیپوماتیک ” خود دریافت کنید و آنها را رعایت کنید.
  4. دوازده ساعت قبل از شروع عمل زیبایی لیپوماتیک از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید
مشاهده مطلب
تفاوت لیپوماتیک و بادی جت در چیست؟

5.آیا عمل زیبایی لیپوماتیک با زخم های پوستی وسیع همراه خواهد بود؟

ابزاری که طی عمل زیبایی لیپوماتیک استفاده می شود سوزنی به نام کانولا می باشد که سوزنی ریز است، پس جراحت ها و زخم های پوستی ایجاد شده پس از عمل زیبایی lipomatic جزئی و محدود می باشد.

البته شدت وخامت زخم، بسته به کیفیت و سلامت پوست افراد مختلف، متفاوت است.

6.نتیجه ی به دست آمده از عمل زیبایی لیپوماتیک چیست؟

نتیجه ی کامل عمل زیبایی لیپوماتیک چند ماه بعد از اتمام فرایند lipomatic قابل مشاهده خواهد بود. اما نتیجه ی قطعی حذف چربی های موجود است و در صورت عدم رعایت نکات زندگی سالم، هیچ تضمینی برای عدم تولید چربی های جدید وجود نخواهد داشت.

مراقبت ها و نقاهت بعد از لیپوماتیک

شروع دوران نقاهت عمل زیبایی لیپوماتیک، از بیدار شدن شما پس از یک بیهوشی عمومی آغاز می شود و درست از همین زمان رعایت نکات و مراقبت هایی برای تسریع روند بهبودی الزامی خواهد بود.

پس از عمل زیبایی lipomatic شما در کلینیک از نظر وضعیت آب بدن و میزان هوشیاری تان بررسی  می شوید و سپس آماده ی ترخیص خواهید شد.

لازم است برای خروج از کلینیک شخص دیگری همراهی تان کند در این صورت باقی ماندن اثرات بیهوشی پس از عمل زیبایی لیپوماتیک باعث ایجاد مشکلات احتمالی نخواهد شد.

شروع بهبودی، با احساس درد و تورم و کبودی هایی همراه خواهد بود. در صورت شدید شدن درد می توانید از مسکن ها استفاده کنید.

توجه داشته باشید که از مصرف مسکن هایی که رقیق کننده ی خون می باشند خودداری کنید چرا که باعث تشدید علائم کبودی پس از عمل زیبایی لیپوماتیک خواهند شد.

همچنین مصرف آنتی بیوتیک ها از دیگر مواردی است که بعد از انجام عمل زیبایی lipomatic توصیه می شود چرا که موجب جلوگیری از ایجاد عفونت خواهد شد.

ممکن است گن های طبی برای شما تجویز شود که استفاده از آن ها موجب بهبود علائم تورم پس از عمل زیبایی لیپوماتیک خواهد شد.

از طرفی در صورتی که برش های ایجاد شده باعث ایجاد محدودیت برای عملکرد طبیعی بدن شما شوند، ممکن است از لوله های برای خروج مایعات بدن شما استفاده شود.

توصیه می شود حداقل یک هفته برای خودتان زمان استراحت در نظر بگیرید و پس از گذشت یک هفته الی ده روز از عمل زیبایی lipomatic ، به کار و فعالیت های روزانه ی خود بازگردید.

اگر چه زمان قطعی برای بهبودی همه ی افراد وجود ندارد و طول دوران نقاهت در افراد مختلف بسته به وضعیت فیزیکی آن ها و شدت عمل زیبایی لیپوماتیک برای شخص آن ها متفاوت است، اما به طور کلی پس از گذشت زمان سه الی چهار ماه شما به روال عادی و طبیعی زندگی خود باز خواهید گشت.

مشاهده مطلب
از سیر تا پیاز لیپوماتیک

 کلینیک تخصصی پوست و مو رز “ با پزشکانی مجرب و متخصص و دستگاه های پیشرفته، خدمات پیکرتراشی را هم به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد. در این کلینیک پوست و مو هدف ما، رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیپوماتیک، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع