تزریق بوتاکس

مشاوره تزریق بوتاکس به صورت آنلاین و رایگان

مشاوره تزریق بوتاکس به صورت آنلاین و رایگان

مشاوره تزریق بوتاکس

درمان بوتاکس روشی بسیار بی خطر است. تزریق بوتاکس که بیش از ده سال می شود در زمینه درمان آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد، یک روش محبوب است که توسط اکثر پزشکان و افرادی که تجربه‌اش را داشته اند، توصیه می شود. مناسب ترین نواحی برای درمان بوتاکس ابرو، اطراف چشم و پیشانی است. علاوه بر این، درمان بوتاکس می تواند برای رفع چین و چروک در ناحیه صورت، لب و گردن هم اعمال شود.

مشاوره تزریق بوتاکس به صورت آنلاین و رایگانبوتاکس چه تاثیری بر صورت می گذارد؟

بوتاکس یک سم بوتولینوم است که از باکتری هایی به نام کلستریدیوم بوتولینوم تولید می شود. سم بوتولینوم که برای درمان بسیاری از بیماری های عصبی مورد استفاده قرار می گیرد، امروزه به طور گسترده ای برای اهداف زیبایی شناسی استفاده می شود.

دریافت تخفیف ویژه تزریق بوتاکس + مشاوره رایگان

در این روش درمانی، ماهیچه هایی که باعث حرکت صورت می شوند، عضله هایی هستند که به پوست وصل هستند در نتیجه با تزریق بوتاکس، عضلات متصل به پوست شل شده و باعث کاهش چین و چروک و نرم شدن می شوند. با این حال برای دستیابی به سطح مطلوب از موفقیت در تزریق، باید این جلسات به صورت منظم انجام گیرند.

بوتاکس در اولین روز اثرات مثبت خودش را نشان می دهد و پانزده روز طول می کشد تا نتیجه نهایی روی صورت مشخص شود. مدت زمان اثربخشی بوتاکس متناسب با نسبت عضلات صورت است. به مردان با عضلات صورت، چند جلسه برگزار می شود تا اثربخشی بهتری داشته باشد. در واقع میزان دوز تزریقی هم مهم است و می تواند در نتیجه نهایی اثر داشته باشد.

مشاوره تزریق بوتاکس به صورت آنلاین و رایگانآیا تزریق بوتاکس عوارضی هم دارد؟

تزریق بوتاکس روشی بسیار کم عارضه است. سردردهای خفیف و کبودی گاهی ایجاد می شوند که طی چند روز از بین می روند. باید حداقل یک هفته قبل از تزریق بوتاکس، مصرف آسپرین، دخانیات، مسکن ها و چای سبز منع شود. الکل نباید تا یک هفته قبل از تزریق مصرف شود و به مدت سه ساعت پس از تزریق بوتاکس، فرد باید در حالت عمودی قرار بگیرد.

اگر به طور صحیح و با دوز مناسب انجام نشود، ممکن است شاهد عدم تقارن در ابروها، افتادگی پلک، مشکلات مربوط به تکلم شویم.

در موارد خاص هم ممکن است مشکلاتی مانند تنفس، درد در محل تزریق، خشکی دهان، سردرد، گردن درد، خستگی، مشکلات چشم (تاری دید و خشکی چشم) و واکنش های آلرژیک (خارش، بثورات، سرگیجه و غش) دیده شوند که در صورت تزریق صحیح، این موارد هم ایجاد نمی شوند.

 بوتاکس برای چه مواردی استفاده می شود؟

بوتاکس به تنهایی از نظر زیبایی مورد استفاده قرار نمی گیرد، بلکه برای موارد پزشکی هم کاربرد دارد که چند مورد را ذکر خواهیم کرد.

 1.     درد گردن و وضعیت غیر طبیعی سر در اتصال با دیستونی گردن رحم
 2.     در درمان دیستونی دهانه رحم برای کاهش شدت آن
 3.     اسپاسم در بیماران مبتلا به فلج مغزی
 4.     درمان ناهنجاری های پا
 5.     درمان اسپاسم کانونی که پس از سکته مغزی
 6.     در درمان تورتیکول های اسپاسماتیک
 7.     پیشگیری از میگرن مزمن در بزرگسالان
 8.     برای درمان بی اختیاری ادرار
 9.     تزریق بوتاکس برای درمان تعریق زیاد
 10.     برای اهداف آرایشی و بهداشتی
 11.     برای پیشگیری از حملات آسم

تزریق بوتاکس یک روش مناسب در درمان سردرد و میگرن است. جراحان پلاستیک در درجه اول برای تسکین تنش و درد، بوتاکس را به پیشانی تزریق می کنند. بوتاکس با کاهش فشار عضلات و در نتیجه کاهش تنش در سیستم عصبی، میگرن را از بین می برد.

در 24 آگوست 2011، سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) استفاده از بوتاکس را در معالجه افراد مبتلا به بی اختیاری ادرار مجاز اعلام کرد که خبر بزرگی بود. در این وضعیت، پزشکان بوتاکس را درون مثانه فرد مورد نظر تزریق می کنند. بوتاکس باعث شل شدن عضلات شده و باعث می شود ادرار بیشتری ذخیره شود. بدین ترتیب مشکل اساسی بسیاری از افراد مسن یعنی بی اختیاری ادرار حل می شود.

مشاوره تزریق بوتاکس؛ بایدها و نبایدهای بوتاکس

همه چیز باید استریل باشد و از تماس با دست ها نیز جلوگیری شود تا در نتیجه میکروب نگیرد. قسمت هایی که تزریق بوتاکس انجام گرفته، به هیچ وجه نباید ماساژ اعمال شود.

مخصوصا در ساعات ابتدایی بعد از استفاده از بوتاکس، به هیچ وجه نباید دوش داغ گرفته شود. در صورت امکان حداقل 4 ساعت روی پشت دراز نکشید. به این ترتیب می توان خطر انتشار بوتاکس به سایر نواحی بدن را گرفت.

توصیه می شود چند ساعت پس از تزریق، مشروبات الکلی مصرف نکنید. با این حال خبر خوش این است که مراجعه کننده می تواند بلافاصله به فعالیت های روزانه خود بازگردد. نباید در افراد مبتلا به عفونت در محل تزریق استفاده شود.

در مبتلایان به اختلالات خونریزی، باید در هنگام تزریق احتیاط شود. بوتاکس برای استفاده در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود. بوتاکس از نظر وجود نوروتوکسین خالص، در افرادی که حساسیت زیادی به هر یک از ترکیبات آن دارند، نباید استفاده شود.

هنگامی که بوتاکس اعمال می شود، چین و چروک صورت به علت فلج موقتی عضلات کاهش می یابد. وقتی زمان تزریق به پایان برسد، ماهیچه ها دوباره شروع به کار می کنند و چین و چروک ها دوباره فعالیت می کنند. افرادی ظاهرشان را دوست دارند، بعد از اتمام اثر نیاز به تزریق مجدد دارند.

برخی افراد بخصوص از تعریق بیش از حد زیر بغل شکایت دارند. تعریق بیش از حد می تواند باعث ایجاد ظاهر ناخوشایندی روی لباس شود و بوی بد حاصل از آن، ممکن است هم خود شخص و هم اطرافیان را ناراحت کند. برخی از افراد ممکن است کف دست و کف پایشان بیش از حد عرق کند. در مواردی این چنینی، بوتاکس می تواند بسیار با موفقیت انجام شود.

اهمیت مشاوره تزریق بوتاکس

همانقدر که به ارزش تزریق این ماده مفید اشاره می کنیم، باید به این مورد هم اشاره کنیم که بوتاکس در واقع یک ماده سمی است که در آزمایشگاه ها به صورت خنثی در می آید و قابل استفاده در زیبایی می شود.

در نتیجه استفاده از این شمشیر دو لبه، نیاز به احتیاط خاصی دارد چون اگر در دوز مناسبی تزریق نشود، می تواند نتایج بد و جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. به همین دلیل توصیه می شود در انتخاب کلینیک مورد نظر و مشاوره تزریق، تلاش بیشتری کنید. معمولا مشاوره ابتدایی، خیلی چیزها را روشن خواهد کرد.

مشاوره تزریق بوتاکس در ایران

چندین و چند سال است که بوتاکس در ایران به روشی غیرجراحی محبوب و پرطرفدار تبدیل شده که بسیاری از خانم ها و حتی آقایان را مجذوب خودش کرده است.

می توان گفت کلینیک های ایران و مخصوصا شهر تهران، از وضعیت بسیار خوبی در منطقه برخوردارند چون با وجود رقیبی مانند ترکیه، باز هم توانسته اند توریست ها و مراجعه کنندگان زیادی را جذب کنند که دلیلش کیفیت و مهارت بالای پزشکان ایرانی است.

قطعا بسیاری افراد دوست دارند در ظاهرشان تغییرات مثبتی ایجاد کرده و غبار عبور سال ها را از چهره شان پاک کنند.

این تفکر بسیار عالی است چون طبیعی است که میگرن داشته باشیم، دچار چین و چروک صورت شویم، مشکلات عصبی داشته باشیم و بسیاری موارد دیگر که مبتلا شدن به آن ها عیب نیست بلکه استفاده نکردن از امکاناتی که در اختیار داریم، بیشتر عیب و نقص ما خواهد بود.

در همین راستا، می توانید از مشاوره تزریق بوتاکس استفاده کنید. ابتدا با مشاوره آنلاین می توانید از وضعیت خودتان مطلع شوید و سپس به کلینیک تزریق بوتاکس مورد نظر مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *