تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس لب برای لبخندی زیباتر

تزریق بوتاکس لب برای لبخندی زیباتر

تزریق بوتاکس لب

تزریق بوتاکس در لب ها می تواند فواید زیادی را برای شما به دنبال داشته باشد. بوتاکس می تواند به طور موقت ماهیچه های لب را ضعیف یا فلج کند.

تزریق بوتاکس لب

روش هایی که امروزه در زمینه زیبایی به وجود آمده اند و برای افراد مزایا و عوارض گوناگونی به وجود می آورند زیر سایه پیشرفت علم پزشکی و همچنین فناوری توانسته است تا افراد را پس از انجام راضی کرده و به اهدافی که دارند برساند. یکی از روش هایی که به تازگی طرفداران بسیاری برای خود پیدا کرده است تزریق بوتاکس در ناحیه ی مختلف صورت و حتی بدن می باشد.

دریافت تخفیف ویژه تزریق بوتاکس + مشاوره رایگان

معمولا تزریق بوتاکس برای افراد با هدف از بین بردن لک ها و یا به اصطلاح چین و چروک های به وجود آمده بر روی صورت می باشد. دلایل مختلفی وجود دارد که در پی آن چین و چروک های مختلفی بر روی صورت افراد به وجود می آیند که یکی از این دلایل می تواند افزایش سن باشد. زمانی که سن افراد بالا می رود به صورت کاملا طبیعی چین و چروک هایی بر روی صورت پدیدار می شوند.

افراد معمولا به دنبال راه کارهای مختلفی برای از بین بردن این چین و چروک ها می باشند. از روش های سنتی و قدیمی گرفته تا روش های خانگی و استفاده از انواع و اقسام گیاهان و دیگر خوراکی ها؛ اما افراد معمولا زمانی که از این روش ها برای از بین بردن مشکل خود استفاده می کنند باید مدت زمان طولانی را برای انجام این روش ها اختصاص دهند. در همان حال نتیجه دهی حاصل از درمان مشخص نمی باشد.

اما روش تزریق بوتاکس امروزه در یک مدت زمان بسیار کوتاه برای افراد انجام می شود. زمانی که افراد این روش را برای از بین بردن چین و چروک انتخاب می کنند معمولا پزشک متخصص برای آن ها میزان تاثیر گذاری این روش را به صورت دقیق و یا احتمالی ارائه می کند. انجام این روش در سراسر کلینیک های زیبایی کشور و همچنین توسط پزشکان متخصص و ماهری انجام می شود.

از مزایای تزریق بوتاکس می توان به صورت مختصر و مفید گفت که این روش نیازی به صرف وقت زیادی ندارد و از دوره ی نقاهت کوتاه مدتی برخوردار است. همچنین این روش نیازی به مراقبت های قبل و بعد از عمل خاصی نداشته و همه ی افراد می توانند این مراقبت ها را به صورت کامل انجام دهند. این مراقبت ها نیازی به آموزش خاصی نخواهند داشت و میزان ماندگاری این روش نیز بسیار خوب می باشد.

یک بار تزریق بوتاکس در لب ها می تواند تا 3 ماه ماندگاری داشته باشد. خطوط و چین و چروک های روی لب می تواند در اثر فاکتورهای زیر بوجود بیاید:

 1. خندیدن
 2. اخم کردن
 3. بوسیدن
 4. سیگار کشیدن
 5. افزایش سن
 6. از بین رفتن بافت های زیرین لب
 7. کاهش تولید کلاژن

کاهش تولید کلاژن باعث ضعیف شدن پوست لبها می شود و در نتیجه چین و چروک هایی در لب بالایی بوجود می آیند.

تزریق بوتاکس لب

افرادی که دهان خود را بسیار تکان می دهند، احتمال ایجاد چین و چروک در لب های بالایی آنها بیشتر از افرادی است که از لب های خود کمتر استفاده می کنند.

یک دیگر از دلایل ایجاد چین و چروک در لب بالایی، کشیدن سیگار است. پوست افراد سیگاری زودتر از بقیه افراد، پیر و شکسته می شود زیرا سیگار باعث انقباض رگ های خونی زیر پوست می شود و با کاهش جریان خون و جمع تر شدن دهان، احتمال ایجاد چین و چروک در لب بالایی بیشتر می شود.

فواید تزریق بوتاکس برای لب ها :

 1. کاهش چین های روی لب بالایی و پایینی
 2. بهبود خطوط گوشه دهان
 3. بوتاکس از نمایان شدن لثه در حین خندیدن جلوگیری می کند
 4. تزریق بوتاکس باعث می شود لب بالایی بالاتر برود که در اصطلاح به آن “لیفت لب با بوتاکس” گفته می شود

تاثیر بوتاکس بر روی لب های شما به نقاطی که بوتاکس تزریق می شود هم بستگی دارد؛ برای مثال، لیفت لب ها با تزریق بوتاکس در اثر غیر فعال شدن ماهیچه های اطراف لب ها بوجود می آید و در واقع تزریق بوتاکس باعث بزرگ شدن لبها هم می تواند بشود.

در بیشتر موارد، تزریق بوتاکس معمولا بین 10 الی 15 دقیقه طول می کشد. تزریق بوتاکس به دوره ریکاوری نیازی ندارد و شما می توانید بلافاصله بعد از تزریق بوتاکس به فعالیت های روتین خودتان بپردازید.

تکنیک تزریق بوتاکس به منظور لیفت لب ها

لیفت لب ها، فرآیندی است که با کمک تزریق بوتاکس انجام می شود. برای اینکه بوتاکس باعث لیفت لبها بشود، متخصص چندین واحد بوتاکس را در وسط لب بالایی شما تزریق می کند. وقتی ماهیچه های لب غیر فعال و یا فلج بشوند، لب ها به سمت بالا می روند و به طور طبیعی بزرگ می شوند.

اگر قصد دارید لبهایتان را برجسته کنید، می توانید با متخصص صحبت کنید تا بر روی لب هایتان فیلر تزریق کند. شما می توانید از بوتاکس و فیلر لب به طور همزمان استفاده کنید تا شاهد نتایج فوق العاده آن باشید.

تکنیک تزریق بوتاکس برای لبخندی زیباتر

تزریق بوتاکس با تکنیک مخصوصی می تواند لثه ها را در حین خندیدن بپوشاند تا شما صاحب لبخند زیباتری بشوید. بعضی از انسانها در حین خندیدن، دندان های بالا و لثه هایشان مشخص می شود که در اصلاح به آن “خنده دندانی” گفته می شود چون موقع خندیدن انگار تمام دندان هایشان مشخص می شود.

دسته ای دیگر از افراد هم هستند که موقع خندیدن، لثه هایشان معلوم نمی شود یا فقط بخش بسیار کوچکی از لثه هایشان مشخص می شود. یکی از تکنیک های تزریق بوتاکس مربوط به حل این مشکل می شود که متخصص بوتاکس را در بخشی از لب به نام “کمان کوپید” تزریق می کند.

کمان کوپید در قسمت میانی بالای لب های شما قرار دارد که در زیر آن ماهیچه قرار دارد. این ماهیچه مسئول جمع تر کردن لب ها است.

وقتی بعد از تزریق بوتاکس می خندید، ماهیچه های غیر فعال شما به پوشاندن لثه های شما کمک می کنند و باعث جلوه بیشتر لب های ما در حین خندیدن می شوند. اگر می خواهید از این تکنیک تزریق بوتاکس بهره مند بشوید، حتما از قبل به متخصص اطلاع بدهید.

اثرات جانبی تزریق بوتاکس در لب

در صورتیکه بوتاکس توسط متخصص با تجربه ای در لب تزریق بشود، کاملا بی خطر است و عوارض خاصی را به دنبال ندارد. البته سازمان غذا و داروی آمریکا هنوز استفاده از بوتاکس برای لب را تایید نکرده است.

بعد از تزریق بوتاکس در لب، شاهد عوارض جانبی خفیفی خواهید بود که چند روز طول می کشد تا برطرف بشوند؛ عوارض و اثرات جانبی تزریق بوتاکس در لب شامل:

 1. بی حسی و کرختی لبها
 2. کبودی لب ها، پس از انجام همه ی عمل ها فارغ از زیبایی و غیر زیبایی بودن افراد دچار برخی مشکلات پس از انجام درمان می شوند که به آن دوره اصطلاحا دوره ی نقاهت گفته می شود. پس از انجام Botox injection افراد ممکن است دچار کبودی هایی شوند که با گذشت زمان و همچنین انجام دستورات پزشک به صورت کامل و دقیق این عوارض بر طرف شده و نیازی به نگرانی نخواهد بود.
 3. تورم لبها که باعث می شود لب ها بزرگتر از حد واقعی خود به نظر برسند، تزریق بوتاکس به لب ها سبب تورم آن ها شده و باعث می شود مشکلاتی برای آن ها به وجود بیاید. این عوارض می تواند موجب بزرگ و کوچک شدن لب ها شود. زمانی که لب بالایی فرد بیش از اندازه بزرگ شود لب پایینی کوچکتر دیده می شود اما این مشکل نیز به مرور زمان از بین خواهد رفت.
 4. حساسیت
 5. سردرد، سردردی که پس از انجام تزریق بوتاکس به سراغ فرد می آید معمولا بسیار خفیف بوده و مشکلی را برای افراد به وجود نمی آورد؛ اما ممکن است این سر درد کمی شدید شود. افراد می توانند در این حالت طبق دستورات پزشک عمل کرده و مشکل به وجود آمده را از بین ببرند. در صورتی که احساس کردید سردرد شدید تر شد، مراتب را سریعا به پزشک متخصص اطلاع داده و از خود سرانه عمل کردن اجتناب کنید.
 6. حالت تهوع

تزریق بوتاکس در ماهیچه ی لب و کاهش چین و چروک های اطراف دهان باعث می شود تا نتوانید بعضی از کارها را مثل قبل انجام بدهید؛ مثل سوت زدن، بوسیدن و یا مکیدن بعضی از غذاها. تزریق بوتاکس می تواند بر روی صحبت کردن شما و تلفظ کلمات هم تاثیر بگذارد.

بعضی از افراد هم بعد از تزریق بوتاکس، به طور غیر عمدی لب هایشان را گاز می گیرند. بعضی از اثرات جانبی وقتی به وجود می آیند که بوتاکس از سمت ماهیچه لب ها به سمت ماهیچه ها و بافت های دیگر حرکت می کند. این دسته از عوارض جانبی شامل:

 1. ضعف کلی ماهیچه ها
 2. تنگی نفس
 3. ایجاد مشکلاتی در صحبت کردن
 4. ایجاد مشکلاتی در خوردن غذا
 5. اختلالات بینایی

فقط درنظر داشته باشید که تزریق بوتاکس در دوران بارداری برای افراد متقاضی این از تزریق شامل محدودیت می باشد.

قبل از تزریق بوتاکس در لب هایتان

 1. به نتایجی که دوست دارید از تزریق بوتاکس در لبهایتان بگیرید فکر کنید
 2. عکس قبل و بعد بیمارانی که در لبهایشان بوتاکس تزریق کرده اند را بررسی کنید
 3. در جلسه مشاوره، در مورد توقعاتتان از تزریق بوتاکس با متخصص صحبت کنید
 4. قبل از تزریق بوتاکس، در مورد تمام اثرات جانبی که بوتاکس می تواند به دنبال داشته باشد مطالعه کنید
 5. در مورد مراقبت های قبل و بعد از تزریق بوتاکس از متخصص خود کمک بگیرید

هزینه تزریق بوتاکس در لب

تزریق بوتاکس، فرآیند طبیعی محسوب می شود زیرا غیر تهاجمی است و به جراحی نیازی ندارد. نتایج تزریق بوتاکس موقتی است و تا 6 ماه یا بیشتر ماندگار است. هزینه تزریق بوتاکس در لب به نوع بوتاکس و مقدار مورد نیاز از بوتاکس بستگی دارد.

به طور کلی و فارغ از اینکه تزریق بوتاکس در کدام ناحیه از بدن و یا صورت انجام می شود می توانیم بگوییم که انجام و بکارگیری این روش بسیار مقرون به صرفه بوده و افراد هزینه های مناسبی را برای انجام این درمان پرداخت خواهند کرد. معمولا نمی توان یک هزینه ی دقیق برای انجام این عمل برای افراد ارائه داد و تعیین کرد که تزریق فیلر با چه هزینه هایی انجام می شود.

افراد بهتر است برای اطلاع از هزینه های تزریق بوتاکس در یک جلسه از پزشک متخصص خود بخواهند تا فرد را در جریان همه ی مسائلی که می تواند باعث افزایش و یا کاهش هزینه های ناشی از انجام عمل شوند قرار دهد. هیچ فردی به غیر از پزشک متخصص در این زمینه نمی تواند اطلاعات دقیق و به روزی را در اختیار فرد قرار دهد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق بوتاکس در لب مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *